|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 14:08:58   
NinaŠ
Longeto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ? Kaj pa se ji je zgodilo? 

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 19:54:47   
NinaŠ
Bubi saj res: Si že kupila fotoaparat? user posted image

...premišljujem, da bi "siknila", da si ga želim za rojstni dan user posted image


< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 25.12.2011 19:56:51 >

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 19:56:10   
petarda
Ga je dobila pod smrekico user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 19:57:22   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Ga je dobila pod smrekico user posted image

oooooooo to pa je nekaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:01:44   
petarda
Kako je z bubikino roko? user posted image

Danes smo pa tudi mi krenili proti Ljubljani in si ogledali lučke. Imeli smo se krasno! user posted image ... Samo minija nekaj matra rita...včeraj je driskal, pa smo mislili, da od zob, samo se je potem kar pogosto dogajalo, tak da verjetno je kak virus pobral...danes zjutraj se je stanje malo umirjalo, na poti v in iz Ljubljane je bil čisti mir, zdaj doma pa spet driska do vratu user posted image .... Sicer smo imeli jutri v načrtu obisk Maribora, samo zdaj je zadeva vprašljiva user posted image . Bubi ti kar po svojih načrtih spelji dan, če pa uletimo se pa tak tipkamo/slišimo user posted image .

Paštetka kako sta se imela v Pragi???? user posted image

Moji štirje pa zdaj gledajo Baltazarja, jim je Božiček pri moji mamici prinesel CD. Potem pa otroke spat, oči in mami se pa crkljat user posted image ....dobro, da obstajajo prazniki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:03:29   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tini je Božiček, poleg daril, prinesel tudi vročino user posted image - se je zbudila z 39,5° user posted image ....



Uh...upam, da ste ujagali samo kako enodnevno virozo, tako kot naš mini in moja nečakinja prejšnji teden. En dan vročina na ful, drug dan vse OK. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:08:12   
NinaŠ
Ja Petarda izpod tvojih prstov v "tista" ušesa user posted image . Upam, da se res tako izteče... čeprav okoli nas razsaja streptokokna angina, je imela prijateljica danes sina pri dežurnem in je bil menda (ob 15h) že 60. ta dan (15. iz Mojstrane) s streptokokom user posted image . Tolažim se s tem, da grlo Tine ne boli, tudi je dokaj normalno,... razpoloženje glede na vročino enkratno user posted image ....  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:13:58   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Jao.... upam, da ni v službi kaj počilo, če si slučajno kaj naokoli hodila user posted image


Še tole moram pokomentirat, zdaj ko sem se umirila. user posted image  V službi je vse OK, sem res šla malo naokoli. user posted image  

Naš niti ne vem kaj naj mu rečem...ni prijatelj, ni pa niti znanec...no, mogoče je lubijev prijatelj....v glavnem človek poročen, ima dva otroka, super ženo, ki ga ima ful rada in se trudi ohranit njun zakon....on pa v drugi puberteti... user posted image user posted image user posted image user posted image ...in zdaj je na eni fešti zapel z eno in pravi, da ga rajca in da ima vse možnosti in da ga mika...idiot....in potem pred ženo, da nič ni, po drugi strani pa se z njo dopisuje, hodi na pijačke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....in zadnjič je ravno mojemu rekel, da mu je bedno, ker ga žena zdaj obtožuje za vse in da, če je že tako, da jo bo pa res "počil"...po drugi strani pa pravi, da se sam zaveda, da ta je preveč zapela in da mu ne bo dala miru in da mu lahko razpade družina, ampak vleče ga pa vseeno tam... In zadnjič je šla njegova žena na šiht, on pa s tisto na kuhančka in kao počit jouser posted image ....in mene je ful imelo, da bi ženi povedala, da je prav, da ga je na oštro prijela (kar ga je res, pa še premalo)...pa mi lubi ni pustil...je rekel, da se to naju ne tiče user posted image . Saj se res ne, samo jaz sem bila pa res tako žalostna, ko sem pomislila na tisto revo, ki se trudi...on pa po eni strani bi se trudil, po drugi pa tiča ne more v hlačah držatuser posted image . Pa res mi je žal, da ima to krizo, ker drugače ni napačen fant, ta s katero bi ga "sral" pa je tudi ful v redu...vsaj kolikor jo jaz poznam user posted image . In mi še zdaj ni jasno, da je res hotela z njim, ki je poročen in ima dva otrokauser posted image ....no, saj potem se ta drama nadaljuje še danes...samo upam, da se konča tako, da ne bo nobenemu od njih žal user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:28:59   
*bubi*
Petarda, veš da mi je šla kurja koža ko sem to zgodbo brala. Pa veš, da sama ne vem, kaj bi naredila v takem primeru, pa tudi ne vem, kako bi reagirala, če bi meni recimo kdo kaj takega povedal. 

Bubika je danes ok, longeta pomaga toliko, da je zapestje pri miru in je zato ne boli. Kaj točno je narobe, pa mi niso znali povedat včeraj kljub UZju in kljub RTGju obeh rok. Možno je, da ima počeno kost v zapestju, kar bi se naj pokazalo na kontroli po počitnicah, do takrat bo pa imela longeto.

Joj, se mi zdi, da so od tistega spahnjenega komolca same težave - z obema rokama. Malo tudi psihičnega izvora, ker se pri padcu vstraši in kar neha roko uporabljat. Pa to je pravi fenomen. V petek, ko je rekla, da jo boli, je sploh nisem upala na urgenco peljat, da se ne bi blamirali tako kot zadnjič. No, ko pa je tudi v spanju zastokala, če sem ji roko premaknila, sem začela verjeti. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:33:59   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Bubi saj res: Si že kupila fotoaparat? user posted image



TEGA sem si nabavila. Ma ja, je bilo nekaj modelov v izboru, ko so me prepričali v trgovnini, da te bridge variante ne potrebujem in da so lahko mali kompakti veliko boljši. Sem ti že 1x napisala, da so mi predlagali HX9V moddel.

No, na koncu pa sem 7-ko našla na internetu veeeeliko ceneje (s poštnino 223€) in sem potem kar to vzela. In moram rečt, da sem zaenkrat zadovoljna - je res veliko boljši kot moj dosedanji, malo se moram še naučit ročne nastavitve, pa bo krasno user posted image

OK, GPSa zaenkrat ne rabim, ampak ko sem bila po Maroku recimo, pa bi imela prižganega. Moram še pogledat software, ki je bil zraven, kaj omogoča.
3D tudi ne rabim, ker nimam takega TVja.
Dela pa res dobre slike v slabših svetlobnih pogojih, kar mi je bilo glavno vodilo. Pa še ena stvar mi je fuuuul všeč - med snemanjem filma lahko narediš do 10 posnetkov. Sem imela vedno problem, ko sta otroka nastopala v vrtcu ali na trgu - naj slikam ali snemam? user posted image

Bom na FB en albumček s testnimi slikami naredila.

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 25.12.2011 20:37:57 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 20:59:59   
NinaŠ
Pa še ena stvar mi je fuuuul všeč - med snemanjem filma lahko narediš do 10 posnetkov. Sem imela vedno problem, ko sta otroka nastopala v vrtcu ali na trgu - naj slikam ali snemam? user posted image
 
user posted image mislim, da se vsi srečujemo s tako težavo user posted image Jaz se ponavadi dogovorim s kako kolegico, da ena snema, ena slika user posted image in si potem izmenjava user posted image .
Mi je pa všeč tale fotoaparat user posted image Jaz še vedno ciljam na Nikona user posted image - zdaj, ko si me nekaj dni nazaj spravila v dilemo, kolebam med s9100 (več efektov, med drugim tudi izbirna barva user posted image ) in s8200 (hitrejši, kar mislim da bo koristilo med našimi športnimi aktivnostmi)....

Bubika user posted image user posted image user posted image  
Tina si je tri leta nazaj med smučanjem "zvila" nogo. Rentgen tudi ni nič pokazal, njo pa je tako bolelo, da se niti obleči nisva uspeli normalno, kaj šele, da bi stopila na nogo user posted image . Takrat sem bila kar malo jezna na zdravnike, saj bi nogi pravgotovo dobro del kak teden počitka v longeti user posted image .


Petarda take stvari mene tudi fulll razjezijo user posted image user posted image user posted image , vtikala pa se ne bi. (No edino, če bi šlo za mojo naj,naj boljšo prijateljico)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 21:05:35   
ada2
user posted image user posted image user posted image  za minija, bubiko in tino
naše koze so končno postale kraste... kako dolgo pa se bodo poznale, pa kdo veuser posted image

no, jaz sem bila včeraj pridna in sem bila pri polnočkah.... so me ljudje kar malo začudeno gledali, ker ne hodim nikoli k maši, ampak pač je tako naneslo, da je nuša nastopala in nikakor je nisem pustila, da bi tako pozno ponoči hodila sama okoli, da bi pa recimo s kakimi sosedi šla mi pa tudi ni bilo.... ne moreš kar tako nekomu otroka "obesit"... tako sem pač šla, bila tam lepo ves čas tiho (razen sveto noč sem zraven pela... pa tisto poslušajte vsi ljudje... - to smo peli pri pevskem zboru), vstala ko so drugi vstali, sedla, ko so drugi sedli... videla oba "junaka" belega zajčkauser posted image  in ob pol 2 prišla domov....
zjutraj pa "mama, a lahko grema gledat, če je kaj daril?!"     ob pol 6user posted image user posted image    pa še to, da sem prej 12 ur bila v službi, prišla domov, smo naredili smrekico, fanta spat, ostali 3-je zavijat darila in potem polnočka.... pol pa sem bila še vsa pod vtisom, ker so otroci pripravili res lep program in v cerkvi je itak fenomenalna akustika in te deklice so bile kot angeli, ko so pele, pa igrale s flavtami.... ok, no nuša je v igrici igrala hudička.... in lep čas nisem mogla zaspati.... aaaa, mislim, da bom danes hitro vzela v roke darilo, ki mi ga je božiček pustil in zavila v posteljouser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 21:08:15   
ada2
aja, tisti zob, ki se je adamu majal pred RD je včeraj končno izpadel... ok, je rabil malo moje pomočiuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 21:09:27   
ada2
pa še to... za 1 mesec sem dobila podaljšano pogodbo na tem delovnem mestu... tu pa ne vem katerega smeška naj pripopam...


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 21:09:56   
*bubi*
Ja, se je bilo težko odločiti med temi štirimi user posted image
Sony res ne omogoča teh fint z barvami, tako da se bom še naprej računalnika posluževala za te stvari. 8200 pa sem sprobala v Leclercu, ko je bil v akciji, tudi te barvne finte user posted image  ... ampak bi se morala tam takoj odločiti in ga potem nisem vzela.

Pa moram rečt, da mi zaenkrat ni žal. Še bolj zato, ker imam za tega rezervno baterijo iz starega aparata, kar pomeni tudi dodatni polnilec in spominsko kartico oz. dve. To pa potem še kar nanese, če bi hotela še to kupit.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 21:11:49   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa še to... za 1 mesec sem dobila podaljšano pogodbo na tem delovnem mestu... tu pa ne vem katerega smeška naj pripopam...



zakaj pa ne bi tega? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 22:40:19   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Joj, se mi zdi, da so od tistega spahnjenega komolca same težave - z obema rokama. Malo tudi psihičnega izvora, ker se pri padcu vstraši in kar neha roko uporabljat. Pa to je pravi fenomen. V petek, ko je rekla, da jo boli, je sploh nisem upala na urgenco peljat, da se ne bi blamirali tako kot zadnjič. No, ko pa je tudi v spanju zastokala, če sem ji roko premaknila, sem začela verjeti. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 22:49:54   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Petarda take stvari mene tudi fulll razjezijo user posted image user posted image user posted image , vtikala pa se ne bi. (No edino, če bi šlo za mojo naj,naj boljšo prijateljico)



V tem primeru jaz definitivno. No, tudi v primeru, če bi šlo samo za prijateljico...tako navadno user posted image ...tole pa je v bistvu od "prijatelja" žena...in itak že približno ve kaj se dogaja...tak, da upam, da ga bo na kratko prijela. Kar se pa mene tiče...se ga bom pa izogibala...ker mi tale hinavščina niti približno ni všeč user posted image . Je pa problem, ker sta z lubijem prijatelja. Ne morem pa zdaj mojemu rečt, naj se neha z njim družit user posted image  Ko bi butec vsaj bil tiho in se ne bi hvalil okrog.user posted image  Joooj evo spet sem jezna. user posted image  

Drugače pa bi jaz bila "vesela", če bi mi nekdo povedal, da ga moj serje okrog. Res. Ni nujno, da bi takoj verjela, bi ga pa ziher vzela pod drobnogled. user posted image  In sem to tudi vsem mojim prijateljicam povedala. Pa njemu tudi user posted image . Imam pa kar nekaj prijateljic, ki so izrazile željo, da tega raje ne bi vedele in če zvem, naj jim ne povem. Tudi prav in v tem primeru res ne bi. user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
25.12.2011 22:50:36   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa še to... za 1 mesec sem dobila podaljšano pogodbo na tem delovnem mestu... tu pa ne vem katerega smeška naj pripopam...



zakaj pa ne bi tega? user posted image user posted image user posted image


al pa tega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.12.2011 8:04:45   
NinaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

pa še to... za 1 mesec sem dobila podaljšano pogodbo na tem delovnem mestu... tu pa ne vem katerega smeška naj pripopam...



zakaj pa ne bi tega? user posted image user posted image user posted image


al pa tega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image


pa DOBRO JUTRO n user posted image user posted image user posted image



Tina je danes hladnejša user posted image "le" 37° je pokazalo user posted image user posted image user posted image tako da upam, da bo vseeno imela kaj od počitnic user posted image user posted image user posted image


Bubi, razlika med fotografijami je pa očitna user posted image , res upravičen nakup user posted image


Tina ima še vse mlečne zobe, pa takoooo si želi, da bi se ji kak začel majat user posted image


Ajdi, zdaj moram pa Anžeta spravit na trening user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.12.2011 8:40:59   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ


Bubi, razlika med fotografijami je pa očitna user posted image , res upravičen nakup user posted image


Tina ima še vse mlečne zobe, pa takoooo si želi, da bi se ji kak začel majat user posted image





Dobro jutro user posted image

Hvala, Nina... saj sem ti že zadnjič rekla - karkoli od tistih štirih bi kupila, bi bilo veeeeliko boljše. Tako da mi je s tega vidika potem cena pretehtala.

Bubiju se tudi še ne maje noben zobek in tudi skoz gnjavi, kdaj bo njemu kakšen izpadel.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.12.2011 10:16:19   
petarda
Jutro user posted image

Kavica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.12.2011 22:10:58   
petarda
Čudovit dan za nami...bubi hvala za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahko noč. user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
26.12.2011 23:05:17   
petarda
Tole moram še delit z vami...če slučajno kateri še prav pride za kako novoletno darilo, če ne pa drugo leto user posted image

http://www.kulinarika.net/recepti/16199/napitki/domaca-vroca-cokolada/?offset=20

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: Novembrke 2005 - 6.del
27.12.2011 6:49:09   
NinaŠ
mmmmmmmmmmmmm Petarda,tle bo tudi za domačo uporabo prav prišlo user posted image

Drugače pa dobro jutro user posted image user posted image user posted image


Evo, šibam na šiht user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?