|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
9.7.2011 15:06:13   
SURF
Pozdravljene drage mojeuser posted image ...

Evo pa imamo poletjeuser posted image ....mi sušimo otavo,tako da pride prav tale vročinski val.
Js sem pravkar malo pedenčkala,umivala naše gnezdo....tamala spančka.
Tolk se ji nasmejimo vsak danuser posted image ....

Zdele ko se zbudi,šibneva po en večji bazenček,ker tale od lani je čist premajhen...

A je Tamika že na dopustu,kaj pa Barbara....????
Imamo dilemo s ceno trajekta na Rab,nikjer ne dobimo pravega podatka,pozna katera kako je s tem?



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
9.7.2011 17:09:33   
MIHAILO
oj punce ,danes pa je vroce...nam so zdaj prisli montirat klimo tak da ne bo vec vroceuser posted image ...potem ,ko bo prenehalo pripekat gremuser posted image ven okrog jezera...jutri mogoce pridejo eni prijatelji k majo isto strao puncko kot user posted image e mihailo in 2m mlajsega fantka od sonjeuser posted image Mihailo se z njo zelo rad igra...bomo tudi sl ven in izkoristili lepo vre

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
9.7.2011 23:11:22   
brkn83
Čer.

evo mi imamo vse spakirano. Js še sam položnice poplačam, potem pa do kopalnice se mal poštimat in od 2 zjutraj šibamo na morje. Joj kok komaj čakam, sem tak mali otrok.

Grem hitro mal za nazajprebrati,da vidim kaj ste kej lepega napisale.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
10.7.2011 0:13:32   
brkn83
tako, pa sem postorila vse. Grem še samo v kopalnico, potem pa bo treba že itak mojga zbudit, pa nika prestavit v avto spat in že šibamo proti morjuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


Vse ki se boste v tem času odpravljale na morje - uživajte maksimalno.

Tiste, ki pa boste doma - pa se tudi fajn imejte in vsekakor ne čvekajte preveč, da bom lahko potem vse prebrala ko bom domov prišla.

Lepo se imejte in uživajte.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
10.7.2011 2:01:47   
Katjusa
evo mi2 iz piknikauser posted image user posted image user posted image user posted image je bilo dolgo ampak finouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čakam da grem pod tuš in spat....

brkn evo bi ravno štartate, varno nožnjo:)

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
10.7.2011 9:17:47   
MIHAILO
BRKN uzivajte na morju!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
10.7.2011 22:30:11   
Katjusa
čer....

ja kje pa ste vse?

mi smo bili danes cel dan v dramljah sva šla najprej po florjana je užival 100/h na kratkih počitnicah, tak da ko je bilo treba it je bilo nekaj solzic..... no potem  pri babiki smo se mal kopali v enem malem bazenčku je mami tud mal se not vsedla dokler me ni benjamin polil po roki... sicer ni blo hujšega sem pravi čas umaknla da me ni po povojuuser posted image user posted image user posted image user posted image pol so nas pa še mal obadi napadat zečel smo pa bežal ven in je beni jokal k on bi se še kopaluser posted image user posted image user posted image user posted image ko smo prišli domov smo se pa mal na naših lepih igralih igral potem sem pa jst balkonček pripravljala sma jima mal večji bazenček postavla tačas je pa moj ju rihtal za spat in sem slišala kak se neki smejijo in itak sme šla gledat in FLORJAN JE GOVORIL RIBA, RACA, RAK.... so nama rekli da je možno da bo oparecija pomagala pri govoru in je pol k sva ga vprašala kak to da zdej reče R pa je reku da ga tak slišiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sicer se še more kr potrudit da ga uporablja ampak važno da ga sliši in da ga zna sedaj izgovorit uporabo bo itak osvojil tako kot je šumnikeuser posted image user posted image user posted image user posted image sem bila tak vesela da so mi kr solze pritekle in pol je še florjan reku k je videl najno navdušenje da je tak vesel, da mu gre kr na jok.

jutri sem pa sama doma no tamala 2 peljem v vrtec možek gre v službo jst bom pa lahko tel počivala in slike uredila (to imam v planu) kasneje bom pa med tednom še male legokocke mal v red spravla k smo imeli veliko modelčkov pa se je vedno kej razdrlo in smo pol kr skupaj v škatle metali in imam še vsa navodila pa bom probala mal nazaj sestavit in s tem bom seveda čim več uporabljala levo roko da jo fajn razmigamuser posted image user posted image user posted image user posted image

lep pozdrav in sladko noč:)

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 7:05:47   
Urša08
helov

prvo ena dobra kavica da se zbudimo
user posted image

Se javljam po luštnem vikenduuser posted image .

V soboto smo šli na Sleme. Res je bilo čudovito, je pa to itak moja najljubša točkauser posted image . Nejc je vso pot gor in nazaj sam prehodil. Sem bila ful ponosna. Potem smo kar na Vršiču pojedli kosilo, se malce še nagledali prelepih hribčkov in šli domov. Ob pol šestih so mi vsi user posted image user posted image user posted image v avtu zaspali. Nejca sem doma samo preložila v posteljo in je naprej spal.
Včeraj smo bili pa ves dan na vikendu. V senčki na ležalniku, Nejc in Žiga pa sta mal čofala v bazenčku, pa naokol skakala. Prav pasalo je počivat pa se mal crklat.

Eto danes me pa čaka gora dela, ker ves vikend nismo naredili nič razen da smo mal razmetal ko smo vmes domov prišliuser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 7:11:51   
Čebel@
jutro

naporen vikend-2 piknikauser posted image ....user posted image je uživala na polnouser posted image ...dopoldan smo imeli pri nas postavljen bazen in sta s sosedovo user posted image čofotali,popoldan pa v peskovniku in atrakciji dneva:trampolinuuser posted image user posted image user posted image

salt...kdaj šibate na morčita?

mihailo....prav lepo je brat,da tko uživateuser posted image user posted image

katjuša....user posted image user posted image user posted image Florjan......sem še jaz ponosna nanjuser posted image user posted image

urša.....jutro....super za uživanje med vikendomuser posted image user posted image user posted image

včeraj sem na pikniku čist spotoma 2 kozarčka prodala-temu se reče biznisuser posted image user posted image ...danes moram pa klicat dobavitelja,ker me nekaj na.teg.uje in pol jaz mojo strankouser posted image user posted image

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 8:06:49   
Katjusa
dobro jutro....

vidim, da je bilo povsod pestro za vikend:)

čebela hvala in fajn se zmeni:)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 8:13:49   
simonakr
Jutro! Sej rana ura zlata ura ampak 6.15 je pa kriminal! user posted image  user posted image  


Jest morm pohvalit mojo miško! Tolk je pridna s kahlico, skorej vedno pove, še za kakat (pravi da bo čokolado lulov user posted image ) dons ponoč se je 2x zbudila, šla na kahlico in plenička je bla suha!! user posted image  Jest sm čist fertik od ponosa! user posted image  


Vikend je bil zanimiv, v znamenju vode in čofotanja! Sej kaj pa naj druzga počneš v taki vročini!  


No grem telebajske gledat pa likat user posted image
Lep pa ne preveč vroč dan želim!

Aha pa še 3x gremo spat pa morje!!!!!! Komi čakam!!!!! Jupi!!!! Se vid da sm čist naspidirana user posted image  


< Sporočilo je popravil simonakr -- 11.7.2011 8:14:22 >


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:03:39   
birdy
Helov, oči z bejbama uzun, Lev glih zaspal, jst pa RR-time, ampak čist na hitro. Vikend je bil lušten, včer smo šli k mojim, v soboto smo pa mal v bazenu našmu čofotal. Aja, pa včer sva si z decom privoščila večerno kopanje, uf je pasal. Sem šla najprej z kužom tečt, pol pa stuširat pa via bazenuser posted image  Sva bla k dva otrokauser posted image
Zdej bo pa treba mal pospravt, razmislit kaj bi skuhala, no, to je pa že več ali manj touser posted image  Urša, prideš ta teden kej? user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:27:20   
Katjusa
birdy si me spomnla na čase k smo bili še v dramljah in sva se tu in tam z mojmu tud šla večerno kopanje..... sam mojga sem vedno komaj prepričala v to tak da dostikrat sem šla kr sama..... zdej pa nimamo bazenauser posted image user posted image user posted image no imamo zdej na balkončku takega micanega k bi lahko oba noge not namakalauser posted image user posted image user posted image user posted image
evo to je naš bazenuser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:31:41   
Urša08
Birdy če bom mela jutri avto lahko jutri pridemo če ste frej. A pa ti je prav da pridem z vso mojo vojsko? Ne bi bla rada v napoto. Kdaj vam odgovarja, da ne bomo prezgodnji?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:33:22   
Urša08
Jaz sem si en kapučin naredila ker sem čisti turbo danes. Sem že marmelado skuhala in omakico za makarončke. Ena runda cot tud že visi, pa eno sem pobrala. Sedaj morm pa še kuhinjo pospravt, pa 3 lavorje cot v omare zložit potem bvo pa že Eva pokonci. Mi že 1,5 ure spančkauser posted image .

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:34:27   
Urša08
Katjuša super da Florjan napreduje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Simonakr bravo larisa user posted image user posted image user posted image Kam šibate na morčija?

Birdy a mate tok velik bazen?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:36:01   
Urša08
V sredo pride pa dedi po user posted image user posted image in gresta na počitnice na vikend. Oba že komi čakatauser posted image . Pa včeraj je tašča neki glede morja govorila da bi user posted image user posted image vzela sam se mormo še do konca zment.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:43:32   
simonakr
Urša v Pakoštane tko ko lani! Zaenkrat se še nismo naveličal user posted image pa še ful dobr je k je senca za ta male!

No zdej pa šibam v Kamnik k našim pol pa mal zapravljat! Bi blo fajn ene kopalke kupit. pa fasngo user posted image  


_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:45:47   
Katjusa
sem gorovila z babiko je imela zadnič ful slabe izvide in ji je zdravnik reku da je tik pred odpovedjo ledvic in so ji neka zdravila dal stran in potem ponoven odvzem krvi čez 1 teden.... no potem je prejšni deden spat dala kri in zdej so povedal da so bili prejšni izvidi napačnini hvala bogu.....
v soboto je pa padla in ji zdej noga ful zateka tak da je na poti na slikanje.... ima pa tud smolo

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:47:43   
birdy
Urša, kamot jutri pridete. Kar se nas tiće lohk že ob šestih zjutriuser posted image , sej veš, mi smo zgodnji. Pa če hočeš lahko kake kopalke prinesete sabo (lahko so pa otroci tud nagci, ni problema, edin ti pa verjetno ne boš naga letala če se boš hotla kopatuser posted image ).  Pa ja, valda, z vsemi pridi, rabta bejbe tud mal družbe. Bazen je pa kr velik ja, premer tri metre, globina pa okol 70cm. Čisti užitek.


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:53:57   
Urša08
Birdy potem pa jutr pridemo tam po 9 uri enkrat. A vas je težko najdt? A bom lahko parkirala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   V glavnem pojma nimam kje si - a od kolumbo naprej prot vodicam (avtocesti) al prot medvodam? 

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 9:58:26   
sunny24
Jutro! Kako smo? Zuni že svisnko toplo...Spet bo hudo čez dan!

Pr meni ne dogaja še nič...Lahko bi ne...Gajo sem rodila 6 dni prej, ta fantina naš se pa ne da...Jst bi že šla...Sam noče sodelovat z mano! user posted image user posted image user posted image   Sam po trebuhu skače levo in desno...Mu pravim da izhod je proti dol, ma me mulc že zdej ne posluša!!! user posted image user posted image user posted image

katjusa, super za FLorjana in črko R!!! user posted image user posted image user posted image   No, tisti bazenček je lih prov velik za tačke namočit user posted image

ursa, super za lep vikend! user posted image   Ste se lepo napohajčkali. Ti, kolk je kej cena parkinga zdej na Vršiču? K so bli še tolarčki, je blo 700...user posted image

birdy, uf kake lušte mi delaš z bazenom...Jst bi tudi...Pa bi kar ostala dokler ne bi plavalne kožice med prsti dobila...user posted image user posted image user posted image

simonakr, kje so Pakoštane? Jst sem totaln antitalent za Hrvaško k nikoli nismo dol hodili na morje, pa nič ne poznam...user posted image   Pa fajn kopalke nabavi! V Calzedoniji majo full lepe, pa zdej so še nižanja... user posted image

čebela, tudi ti si mela lep vikend! user posted image user posted image user posted image   Pa super za biznis!!! user posted image   A si dobila pošto?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 10:02:57   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Urša, kamot jutri pridete. Kar se nas tiće lohk že ob šestih zjutriuser posted image , sej veš, mi smo zgodnji. Pa če hočeš lahko kake kopalke prinesete sabo (lahko so pa otroci tud nagci, ni problema, edin ti pa verjetno ne boš naga letala če se boš hotla kopatuser posted image ).  Pa ja, valda, z vsemi pridi, rabta bejbe tud mal družbe. Bazen je pa kr velik ja, premer tri metre, globina pa okol 70cm. Čisti užitek.


diši po zabaviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 10:06:10   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Jutro! Kako smo? Zuni že svisnko toplo...Spet bo hudo čez dan!

Pr meni ne dogaja še nič...Lahko bi ne...Gajo sem rodila 6 dni prej, ta fantina naš se pa ne da...Jst bi že šla...Sam noče sodelovat z mano! user posted image user posted image user posted image   Sam po trebuhu skače levo in desno...Mu pravim da izhod je proti dol, ma me mulc že zdej ne posluša!!! user posted image user posted image user posted image


bojda fantje radi zamujajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da kr mal še počaki sej boš pol imela dost cartanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neposlušnost pa hja to je začetek kaj šele bo....:) sicer pa je boljše bit v trebuščku k je enakomarna temparatura pa ne švicaš k se skos namakaš tak dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je tale vaš fantič že sedaj pameten:)

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
11.7.2011 10:07:27   
Katjusa
čebela kdaj se vidimo....

jst sem včeraj poskusla avto peljat samo tle okoli bloka in še nekaj časa ne bom k sem še to komaj..... nisem vedla da se leva roka tolk uporablja pri vožnjiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?