|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 17:05:28   
Ajvy
oi....končno sem dobila željeno Winx-ico.....Tarji za rojstni dan....zdej sem mirna....zato je kljub dežju lep dan...

Jst samevam.....tko je....vikend bo delaven....grem kr na kavč..delat NIč...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 21:07:12   
Urša08
čer

Trenutno z Žigom samevava v dnevni. Eva spi, možek je odpeljal starše v Lj. ker šibata na Korziko, Nejc je mogu pa tud pospremit.

Popoldan je bila moja prijateljica pri meni. Je bilo luštno ful. Likalnik me zopet kliče samo meni se sploh ne dauser posted image

Ajvy naj ti delovni vikend hitro mine

Se grem Z Žigcem stisnit da bo lažje zaspančkaluser posted image

nočka

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 21:57:18   
brkn83
Čer.

Nik že eno urco spi, js pa sem morala posodo pomit pa kuhno v red spravit, pa cote obesit, in nov stroj naštimat. V glavnem dela nikoli ne zmanjka.

čebela - Gal pa je ful cartkan user posted image user posted image user posted image user posted image , pa tak lepo spi.

sjmm - tvoj turbo je pa ful lušten s to frizurco in ga bi blo kr škoda ustrižit, čeprav verjamem, da mu je sedaj kr vroče.

ajvy - super da si dobila kar si želela user posted image user posted image user posted image user posted image . Pa upam, da se spočiješ čez vikend, kljub temu da bo deloven

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
24.6.2011 21:58:06   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

čer

Trenutno z Žigom samevava v dnevni. Eva spi, možek je odpeljal starše v Lj. ker šibata na Korziko, Nejc je mogu pa tud pospremit.

Popoldan je bila moja prijateljica pri meni. Je bilo luštno ful. Likalnik me zopet kliče samo meni se sploh ne dauser posted image

Ajvy naj ti delovni vikend hitro mine

Se grem Z Žigcem stisnit da bo lažje zaspančkaluser posted image

nočka



lepo se stiskajta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lahko noč tudi tebi

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 0:15:57   
sjmm
evo mene....spet en mičkeno poznuser posted image

popoldan...razburljivo

oči prišel okol 6h, se je za 2 uri zavleklo delo v Velikih Laščah, seveda se je pol zavlekel tud frizer....smo prdrveli v Litijo neki čez 7, ga je pa ful kjut pošišala, jz sm zravn dost glasno protestirala......d zdej je pa dost na kratko...ma eno tko še zmer en mau punčkasto dolžinouser posted image

pol paše par besed s sestrično, pa še na k našim smo se oglasili na brzake...je mami kr ok, sve na brzake palačinke prštimale, pa kompot je imela.....Maj je baterije nafial in smo se mu režali do9h, pol sm bla pa 100% d bo v avtu zakomirau, paje imel še tooook za povedat d ni in sem ga doma še lahk na brzake umila,pa mlekec in spanček....sam seje vse skup en mau zavlekluser posted image

moj že tlele na kavču komira....ga morm mau pod tuš poslat....pa postelja...nočko!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
25.6.2011 2:26:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 9:20:21   
sjmm
helov!

evo nas....vsi doma...vsi počitniškiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dons bi blo treba mau pospravt...pa smo prestavl na tumorou...se nam sploh ne da...se bomo mau po terasi presedal, pa mau pogovarjal, pa kofetek pil....

kolumbo...ojoj, ne no....ampak tko smo mi hotl prkolo vzet v najem v Straškotu, že okol 1.maja smo se hotl prjavt....je blo na netu dost prkol na voljo....pol so nas pa direkt z Njemačko povezal...so nam dal ene tri termine...se odločamo ene 2 dni.....pa ni blo nobene prkole več, ne termina...tko d se nam je zdel d se sploh nočejo potrudit in smo rekl..ajdi u......in se nam je pol fajn iztekl s tole Valkanelouser posted image ....DRŽIM PESTI D SE NEKI FAJNGA NAJDE TUD ZA VASuser posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 10:12:49   
Ajvy
Hvala  punce...sem kr orenk se mogla potrudit da sem našla Winx-ico...ker ni več tolk in...in jo težko dobiš....sem bla vesela , k radio...

Drgač sem se danes zbudla ob pol osmih in  nisem mogla zaspat nazaj...kaj češ...navadimo se.....

Tko...mal pospravim...pol pa via službica....

Lep dan naj bo....vsem...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 10:24:56   
Ajvy
KOlumbo...žal mi je zaradi rezervacije...upam,da sedaj najdete še boljšo možnost.......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
25.6.2011 11:42:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ajvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 17:00:49   
sjmm
evo nas...okol 3h smo kosilali...zelenjavna rižotka, solata in mau sladoleda

pol je blo treba kuhno pošlihtat

pol smo zuni mau pospravli k se naša mrcina še zmer levi, smo ga fino skrtačli in pol vse pozaugali, pa pasje posode oprali, pa mau stole in mizo pobrisal, tko d zdej mau uživamo pod teraso, mali se igra z vodo in posodicami...tko d še en fajn kofetek manjka...sej bo k se boenmu dalo gor ga it skuhatuser posted image

pa lepo popoldne še naprej!!!!!!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 21:02:29   
sjmm
popoldanski sprehod ....pol še mau igrišča....pa seveda večerja...smo kr tople kruhke zrihtal d je blo na brzake, pol pa tuširanje vseh umazancev z igrišča...zdej še mau Harry Potterja.....pa bed timeuser posted image


vidm d ga vsi žurateuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
25.6.2011 21:58:47   
brkn83
čer.

kako ste kaj? Naš turbo še vedn pokonci, z atijem lego kocke sestavljata. No js pa sem mu zdej neopremsko obleko za na morje naročala,.................pa moj čist žalosten reče, joj kak je možn da js tega nisem prej opazil sam, ampak šeče sedaj ko si mi ti pokazala.

No kolumbo, hvala za link od one obleke.user posted image user posted image user posted image

Kolumbo - važn, da si uredila zadevo. No sej pri tebi ni za dvomiti. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa držim pesti, da dobiš službo, že zato ker si se tako dolgo matrala.

Nič grem zdej otroka spat spravit, potem pa vija postelja. Jutri pa imamo delavce in bomo urejali parkirišče, no pa še nekaj manjših del bomo naredili.

Lahko nočuser posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 11:16:04   
Ajvy
dan......

Včeraj z  best frendico v Kitajsko...sem se tko nasmejala.....sem še danes čist naspidirana.....

Potem pa spet delat...včeraj smo imeli tako gužvo ,da tut pit nismo mogli it...ampak je bilo pa zabavno...upam,da danes tudi....

>Vsem eno lepo nedeljo....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 11:24:49   
Urša08
ojla

Mi smo se včeraj ves dan potepali. Prvo šlo do prijatlov v Logatec na en piknik. Je bilo luštno. Pozno popoldan smo se pa še v Ljubljani pri drugih prijateljih ostavili na eni kavici. Tamaledva ful uživala ker sta mela družbo in so letali po vrtu. Res je bil super dan. Smo prišli šele okol 9 domov.
Danes smo pa zaenkrat kar doma. Evi ful paše ko ima svoj mir. Tamaledva se igrata, jaz skušam kej pospravit, moj se more pa učit.

Lep dan vsem

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 11:53:52   
Čebel@
dan

mi smo tudi čisto družinski-pašeuser posted image user posted image user posted image

včeraj sem šla zrihtat nohteuser posted image ...zvečer sem pa še malo ustvarjalauser posted image user posted image user posted image

user posted image kdaj ste dobile user posted image po porodu? zgleda da se pri meni že naštimujeuser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 12:12:57   
Čebel@
kako se vam zdi?

user posted image
user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 12:47:13   
sunny24
Dan! Kako smo?
Jst sem home alone...no, moj je doma, ma spi k je delu do 7h, Gaja je v Vipavi...Sm bla malo v šopingu za hrano v Šparu, pa še v DM sm zavila, pa malo s frendico poklepetala...
Zdej pa bi mogla malo za cunje poskrbet...Kej oprat in kej s sušila pobrat. Včeri sm likala tetra plenice in oblekce za user posted image ...Mater, sm hmali popiz.ditis fasala, k nikoli ne likam...1 ura zad za peglo...user posted image user posted image user posted image   V glavnem, dobre ste tiste, k likate sproti...

V petek sm mela pregled, ctg, vse OK. Nč se še ne dogaja. Sam danes ponoči je ta mali mel tako akcijo po trebuhu, da nism mogla zaspat do 3h...Sm misnla da mi bo kr tam pr rebrih vn pršu...user posted image user posted image user posted image

čebela, nism še utegnla it na pošto...Grem jutri!!! Majčka se mi pa dopade!!! user posted image Kako kej napreduje trgovina?

ursa, tvojga paketka pa še nism dobila, vsaj unga pildka ni blo v kaslcu...Bom vidla, če bo jutri, drugače bom pa na pošti povprašala kaj se dogaja.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 13:35:05   
sjmm
dan!

mi že 2 dni zlo družinski, pa mau red delamo po stanvanju...beri ...pucamo omare, pokamo neuporabne stvari ipd.

jz sm ceu dopoldne bla na vrtičku...nabrala solatko, stročji fižol, grah, skopala sm ta nov krompirček...še že peče, pa ene zgodnje male hruške imamo...so ful dobre, smo se jih že napokal, celo Maj

aja, maj dons neki renčal od 6 - 7 h zjutri...kr neki, sm mela dost in šm šla po polno flašo mleka, je stanku in smo vsi skupaj soali do pol10...d se ti utrga...sam tud to more bit včasih

zdej bo vsak cajt kosilo, ker dons bomo popoldanski spanček kr spustili...itak pa so počitnice

no, grem še bučke spanirat d bodo nekak isti cajt k krompirčekuser posted image

lep preostanek nedelje vsem skupi!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 16:21:02   
črticaa
živjo

evo nov del pa se pridem pofočkat,....
vidim da ste vse aktivne pri večanju slovenske populacije user posted image user posted image user posted image
vsem želim tako nosečnost kot sem jo mela jaz (torej kot da je ni) in pa same pridne anglčke,... no kaj sploh pišem,.. to naši ITAk so user posted image user posted image

pogrešam "mtkovski" klepet, še dobro da na vsake toliko srečam PIŠKOTEK, da na hitro počebljam,... pa katero izmed vas na FB


pri nas bo postalo pestro,..saj se bomo začeli odvajati plenic user posted image  bomo videli kako bo,..pestro 100%
sicer pa sva z adrianom oba pridna v šoli,..on je prinesel na začudenje vseh domov PRAV DOBER uspeh user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz pa imam pogoj za 2.letnik že narejen, ... še 2 izpita pred sabo,... enega sem šla izboljšecat,..tako da imam trenutno povprečje 8
user posted image  sj se lahko saj nekje malo pohvalim


ej a se nismo nekaj menile za en piknik v juniju,..a je bilo to lani???? hm
lep dan vseem,...pa za vsa srečanja se z Dominikom topljo priporočava


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 18:11:08   
Onasiss
Čau....
Imam cel vikend all inclusive..... user posted image Jutri imam en izpit, tako da se učim s polno paro, ne vem sicer kako bom kaj pisala ker mi kombinacija držanja kulija nikakor ne ustreza in kracam k prvošolček...user posted image
Ko smo že pri prvošolčkih... ja smo včeraj kupili torbo, si je princ izbral tako z Powerrangerji, potem pa smo šli z Onasisem še v kino Carse gledat. -mi je bil prvi del mnogo bolj všeč.

Še eno vprašanje...user posted image a katera ve oz. kaj mi predlagateglede na to, da imam samo polovico nohta in to prav počez mi manjka...user posted image a je kaka varianta, da si dam umetnega ... mislim ne vem, valda ne bom mela non stop zaflajštran dokler mi ne zraste al kva??? Bolj premišljujem bolj mi je slabo, ker zgleda prav grozno.....


_____________________________

So what....

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 18:15:23   
Onasiss
kolumbo...sem prepričana da boste kaj zanimivega našli.... če ne prva vrsta pa ta četrta...

črtica...pridna in pohvalno, čestitke Adrianu..user posted image

sjmm.... ti m daš vedno dobre ideje za kuho... sam en bi mi mogu tole zdej še mal poserviserat, ker jaz ne morem...user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 20:18:14   
Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: črticaa

ej a se nismo nekaj menile za en piknik v juniju,..a je bilo to lani???? hm
lep dan vseem,...pa za vsa srečanja se z Dominikom topljo priporočava



ej ne me hecat-vsem ki niste aktivne na RR sem preko FB poslala ZSje pa so le ene 3 reagirale

(odgovor članu črticaa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 20:19:16   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Še eno vprašanje...user posted image a katera ve oz. kaj mi predlagateglede na to, da imam samo polovico nohta in to prav počez mi manjka...user posted image a je kaka varianta, da si dam umetnega ... mislim ne vem, valda ne bom mela non stop zaflajštran dokler mi ne zraste al kva??? Bolj premišljujem bolj mi je slabo, ker zgleda prav grozno.....


najboljš da kakšno ki dela nohte vprašaš...se zna zgodit da bi te pekel kakšen gel

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Malčki palčki februarčic 2009/VII.del
26.6.2011 20:20:36   
Čebel@
user posted image neki že cel dan bluzi-spi le po max.30 minutuser posted image ...in posledično sem jaz zopernauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?