|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 21:59:42   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Marčevke, mirno in lepo nosečnost vam želim!!

Sam sem bila marčevka 2009, preko RR spoznala veliko punc iz celotne Slovenije, s katerimi imamo super odnos še zdaj.

Tako da mirno nosečnost punce!!



iiiiiiiiiiiiiiiiii, jaz sem tudi marčevka 09, na ta način sem spoznala svojo ljubo prijateljico Tašo user posted image tako da marčevski otročki so res posrečeni, marčevske mamice pa odlična družba user posted image pa čeprav iz drugega konca Slovenije. Lepo in mirno nosečnost vam želim, marčevke!

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 23:13:03   
canis
O, je ze tema :)
Cestitke vsem !!!
Jada, kako je? Ce ti je kaj v tolazbo, jaz sem imela 3 dni precej mocne bolecine, vceraj in danes pa ze manj, ampak se vedno so.
Drzim pesti, da nam vsem uspe uspesno in zdravo donositi!

Da se povem nekaj podatkov o sebi; stara sem 24let, to je moja prva nosecnost, neuraden PDP je 6.3.2012, na pregled pa se lahko narocim sele cez en teden, ko pride moja ginekologinja z dopusta.

Sem navdusena in prestrasena hkrati. Veselim se tega, kar me caka, ob enem pa ne vem tocno, kaj me cakauser posted image

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 7:29:13   
Anonimen











PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 7.7.UZ, Štajerska

3.3
Pajama, 1user posted image
  
acerola, 1, PP 11.8.

6.3
canis, 24 let , 1user posted image

7.3
MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
alna, 32, user posted image , 0 user posted image , PP13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 7
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 8:12:45   
Jada82
Jutro!

Uh, nas je že 7  user posted image Sem prav vesela user posted image user posted image user posted image Ja ne vem, danes bolečin ni, potem zvečer sem počivala .... sploh ne vem, me je pa tud ful napihovalo ... .a je možno, da je prebava? Ne vem, nimam pojma. Saj nimam kaj narediti, kot pa čakati pregled. Bo kmalu, ta teden sem itak še 2 dni doma (mi tok hitro mine, k mam 16-mesečnico doma), pol še 1 teden, pol pa že pregled ... Bomo že.

Kako ste drugače kaj? Jaz sem drugače v redu. Koristim nadure, zato sem 3 dni doma in mi je prav fajn ... uf, danes sem spala do pol 8 - pri nas je to že luksuz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 8:18:16   
Anonimen
user posted image user posted image Dobro jutro user posted image user posted image

Jada, imam identične težave tvojim user posted image Jaz sumim prebavouser posted image Včeraj zvečer meje hotelo raztrgat user posted image bogi moj mož user posted image . Za kosilo sem jedla zelenjavno juho s piščančjim mesom, zvečer pa mini sendvič. Je pa druga user posted image drugačna od prve...
Danes pa je že vredu...komaj čakam ju3, čas pa mi mineva po polžjeuser posted image

uživaj domauser posted image ...jaz tudi user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 8:47:53   
Anonimen
Hoj, user posted imageuser posted image

Jada in canis - držim pesti, da je res samo prebava. Sem se spomnila, da je mene tudi nekajkrat močno zašraufalo, pa nisem vedela, ali je kaj s pikico narobe, ampak sem čez nekaj minut ugotovila, da samo prebava nagaja - kakšno olajšanje. user posted image

A boste dale še http://www.fitpregnancy.com/ na seznam? Res se mi zdi fajn, pa jaz ne znam. user posted image

Uživajte v dnevu!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 12:07:06   
Anonimen








PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 7.7.UZ, Štajerska

3.3
Pajama, 1user posted image
  
acerola, 6465, PP 11.8.

6.3
canis, 24 let , 1user posted image

7.3
MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
alna, 32, user posted image , 0 user posted image , PP13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 7
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA










(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 13:25:19   
Jada82
Ja, jaz upam, da je samo prebava ... bomo videli danes ... včer me je začelo en takle čas bolet ... pa se mi zdi, da danes tud že mal začenja user posted image Mi je pa še nekaj čudno ... prej so me, ko sem nosila nedrček, bolele bradavice. Danes pa nič več ... čudno. user posted image
Ampak če bi bil SS, bi najbrž moglo kaj krvi pritečt, ane? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 13:49:13   
3Sonček3
Rada bi vam zaželela lepo in mirno nosečnost in čim hitrejši in lažji porod. Sama sem bila marčevka 2010 a sm rodila v februarju pa vseeno nam je fajn :)
Jada čist tko, dokler ni krvavitev mislm da si ni treba delat večjih skrbi, sej veš da tut negativne misli privabljajo negativne slučaje. Normalno da pomislš ne pa pretiravat ;)
Lepo nosečnost še enkrat in uživejte s svojimi sončki




_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 14:55:02   
canis
Prebavnih tezav sicer se nimam, verjamem pa, da ne bodo izostale. Ampak ce so normalen del nosecnosti, poten kar naj bodo :)
Aj je kateri ze kaj slabo? Meni se ni nic. ..
Uh, sem danes prebrala, da je gin na dopustu do 15.7., se sele takrat lahko narocim..., nekatere imate do takrat ze pregled, srecke :) komaj cakam, da vidim, ce vse stima ali so kaksni problemi.


Lep dan vsem!

(odgovor članu 3Sonček3)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Marčevke 2012
6.7.2011 20:04:44   
Jada82
Evo, danes me pa ni trebuh bolel user posted image user posted image user posted image user posted image Prebavne težave pa so ble ja user posted image No, ker sem ziheraš, bom najbrž jutri naredila še en test, da vidim, če je vse ok user posted image user posted image user posted image user posted image Sej drugač se ne sekiram tolk, probam bit kar pozitivna ...
Heheh, pa še knjigo Skrivnost berem user posted image Tako da drugega, kot pozitivna ne morem bit, heheh.

Slabosti? Joj, jaz se jih kar bojim. Prvič mi ni bilo nikoli slabo, edino pol v enem 2-3 mesecu mi je na čase prišlo tako, kar za skup past, sem se mogla takoj vsest ... So v službi že takoj posumili ....
No, danes popoldne, ko smo bili zunaj, mi je pa tud kar naenkrat slabo ratalo ... sam je minilo. Joj, pa se ja kaj ne razvije no user posted image

Evo, grem gledat film, moj je šel v nočno .... tamala spi, jest pa pred tv user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 7:19:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image dobro jutro

Danes je moj dan D user posted image user posted image user posted image Vsi trije gremo pogledat našega malega user posted image

user posted image user posted image user posted image bodite v cvetjuuser posted image
anonimnauser posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 9:44:15   
Jada82
Anonimna user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti, da bo vse ok!!! Javi nam, kako in kaj user posted image Upam, da boste že slišali user posted image  user posted image user posted image

Evo, jaz sem danes ponovila test, za vsak slučaj, črtice je še močnejša, kot nazadnje, tako da zgleda je vse ok! Zdej se pa ne bom več sekirala user posted image Bom rajš uživala.
Evo, danes sem še doma, tako da bom izkoristla - pobašem tamalo in šibava mal ven, pa zraven še po opravkih user posted image user posted image user posted image Mejte se!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 10:42:18   
canis
Uuuu Anonimna, držim pesti!user posted image

Sporoči potem, kaj vse se je videlo, da vidim, če se tudi jaz odločim za samoplačniško, ker bom do pregleda morala še čakaaaaat....

Vso srečouser posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 12:03:40   
kimsy
Se vam pridružujem...
Moja druga nosečnost, doma imamo že eno važičko, staro leto in pol! Pdp še ne vem, sm zanosila po ivf-ju, prvi uz pa 18.07. Komaj že čakam!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu canis)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 12:47:33   
Jada82










PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 7.7., Štajerska

3.3
Pajama, 1user posted image
  
acerola, , 11.8.

6.3
canis, 24 let , 1user posted image

7.3
MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

kimsy, , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns,
 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 8
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 18:47:33   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

videli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vse kot mora bit user posted image le Piko-a je malo manjša kot po ZM, zato nismo nič prestavljali PDP, bomo naslednjičuser posted image
Zgleda, da sem res zanosila kasneje. kar je že beta pokazalauser posted image
Veliki 2,3 mm in mladi 5t5duser posted image

uživajteuser posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 19:02:06   
canis
wiiiiiiiiiiiii super!user posted image user posted image user posted image

Prvi marčevski srček!user posted image

Smem vprašat, kam si šla na pregled in koliko si plačala? Če se prav spomnim, si šla samoplačniško, ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 20:24:10   
Anonimen
anonimna, čestitke! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Praviš, da si noseča šele 5t5dni? Torej je dejansko možnost, da v torek tudi jaz vidim user posted image , ker bom 5t4dni?!?! Joj, to bi bilo tako lepo! Si sploh ne predstavljam, kakšen občutek je to!user posted image Komaj čakam!

Nove souser posted image , dobrodošle! Je luštno pogledat na forum in videt, da nas je vedno več. user posted image

Jaz sem tudi danes letala po opravkih in sem tako utrujena, da se mi zdi, da mi bodo noge odpadle... Pa še vroče je za znoret. Moja sodelavka pričakuje user posted image avgusta in je zdajle čisto preč od vročine. Še dobro, da bodo nas naši trebuščki greli pozimi. user posted image

Se mi zdi, da bom šla kar v posteljo. Vsem želim prijetno noč!

(odgovor članu canis)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 21:11:33   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , UZ15.7., 30.8. NS in DHT, Štajerska

3.3
Pajama, 1user posted image
  
acerola, , 11.8.

6.3
canis, 24 let , 1user posted image

7.3
MEGi20,24 let, 2user posted image , 1user posted image , Mokronog

 9.3
alna, 32, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29let , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled


X.3.

kimsy, , 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns,
 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 8
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

-fitpregnancy.com
- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA







(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Marčevke 2012
7.7.2011 22:54:45   
MEGi20
Pozdravček vsem....se nas je že kar nekaj nabralo  user posted image

Nekaj dni nazaj vidim, da smo imele vse prebavne težave - jst tut user posted image user posted image user posted image user posted image me je tko zvijalo pred 2 dnevi za znort... zdj pa opažam da me bolijo prsi in bradavice...pa nenormalno mi je slabo :)

Me pa zanima če mi lahko katera odgovori (tiste ki ste user posted image drugič) a se vam kaj že pozna ???  Meni se je v moji prvi nosečnosti poznano takoj po 7 tednu; sedaj pa so me doma naštudirali že zelooo zgodaj - danes user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in ko sem se postavila pred ogledalo sem opazila, da se mi že pozna bušček :) in ne morem skrivat; čeprav zanikam ker želim pripraviti piknik in povedati vsem skupaj user posted image

No zdaj grem počasi v posteljo....

Se tipkamo. megi


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Marčevke 2012
8.7.2011 7:30:59   
Jada82
Najprej, Anonimna, čestitke za user posted image  Super, samo da je vse ok!!! Kar tako naprej!!! Ful vesela zate!!! user posted image user posted image user posted image

Megi20, jaz sem 2. noseča, pa se mi zaenkrat še nič ne vidi .... no, popoldne sem že vsa napihnjena, ampak zjutraj imam pa še čisto raven trebuh. Sem pa že povedala eni kolegici, pa na prejšnjem forumu in pa moji mami. Še eni kolegici bom, ostalim pa po nuhalni, če bo vse ok! user posted image user posted image  Kakor se spomnim, sem tud v prvo bila zelo napihnjena na začetku popoldne, trebuh se mi je pa šele v 5. mesecu začel videt ....

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Marčevke 2012
8.7.2011 8:31:00   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image dobro jutro user posted image

Danes se mi samo smejiuser posted image na hladilniku imamo sliko našega najmlajšega in ko grem mimo (beri: kar naprej) pogledam,pobožam...user posted image
Samo, da bo detece zdravo... Ker me že emšo baše sem še bolj v skrbeh, sem se včaraj Lučki (m. sestra) potožila po in pred pregledom. Včeraj sem dopoldan še v bolnico letela,ker sem upala da najdem še osebno G, seveda vse ambulante spraznjene, kot da kuga razhajauser posted image Ena in edina sestra, ki je tam imela vse stvari pospravljene v eno košaro ni vedela nič, kako bo z ambulantami med dopustiuser posted image samo za nujne primere je tam zdravnikuser posted image
Sicer sem pri moji osebni G naročena 28.7., takrat bi naj že bila z dopusta, samo so me opozorili, da si je prenaročala pacientke, tako da takrat verjetno ne bo v ambulantiuser posted image Mislim.....torej bom v tretjem mesecu, ko bom prvič govorila z njo....user posted image
Na srečo hodim še samoplačniško, h ginekologu, zdravnku,ki je v pvi vrsti človek z velikimuser posted image . Sem včeraj rekla možu, da bi ga kar objela,pa mislim da sploh ne bi bil začudenuser posted image Preprost,umirjen, sploh ne znam opisati kako prijetno deluje na človeka.

Zdaj boste rekle, da že pretiravam...user posted image user posted image user posted image Ampak, res! user posted image
Ordinacijo ima v starem stanovanju, prijetno, domače urejeno, čakalnica (kjer se ne čaka dolgo) s televizijo, avtomatom za kavo, revije in predvsem (kar te še posebej prevzame) s steno polno fotografij otrok in zahval staršev user posted image
Pred in po pregledu smo debatirala, vprašala sem ga vse mogoče, samo za ošpice ne user posted image ...jeznauser posted image
Smo se nasmejali,ker je moja starost že narasla..prvič... ooooooooo sedaj pa že.... user posted image

Ponovno sem naročena 30.8. na NS in DHTuser posted image user posted image user posted image ponovno v najbolj prijazni porodnišnici v Feldbachuuser posted image user posted image user posted image Torej bomo že 31. vedeli kakšne so številkeuser posted image

canis
- na pregledu sem bla pri dr. Miglarju, plačala pa 40 e, potem sem še toliko zapravla v lekarniuser posted image ...vse za user posted image

alna - seveda se bo videl user posted image user posted image Delal mi je vaginalni UZ, takoj sem videla mehurček, vse razloži, to je rumenjakec,potem pa iiiiii poglejte, jaz pa vsa tresoča..jaaaaaaaaa vidim - utripanje  user posted image Čist sem bila in sem še user posted image Mož pa je tud rekel, da ima čist mehke noge...



Da vam polepšam dan in boste user posted image user posted image user posted image ob gledanju user posted image user posted image user posted image
www.baby-feldbach.at

Letim s ta velikim v mesto user posted image


(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Marčevke 2012
8.7.2011 8:35:00   
Anonimen
Tako...http://www.baby-feldbach.at/cms/index.php?p=1&ext=1

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Marčevke 2012
8.7.2011 8:46:22   
kimsy
Anonimna - čestitke za user posted image !
MEGi20 - jst sm tud drugič noseča, pa se mi še ne pozna, sam proti večeru imam zelo napihnjen trebuh. Mi je pa malo trebuha ostalo še po naši mali miss user posted image . Tako da sm se odločila, da bom v tej nosečnosti zelo pazila pri prehrani! Sm črtala vse sladkarije in po 18. ne jem!
Jada82 - vidim, da imava doma pribižno isto stari frajlici! user posted image


_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?