|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:54:32   
Kerensa*
Hja, potem pa res tako, kakor je napisala ena pred mano... bo pa Partis laufal. user posted image

Kaj pa bo sploh še ostalo potem na starem POPu in A kanalu? Poročila in...?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:57:36   
JB
Imam njihov reklamni letak v roke,katerega so dobili operaterji...

POP NON STOP je prvi slovenski naročniški TV paket, ki bo zaživel 1 septembra 2011.na voljo bo vse televizijske gledalcem, ki sprejemajo digitalni signal prek svojega kabelskega oziroma IP operaterja.paket ponuja šest Tv programov, ki s svojo vsebinsko raznovrstnostjo zadovoljujejo različne starostne skupine gledalcev.

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:58:42   
Kerensa*
Aha... a je še kaj napisano?

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:58:57   
JB
Baje bo ravno zaradi teh novih programov stari po tv in kanal a še bolj osiromašen kot je zdajuser posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:59:47   
Kerensa*
Ja saj to mi ne gre v račun... če bo vse, kar smo do zdaj gledali, preseljeno na nove programe - kaj, razen poročil, bo ostalo na starih? Ker poročil pa tudi ne morejo vrteti cel dan - saj niso CNN.

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 10:59:48   
JB
V letaku so pač opisi novih programov in cena paketa...to je touser posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:00:36   
Kerensa*
Se pravi, da če do 1.9.'11 ne sklenem te nove naročnine na nov paket, potem 1.9.'11 zvečer npr. ne bom mogla več gledati forenzikov, ker bodo na novem kanalu, ki ga jaz ne bom imela? user posted image

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:04:28   
JB
Kerensa sem ti poslala zs.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:05:49   
Vijoličarka
JB, hvala. Zdaj je marsikaj bolj jasno. Moji občutki ostajajo isti. Ne ponujajo nič takega, za kar bi jaz plačala 15 EUR na mesec.

Lansko leto sem spremljala Slovenija ima Talent na internetu - zavrtela sem si posneteke, ko sem imela čas za ogled. Letos so bile internetne vsebine plačljive, torej sem mogoče vse skupaj dvakrat gledala po TV in PREŽIVELA.

Kot Kerensa, tudi sama rada pogledam kakšen resničnostni šov. Vsekakor bo to del plačljive ponudbe, kar pomeni, da tega, vsaj na Pro Plusovih frekvencah, ne bom več videla. In vem, da bom PREŽIVELA.

Kerensa, meni se zdi, da bodo 'okrnjeni' neplačljivi programi v glavnem samo poročila in reklame za plačljive kanale. Pa ostale reklame tudi.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:09:02   
Kerensa*
Kar se tujih reality showov tiče, mi ni panike, če jih ne pogledam. Slovenske pa pač rada vidim. Ampak mislim, da so imeli do sedaj vsi možnost, da se za 5€ na mesec vse 24ur/dan spremlja preko Interneta. In če že, potem raje plačam to. Itak sem več pred računalnikom, kakor pred TV-jem.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:12:23   
Vijoličarka
Ja, saj sem tudi sama več pred računalnikom, kot TV-jem. Če se mi bo resnično zaluštalo Kmetije, bom pač raje dala tistih 5 EUR na mesec za internetni dostop. Če seveda ne bodo uvedli kakšne novosti.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 11:53:10   
Anonimen
No, že prej smo komaj kaj gledali pop tv in sorodne programe, zdaj jih pa sploh ne bomo več. Calvo efekt user posted image .

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 12:32:40   
Chrio
kaj morda kdo ve, kako se imenuje un tip, ki je oblečen u žensko (basic instict)? user posted image

hvala.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 13:23:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

No, že prej smo komaj kaj gledali pop tv in sorodne programe, zdaj jih pa sploh ne bomo več. Calvo efekt user posted image .


Pri ljubiteljih resničnostih šovov (in teh ni tako zelo malo) pa je Calvo efekt obraten kot pri tebi......ti bodo pač plačali 16 EUR, vsaj tiste mesece, ko bo "njihov" šov na sporedu........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 13:24:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Ja, saj sem tudi sama več pred računalnikom, kot TV-jem. Če se mi bo resnično zaluštalo Kmetije, bom pač raje dala tistih 5 EUR na mesec za internetni dostop. Če seveda ne bodo uvedli kakšne novosti.




Predvidevam, da bodo tudi internetni dostop cenovno posodobili.......

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 13:50:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

No, že prej smo komaj kaj gledali pop tv in sorodne programe, zdaj jih pa sploh ne bomo več. Calvo efekt user posted image .


Pri ljubiteljih resničnostih šovov (in teh ni tako zelo malo) pa je Calvo efekt obraten kot pri tebi......ti bodo pač plačali 16 EUR, vsaj tiste mesece, ko bo "njihov" šov na sporedu........



Ja, saj to mi je jasno, da odstopam od povprečnega potrošnika.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: boš septembra doma???
5.8.2011 18:58:57   
Kerensa*
Kakor imam rada reality showe - dokler jih lahko (vsaj slovenske) na Internetu spremljam 24/dan za 5€/mesec, do takrat pač ne bom plačala 15€/mesec za nov paket. Prav tako ne za tuje reality showe. In še manj za že 10x videne filme.
Za nadaljevanke mi pa tako ali tako ni kriza. Že res, da sem se jih zvečer navadila gledati na TV, ampak v končni fazi mi jih g. Mož lahko posname z Interneta s SLO podnapisi vred (jaz tega ne znam). Včeraj mi je tako posnel 7. sezono "Desperate housewives", ki je na SLO TV najbrž še nekaj časa ne bo. In tako bom imela naslednji teden "gospodinjske dopoldneve". user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 8:59:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Juli_ja

Na FB 24ur so demantirali govorice o plačljivosti POP TV in Kanala A user posted image
http://sl-si.facebook.com/24ur.tv?sk=wall



kolikor razumem, ne gre za program ampak programsko shemo. Kar so oni demantirali je da POP TV in Kanal A ne bosta plačljiva, ampak kaj bosta pa vsebovala?? Lahko se jih na FB vprasa se kaj o POP NON STOP in kaj bo ta vseboval, ter ali bo placljiv, pa bos videla, ce bodo demantirali tudi to.

(odgovor članu Juli_ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 8:59:50   
Kerensa*
POP in A res ne bosta plačljiva, bo pa plačljivih ostalih 5 novih programov, na katere bo prenešena večina dosedajšnjega programa s POPa in Aja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 17:15:19   
Anonimen
Odgovor POP TV na fb-ju:
POP Programa iz POPa in Aja ne bomo "selili" :) ... res pa je, da z jesenjo pripravljamo programsko presenečenje. Za kaj gre, pa bo znano že naslednji teden na http://facebook.com/proplu​s.si

programska shema, ki bo placljiva pa:
POP NON STOP BRIO ....resničnostni šovi, tuji in domači, serije
POP NON STOP FANI....zabavne serije,komedije, stand up oddaje
POP NON STOP SPOT....najnovejši videospoti,glasbene uspešnice vseh časov
POP NON STOP OTO....celodnevni otroški program s popolno sinhronizacijo vsebin
POP NON STOP KINO.....premiere novih filmskih uspešnic,hollywoodske uspešnice
POP NON STOP KINO 2...ponuja največje filme in velike uspešnice,zagotavlja še večjo izbiro fimov

Cena paketa 15 eur mesečno.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:18:21   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: bibasiba

Odgovor POP TV na fb-ju:
POP Programa iz POPa in Aja ne bomo "selili" :) ... res pa je, da z jesenjo pripravljamo programsko presenečenje. Za kaj gre, pa bo znano že naslednji teden na http://facebook.com/proplu​s.si

programska shema, ki bo placljiva pa:
POP NON STOP BRIO ....resničnostni šovi, tuji in domači, serije
POP NON STOP FANI....zabavne serije,komedije, stand up oddaje
POP NON STOP SPOT....najnovejši videospoti,glasbene uspešnice vseh časov
POP NON STOP OTO....celodnevni otroški program s popolno sinhronizacijo vsebin
POP NON STOP KINO.....premiere novih filmskih uspešnic,hollywoodske uspešnice
POP NON STOP KINO 2...ponuja največje filme in velike uspešnice,zagotavlja še večjo izbiro fimov

Cena paketa 15 eur mesečno.



Ja, pa ja. Za 15 eurov lahko kar imajo vse, itak je milijon boljših programov kot je njihov in bi jih z veseljem plačala če bi bilo potrebnouser posted image Ta njihova eklama Boš septembra doma je pa itak za bruhat, al se strelajo, al kažejo kvazi ženske mednožje.... Sem brez besed.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:30:29   
ZARA
Zaradi mene se lahko unplagajo iz galaksije. Bom čisto mirno prenesla.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:30:50   
Anonimen
glede na to, da smo bili par let brez TV, mi je čisto vseeno, če jih ne bomo videli brezplačno. itak večino gledam le Discovery, National Geographic in Animal Plnet. pa še tu preskočim tiste oddaje, kjer vsak, ki ima pet minut cajta, mrcvari uboge živali, da nam pokaže svoj neustrašni duh. al pa tisti surviver-ji, ki imajo na drugi strani kamere celotno ekipo zdravnikov, če ga "slučajno" piči kača... user posted image

(odgovor članu luka jan)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:33:12   
ZARA
U a že TV ste kupili? Super, da ste zlezli z drevca.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: boš septembra doma???
9.8.2011 20:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

U a že TV ste kupili? Super, da ste zlezli z drevca.


pravzaprav ne, ampak izposodili. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?