|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.9.2011 21:35:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
2.9.2011 21:44:23   
sončnica24
Meni grejo te nagradne igre na FB, že pošteno na živce pa pol 100 obvestil pa prošenj prijateljev za sodelovanje. Bljak na koncu pa tak nikoli nič nikjer ne dobimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
2.9.2011 21:45:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
2.9.2011 21:55:58   
Peli
...jej, kaj zamujam, ko zgubljam čas s smrkci user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
2.9.2011 22:19:16   
mamamajča
Ma za bruhat. In še bolj na živce mi gre, ko se tu odpirajo teme "Prosim za klik." user posted image



(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.9.2011 22:39:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
3.9.2011 8:08:08   
alda
zato pa imam jaz samo 17prijateljev na FB user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
3.9.2011 9:37:15   
kajajaka
Na sreče se da igre na fb zablokirati. Torej, ko dobiš prvo vabilo v igro, zavrneš in izbereš možnost blokiraj igro... in je stvar urejena.
Se pa strinjam, da je to katastrofa user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
3.9.2011 20:47:17   
Kerensa*
Takšne in drugačne nagradne igre (vključno z lajkanjem strani) na FB igram že dolgo časa in to z veseljem, saj še ni minil mesec, da ne bi česa zadela. In s tem bom tudi nadaljevala, saj se ne branim zastonj stvari, za katere mi ni treba delati in katere dobim legalno.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 10:08:07   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Takšne in drugačne nagradne igre (vključno z lajkanjem strani) na FB igram že dolgo časa in to z veseljem, saj še ni minil mesec, da ne bi česa zadela. In s tem bom tudi nadaljevala, saj se ne branim zastonj stvari, za katere mi ni treba delati in katere dobim legalno.


A res al kaj? Da maš tako srečo? user posted image In kaj lepega si recimo že dobila? Sam firbec sem. user posted image
Jaz sem enkrat tisto leseno kuhlo za špagete merit. Ampak je še nisem uporabila, pa delam tudi špagete. user posted image
Drugače pa sem že podarila kar nekaj nagrad.


_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 10:28:31   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Poklicno lovljenje nagrad na fb...
O maj gad, kaj je s temi ljudmi. V vseh nagardnih igrah so isti, se kregajo, sodelujejo skupaj, se obsojajo, da so fejk profili, cele zapiske, govore, žaljivke in povsod isti nagrajenci. Meni se zdi to zelo donosen posel.
Ker pač z dosti podjetji sodelujem preko svojega, vidim tega malo morje in se mi že dobesedno bruha ob tem.

Eni cele dneve samo delijo, lajkajo, se označujejo, morijo folk. Svaka jim čast no. Aja, ps: In to odrasli ljudje, ne otroci.



Kako to veš in ni nujno, da če si star več kot 18 let, da si odrasel. Drgač pa če se jim da, zakaj pa ne, eni pa smetijo z igrcami po zidih, pa s anketami pa ne vem čem še. Pač vzameš v zakup pa je. Je pa zanimivo brat take prigode in se večkrat sprašujem kako se ljudem da user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 10:31:11   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Takšne in drugačne nagradne igre (vključno z lajkanjem strani) na FB igram že dolgo časa in to z veseljem, saj še ni minil mesec, da ne bi česa zadela. In s tem bom tudi nadaljevala, saj se ne branim zastonj stvari, za katere mi ni treba delati in katere dobim legalno.


A takšno srečo imaš ti, veš da nisem vedela.user posted image
Drugače pa meni to ne gre na živce, če hočeš sodeluj, se označuj in podobno, nasprotno pa briši kar ti pošljejo in to je to.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 10:48:11   
BellaB
Moh, js sploh nc ne vem o kaksnih nagradnih igrah. Sem imuna na vse neumnosti. Je pa res da sem zadnje case na FBju bolj al manj neaktivna, sem pa tja kej komentiram in to je to. Vabila na neumnosti ignoriram. Se mi zdi da je pr meni FB ze izgubu svoj car in ce ne bi imela zlahte, s katero sem v stiku samo prek FBja, bi profil ze skenslala.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 11:53:34   
poli*
Imam na fb kar nekaj prijateljev, pa samo ena ženskica se non stop za temi nagradnimi igrami opreza. Ni da ni, v vse se vtakne in potem še take komentarje zraven piše, da se lahko sam smejiš, pa rečeš žalostno! Pa še nikol ni nič zadela user posted image kar je tudi napisala na svoj zid. Ko mi prekipijo njene nagradne igre jo bom pač odstranila od prijateljev.
Jaz tega ne igram, ker se mi zdi, da potem svoje os. podatke povsod talaš za eno leseno žlico... pa še kak virus lažje stakneš, tko da... ne hvala.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 12:02:30   
Anonimen
jaz imam nekaj takih, ki se označujejo vsepovsod, kar blokirane (oz. njihove objave). najbolj neumne pa so mi tiste igre, ko moraš zbrat največ lajkov, da zmagaš. bruh.

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
5.9.2011 12:09:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 13:59:11   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

jaz imam nekaj takih, ki se označujejo vsepovsod, kar blokirane (oz. njihove objave). najbolj neumne pa so mi tiste igre, ko moraš zbrat največ lajkov, da zmagaš. bruh.


Ja, po možnosti moraš oddat lajk vsak dan.. in potem dobiš vsak dan ZS če lahko prosim lajkam. user posted image Mene tudi ne moti, če kdo igra.. tudi jaz se kdaj kje označim.. na živce mi grej bombardiranje preko ZS in fehtanje za glasove..



Pa kakšne ljudi mate to za prijatelje, da vas bombardirajo za klike. Mene še nikol noben ni. Ne vem očitno so vsi dokaj normalni. Drugač pa je fajn gumb blokiraj, potem nobenih nagradnih iger več ne vidiš in te ne živcirajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Predlagam novo izobraževalno smer. :))
5.9.2011 14:54:57   
majčica1508
Jaz takih problemom nimam,ker nisem na FB....pismo sem za lunouser posted image user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?