|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trikotnik?
15.9.2011 10:29:40   
ronja
Drugače pa: ne moreš se potruditi, da bi ljubil. Ali ljubiš ali pa ne ljubiš.

No, lahko si daš šanso, ali pa si ne pustiš sploh možnosti, ker si tako zakrknjen v nekih svojih prepričanjih, strahovih, karkoli pač...

Tako kot prej nikoli več ne more biti, a to ne pomeni, da ne more biti dobro ali celo še boljše. Samo drugače bo.
Ti si bolj materinske narave. Ne bodi več. Začenjata na novih temeljih in imata vse možnosti za uspeh. Mislim da ni toliko pomembno, da je partner ustrelil kozla, pomembneje je, kaj se je iz tega naučil. In kaj si se iz tega naučila ti.

Daj mu več partnerskih in družinskih, vsakdanjih odgovornosti. Pa četudi vsega ne bo opravil tako popolno kot ti.


podpis. Tudi pod to, da bi mu lahko bilo tudi malo žal za vse skup.

kalbo, ma, to ne pomeni, da je ne spoštuje - mogoče je pač samo iskren in trenutno v vsej zmedi res ne čuti tako kot prej in ne ve, kaj bo čutil.
Se pa strinjam s tabo, da je prav, da je meta jezna, ne samo razumevajoča - saj navsezadnje si ravnokar sama videla, da je to obrodilo precej boljše sadove kot vse tisto prej...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Trikotnik?
15.9.2011 10:57:49   
HHH
Ko dva človeka končno dozorita, razčistita stvari v lastnih glavah in ugotovita, da si želita skupno pot, potem se da prestopiti vse pretekle neumnosti. Čas povrne tudi zaupanje.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Trikotnik?
15.9.2011 12:08:06   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: meta21
...bom zagotovo rabila še nekaj časa, če je res konec te more, ki se je vlekla 9 mesecev.

Njegova dolžnost je, da ti vsak dan DOKAZUJE z dejanji, da je more konec, da ti vsak dan DOKAZUJE z dejanji da se je odločil res.

To je kot nov začetek in je proložnost za OBA da si zgradita čustveno bližino. Če te čustvene bližine ni doma, se jo išče/najde drugje, pa čeprav v slabši/namišljeni obliki.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Trikotnik?
15.9.2011 17:43:51   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


Ti, tole je pa samozavest serijsko. Vrti te okol prsta ko najstnico. Ne ve, če te bo še kdaj ljubil kot prej...prekinil je stike ko je bil izseljen iz spalnice...ja priden fantek, res. Punca, čas je, da pokažeš zobe in namesto da se ob takšnihle floskulah (poboldana je ena boljših, kar sem jih slišal) smehljaš, ko najstica, pokaži zobe in zahtevaj spoštovanje do tebe.





podpisuser posted image

daj mu vedet, da si sposobna brez njega, da ne boš oproščala kar tako v tri dni. Daj ti njemu ultimate, raje mu reči, da ti rabiš čas za premislek, ker se je tvoja ljubezen ohladila zaradi vsega tega . tako bo morda dojel dejstvo, da se ves svet ne vrti okoli njega in da lahko počne kar želi. Ker bo čez en čas počel isto. Ker če sedaj ni 100% v vajino ljubezen, kljub temu, da ga je/bi sračkal z drugo.; ker pravijo, da se na napakah učimo.
Iz vsega razvidnega se mni tukaj zdi, kot da je on z neko težavo "prišel nazaj" v tvoj objem zaradi ljubega miru v družini. Zdaj si ti na vrsti, da vzameš stvar v svoje roke, da ga z svojo ljubeznijo privabiš nazaj, ne pa z dolžnostjouser posted image

Upam, da vama ratauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Trikotnik?
15.9.2011 18:31:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

daj mu vedet, da si sposobna brez njega, da ne boš oproščala kar tako v tri dni. Daj ti njemu ultimate, raje mu reči, da ti rabiš čas za premislek, ker se je tvoja ljubezen ohladila zaradi vsega tega . tako bo morda dojel dejstvo, da se ves svet ne vrti okoli njega in da lahko počne kar želi. Ker bo čez en čas počel isto.


Tocno tako.

  Ker če sedaj ni 100% v vajino ljubezen, kljub temu, da ga je/bi sračkal z drugo.; ker pravijo, da se na napakah učimo.


Seveda da ni 100% v njuno ljubezen, sicer ga ne bi "srackal" okoli. Ona matera koklja, ki doma caka in popolnoma vse odpusti kot otroku kateremu odpustis ker ga imas neizmetrno rad, ga moras oblikovati in vzgojiti ter mu stati ob strani. Seveda pa matera koklja ni zanimiva za  romaco in romantiko.


Iz vsega razvidnega se mni tukaj zdi, kot da je on z neko težavo "prišel nazaj" v tvoj objem zaradi ljubega miru v družini. Zdaj si ti na vrsti, da vzameš stvar v svoje roke, da ga z svojo ljubeznijo privabiš nazaj, ne pa z dolžnostjouser posted image


Meni se zdi, da ga je treba postavit na hladno. naj se potrudi, naj pokaze koliko je pripravljen vlozit. IMO ni na kaj dosti pripravljen, sicer bi do sedaj razen futranja svojega ega ze kaj naredil. Tako je pa odlasal dokler ga ni stisnila. Ma nasuvat po ta zadnji in ven cez vrata postavit.

Upam, da vama ratauser posted image


IMO dokler ne pride naslednja. Ker potem jo bo imel se malo manj rad kot prej in spet se bo ona morala trudit, da ga pritegne nazaj.... pa hudica a bo celo zivljenje jamrala in plazila za tipom, ki niti nima hrabrosti sam s seboj razcistiti??? Sicer vsak se sam odloci in vsak zase sprejema najboljse odlocitve.

Enkrat v zivljenju se je pa tudi treba odlocit a od moskega potrebujes da ti nadomesti otroka ali, da bo partner in moz.

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 15.9.2011 18:32:29 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   [Brisano sporočilo]
15.9.2011 19:05:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Trikotnik?
16.9.2011 0:09:50   
Colt

Si ''one of a kind'' user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Trikotnik?
16.9.2011 11:18:41   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Da malo poročam, kako se pri nas stvari odvijajo.

Vmes sta se še slišala, čeprav mi je skušal to skrit ampak tud jaz znam bit mal lisica. Po tistem sem pa zlila ves gnev nanj, nehala izbirat besede in tisti večer dosegla le to, da se je preselil v dnevnouser posted image . Naslednji dan je bil službeno odsoten in ko je prišel domov je bil "za ožent". Bil je vse kar sem kdaj od njega želela. Šla sva na pijačo in je rekel, da je prejšnjo noč premišljeval in da jo je danes poklical in rekel, da zadeva ne koristi prav nobenmu in da prekinja vse stike z njo. Rekel mi je tudi, da mi ne more obljubit, da me bo še kdaj tako ljubil kot prej, da se bo pa potrudil.
Pogovarjala sva se tudi o tem (to je moje mnenje), da ona nikoli ni nameravala pustit svojega partnerja, s katerim skupaj iščeta stanovanje in da ji je enostavno godila pozornost.

Zdaj pa držte pesti, da nam rata ... No, njemu! user posted image Jaz bom zagotovo rabila še nekaj časa, če je res konec te more, ki se je vlekla 9 mesecev.


joj, meta. še osel gre samo enkrat na led. kolikokrat boš še dopustila, da te ponižata? user posted image  a misliš, da ga je ena noč na kavču res spremenila? kolikokrat si mu do sedaj zagrozila in kolikokrat je bilo naslednji dan vse med in mleko in vsakič je trajalo le nekaj dni. dobro ve, da te bo z enim nasmehom, eno obljubo spet prepričal, da je vse ok.
poslušaj nasvete in naj se odseli za mesec ali dva. da oba razčistita v svojih glavah. za začetek se malo pusti ponovno (u)loviti. Naj še tebi piše zaljubljene smsje. user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Trikotnik?
16.9.2011 20:50:47   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Da malo poročam, kako se pri nas stvari odvijajo.

Vmes sta se še slišala, čeprav mi je skušal to skrit ampak tud jaz znam bit mal lisica. Po tistem sem pa zlila ves gnev nanj, nehala izbirat besede in tisti večer dosegla le to, da se je preselil v dnevnouser posted image . Naslednji dan je bil službeno odsoten in ko je prišel domov je bil "za ožent". Bil je vse kar sem kdaj od njega želela. Šla sva na pijačo in je rekel, da je prejšnjo noč premišljeval in da jo je danes poklical in rekel, da zadeva ne koristi prav nobenmu in da prekinja vse stike z njo. Rekel mi je tudi, da mi ne more obljubit, da me bo še kdaj tako ljubil kot prej, da se bo pa potrudil.
Pogovarjala sva se tudi o tem (to je moje mnenje), da ona nikoli ni nameravala pustit svojega partnerja, s katerim skupaj iščeta stanovanje in da ji je enostavno godila pozornost.

Zdaj pa držte pesti, da nam rata ... No, njemu! user posted image Jaz bom zagotovo rabila še nekaj časa, če je res konec te more, ki se je vlekla 9 mesecev.


Ti, tole je pa samozavest serijsko. Vrti te okol prsta ko najstnico. Ne ve, če te bo še kdaj ljubil kot prej...prekinil je stike ko je bil izseljen iz spalnice...ja priden fantek, res. Punca, čas je, da pokažeš zobe in namesto da se ob takšnihle floskulah (poboldana je ena boljših, kar sem jih slišal) smehljaš, ko najstica, pokaži zobe in zahtevaj spoštovanje do tebe.




Ne bi zahteval spoštovanja od nekoga, ki ga ne premore niti do sebe. Zopet, po drugi strani, da bi lahko terjala spoštovanje od nekoga je bistveno, da ga primarno izterja do sebe. Očitno ni tega sam sposoben, pa bi dečku nekdo moral dati do znanja, da ljudje ne obstajajo zaradi njega. Moj predlog - razjebite trikotnik, osnove geometrije so za tako odrasle ljudi verjamem mala mal`ca.

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

kalbo, ma, to ne pomeni, da je ne spoštuje - mogoče je pač samo iskren in trenutno v vsej zmedi res ne čuti tako kot prej in ne ve, kaj bo čutil.
Se pa strinjam s tabo, da je prav, da je meta jezna, ne samo razumevajoča - saj navsezadnje si ravnokar sama videla, da je to obrodilo precej boljše sadove kot vse tisto prej...



Karkoli trenutno čutil, osnovno spoštovanje do sočloveka bi mu, v kolikor bi obstajalo, samo naložilo odgovornost glede skrbi, da se zmeda glede čutenja poleže. In pravi de`c bi bil samo tako, da zavestno odjebe obe deklici. Samo iz takega poraza (izguba obeh) bi se lahko znova vrnil v boj. Vprašanje koliko "veličine" premore, da resnično ostane sam.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Trikotnik?
16.9.2011 21:13:28   
Bakfark
Čeprav, če malo bolje pomislim, če je on neki de`c kot verjetno ni in oni neki bab`nci, potem bi lahko razmišljali o tem, da trikotnik utrdijo. Magari zaživijo skupaj, v teh kriznih časih se vsaka ekonomsko racionalna odločitev še najbolj obrestuje.

IZVIRNO SPOROČILO: HHH

Ko dva človeka končno dozorita, razčistita stvari v lastnih glavah in ugotovita, da si želita skupno pot, potem se da prestopiti vse pretekle neumnosti. Čas povrne tudi zaupanje.


Bakfark

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Trikotnik?
16.9.2011 21:16:02   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
...


user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Trikotnik?
23.9.2011 12:52:44   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

Čeprav, če malo bolje pomislim, če je on neki de`c kot verjetno ni in oni neki bab`nci, potem bi lahko razmišljali o tem, da trikotnik utrdijo. Magari zaživijo skupaj, v teh kriznih časih se vsaka ekonomsko racionalna odločitev še najbolj obrestuje.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ji dam mal otroke za počuvat medtem, ko jaz skočim v wellness. No, ko je glih doma naj pa še "najinemu" možu srajce speglauser posted image

I guess I am one of a kind. After all that makes me special!user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Trikotnik?
23.9.2011 14:02:16   
ronja
Pa ji dam mal otroke za počuvat medtem, ko jaz skočim v wellness. No, ko je glih doma naj pa še "najinemu" možu srajce spegla

No, saj tako delajo v haremih - in pravijo, da je to super prav zaradi tega... Ne vem pa, koliko pravijo to zato, ker pač samo to poznajo... Meni bi bilo težko živet še z eno punco, sploh pa se potem menit, kdaj bo h kateri prišel... Ne maram čakatuser posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Trikotnik?
23.9.2011 23:12:31   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pa ji dam mal otroke za počuvat medtem, ko jaz skočim v wellness. No, ko je glih doma naj pa še "najinemu" možu srajce spegla

No, saj tako delajo v haremih - in pravijo, da je to super prav zaradi tega... Ne vem pa, koliko pravijo to zato, ker pač samo to poznajo... Meni bi bilo težko živet še z eno punco, sploh pa se potem menit, kdaj bo h kateri prišel... Ne maram čakatuser posted image

,

Hehe, bi si mogla še ljubimca omislituser posted image .

No, evo, s humorjem je lažje preživet težke čase. Pa tudi če mal črn ...user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Trikotnik?
25.9.2011 12:13:47   
ronja
No, evo, s humorjem je lažje preživet težke čase. Pa tudi če mal črn ...

Podpis. Ko zgubiš smisel za humor, je konecuser posted image .
ljubimca - hm, to je spet en riziko - lahko ni tok dober kot sem navajena, pa je potem spet sranje... Jaz sem ziheraš - če je nekaj že stestirano, potem mam rajši to. Vedno vzamem čokoladni sladoled - ok, če vzamem dve kepici, potem še kakega drugega zraven - ampak vedno bo čokolada prva izbira in bom hotela, da je spodaj v kornetu, da je na koncu čokoladauser posted image .

kako si sicer zdaj, meta?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Trikotnik?
6.10.2011 12:13:48   
meta21
Ronja, trudim se. Malo sem prestrukturirala vrednote v svojem življenju, veliko razmišljam ... Imam/imava super dni in take navadne, ko jih pač preživiva. Bomo videli, kaj bo prinesel čas. Zdaj uživam v trenutkih, ko otroka uživata v njegovi družbi. Sva pa šla v petek sama ven in se imela super. Veliko sva se sicer pogovarjala tudi o najini zvezi in o možnostih ampak se že dolgo nisva toliko nasmejala, vsaj skupaj ne.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?