|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 14:04:47   
NočnaLučka
Pozdravljene,

sem nova na firumu in bi se vam tudi jaz pridružila v zbijanju kilogramov in medsebojnemu motiviranju. Okoli mene so same srečnice, ki se jim ob dojenju kg kar topijo, jaz pa nimam te sreče user posted image .
Moj plan:
*znebiti se največje pregrehe: polnomastnih mlečnih izdelkov
*vse izdelke iz bele moke, zamenjati za polnozrnate izdelke (makarone že zdaj jem pz, ker so mi zelo dobri. Vilma, jaz jih jem od Barille, če ti bodo všeč)
* odpovedati se sladkarijam (kar bo po moje še najlažje)
* bolj intenzivno telovaditi (sicer že zdaj telovadim, samo mislim, da bo treba povišati intenziteto)
* večerjati beljakovinski šejk (zdaj ga samo po telovadbi spijem, bo treba še za večerjo, ker me ponavadi zvečer zagrabi zverinska lakota in bi pojedla vse po vrsti)

Sicer pa čestitke vsem za že doseženo in pogumno naprej.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 18:42:15   
Serendipity
Miška, Biba & NočnaLučka - Dobrodošle med nami!!!

IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

Aleluja, tudi sama iščem po netu nek prostor za motivacijo... Ha biiibiiikaaa, našla si ta pravi prostor za shujševalno motivacijo! user posted image user posted image user posted image

v ponedeljek me je zadelo...sem se vsedla v avto, in šla na lov za novo trenirko in novimi teniski...in ni vrag da jih ne bom pridno uporabljalauser posted image zaenkrat za sprehode s kužko (jutranje in večerne) Jap, jo bo treba lepo sponücat, da si lahko med nami user posted image

pa veselo na delouser posted image   You go girl!




IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Tako da za motivacjo bolj pomagajo kakšne ozke kavbojke, sploh takšne, ki jih imaš doma in so ti bile včasih prav.      To pa res ja. NI ga večje brce v rit, kot ko ne spraviš več kavbojk na boke. No, pa ne večje 'pohvale' in veselja, ko se ti začnejo 'vozit' v pasu


Miska.mcc poročaj, kako ti bo šlo s to dieto z jajci! Me res zanima. Drugače so pa kuhana jajčka dobra tudi za večerjo, če katera ne bo vedla, kaj si pripravit. Hm, jaz sem parkrat poskusila s tole: http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-za-pospesevanje-metabolizma/ in mi je fajn hasnila (pred leti semz njo shujšačla skoraj 10 kg  - 2 tedna sem se je držala, dva tedna pazila kaj jem in potem spet dva tedna dieta, potem sem jedla normalno (brez kombiniranja), se gibala precej in so mi kg še kar kopneli. Ampak so se mi jajčka zasr*** Sem pa v tem času nekajkrat se je poskušala držati, pa mi ni uspelo več kot en teden. Zdaj se držim kao njenih načel, le da imam vmes malice.


Moj dan danes:
na tešče - voda z limono
Z: pz toast (3 kosi) in marelična marmelada, črna kava
M: grenivka in zeleni čaj
K: zelenjavna juha, pečen piščanec (brez kože) in paradižnikova solata (sicer z bučnim oljem - ampak ga ne dam s solat, raje je ne jem user posted image )
M: zeleni čaj in pojedla en Milka cookie (bi v sekundi zbasala celo pakungo vase, ampak taka pa ne morem biti do vas, ki tako lepo vztrajate in je podlegel le eden) in eno kocko temne čokolade
V: 1 piščančja krača in jabolko
Čez dan sem sicer nekaj pila, ampak bi lahko več.
Gibanje: jutranja mini joga. Zdaj pa grem na sprehod s pesjanoma. Upam, da zdržita moj tempo (hihi, no ok upam, da jaz zdržim njun tempo, ker sta kot dve rakeeeeti  user posted image user posted image )



(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 18:43:29   
sonček33
Sekica zgrešila si!


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 19:06:32   
ronja
Da se vam malo javim: zjutraj spravim male v vrtec, šibam na infekcijsko po svojo "dozo" (zgledam ko đanki, hvalabogu da samo še jutri - 14 pikov nima človek kam dat;), tako da sem spet "športala"user posted image . ko sem prišla domov sem pojedla pozni zajtrk (to je bilo ob pol 11h): veliko šalco kakava (mislim da je 3 dl) in makovo mlečno štručko zraven, pa krožnik fig in banano, pa seveda moj ljubi kavin jogurt. Potem kasneje sem pojedla še par fig (očetove domače, njami) in seveda končno spet dva čokoladna korneta (a se to sme pisat na tej temi? Ampak ni bilo zvečer, nouser posted image ). Potem smo bile zelooo dolgo na igrišču, kjer glih športala nisem, sem pa stala in po potrebi letala za njima in je bilo že to dovolj, da me vse boli... Tako da si kakega športanja zaenkrat očitno res ne smem privoščit... Itak naj bi samo ležala...
No, zdaj pa jemo zelenjavno juho. Zaenkrat še nisem jedla junk fooda, nisem ga niti kupila, tudi od čokolade sem pojedla včeraj par smartijev (ampak ne pol tavelike škatle kot navadnouser posted image ) in seveda čokoladen sladoled (ampak to sem vam že povedala, da tega ne dam). Še kr pridna, ne?user posted image

To pa res ja. NI ga večje brce v rit, kot ko ne spraviš več kavbojk na boke.

To ni fer, no!user posted image Jaz nič več gor ne dobim! Sem si pa zadnjič zmerila boke in še nikoli nisem mela tako velikega obsega! Do zdaj namreč še nisem videla 3 mestne cifre na traku... Upam, da je vseeno precej od vode, saj mi noge kar zatekajo. Je pa to vseeno precej jalova tolažbauser posted image . Upam, da se tole stanje malo umiri oz. vsaj ne razširi več! Čeprav moram priznat, da nisem čisto s srcem pri stvari, ker imam toliko drugih želja prej... No, ena se mi je že uresničila, da je miza šla v sobo in vse omare tako kot sem si zamislila (je pa šlo povsod na milimetre...)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
7.9.2011 21:00:11   
bambika
Pa da se še jaz malo javim,danes je bila rekreacija samo vozičkanje,sem se pa kr fajn spotila,zdaj se mi pa
ne lubi it še orbitreka gonit,sta oba šele zaspala tako da grem jaz tudi v mižule.Upam da vsaj drug teden al pa čez vikend grem malo na orbija, ko bo moj doma da prevazme malo mularijo.user posted image
NočnaLučka ja meni so tud rekli,da gre z dojenjem dol,pomoje gre če normalno ješ,ne pa duple porcije pa 3 palačinke z nutello za večerjo pa še kako milko čez kot sem jaz imela navado.

Današnji jedilnik
Z:banana,jogurt
M:banana,kava z mlekom
K:2 čufta v omaki(brez krompirja in kruha)
M:mali košček jabolčnega zavitka(res je bil mali)
V: kapučino(nisem bila lačna)

Jutri bodo spet banane na jedilniku jih je treba v promet spravit,če ne še spečem kaj iz njih in je konec z dieto.
Čez dan skoz pijem tako da ne vem koliko, verjetno ene 3L litre,flaša je kar naprej prazna.user posted image

Držite se punce,jutri je nov dan.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 7:44:40   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Sekica zgrešila si!



user posted image

roooonjaaaaa - you're killing me! user posted image user posted image user posted image user posted image Packa, da lušte delaš! Še dobro, da si user posted image user posted image . No, če moraš mirovat, ti telovadba ni nuja, ta dve tvoji pikici dovolj zmatrata user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To pa res ja. NI ga večje brce v rit, kot ko ne spraviš več kavbojk na boke.

To ni fer, no! Jaz nič več gor ne dobim! Sem si pa zadnjič zmerila boke in še nikoli nisem mela tako velikega obsega! Do zdaj namreč še nisem videla 3 mestne cifre na traku... Upam, da je vseeno precej od vode, saj mi noge kar zatekajo. Je pa to vseeno precej jalova tolažba . Hihi, jalova ali ne, tolažba pa je user posted image Upam, da se tole stanje malo umiri oz. vsaj ne razširi več! Čeprav moram priznat, da nisem čisto s srcem pri stvari, ker imam toliko drugih želja prej... No, ena se mi je že uresničila, da je miza šla v sobo in vse omare tako kot sem si zamislila (je pa šlo povsod na milimetre...) Ah, veem kako je to. Super, da je šlo po načrtu. user posted image


bambika - pridna si bila! Gremo s takim tempom naprej! user posted image

No, jaz sem 'že' na tešče spila vodo z limono, joga tajm (2 seriji khatu pranama, 10x kolo naprej in 10x nazaj, ćolniček, jezdeca in mačko) letela pod tuš in si potem privoščila za zajtrk kafe, dva srednja kosa pz kruha z marmelado.
Za kosilo bom najverjetneje zelenjavno juhico, pečen krompir in kakšno bučo zraven, če jo še imam kje kaj user posted image

Zdaj pa veselo na delo! Bodite pridne in gremo do konca!

user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 9:03:00   
~Biba~
VILMA zahrbtno trenrko, sem tudi jaz že pogruntala....zato pa sem bila bez pametne trenirke, in je trebalo it v nakupuser posted image
PZ testenine jaz uporabljam iz Eurospina, če jih kuhaš mal dlje, dodaš kakšno začimbo že med kuhanjem, ti bojo mogoče kaj bolj teknile.

MISKA MCC ... ta dieta z jajci, ej meni vedno predstavljala preveč jajc...verjetno po 1 tednu, niti jajc od mojega ne bi mogla videt, kaj šele kurjauser posted image želim ti veliko vstrajnosti!

SE pozabla sem te pohvalit, za to temouser posted image

RONJA ko berem tvoje poste smajlikiseslini kako dobro "dieto" imaš tiuser posted image žal meni ne bi nič pomagalauser posted image

no včeraj sem grešila
Z: PZ kruh maslo(vem)
M: banana
K: filana paprika (namesto krompira, PZ kruh)
V: PZ testenine z paradižnikovo omako (ob 17..potem pa nič več)--> ob 3 ponoči me je zbudil godrnjavi trebuh, a sem bila bolj trmastauser posted image

Sem pa imela 1,5 ure dolg hiter sprehod +  1 uro košnje trave + delo na vrtu....upam, da sem pokurila greheuser posted image

danes za Z: 2 PZ kruhka z marmelado...kava z riževim mlekom...
K: če ne bom kombinirala s taščinim kosilom, si bom skuhala rjav riž + dušena zečenjava+ paradajs solata

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 9:05:26   
~Biba~
....user posted image


< Sporočilo je popravil ~Biba~ -- 8.9.2011 9:07:00 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 9:34:26   
Vilma
Dober dan punce, vidim da so bili neki mičkeni grehi, ampak dokler so majhne količine, ni krize. user posted image  

Ronja ti si nosečka, čestitke, kdaj pa imaš rok? user posted image  Kar se tiče čokoladnih kornetov, se to sme pisat na tej strani, če se mene vpraša. Men se zdi, ko napišeš čoko kornet, da je isto kot da bi ga sama jedla. Virtualno pa lahko grešim ane? user posted image

Hvala punce za nasvete glede PZ testenin, bom prvo poskusila z Barilo, potem pa še s tistimi iz Eurospina.

NočnaLučka dobrodošla med nami! user posted image

Se tudi jaz pozabila pohvalit temo, res je fajn! user posted image

Včeraj sem se prehranjevala po gostilnah, bila pridna, sem zadovoljna!
Z: 1 PZ kruh, marmelada, 2 dl džusa
M: Jabolko
K: Špageti s paradižnikovo omako in baziliko
V: za predjed mal pršuta, sira in oliv, za glavno jed pa piščanec na žaru na rukoli.
Smo nekaj praznovali, tako da sem spila še deci šampanjca in deci traminca. user posted image

Mal mi je nerodno, očitno sam jaz tuki "žlampam" in hujšam. Vidim, da ste ve pridne kar se alkohola tiče.
Ta vikend šibam v Izolo na podaljšan vikend, menda bo vroče, se veselim še mal čofotanja. Upam samo, da me ne zanese s hrano, bom pazila, obljubim. user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 10:04:55   
Petka09
Drage punce!
Vas berem že od začetka odprtja te teme, ampak se vam bom šele zdaj pridružila, ko sem (menda) končno odločena, da še jaz naredim nekaj za svojo postavo user posted image .


Mah, cel lajf sem bila suhica, sploh v OŠ... Pred 2,5 letoma sem rodila in se v nosečnosti nič kaj zredila. Pred nosečnostjo sem imela cca. 58 kg, rodit sem šla s 67-imi. Takoj po porodu sem zgubila nekaj kilc in pristala na 63. Potem pa sem v nasl. mesecih nabacila še 2 kili in tako se zdaj (ko pijanc plota user posted image ) držim pri 65-ih.

In moj cilj je spraviti pod 60 zaenkrat. Ker se ne počutim ok, si nisem več všeč, če imam "plavalni obroč" okrog pasu user posted image . Torej, v bistvu niti ne rabim nekaj veliko shujšati, ampak disciplino imam na nuli, zato pa je tako kot je user posted image .


Nameravam pa iz jedilnika vržt sladkor v celoti (vsa peciva, sladkarije, sladkor v kavi). Nisem nek hud sladkosned, zato to pomoje ne bo tako huda težava... ali pač? Mi bo ironično ravno zdaj začel cukr padat?user posted image .
Hja, bela moka... Ne morem se čist izognit, ker hodim med službo na toplo malico, kjer je na voljo samo en meni in jem kar pač imajo. Ampak ok, to mi menda ne bo tako škodilo.
Dejansko se moram sama potem paziti, da ne pojem več nič "belega" in prešaltam na PZ itd. Pa da ne bi mešala krompirja in mesa itd... Mi bo ratalo? Pojma nimam.... Sem se že nekaj spravljala zraven letos, pa mi ni ratalo.

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 20:31:07   
Serendipity
Petka - dobrodošla med nami! Hm, koliko pa te je v višino? Meni se sicer 65 bere prav fajn user posted image
ronja - si danes tudi kaj kornetala?
miška - kako je s tabo? Jajčka so že v akciji?
bibonček - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image huuudaaa tale z jajci!!!
Vilma - maš prav, virtualni lüšti so tudi ok, le nekoga bom rabila, da bo mojo slinasto tipkovnico brisal... 

Kako pa ste kaj ostale danes napredovale oz bile pridne? NočkaLučka? Bambixxx & bambika? _narava_? Rožica*? Da ne bi zdaj odnehale! Težkih je le nekaj prvih dni (ali pa več, ampak ne bomo zdaj v podrobnosti šle user posted image )

Ja, punce - hvala za pohvale. Maaah, meni fuuull paše ta tema, res. Se prav zadržim, ko že skoraj lomastim po čokoladi - se (virtuališ) tresnem po prstih - A-a, ne ne. Potem boš pa morala napisat, da si požrla ceeelo čokoladno Milko s ceeeliiimiii lešniki. Prste vstran. Tu maš eno kocko temne čokolade in bodi srečna.

Se pa že pošutim dosti boljše, kot nekaj dni nazaj. Feeling, da nekaj delam zase je neverjeten. Zjutraj sem se že počutila kot suhica. Ampak, le počutila, drugače sem še vedno kot trodelna omara, da ne bo pomote ... user posted image

Jedilnik danes (za zajtrk sem že napisala)
M: 1 grenivka
K: zrezek in jurčkova omaka (made by my mum - zato sem malce grešila (njen akuhinja je iiizvvrrrssstnaa, ampak vsebuje določene redilnejše sestavine). Sem se pa odločala ali bo zrezek+omakca ali riža+omakca - ah, zmagal je odlično pripravljen zrezek. Pluš endivija s paradižnikom.
M: kava z mlekom, Actimel
V: sirček & 3 super tankiš rezine polike & manjši paradižnik
Gibanje: jutranjo jogiranje, ostalo pa ne - premišljujem o enem večernem španciru po vasi, ampak mi vleče bolj na ne, kot ja ... Bom raje šla malo jogatajmat.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 21:05:35   
bambika
Pa še moj jedilnik za danes
Z: polnozrnat kruh z rozinami,kava z mlekom
M:banana
K:2 čufta v omaki (je ostalo še od včeraj;brez kruha in krompirja)
M:kos sira in rezina salame
V: 3 žlice čokolinita(je ostalo tamali je pa mama pojedlauser posted image )

Gibanja nič kaj prida  ni bilo danes,razen uspelo mi je naredit 80 trebušnjakov,pa eno uro sem migala v hlevu
pri kravicah in pujskih,sem se vsaj malo spotila.
Bom morala doplodan izkoristit ko mali spi pa it na kolo,najlažje mi je sicer zvečer ko oba spita,ampak ker še nimamo vrat v spalnici in drugi sobi kjer je orbi, kar ne upam it ,ker malo škriplje in bi se mali zbudil,tako da drug teden dobima vrate pol pa akcija.user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 21:30:44   
Petka09
No ja, danes se nisem nič kaj držala... Ker nisem ravno nora na sladko, sem zato bolj nora na slano user posted image , in mi posledično pašejo slani prigrizki: smoki, slane ribice...

Aja, za 65 kil sem visoka 167 cm... Tako da vsaj ene 5 kil manj bi me spet pripeljalo do idealne postave. Saj se ne morem pritoževat, ker pač nisem ravno debela, nimam pa več ravnega trebuha - imam pa zato "obložene" ledvičke, kar mi gre blaaaazno na jetra, ko oblečem kake hlače/krilo in mi šlauf izstopi (ker me hlače/krilo stisnejo okrog pasu) in potem zaboga ne vem kakšno majco/srajco naj si navlečem, da se to ne bi ravno vidlo user posted image .

Hm, moj današnji jedilnik?
Zajtrk: v službi ena hruška + kava vmes
Malica oz. zgodnje kosilo v službi: čufti s pirejem
Popoldan, ko sem se vrnila iz službe: popečen zrezek osliča s kruhom (belim, jaoooooo user posted image )
večerja: mlatim slane prestice.

Eh, grozna sem.. Saj prav, da sem napisala, se vsaj sama nad sabo lahko zgražam user posted image . Pa saj v bistvu opažam, da ni problematična količina hrane, ampak vrsta hrane, ki jo pojem... Plus večerno jedenje: kakšen sendviček pa to... Mam rada fast food in podoben shit. In to mi nabaci kile.

Torej, absolutno se moram držat, da bo sadje dopoldan... Potem toplo zgodnje kosilo v službi... Potem popoldan pa: še eno rahlo kosilce oz. če ne bom lačna, raje kak jogurt ali nekaj kar ne bom mešala s kruhom itd.

Aja, tudi mož kosili v službi... Tamala ima kosilo v vrtcu, ponjo gre babica in še pri njej kaj poje.... Tako da potrebe po tapravem kosilu potem doma nimamo. Zato potem, ko je čas za večerjo vsak poje nekaj "rahlega" user posted image . Tamala kak jogurt, salamo, včasih hrenovke, marmelado na kruhu, pašteto, ali pa eno veliko papriko (jo obožuuuuje), banano... Jaz pa pač kar mi zadiši... v večini nekaj s kruhom: kot sem rekla: sendvič, pizza.... mah! Bom tudi jaz papriko glodala rajši kot tamala user posted image .

Serendipity
, super pišeš, sem se prav smejala user posted image .

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 21:31:26   
Petka09
dvakrat mi je poslalo, zato sem drugi post izbrisala.

< Sporočilo je popravil Petka09 -- 8.9.2011 21:32:44 >

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 22:09:07   
witch
Še jaz bi se vam pridružila, če me vzamete seveda user posted image
Scenarij s hlačami isti kot pri večini vas, to je vzrok zaradi kateraga bi bilo pametno imeti manj kg. En vzrok je ta, da se sama ne počutim več dobro, moti me špeh na bokih, pa na riti, pa na trebuhu, pa na bradi, pa... ma vsepovsod user posted image Mislim, da je pa tisti najpomembnejši vzork ta, da že nekaj časa ne morem zanositi in mislim, da bi pa mogoče bilo potrebno tudi malo prehrano spremeniti.
O kilogramih še ne bi pisala, itm pa je 29 user posted image user posted image user posted image Mora priti v ene normale.
Vzrok za moje kilograme pa... hmmmm študentsko življenje. Nezradava in predvsem neredna prehrana. Kilogrami so pa šli kar gor. Kakšnih 10 manj bi bilo za začetek super. Se mi pa dogaja isto kot vam. Teden, dva še vztrajam potem pa gre spet vse gor.

Moja dieta:
- črtam kruh (ga imam kar rada), jedla bom samo kruh, katerega spečem jaz iz 100% pz moke,
- pri kosilu, večerji, zajtrku pojem tisto, kar dam na krožnik in ne nalagam več, oziorma jem do takrat ko čutim da sem sita. Ker včasih sem sita in kar naprej jem user posted image
- ne jem po 18. uri (to ni problem pri meni, edino če je kdo drug in mi dela lušte user posted image )
- testenine so že pz
- sladkega skoraj ne jem, razen kakšnega peciva ki ga bom črtala
- sokove bo zamenjala voda (to je že skoraj 80 % zdaj)
- gibanje, gibanje, gibanje

Bom še dopisala kaj če se spomnim. Se pa tega probam nekako že držati. Mogoče mi bo pa z brcami v rit lažje user posted image

Že zdaj čakam da mine teh 90 dni. Zgodile se mi bosta dve fajn stvari in ja imela bom kar nekaj kg manj user posted image user posted image user posted image Komaj čakam december user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 22:39:52   
mayci
Dober večer, punce!
Še jaz bi se vam rada pridružila, če me vzamete. user posted image
Želim se otresti 10, še bolje pa 15kg...user posted image Ravno v teh dneh sem se odločila, da je tole stanje pa too much in da moram nekaj naredit zase!
Lani sem rodila in takoj po porodu izgubila 10kg, ki sem jih pridelala med nosečnostjo, potem pa jih v enem letu porodniške spet dobila...user posted image Pozne večerje in redni sprehodi po sladkarije v shrambo se pač nekje morajo poznati.. Kljub polnemu dojenju in intenzivnemu vozičkanju se kg niso pustili kar tako odgnati in zdaj jih imam dovolj!
Torej, od danes naprej nič več sladkarij (moja največja pregreha), jutri začnem s tekom in enkrat na teden z vodeno vadbo (prihodnji teden). Pa poskusila bom ločevati beljakovine in ogljikove hidrate. Kruha že tako ne jem, rada imam polnozrnat prepečenec.

No, toliko zaenkrat od mene, pa upam, da nam skupaj uspe priti do želenega cilja! user posted image

< Sporočilo je popravil mayci -- 8.9.2011 22:40:43 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
8.9.2011 23:59:17   
ronja
RONJA ko berem tvoje poste smajlikiseslini kako dobro "dieto" imaš tiuser posted image žal meni ne bi nič pomagala

Haha, ja, saj sem vnaprej opozorila, da se kake prave diete ne grem, nimam živcev za touser posted image . Zame je "dieta" oz. "težko delo" že to, da se zvečer ne nažremsladoleda/nečesa čokoladnega/ junka/... (vstavi poljubno;). Pa si niti ne upam vsega pisat, kar jem... Ampak če se sme pisat, pa kar veselo virtualno grešite z manouser posted image (no, danes nisem jedla sladoleda, sem pa zmaznila dva čokoladna navihančka - ampak sem proslavljala dobre novice iz pregledauser posted image - in to je bilo še pred 15to, tako da smemuser posted image ). Sem pa zdaj dva dni pojedla zelo veliko zelenjavne juhe - in danes sem imela celo 63,0. Kar je ok, glede na to, da je bila v soboto poroka in sem se seveda najedla in mi je potem v ned. poskočila teža na 63,9! No, ampak sem jo potem sklatila nazaj na normalo (pač glede na stanje;). Če bi tako ostalo še kak mesec, bi bila super zadovoljna...

In zaenkrat se še držim zaobljube glede lahke večerje.
- Včeraj me je nekaj imelo, ker nisem imela ornk kosila in sem bila lačna, vendar si je lubi naredil jajca na popečeni suhi salami, sem malo probala in me je kar minilo (na srečo on ko je lačen, gre jest jajca ali podobne bedarije - jaz jajca priznavam kot hrano samo v pecivu, sladoledu, palačinkah,... tam jih mam ful rada - če so ena od sestavin, ne pa če so edina oz. glavna;), tisto mi je pa fuj). Potem sem pojedla še vse fige, kar jih je bilo in to je to. Res ful pomaga, če ima človek poln hladilnik sadja na izbirouser posted image . Sadje namreč obožujem - tistega z enim sadežem jaz en bi zmogla, edino če bi bil ta sadež melona ali pa lubenicauser posted image .
- Danes sem za večerjo sicer res jedla ala sladko, vendar je bilo to domače slivovo pecivo in ob 20:30, kar je zame ful zgodaj (grem bolj pozno spat in navadno jeva še potem, ko malidve utohneta), mali še ne gresta takrat spat, smo jedli skupaj, tako da takrat lahko jem normalno (če sta onidve zraven, se itak ne da neki nažirat zravenuser posted image ).
pa v trgovini v tor. tudi nisem kupila nič takega, kar ne bi bilo ok zame (torej nobenega junka, ki ga navadno kupiva kako vrečko teh 2x na mesec, ko gremo v štacuno in nobene sladkarije (razen sladoleda, to ne spada zraven, sem vam že povedala;)).

vilma, rok imam januarja, 20.1. natančneje (oz. 19., nekje tako piše, drugje drugač).

Ste pa punce ful pridne! Svaka čast! In cilje imate tudi kar hude - sama sem imela sicer cca 54,5 kil v povprečju, pa se mi zdi to na 168 cm čisto ok. Ve pa ene ful višje, hočete bit precej bolj suhe. No, vsaka po svoje, samo ne se preveč matrat. Toliko, da se ok počutiš.

serendipity, kupi si kake Gorenjkine temne čokolade s pomarančo ali ingverjem ali čem podobnim - so ful dobre, čeprav so ful temne. Ti bo lažje. Jaz sicer nisem na milko, mi je najslabša čokolada od vseh, tako da verjetno nimava čisto enakega okusa, ampak probaj, mogoče ti bo všeč.

Aja, sem pa šla danes 2x z biciklom: enkrat na inf. kliniko in enkrat do p. (amb. za patološko nosečnost). Tako da dobim plus bodove za športanje, hehe. In ker vse skup zgleda malo boljše (ali pa se tipu ni dalo z mano ubadat, tudi ta možnost niti približno ni izključena, ampak jaz sem optimistka, hehe;)... bom verjetno lahko še kako drugače klatila kile - ker s hrano meni to (kot vidite) ne gre - jaz sem vedno bila bolj suha - ampak od gibanja (in user posted image - resno, meni se to ful pozna... sej vem, da mislite, da se zezamuser posted image )

Aja, tudi mož kosili v službi... Tamala ima kosilo v vrtcu, ponjo gre babica in še pri njej kaj poje.... Tako da potrebe po tapravem kosilu potem doma nimamo.

Uf, pri nas tudi malidve jesta v vrtcu in lubi dostikrat v službi (odvisno od več dejavnikov)... ampak mamo vsi potrebo po še enem pravem kosiluuser posted image . Malidve sta sitni kot osi! No, danes je bila to zelenjavna juha in čokoladni rogljički zanje za čez (sama jih NISEM jedla - ok, priznam, ni bilo nalašč, ampak smo lih dobili na obisk eno punčko in je šel moj rogljiček k njej - jaz sem itak že prej pojedla navihančka, tako da je to bilo najbolj fer). Ampak sem vseeno zadovoljna:).

Pozdravljene nove - povejte, če vas moj način prehranjevanja moti oz. vam dela lušte - potem bom nehala to pisat in bom pisala samo o tem, kar sem si zastavila (torej ne nabaši se za pozno večerjo in ne kupuj junk fooda in sladkarij - lahko jem domače).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.9.2011 7:00:56   
_narava_
Dobro jutrouser posted image
Jaz sem še z vami. Nisem mogla zdržat, zato sem šla danes na vago in sem zadovoljna. Vem, da gre 1.teden bolj za vodo, ampak vseeno, samo da se kazalec premika navzdoluser posted image user posted image
Jem veliko zelenjave, belega mesa, rib, zjutraj sadje, pijem samo vodo....počutje je v redu, upam, da tako ostane.
Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.9.2011 17:07:25   
~Biba~
user posted image user posted image punce pogumno naprej....user posted image
toliko da se oglasim, da sem z malimi grehci tu in tam, pridna...
danes me bolijo noge...včeraj imela 1 urno hitro hojo, ki se je vmes prelevila v šprint, ko sve s psičko srečali velikega psa brez povodcauser posted image in ne, nočem da si me predstavljate v šprintuuser posted image

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.9.2011 17:54:59   
NočnaLučka
Pozdravljene, hvala za dobrodošlico.
Nisem še odnehala, tako da se moram danes res pofočkati. Zaenkrat mi kar gre:
Z: PZ kruh z manj mastnim sirom in svežo naribano bučko + kava
M: sojin puding (ima manj maščob in sladkorja kot navadni puding)
K: goveji zrezek z ohrovtom (ostalim sem naredila še krasen kremast pire krompir, sama sem se mu odpovedala user posted image )
M: manj masten jogurt

Zdajle sem pa zmenjena pri prijateljici doma, da bomo na njenem vrtu zašpilale odbojko. Moški in otroški del bo pa navijal user posted image . Mislim, da bo prav luštno, še posebej, ker ni nobena kakšna profesionalka, tako da bo poudarek na zabavi in gibanju. Potem pa še:
V: bejakovinski šejk


bambika, se čisto strinjam. Pred nosečnostjo nisem imela nikoli problemov s kg, po zanositvi  mi je pa vsa hrana ratala tako dobra, da bi kar jedla in jedla, potem se pa to ni nehalo. Oziroma po porodu me ni niti malo brigala moja postava, zdaj je pa tega konec.

Punce veselo naprej!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.9.2011 19:52:25   
witch
Da še jaz poročam kakšen je bil moj dan user posted image
Zajtrk: pražena jajčka (brez olja) z veliko rdeče pese
Malica: Jabolko
Kosilo: Jabolko (sem v službi in ni nič za jesti pa si s sabo nosim kakšno sadje)
Malica (ko sem prišla iz službe): Pica (je mami naredila, in sem pojedla kos, ker se mi ni dalo delati drugega)
Večerja: Malo grozdja
Popila sem kar nekaj vode z limono, pa čisto vodo, pa eno kavo.

Gibanje: Po našem velemestu sem šla en krog user posted image , pa doma s kolesom po vasi do pokopališča. Ni bilo ne vem kaj, ampak več kot nič.
Iz službe pridem kar utrujena in potem kar nekaj časa rabim da se sestavim, da lahko grem malo potelovadit user posted image

Drugače pa moj cilj.... glede na to, da sem velika 172 cm, si za zdaj želim priti na vsaj enih 70 - 75 kg. Čeprav je do tja kar dolga pot. Naprej pa bomo videli. Tudi če ostanem na teh kg bo super. Ker to zdaj pa je počasi res preveč user posted image

Ronja
, ti kar piši o tvojem prehranjevaju. Mene ne moti, mi ne delaš luštov user posted image Ko pa mi boš, pa bom jaz že povedala. Drugače pa ti kar čuvaj svoj zakladek, pa pregreši se kdaj za njega user posted image

Jaz pa imam že celo življenje težave s preveč kg. Sem bolj polna, ampak pravim, mislim, da nisem debela. Sem imela celo srednjo šolo tam med 70 in 75 kg. Pa je bilo kar ok. Na faksu pa je šlo samo gor. V času študija sem pridelala 10 kg. Zdaj ko sem bila doma pa tudi nikoli nič ni šlo dol, ampak samo gor. Čeprav kakšnih tri mestnih števlik še ni user posted image sem še zmeraj na osmici spredaj user posted image

Moram vam pa povedati, da se danes prav dobro počutim. Občutek imam, kot da imam 20 kil manj, kot da sem peresno lahka, kot da ni nikjer odvečnega špeheca. Čeprav pogled v ogledalo pravi drugače, ja pa tudi vaga se ne pusti zmesti. Ampak že občutek je boljši. user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu NočnaLučka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
9.9.2011 20:49:32   
Serendipity
Helou, danes bolj na hitro, ker me že ceel dan net zeza in izkoristim ta čas, ko je ta stvarca pri dobri volji za moje čirulečarule user posted image

Dobrodošli mayci in witch! user posted image user posted image user posted image user posted image

Z: črna kava, ržen (domač, made by babi) kruh (1 kos) in medek
M: sok grenivke in kasneje še jabolko
K: sataraš s hrenovko, ki mi ni šel dol po grlu in sem pojedla le hrenovko in 1 paradižnik zraven.
M: kava z mlekom in kasneje še Activia
V: zaenkrat še kapučino, če bom lačna, pa še kakšen sadež zraven

Gibanje: danes nam ni šlo preveč. Mičkeno telovadbe in to je to. Se bom potrudila, ko spravim malo miss v svet sanj, da spravim še svojo rito-preveč-sito na telovadba tajm!

Lepo se imejte in naj vas vikend ne zavede v svojo sumljiva slastna, dišeča pota okusne hrane in sladic! NO, kak kos nas ne bo ubil, ceeelaa torta bo pa hudič za naš nov način fensi prehranjevanja! user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.9.2011 12:20:03   
Petka09
Punce, vidim, da omenjate tudi Actimel, Activio...

Tule vam prilimam en link, ki je mene streznil (čeprav sem že prej dvomila v kakršen koli pozitiven učinek teh napitkov - razen placebo učinek user posted image ), da tega res ne bi več pila.. Pa še baje redi:

http://www.mladina.si/tednik/201128/actimel__activia__ne__hvala_


Uh, včeraj sem se dobro držala in po 18. uri nisem jedla nič. Pa nisem niti mela potrebe... Danes sem zjutraj jedla pražen jajček brez kruha.

Pila sem dosti vode, je pa res, da do zdaj nisem še jedla nič.. Kosilo bo nekje po 14. uri, zato moram zdaj nujno pojest kakšno sadje, da ne bom preveč lačna in se potem pregrešila pri kosilu preveč z OH ali bohnedej s kruhom (po možnosti belim user posted image ).

Lepo boditeee!!!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.9.2011 21:18:19   
bambika
Dober večer punce,no danes jaz nisem bila pridna,smo bili cel dan od doma in sem jedla vse kar je bilo pri roki.user posted image
Pojedla sem 2 angleška sendviča, en monte(ga tamala ni,ga je pa mami z veseljem) user posted image , zdaj zvečer pa en konkreten kos pice,sem bila lačna kot volk.Gibanje danes sem 3 ure hodla po celjskem sejmu,pa z malim sma kasneje še malo vozičkala v hrib,tako da je bolj kot nič.Bom pa jutri bolj pridna in v ponedeljek,ko je polna luna.

Lahko noč!

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Se mi kdo pridruži pri klestenju baročnih...
10.9.2011 22:21:48   
Serendipity
Ojla,

jap takolele - tudi jaz nisem bila danes  povsem natančna (hehe) pri dvoji prehrani:
Zjutraj na tešče kozarec vode z limono
Z: črna kava, kos rženega kruha z marmelado
M: grenivka, kasneje kava z mlekom
K: solata in pz špageti z bolonjsko omako
M + V + Sladica: smo šli na rd piknik in je v mojem krožniku bilo (pol je tak malena pojdela): pomfri, testeninska solata, bučke n ažaruperutničke na žaru (sem pohamala tudi tisti nebisemla del) in zraven gorčica za pomakanje. Torte nisem jedla (mi začuda ni bilo do nje in potem vsi 'zgroženi' (ker vedo kakšen sladkosned sem) user posted image ); Je pa kasneje Z. dobila lučko, ki jo je skoraj spacala po mami in je ubožca (tu je seveda mišljena lučka) končala v maminem želodčku.
Pila sem kar dosti.
Gibanje: zjutraj 15 m sprehod do prijateljice & kofi tajm & 15 minut nazaj; Mini, mini jogica;

Kako je pa kaj sotalim šlo danes?

Petka - zanimivo, hvala za link! Pr* pa nobenega drugega jogurta ne spravim vase, razen teh dveh :S.
bambika - no, saj ni tak grozno bilo. Pa še tri ure hoje so bile. Pridna si bila!
witch - tudi mene je študij zredil user posted image user posted image user posted image , ampak potem so šli kilogramčki dol ( s 14-dnevno dieto in nadzorovanim 3-mesečnim prehranjevanjem), zdržali v tem stanju vse do lanskega leta. Še v nosečnosti sem imela manj kg kot zdaj. Sem velika 173 cm in sem šla rodit s 74 kg. Na poporodnem pregledu sem tehtala (sanjskih) 66 kg. A onda, odišla zdrava pamet in prišlo nažiranje in sladkosnedost.

Sem pa tudi jaz opazila, da sem po nosečnosti (ali so pa to že leta kriva???) vsaka stvar na rit (ali pa boke, ali trebuh) obesi.

IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

punce pogumno naprej....
toliko da se oglasim, da sem z malimi grehci tu in tam, pridna...
danes me bolijo noge...včeraj imela 1 urno hitro hojo, ki se je vmes prelevila v šprint, ko sve s psičko srečali velikega psa brez povodca in ne, nočem da si me predstavljate v šprintu hihi, pa si te user posted image user posted image



_narava_ - naj kar ta kazalec leze dol. Jaz sem s etudi tehtala danes. In so tudi fajn rezultati. Ampak, poročam ko zdravo preživim vikend user posted image

ronja - prav temno gorenjko imam (ok, s celimi lešniki) - jo imam še polovico in doma sedi že skoraj en teden. Si jo vzamem, ko je reeees kriza!

Lepo nedeljo vam želim in ogromno volje in motivacije, da bomo dosegle željeno postavo in se počutile fenomenomenalno!

user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?