|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 15:22:16   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pa saj ti piše, da prekopiraj svoj življenjepis, torej copy-paste.user posted image


sj to vemuser posted image ampak mi ga v tako čudni obliki vrže, da ni za nikamor.

dayya uf hvala za info glede življenjepisa, kako si si ga pa naredila na tej strani? kopirala svojega ali naredila novega na tej strani?

ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 15:25:19   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 15:41:45   
dayya

[/quote]
dayya uf hvala za info glede življenjepisa, kako si si ga pa naredila na tej strani? kopirala svojega ali naredila novega na tej strani?
[/quote]

ja na tej strani se registriraš kot tu na rr, in si tako ustvariš svoj račun, ki ti pa tudi vpraša ustvari svoj življenjepis in greš pač po korakih kot zahteva, vse svoje podatke razčleniš, vpišeš kje vse si delala, dodaš lahko skenirane spričevala, certifikate kar koli pač želiš da vidijo ....
življenjepis je tudi ocenjen na koncu v % da vidiš ali si vnesla dovolj podatkov, najboljš se je približat 100% ker delodajalci vidijo s kakimi je spisan in večino odpira samo tiste tabolše, jaz imam dodelanga do 95%, ne vem kako prit naprej verjetno me tu baše preniska izobrazba(imam 5 st.)

Življenjepis je potem možno tudi sproti popravljat ali dopolnjevat, na koncu imaš možnost predogleda in vidiš kje še kaj fali in pač dodelaš če ne vse danes pa jutri, večkrat odpreš pregledašin vedno kaj novga odkriješ in dodaš.

Srečnouser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 15:55:48   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?


za to še nisem slišala, mislš, da bi me kater vzel?

dayya sm pogruntala in imam življenjepis narejenuser posted image kje pa piše, s kolikimi % je ocenjen?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 16:01:13   
dayya
takoj na prvi strani tvojega računa, v isti vrsti kot odpreš ponovno svoj C, in ko ga popravljaš se ti vedno kaže v desnem zgornjem kotu

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 16:06:57   
lenčy
pri meni tega resnično ne vidimuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: brezposelne mamice
21.9.2011 21:42:03   
Zeta
Zdravo. Sem nova na tem forumu in od srede bom spadala pod rubriko brezposelne mamice zaradi kretena ( beri lastnika podjetja), ki se mu ne splača več imeti firme. Tako sem ponovno na trgu dela, ekonomski tehnik z 11 leti izkušenj in dvema otrokoma ( 12 in 14 let). In se psihično pripravljam na dolgotajno brezposelnost. Ampak me se ne damo, kajne punce? Včasih pomaga če malo počvekamo, se bodrimo in si dajemo upanje, da bo nekoč bolje in bomo tudi me našle službo. Mi pa moj delodajalec dolguje plače in regres tako, da tuhtam o tožbi čeprav nimam nekega upanja, da bom ta denar dobilauser posted image .

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 8:18:57   
dayya
2
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

pri meni tega resnično ne vidimuser posted image


poskusi še enkrat, takoj ko vstopiš v svoj račun se ti odpre stran ker imaš več rubrik.
- Priporočena dela( tu ti oni priporočajo kaj je tebi najbolj primerno)
- seznam e-obveščevalca ( tu nastaviš izobrazbo , želje in nato dobivaš obvestilo na mejl od delih)
- življenjepisi ( tu lahko vneseš več ževljenjepisov, zate lahko imaš enega spisanega za računovodstvo , drugega za aranžiranje cvet...)
- prijave na razpisano delovno mesto 8 tu pa vidiš kam vse si se preko te strani prijavla in kdaj ta oglas poteče)

Pod rubriko življenjepisi boš videla naslov svojega življenjepisa in v tisti vrsti se tudi vidijo procenti (dokončanost CV-ja)

če pa vsega tega nimaš ko prideš na svoj račun se pa nisi pravilno prijavla ali ti ni uspelo vnesti /shraniti ževljenjepisa  .....          tudi meni ni šlo v prvo vse gladko

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 8:24:15   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?



Kot sem sama na prejšnji strani omenila - jaz bi to sigurno naredila, če bi bila brez izkušenj. Pač prekličeš nekaj računovodskih servisov, pošlješ nekaj usmerjenih prošenj, kjer to svojo pripravljenost jasno izraziš in ni vrag, da se ne bi nekdo našel, ki bi te vzel.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 9:21:12   
Petka09
Meni osebno se zdijo vsi ti spletni profili in življenjepisi, ki jih lahko pripneš, da jih delodajalci vidijo, čist brezveze - sploh, če si brez izkušenj. Dejstvo je takšno, da enostavno vsi iščejo nekoga z izkušnjami, sploh izkušenih računovodij je malo morje in je težko najti službo tako.

Kot so že zgoraj pisale: pokličeš več rač. servisov ali pa pošlješ takih prošenj in ni vrag, da te kdo ne vzame (samo za povrnitev potnih stroškov) - sploh mogoče potem v času bilanc.

Ali pa greš na zavod, se pozanimaš, če se dobi kaka subvencija zate oz. če je kaka luknja, da bi recimo delodajalec (če te vzame za določeno obdobje) od zavoda pridobil sredstva in potem to navajaš v prošnji za zaposlitev. Lenčy, sploh, če gre za prvo zaposlitev, se dobijo menda kake subvencije.

Ene 6 let nazaj sm jaz tako delala (sicer ni bila prva zaposlitev, ker sem že imela nekaj delovne dobe), ampak sem delala 6 mesecev v rač. servisu in je delodajalka dobila neka sredstva. Je pa bilo tako, da mi ni tekla delovna doba, dobila sem pa plačo. Ne vem kako je bilo točno to urejeno, je pa bilo preko zavoda.

Pojdi tudi do svoje svetovalke na zavodu in se pozanimaj za to, kaj bi bilo zate možno, če se dobijo kaka sredstva za delodajalca.

Kot drugo - ne išči samo računovodstvo ampak nasploh administracijo. Plus, da ne išči samo v domačem mestu ampak (sploh zato, ker nimaš izkušenj) išči tudi po drugih bližje oddaljenih mestih. Recimo vse v rangu 70km. Ker s tem si povečaš možnost, da te kdo vzame (ker boš res poslala veliko prošenj) in dandanes, ko so avtoceste prideš v pol ure tudi, če si 70 km daleč (jaz sem se celo vozila 130km v eno smer nekaj časa). Moji znanci, prijatelji se vozijo tudi iz Postojne ali MB v Ljubljano itd...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 9:26:14   
Petka09
Pa še nasvet za vse iskalce:

ne pišite recimo 100 prošenj in samo spreminjate prejemnika. Naj bo vsaka prošnja oz. dopis spredaj bolj osebna, izpostavite svoje sposobnosti in pripravljenost, da se učite, da ste natančni itd... V življenjepis naklofajte vsako pomembnejšo del. izkušnjo, pa četudi je trajala samo dva meseca in je bila samo študentsko delo (če ima le-to neko povezavo oz. bi bila ta izkušnja pomembna za del. mesto za katerega se prijavljate).

Ko pošiljate dopis in CV po pošti naj bo VEDNO natipkan, dobro lektoriran, lastoročno podpisan. CV naj bo narejen lično, ni potrebno, da je v tisti Europass obliki.

Tudi sama sem že izbirala med 100 prijavljenimi za delo v finančnem oddelku in ker je to taka masa prošenj, enostavno začneš selekcionirat. In tiste, ki so napisane na roko, nahitro, nek kratek neoseben dopis, s tiskarskimi in jezikovnimi napakami, so avtomatsko odpadle iz izbora. Žal.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 9:44:28   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?


za to še nisem slišala, mislš, da bi me kater vzel?



Poskusi pa boš videlauser posted image . Prepričana sem, da se najde kdo, ki bo z veseljem sprejel tako opcijo. Ti pa glej na to kot na šolanje, ki ga odplačuješ s svojim delom. In če se le da, pojdi tja osebno. Tako boš dobila vtis o podjetju, oni pa bodo imeli priložnost, da te osebno spoznajo in te na hitro ocenijo.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 10:10:56   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?


za to še nisem slišala, mislš, da bi me kater vzel?



Poskusi pa boš videlauser posted image . Prepričana sem, da se najde kdo, ki bo z veseljem sprejel tako opcijo. Ti pa glej na to kot na šolanje, ki ga odplačuješ s svojim delom. In če se le da, pojdi tja osebno. Tako boš dobila vtis o podjetju, oni pa bodo imeli priložnost, da te osebno spoznajo in te na hitro ocenijo.


bom poskusila, ampak sem še vedno mnenja, da se nobenemu ne bo dalo z mano ukvarjat, tako je po navadi pri začetnikih (slišim od kolegic).
sicer pa ja, tudi administrativna dela iščem, še celo rajši. sem delala prek študenta že marsikje, enkrat sem bila tajnica direktorice, pa je bilo super. js se res vidim v tem poslu, ker sem natančna, zanesljiva in čist picajzlastauser posted image

res ste fejst, veliko nasvetov sem dobila od vasuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 10:14:08   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: dayya



Pod rubriko življenjepisi boš videla naslov svojega življenjepisa in v tisti vrsti se tudi vidijo procenti (dokončanost CV-ja)


js imam namesto procentov samo črtico, kaj sm naredila narobe?user posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 12:29:01   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


ronja hvala za nasvet ampak kako naj grem js knjižit enemu sp, če še izkušenj nimam? js sm dve leti nazaj končala študij oz. izpite, pa se zdele ne spomnm nič poknjižit, kaj šele bilance delatuser posted image


Kaj pa če bi šla v kak dober računovodski servis in povedala, da nimaš nobenih izkušenj, vendar si pripravljena delat brezplačno (oz. za potne stroške), da si pridobiš izkušnje?


za to še nisem slišala, mislš, da bi me kater vzel?



Poskusi pa boš videlauser posted image . Prepričana sem, da se najde kdo, ki bo z veseljem sprejel tako opcijo. Ti pa glej na to kot na šolanje, ki ga odplačuješ s svojim delom. In če se le da, pojdi tja osebno. Tako boš dobila vtis o podjetju, oni pa bodo imeli priložnost, da te osebno spoznajo in te na hitro ocenijo.


bom poskusila, ampak sem še vedno mnenja, da se nobenemu ne bo dalo z mano ukvarjat, tako je po navadi pri začetnikih (slišim od kolegic).
sicer pa ja, tudi administrativna dela iščem, še celo rajši. sem delala prek študenta že marsikje, enkrat sem bila tajnica direktorice, pa je bilo super. js se res vidim v tem poslu, ker sem natančna, zanesljiva in čist picajzlastauser posted image

res ste fejst, veliko nasvetov sem dobila od vasuser posted image


Če si si že v glavi naštelala, da ne bo nič iz tega, potem res ne bo nič. Pozitiven naboj šteje! Gremo, punca.

In - izkušnje imaš, kot praviš. Preko ŠS, ampak to sploh ni pomembno, izpostavi dela, ki si jih opravljala, to so izkušnje.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 12:31:38   
ronja
Po moje da zastonj (oz. za potne stroške) te bojo marsikje radi vzeli - saj povsod primanjkuje ljudi, ker je kriza in se špara - vsak rad vzame nekoga, ki bo delal in ga ni treba normalno plačevat. Drugo je, če te računovodstvo ne zanima in bi rajši bila tajnica - v tem primeru pa to išči in ne pozabi navest, da si to že delala preko šs. Pa pokliči kam ali pojdi kam osebno, to dostikrat šteje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 15:39:53   
lenčy
js sm na vseh področjih pesimistka, taka sm postala skozi življenje...

vglavnem naslednji teden grem ponovno v boj, s pomočjo vaših nasvetov in sicer osebni pristop (čeprav mi bo fejst nerodnouser posted image ). hvala vam

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 15:59:48   
ronja
js sm na vseh področjih pesimistka, taka sm postala skozi življenje...

Potem pa najprej tole spremeni. Postavi se v kožo delodajalca: ima eno ful naspidirano optimistično bitje, ki ti pride težit, če bi jo vzela v službo in eno, ki ji je nerodno in zato ne pride in misli, da itak ne bo nič ratalo. koga bi ti vzela?

Življenje nam da raznorazne stvari na pot, ja. Ampak kako bomo nanje reagriali, je pa na nasuser posted image . Verjemi, da vem, kaj pišem, nobenemu ni samo lepo ves čas. Ampak to ne pomeni, da moramo bit črnogledi.user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 16:50:44   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Zeta

... od srede bom spadala pod rubriko brezposelne mamice zaradi kretena ( beri lastnika podjetja), ki se mu ne splača več imeti firme. Tako sem ponovno na trgu dela, ekonomski tehnik z 11 leti izkušenj in dvema otrokoma ( 12 in 14 let).


In nekreteni so samo tisti delodajalaci, ki ohranjajo firme pa čeprav se jim recimo ne splača samo zato, da taki kot ti ne bi rabili spasti pod rubriko brezposelne mamice???

Pa odpri firmo!!!

(odgovor članu Zeta)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: brezposelne mamice
22.9.2011 19:03:08   
Pikica_82
Na Zavodu je občasno kaken razpis za financiranje/sofinanciranje delodajalcev, da nekoga zaposlijo (za različna obdobja). Tako sem sama začela s svojo prvo "zaposlitvijo", Zavod plača delodajalcu, da me usposablja na nekem delovnem mestu. Tako da se splača občasno pobrskat tudi za kakšno takšno možnostjo, ki jo potem predstaviš potencialnemu delodajalcu. Ker sama svetovalka na Zavodu dvomim, da ti bo povedala za to opcijo, vsaj meni ni nobena (pa sem v 1 letu zamenjala 3) user posted image Pa čimveč se pogovarjaj z znanci, da nekaj iščeš, mogoče ti lahko nekdo od njih zrihta kaj al pa pove za kakšno možnost, razpis, sofinanciranje, projekt...

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: brezposelne mamice
28.9.2011 8:51:05   
lenčy
evo sem se javla na eno delovno mesto, kjer bi delala par ur na teden in sem poudarila, da lahko brez plačila. sicer ne vem, kaj si je mislna, sm mela pa tak občutek, kot da je ne zanima... ne vem, bomo vidli, če me bodo kej obvestili.
na zavod grem pa v petek, da lahko do takrat še koristim študentske bone..

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Pikica_82)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: brezposelne mamice
28.9.2011 9:20:15   
Nika v službi
Upam, da si dovolj tehtno utemeljila, zakaj si pripravljena sprejeti delo brez plačila. Ker nekateri (no, večina) tudi ne marajo, da se nekdo premalo ceni. Torej, to, da si pripravljena delati brez plačila mora biti primerno utemeljeno, sicer lahko bodoči/potencialni delodajalec dobi napačno sliko o tebi.

Glede opti/pesimizma pa podpis pod Ronjo.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: brezposelne mamice
28.9.2011 10:35:32   
lenčy
mah sm bla glih med vožnjo, pa sm morala na hitro. rekla sem, da če ne dobijo drugega, grem delat tudi zastonj, ker nujno potrebujem izkušnje zaradi iskanja prve zaposlitve. v vsakem primeru po moje ne bi dobila tko da mislim, da nisem ne vem kakšne napake nardila... evo in spet moj pesimizemuser posted image

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: brezposelne mamice
28.9.2011 11:14:41   
ronja
rekla sem, da če ne dobijo drugega, grem delat tudi zastonj,

Zakaj če ne dobijo drugega? Reči: vem, da jih mate še en kup, ampak jaz res tako nujno potrebujem izkjušnje, da sem pripravljena tudi zastonj delat, samo da se lahko premaknem iz te ničelne točke, kjer te nihče noče, ker nisi izkušen. Rajši bi seveda bila plačana, ampak vidim, da so izkušnje zelo pomembne in sem zanje pripravljena veliko naredit. Sem pa samoiniciativna, se hitro učim, blablabla (pač tvoje dobre lastnosti, ne vem, katere so)... in vam ne bo žal, če se odločite zame. Kaj praviš na kaj takega na naslednjem razgovoru? Ne pa - jah, če drugega ne boste dobili, lahko pa tudi mene vzamete...user posted image Saj verjetno si drugače rekla, samo sliši se res hecno.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: brezposelne mamice
29.9.2011 8:48:35   
lenčy
sj pravim, bila sm v avtu pa sm mogla neki nahitr in mi je sm to prišlo na pamet. drgač pa ja, lepo si napisala, najbolš da kar kopiram in se tega naučim na pamet za v prihodnje.

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?