|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 9:13:02   
jennya
Samo malo v razmislek, ne vem če ima vezo ampak...
Virant je baje v sorodu z Jankovicem:)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 9:35:16   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Za Viranta pa ne vem, kaj naj si mislim. Je zelo pameten in zvit človek, tudi sposoben, niso pa mi jasni njegovi motivi.


Meni tudi ne......in kar nekako se mi zdi, da je to tako, kot je prej Vijoličarka napisala....voliš Viranta, dobiš Janšo.....ker Virant se verjetno dobro spomni čistke na desnici, ko je Janša brcnil in politike tako NSi, kot SLS, da bi sam kraljeval na desnici.......in dvomim, da bi brez Janševega blagoslova počel to kar dela......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 9:46:56   
kalbo
Jest pa mislim, da če bi bil Janša sposoben takšnih potez, da bi dovolil Virantu po svoje, nebi miniral komplet desnice in bi vladal že lep čas. Močno upam, da te občutek vara in da Virant, Žerjav in še kdo strnejo vrste in končno premagajo velikega Vođo s Stalninističnimi metodami in da končno zavlada razum na desni strani, veliki Vođa pa pristane tam kjer mu je mesto, na smetišču zgodovine. NSi mora končno skinit tole trapo in končno začet normalno politiko, ki bo temeljila na letu 2011 in ne tam nekje okol štiridesetih in petdesetih let in nestrpnosti do drugačnih.

Na levi pa velja podobno in daleč smo prišli, da nam je človek Jankovičevega kova zelo simpatičen, ker deluje po principu...manje pričaj više radi in usput pol še kaj ukradi... ne pa puno pričaj ništa radi, sve zminiraj sve pokradi... tko deluje komplet naša politika zdaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 10:33:55   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jest pa mislim, da če bi bil Janša sposoben takšnih potez, da bi dovolil Virantu po svoje, nebi miniral komplet desnice in bi vladal že lep čas. Močno upam, da te občutek vara in da Virant, Žerjav in še kdo strnejo vrste in končno premagajo velikega Vođo s Stalninističnimi metodami in da končno zavlada razum na desni strani, veliki Vođa pa pristane tam kjer mu je mesto, na smetišču zgodovine. NSi mora končno skinit tole trapo in končno začet normalno politiko, ki bo temeljila na letu 2011 in ne tam nekje okol štiridesetih in petdesetih let in nestrpnosti do drugačnih.

Na levi pa velja podobno in daleč smo prišli, da nam je človek Jankovičevega kova zelo simpatičen, ker deluje po principu...manje pričaj više radi in usput pol še kaj ukradi... ne pa puno pričaj ništa radi, sve zminiraj sve pokradi... tko deluje komplet naša politika zdaj.

user posted image user posted image user posted image

žalostno.ampak resnično!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 10:36:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Jest pa mislim, da če bi bil Janša sposoben takšnih potez, da bi dovolil Virantu po svoje, nebi miniral komplet desnice in bi vladal že lep čas. Močno upam, da te občutek vara in da Virant, Žerjav in še kdo strnejo vrste in končno premagajo velikega Vođo s Stalninističnimi metodami in da končno zavlada razum na desni strani, veliki Vođa pa pristane tam kjer mu je mesto, na smetišču zgodovine. NSi mora končno skinit tole trapo in končno začet normalno politiko, ki bo temeljila na letu 2011 in ne tam nekje okol štiridesetih in petdesetih let in nestrpnosti do drugačnih.



Janša je v mandatu svojega vladanja bil izgleda prepričan v svojo moč......zato je zminiral kompletno desnico......bil je prepričan, zaradi trenj v LDSu, da bo zmagal in dobil svoj mandat, brez kakšne koalicije......želel je biti eden in edini......levo volilno telo zaradi LDSa ne bo šlo na volišča.....on je imel disciplinirane volilce, ki jih je še bolj discipliniral skozi "neodvisne" brezplačnike.......ni pa pričakoval, da se bo zgodila Patria......in potem se je zgodilo nekaj nepričakovanega.....levica je šla volit.....Pahorja samo zato, da ne bi zmagal Janša.....

In zdaj, bo neopredeljena levica šla volit.....Jankoviča zato, da ne bo zmagal Janša......in potem se temu neopredeljenemu levemu telesu da še ena možnost.....Virant, Pezdir, Šušteršič.......mladi, sveži, zagnani, apriori proti celotni politiki, neobremenjeni, pošteni.......in Jankovič dobi manj.......

Na levi pa velja podobno in daleč smo prišli, da nam je človek Jankovičevega kova zelo simpatičen, ker deluje po principu...manje pričaj više radi in usput pol še kaj ukradi... ne pa puno pričaj ništa radi, sve zminiraj sve pokradi... tko deluje komplet naša politika zdaj.


Jankovič nam je zdaj simpatičen zgolj zato, ker nočemo, da zmaga Janša.....saj po volitvah nam več ne bo.....tako kot je bilo s Pahorjem.....ko voliš nekoga zgolj kot "nujno zlo" ne moreš biti zadovoljen z njim.......


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 10:52:59   
pety78
http://www.youtube.com/watch?v=FqwpNXh6lIc

user posted image


_____________________________



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 12:10:02   
Vijoličarka
Joj, Kalbo, ne vem. Sama se vseeno nagibam k temu, da gre za potezo desnice, s katero lovijo volilce, ki bi sicer prebegnili k Jankoviću.

Virant sam je izjavil, da bi rad kot predsednika vlade videl Janeza Janšo - ne skriva, kje so njegove simpatije in v bistvu ne pove, kaj je pravzaprav razlog za njegov odklop, zakaj tega ne bi mogel doseči z Janšo.

Janša se mi tega zdi sposoben. Kandidatura Jankovića je velik udarec, še se spomni, kako je bilo na zadnjih volitvah. Še enega poraza enostavno ne bo prenesel, sploh pa je obramboslovec, torej mu taktika ni tuja. user posted image

Napad tipa: a je šlo za družinski dogovor, češ da je Jankovićeva žena Virantova sestrična bi lahko bil dober pesek v oči, ker Virant je hkrati tudi Brejčev zet in slednje je močnejša vez. Sploh pa, Jankovića Virantova kandidatura ne more veseliti, ker mu bo pobrala glasove.

Virant ni dal še nobenega pametnega  pojasnila, zakaj sploh kandidira ločeno do Janše.

Seveda je tudi možno, da je 'učenec prekosil učitelja' ali vsaj upa na to in priložnost se mu zdi prelepa.

Bomo videli. Na soo čenjih bo znalo biti kaj več jasno.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 12:56:44   
polma
Jaz pa dvomim da bo Zoki iz Lublane zamenjal status ljubljenca, maskote, ikone mesta kjer ga ljubi mlado in staro z redkimi izjemami (mano, recimo), za mandatarski stolček. No saj, čez dobro urco bo vse jasno....se pa pusti čakat....

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu jennya)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 13:14:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Jaz pa dvomim da bo Zoki iz Lublane zamenjal status ljubljenca, maskote, ikone mesta kjer ga ljubi mlado in staro z redkimi izjemami (mano, recimo), za mandatarski stolček. No saj, čez dobro urco bo vse jasno....se pa pusti čakat....


Precej je verjetno odvisno tudi od tega, kako resna je Virantova kandidatura......ta se bo pa odločal še do konca naslednjega tedna.....

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 20:50:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jankovič nam je zdaj simpatičen zgolj zato, ker nočemo, da zmaga Janša

Kakor za koga. Jaz sem Jankovićeva pristašica še iz časa Mercatorja, ko niti o županstvu še ni bilo govora, kaj šele o kandidaturi za mandatarja.
ko voliš nekoga zgolj kot "nujno zlo" ne moreš biti zadovoljen z njim.......

Če greš na volitve samo zato, da nekoga voliš kot nujno zlo, potem je nesmiselno, da na volitve sploh greš. Pa državljanska dolžnost in/ali pravica gor ali dol. Iti na volitve npr. kot nekdo, ki je proti Jankoviću, ampak proti Janši pa še bolj in voliti Jankovića samo zato, da ne zmaga Janša - v redu, voda na Jankovićev mlin, ampak potem se nimaš kaj pritoževati, če ti Jankovićevo delo ne bo všeč. Saj si ga volil.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 22:04:21   
tinca35
Koga bom volila še nevem, ker nisem videla še vseh programov. Letošnje volitve bodo kot kaže na vaše odgovore in debate ki jih poslušam predvsem koga se nesme voliti, da nebi slučajno zmagal. Nihče pa se ne poglobi v programe ,ki jih ponujajo.
Ga ni kandidata, ki bi ne imel kakega greha, če pa je že kakšen mu ga pa naredijo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Letošnje volitve!
11.10.2011 22:07:05   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: tinca35

koga se nesme voliti, da nebi slučajno zmagal. Nihče pa se ne poglobi v programe ,ki jih ponujajo.



A ne, meni je tudi to tako žalostno, kakšne marionete smo postali. user posted image

(odgovor članu tinca35)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 7:55:48   
Leela
tudi sama se strinjam, da je Virantova kandidatura posledica taktiziranja. Je oseba, ki je na raznih lestvicah pozitivno ocenjena, ima dober rating. Tako, bo pobral volilce, ki so desno usmerjeni in jim je JJ sporen (čeprav je mladi očka!). Resnično ni včeraj Virant povedal nič konkretnega zakaj gre posebej na volitve in s kom bi v vladi sodeloval. Mislim, da so to JJ in ostali politiki zelo sposobni naredit.
Ker resnično ne veš več kdo je v resnici s kom, prijatelj oz. nasprotnik.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 7:56:21   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jankovič nam je zdaj simpatičen zgolj zato, ker nočemo, da zmaga Janša

Kakor za koga. Jaz sem Jankovićeva pristašica še iz časa Mercatorja, ko niti o županstvu še ni bilo govora, kaj šele o kandidaturi za mandatarja.
ko voliš nekoga zgolj kot "nujno zlo" ne moreš biti zadovoljen z njim.......

Če greš na volitve samo zato, da nekoga voliš kot nujno zlo, potem je nesmiselno, da na volitve sploh greš. Pa državljanska dolžnost in/ali pravica gor ali dol. Iti na volitve npr. kot nekdo, ki je proti Jankoviću, ampak proti Janši pa še bolj in voliti Jankovića samo zato, da ne zmaga Janša - v redu, voda na Jankovićev mlin, ampak potem se nimaš kaj pritoževati, če ti Jankovićevo delo ne bo všeč. Saj si ga volil.


vidiš Kerensa jaz pa vidim lih v tem smisel, da bom letos po nevem kolikih letih šla na volišče in bom glasovala po vsej verjetnosti za Pahorja, samo da ne bom za oz. da bom PROTI Janši!!!!!!
Ker sem še vedno mnenja, da je največje sranje in gnoj naredila prav vlada velikega domoljuba JJ , žal pa Pahor ni našel tako dobrih in temeljitih vil oz strojev, ki bi upali to sranje odkidat.

Mi je res žal, da se Lahovnik ne kandidira oz. da je zapustil politiko!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 9:31:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Če greš na volitve samo zato, da nekoga voliš kot nujno zlo, potem je nesmiselno, da na volitve sploh greš. Pa državljanska dolžnost in/ali pravica gor ali dol. Iti na volitve npr. kot nekdo, ki je proti Jankoviću, ampak proti Janši pa še bolj in voliti Jankovića samo zato, da ne zmaga Janša - v redu, voda na Jankovićev mlin, ampak potem se nimaš kaj pritoževati, če ti Jankovićevo delo ne bo všeč. Saj si ga volil.


V bistvu je točno tako Pahor dobil svoj mandat.......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 17:30:33   
Colt
Levice in desnice ni več pri nas. Je samo interes kapitala. Oz kako iznajti nove ''legitimne'' vzvode da se napolni državni birokratski sistem, proračun in neskončen incom nedotakljivih tajkunov, v povezavi z našo para ''pravno državo''.  Če mene vprašate, totalna farsa! Je že kdaj sit verjel lačnemu? Točno to se pri nas dogaja. Dva pola ljudi, oddaljena svetlobna leta med seboj.  Prvi pol, v boju za preživetje, zgaran in uničen, drugi pol...brez najmanjšega občutka od kod jim plače, kdo ustvarja neko finančno pozitivo za plačevanje ogromnih davkov.

Zelo dolgo smo nekako lezli...ampak ko enkrat ugotoviš da je pravna država več kot dva metra nižje, potem je jasno da nas ima nekdo za norca. Smolar je enkrat zapisal...ne šravfe, fabrike je treba krast!

Moj glas pa gre zdravi pameti!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 17:34:06   
Anonimen
Colt, boš kaj boš naredil, da se stvari spremenijo (razen glasoval), pač po svojih močeh?
Zdaj ima vsak posameznik možnost, da vsaj malček vzame usodo v svoje roke. Samo čakat na odrešitelja ne bo dovolj.


(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 18:02:22   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Colt, boš kaj boš naredil, da se stvari spremenijo (razen glasoval), pač po svojih močeh?


Kaj bom naredil? V službi bom dal še več od sebe. In s tem verjetno obdržal šiht.  In s svojimi rokami hranil še nekaj parazitov tam gori. Če pa bi zares hotel da se kaj spremeni, pa ni problem zmešat nekaj elementov skupaj...in par stvari pognati v luft. Ampak v ekstreme jaz ne grem.  Vem pa da je večinski razed zelo na robu.  Če vprašaš mene, večinski del RRa spi v neki pravljici, kjer ni večjega problema kot nova klima v sosedovi pisarni. Mal karikiram, ampak tako pač je, iz mojega gledišča seveda. Dopuščam možnost da se motim. Bo pa počilo!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Letošnje volitve!
12.10.2011 18:35:05   
Anonimen
Govoriš o dveh skrajnostih, ena je skrbeti še bolj sam zase, za svoje in bentiti okrog - torej pasivno čakat na rešitev in odrešitelja (večina ljudi, en tak naraven odziv se mi zdi, da se ni treba izpostavljati) in drugi, radikalen, ekstremističen način, kako s silo pokazati svojo nestrinjanje. Nobeden ne prinaša nobenih konkretnih sprememb, zgolj dodatne razdoreker zgolj kažeta na probleme, ni pa nobenih idej, kako jih rešiti.
Nimam enih utopičnih idej, da se bo z volitvami karkoli globoko in temeljito spremenilo. vidim pa, da se vse več ljudi, državljanov, ne politikov združuje v različne skupine, ki aktivno iščejo rešitve, ne zgolj bentijo, ki aktivno zahtevajo spremembe, družbo, ki bo temeljila na medsebojni podpori (samo na FB jih vsak dan srečam okoli 10). Zdaj se lahko včlaniš v stranko, društvo, gibanje in od tod aktivno začneš delovati, da bi se kaj spremenilo. Lahko delaš kot prosotovoljec in pomagaš tistim, katerim država noče. Lahko greš na demontracije in javno pokažeš svoje nestrinjanje. Lahko na občinskih volitvah kandidiraš za predstavnika v krajevni skupnosti in narediš nekaj dobrega na lokalnem nivoju,...

in še nekaj: kaj pravzaprav pričakuješ od uporabnikov RR?

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 12.10.2011 18:36:41 >

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 7:56:30   
Goose on the loose
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Levice in desnice ni več pri nas. Je samo interes kapitala. Oz kako iznajti nove ''legitimne'' vzvode da se napolni državni birokratski sistem, proračun in neskončen incom nedotakljivih tajkunov, v povezavi z našo para ''pravno državo''.  Če mene vprašate, totalna farsa! Je že kdaj sit verjel lačnemu? Točno to se pri nas dogaja. Dva pola ljudi, oddaljena svetlobna leta med seboj.  Prvi pol, v boju za preživetje, zgaran in uničen, drugi pol...brez najmanjšega občutka od kod jim plače, kdo ustvarja neko finančno pozitivo za plačevanje ogromnih davkov.

Zelo dolgo smo nekako lezli...ampak ko enkrat ugotoviš da je pravna država več kot dva metra nižje, potem je jasno da nas ima nekdo za norca. Smolar je enkrat zapisal...ne šravfe, fabrike je treba krast!

Moj glas pa gre zdravi pameti!



Prave levice tako ali tako nikoli ni bilo. Imamo pa "kaviar levico" o ja, to pa! Škoda je le, da je narod dolgo časa to kupoval in še kupuje. Politik (čarka) se ti gre šoping in potovanje z bizjeti v tujino, potem se ti pa prodaja kot levo usmerjen. S čevlji za nekaj povprečnih plač jokat in jadikovat o socialni pravičnosti ni težko.

Only in Slovenia!

Zdrava pamet?
Človek bi rekel, da ima narod takšno vlado, kot si jo zasluži.  Seveda pa imajo vsake posledice tudi svoje vzroke. In pri tem je za zažetek mogoče smiselno, da se točno ve, kaj in koliko je kriv nek tajkunč, koliko pa najnižja referentka nekje na upravni enoti. Upam, da se strjnamo, da tu ne gre za eno in isto zgodbo...? 

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 8:48:58   
kalbo
Mene sam zanima, kakšno mamo desnico? Se strinjam z napisanim glede levice, sam v mojih očeh podreš vse, če rečeš, da je Janez Janša pravi za to, da nam vlada. Drugega ne dela, kot zdrahe in hujska vse vprek. Ko je v opoziciji minira, ko je na vladi diktira. Od njega ni blo še nikol nič konstruktivnega. Vse, ki so imeli kaj v glavi okol njega je nagnal.

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 9:03:36   
Goose on the loose
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Mene sam zanima, kakšno mamo desnico? Se strinjam z napisanim glede levice, sam v mojih očeh podreš vse, če rečeš, da je Janez Janša pravi za to, da nam vlada. Drugega ne dela, kot zdrahe in hujska vse vprek. Ko je v opoziciji minira, ko je na vladi diktira. Od njega ni blo še nikol nič konstruktivnega. Vse, ki so imeli kaj v glavi okol njega je nagnal.


Ne, ne bom rekel, da je JJ pravi za to, da nam vlada. A prav tako ne bom pristal na "vsegliharstvo", ki ga nam v strani pred izgubo primata skušajo agresivno servirati etablirani mediji.
Če ne bi bilo alternativ, bi se odločal po načelu "manjšega zla".
K sreči se kažejo nove alternative. Zato se strnjam s Coltom, treba bo uporabiti zdravo pamet, ne pa čustva in agendo v stilu "nalašč bom volil-a tega in tega, samo da ne bo ta in ta prišel gor".  Poglejmo programe in (ne)kompromitiranost kandidatov, pa bo izbira bolj jasna.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 9:17:43   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: jennya

Samo malo v razmislek, ne vem če ima vezo ampak...
Virant je baje v sorodu z Jankovicem:)




bratranec od Jankovičeve ženeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu jennya)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 9:19:02   
arabela*
Sem nekako za Jankoviča, ker mi je vredu od vsega začetkauser posted image

Sicer pa se bo itak razpletlo, kot se morauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 9:45:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

Poglejmo programe in (ne)kompromitiranost kandidatov, pa bo izbira bolj jasna.




Tudi ti glej bolj na programe kot na posamezne kanditate......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

Prave levice tako ali tako nikoli ni bilo. Imamo pa "kaviar levico" o ja, to pa! Škoda je le, da je narod dolgo časa to kupoval in še kupuje. Politik (čarka) se ti gre šoping in potovanje z bizjeti v tujino, potem se ti pa prodaja kot levo usmerjen. S čevlji za nekaj povprečnih plač jokat in jadikovat o socialni pravičnosti ni težko.



< Sporočilo je popravil liliana -- 13.10.2011 9:48:59 >

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?