|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 10:28:09   
Goose on the loose
Opa liliana, a sem kam dreznil, kamor ne bi smel user posted image ?

Gledam in berem programe in poslušam, kaj ljudje govorijo in delajo. Meni, običajnemu človeku in davkoplačevalcu to zadostuje - da si lahko ustvarim mnenje. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 10:51:56   
Peli
Kdorkoli bo že izvoljen, bo prej kot za nas, poskrbel za svoje žepe, tako, kot vedno.
Glede na to da sm bila včasih pod Mercator, in takrat ko je bil tam Janković, sm bila kar zadovoljna, je s tem pridobil moj glas. Pa nism kakšna fenica Jankovića, ampak kdo od teh pa sploh je OK user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 12:21:18   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

Gledam in berem programe in poslušam, kaj ljudje govorijo in delajo. Meni, običajnemu človeku in davkoplačevalcu to zadostuje - da si lahko ustvarim mnenje. user posted image


In ravno v času volilne kampanje odkriješ RR forum, da nas razsvetliš......user posted image

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 12:31:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

Poglejmo programe in (ne)kompromitiranost kandidatov, pa bo izbira bolj jasna.




S tem se sicer strinjam, samo kaj ko je en hakeljček: kako teorijo in ideje uresničiti v praksi, potem po volitvah. Tako v zraku se vse lepo in fajn sliši. Izkušnje pa mi kažejo, da programi kaj radi dobijo dodatke ali določeni odseki programov nekam poniknejo, potem ko so mandati dobljeni.



(odgovor članu Goose on the loose)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Letošnje volitve!
13.10.2011 15:17:40   
ronja
S čevlji za nekaj povprečnih plač jokat in jadikovat o socialni pravičnosti ni težko.

Only in Slovenia!

Se ti zdi, da so naši levi politiki boljše obuti kot levičarji drugih držav? Dejansko - politiki navadno niso brez denarja, ne levi, ne desni, ne tu, ne v Afriki.

S tem se sicer strinjam, samo kaj ko je en hakeljček: kako teorijo in ideje uresničiti v praksi, potem po volitvah.

POdpis. Ideje imamo vsi lahko lepe - uresničit jih pa malokdo zna. Sama ne pljuvam politikov vsevprek, po moje se marsikateri trudi. IN tudi tisti, ki vmes poskrbijo zase - se vedno vprašam, a bi jaz vladala boljše? ne bi, ker nimam pojma o tem. Torej je boljše, da je gor nekdo, ki sicer ni idealen, vseeno pa ve, kaj dela.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 10:27:27   
Goose on the loose
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se ti zdi, da so naši levi politiki boljše obuti kot levičarji drugih držav? Dejansko - politiki navadno niso brez denarja, ne levi, ne desni, ne tu, ne v Afriki.


No, predvsem se mi zdi, da so naši t.i. levičarji obuti tako, kot so na zahodu najbolj premožni desničarji. 

Tebi /vam/ se ne zdi tako?

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 12:27:44   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Se ti zdi, da so naši levi politiki boljše obuti kot levičarji drugih držav? Dejansko - politiki navadno niso brez denarja, ne levi, ne desni, ne tu, ne v Afriki.


No, predvsem se mi zdi, da so naši t.i. levičarji obuti tako, kot so na zahodu najbolj premožni desničarji. 

Tebi /vam/ se ne zdi tako?


Ne. Desnicarji z zahoda trdijo, da je bil fasizem zlocinski v II SV in se ne bojijo Tita se desetletja po njegovi smrti user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 12:50:46   
kalbo
Ma naša desnica se ne boji Tita, naša desnica nabira poceni politične točke s pljuvanjem vsega kar diši po Titu. In v tem je velika težava.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 13:17:18   
Goose on the loose
Bi rekel, da se je o tem dovolj jasno izjasnilo US. Je pa zanimivo, kako nekateri hitro, ko zmanjka argumentov, privlečejo na plano ideološko navlako.
Zato našim politikom na tej strani Alp pravzaprav sploh ni težko.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 14:03:46   
kalbo
Res je...in kdo je tisti, ki vleče v Sloveniji ideološko navlako na plano? Če mi na to odgovoriš brez floskul, pol dam pa mir.

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 15:45:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma naša desnica se ne boji Tita, naša desnica nabira poceni politične točke s pljuvanjem vsega kar diši po Titu. In v tem je velika težava.


Bojijo se Tita kot simbola.
Kaksne mislis, da bi bile reakcije delavcev in ljudstva, da dobijo sedaj neko karizmaticno osebnost, ki bi pozvala na odvzem premozenja raznim tajkuom, ponaroditev tovarn in premozenja ter dela za vse... pocitniske domove... pa tudi morda prepoved uvazanja vsega sranja od hrane.. jedli bi domace.. eta je zakon :))))


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 15:47:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Res je...in kdo je tisti, ki vleče v Sloveniji ideološko navlako na plano? Če mi na to odgovoriš brez floskul, pol dam pa mir.


BINGO!


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 19:23:52   
Bakfark
Kaj `mate tu`??? Kdo je ovi novi??? In na koga se to kalbo žesti a da nisem jaz???

Goose, vadi ga da vidim če te je dovolj v hlačama za še en`ga petelina!!!

Pred "če" vejica, skuzi...

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 19:29:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose

No, predvsem se mi zdi, da so naši t.i. levičarji obuti tako, kot so na zahodu najbolj premožni desničarji. 

Tebi /vam/ se ne zdi tako?


Nimam pojma.....a misliš, da Katarina nosi manolke?

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 19:34:48   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose



Tebi /vam/ se ne zdi tako?


Tak`, tak`, samo ti vikaj to so ti vse stare kobiletine.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 14.10.2011 19:35:17 >

(odgovor članu Goose on the loose)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 19:44:45   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark



Tak`, tak`, samo ti vikaj to so ti vse stare kobiletine.


Stare, dobro preskrbljene levičarke, ki se oblačimo kot ameriške desničarke......user posted image

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 22:02:35   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark



Tak`, tak`, samo ti vikaj to so ti vse stare kobiletine.


Stare, dobro preskrbljene levičarke, ki se oblačimo kot ameriške desničarke......user posted image



Ah no liliana... se vedno nisi pogruntala, da se levicarke ne oblacijo temvec slacijo ker nimajo obcutka za tradicionalne desnicarske vrednote vezane na hladilnik in stedilnik ter strezbo mozu in otrokom moskega spola... Tako... da ves  - s l a c i j o !

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Letošnje volitve!
14.10.2011 22:03:39   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: Goose on the loose



Tebi /vam/ se ne zdi tako?


Tak`, tak`, samo ti vikaj to so ti vse stare kobiletine.


On to garant iz strahopostovanja! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Letošnje volitve!
17.10.2011 20:40:22   
BellaB
Nam ne manjkajo volitve, ampak vsem, ne samo Slovencem manjka to, da se pogrunta nek nov sistem, ki bo naredu konc temu sranju ki vlada zdej. Nekaj vmes med kapitalizmom, socializmom, komunizmom ce hocete pa se kaksnim izmom.

manjkajo ljudje z idejami. Ne pomagajo demonstracije, ce gres tja sam zarad lepsega in sploh ne ves zakaj si tm. Ideje, kako pogruntati en sistem ki bo ucinkovit.

Sicer pa... vsak sistem ki je bil do zdej se je izkazal na neucinkovitega na dolgi rok in ce me obcutek ne vara se pojavlja nek cikel ko je nek sistem v ospredju, potem ga zamenja drugi kao bolj ucinkovit, potem se izkaze da to nit priblizno ni ucinkovit in gremo spet v isti krog.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Letošnje volitve!
18.10.2011 12:30:21   
BellaB
http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=13261&LNK=152

Ena aktualna user posted image

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Letošnje volitve!
19.10.2011 8:49:56   
pupika
Res je v prejšnjih volitvah smo vsi volili proti JJ, samo da ne zmaga on. Ker zna samo drek mešat v vladi in očitno je imel preveč časa da se je ukvarjal z raznimi obrekovanji in metanja polen pod noge. Zgleda drugega ne zna kot odlično vrtet svoj jezik.
Jankovič mi je bil vedno zelo sposoben in odličen vodja v merkatorju, lahko samo pogledamo kaj je naredil iz merkatorja, ko je on prevzel vodstvo. Res je sposoben in zna marsikaj naredit in se ne ukvarja toliko z drugimi kot npr. JJ. Jaz osebno bi volila Lahovnika če bi kandidiral, ker se mi zdi, da je tudi zelo sposoben.
Nekaj se je moralo storiti in pametni politiki so morali potegniti na plan Jankoviča, ker verjetno je v njem vidijo leaderja takega kot je in sposoben marsikaj naredit. Samo vprašanje je, če mu stanje takšno kakršno je v vladi bo sploh dopuščalo. Kajti Pahor je prišel na čelo ravno v nepravem času, mislim, da če bi bil na vladi JJ ta čas bi verjetno vsi stali pred parlamentom in se borili za svoje pravice, kajti ravno on je državo zafural.

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Letošnje volitve!
19.10.2011 9:27:36   
kalbo
Nebi rekel, da je ravno in izključno JJ državo zafural. Zafural so skupaj. (govorim za zadnji mandat) Eden je metal polena pod noge, drugi jih je pa z nasmeškom padal čez njih, namesto, da bi se upiral, razni Golobiči in ostala golazen so pa med tem veselo kradli.

Ko je bil pa JJ na položaju se je pa ukvarjal samo s političnim kadrovanjem in to ne samo na vodilnih mestih, ampak tudi globoko v operativo in uspel zabremzat še tista podjetja, ki so prej dobro stala in v bistvu omogočil divje kupovanje podjetij s strani njihovih pohlepnih vodilnih. Zato pa imamo danes še večjo štalo, kot bi lahko bla. Je pa nekaj res, Janša bi spremenil le eno stvar iz svojega mandata...Jankoviča bi pustil v Mercatorju...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Letošnje volitve!
19.10.2011 10:06:42   
pupika
Ko je bil pa JJ na položaju se je pa ukvarjal samo s političnim kadrovanjem in to ne samo na vodilnih mestih, ampak tudi globoko v operativo in uspel zabremzat še tista podjetja, ki so prej dobro stala in v bistvu omogočil divje kupovanje podjetij s strani njihovih pohlepnih vodilnih. Zato pa imamo danes še večjo štalo, kot bi lahko bla. Je pa nekaj res, Janša bi spremenil le eno stvar iz svojega mandata...Jankoviča bi pustil v Mercatorju...


user posted image Kalbo, saj ravno to sem mislila.

Sploh pa Golobiči pa Kresalova.

Meni osebno v času Drnovška ni nič manjkalo, ko je bil na vladi.

Trenutno pa nimam pojma kaj bom volila.

Je pa res, da sem vesela, da je moj 2 otrok v vrtcu letos brezplačno, kar se mi konkretno pozna v denarnici.

Kradli pa itak bodo vsi, katerikoli bo na oblasti, saj verjetno bi si tudi jaz malo povečala svoj proračun, če bi bila na njihovem mestu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Letošnje volitve!
19.10.2011 16:49:07   
BellaB
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nebi rekel, da je ravno in izključno JJ državo zafural. Zafural so skupaj. (govorim za zadnji mandat) Eden je metal polena pod noge, drugi jih je pa z nasmeškom padal čez njih, namesto, da bi se upiral, razni Golobiči in ostala golazen so pa med tem veselo kradli.


Tocno tako!

Sicer pa... dejmo bit posteni... a ni tud JJ dobil veliko polen pod noge v casu mandata?



< Sporočilo je popravil BellaB -- 19.10.2011 16:50:28 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Letošnje volitve!
19.10.2011 17:39:22   
Colt
Hm...Virant ima kr nekaj sposobnih ljudi okoli sebe...priznam da je pritegnil mojo pozornost...

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?