|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 8:37:50   
dreamhorse
To sem jaz tudi razmišljala, privat forum.. ampak nimam pojma kako user posted image

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 8:46:30   
manna
živjo
dreamhorse, tole z 8 obroki se čist strinjam. Sam pri dojenju je to malo drugač. Sem že večkrat pomislila, da če bo čez dan več jedel, morda ponoči ne bo rabil. Ampak se ne obnese, ker on pač če ni lačen, ne vleče pa amen. Pa tudi to je, da on se ne zbudi samo zaradi lakote ponoči. Zbuja se (vejetno) iz več razlogov..od prebave, kupčkov, nemirnosti, pogrešanja mamice,...skratka zbuja se tudi kar tako, ne pa ker bi bil tok lačen.

A RR da bo za plačat? Kako svinjsko...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 10:47:44   
dreamhorse
Manna, se popolnoma strinjam s tabo, zato pa pravim, da sem jaz verjetno imela srečo.

Žana ima že 4 dan vročino... in kašlja.. verjetno ni samo prehlad, boma morale k zdravniku.. Kar pa spet pomeni bolniško... in spet bo moja šefica dobre volje...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 15:52:02   
mini86
sj verjetno ste vidle čist zgoraj da ne bo plačljiva RR 

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 15:57:08   
mini86
dh a sta ble pr dr..upam da se hiro porihtate..


no mi gremo pa jutri verjetno v kanderše se malo sankat..da moj otrok letos sploh vidi sneg k se ga noooro veseliuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 16:09:11   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

sj verjetno ste vidle čist zgoraj da ne bo plačljiva RR 


ja, sem prebrala, super to user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.1.2012 16:21:43   
mini86
joj kok je mučno čakat da se lak na nohtih posušiuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.1.2012 10:52:37   
dreamhorse
Mini, zakaj si pa ne kupiš spreja ali laka za hitro sušenje v DM?
Jaz ne vem več, kak izgleda sušenje nohtov. Polakiram, posprejem in gotovo...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.1.2012 17:37:41   
mini86
dh-glede na to da sm se profesionalno ukvarjala z manikuro,  imam stvari za sušenje doma, ampak ne iz dm-a ampak profesionalneuser posted image
če si pravilno mažeš z kvalitetnimi laki tako kot treba in hočeš imet vse brezhibno-pač deformacija, potem se čaka min pol ureuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.1.2012 17:38:34   
mini86
kako pa je drgač žana

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijski sončki-3. del :)
8.1.2012 20:25:59   
dreamhorse
Joj, jaz sem pa mislila, kako bom zdaj pametno izpadla s tem sprejem za susenje. No, jaz si sama dosti to urejam, pa kar sprej uporabljam. Zana je bolje, brez vrocine, pocutje ok, tudi je normalno. Kaslja se, ampak ro tako traja, da bo ok.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 7:16:42   
dreamhorse
Jutro punce... spet nikjer nobene. Mi smo imeli zjutraj kar malo težav, Žana namreč ni hotela v vrtec. Je imela predolgo pavzo,... skratka, šla je, ampak s težkim srcem sem jo tam pustila. Pa bo že a ne...
Samo upam, da me ne bodo kje klicali...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 8:49:21   
mini86
dh-ja sj js tud uporabjam ta olje za sušenje..pač eni so v spreju drugi ne..
je pa v vsakem primeru treba čakati min pol urce..seveda je odvisno spet kako oz s kolikimi plastmi si namažeš..če si daš eno plast je res takoj suho, če pa si daš 4 plasti pa žal ne more bit takoj suho..zg.plast je suha, vmesne pa nikor ne..in to sem hotla povedatuser posted image


ma žana bo uživala boš vidla


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 8:57:51   
mini86
no mi smo v soboto se šli sankat in marcel je kr vrisku, tok je uživu..škoda da je bil zasnežen samo tist del za sankat pa smučat ker bi se on kr igral s snegom, je bil pa žal čisto zmrznen..

včeraj smo šli pa na morje..tapru v umag pogledat našo staro parcelo-fotr je imel parcelo v umagu in z mojim sva celo poletje hodila tja..no potem pa je prodal..in sem si iz parcele odtrgala svoj lovor..user posted image no lepo skrbijo zangauser posted image

potem pa še v portorož na sprehod..tamau je mel kolo, pol smo šli pa še na sladoled pa domov..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 10:26:28   
Mala_princeska
dh - evo tukaj sem user posted image
ta teden delam popoldne, pa bo malo čveka prav pasalo. Ko sem delala dopoldne, sem se bolj otrokom posvečala.

Mini super za sankanje, sem brskala po netu o teh Kandršah, pa nisem našla podatka ali sankališče obratuje. Povej kako je-je daleč treba peš, al te do vrha peljejo? Ste meli svoje sanke ali ste si jih sposodili? Pa morje - vau, vau, vau. Ste se pa ta vikend res nadihali zraka. user posted image

Jaz sem včeraj spet prelenarila na kavču, še ven iz hiše čez dan nisem šla. Se že sprašujem, če sem v kakšno vrsto depresije zašla, pa da se ne zavedam. Zjutraj zajtrk, pospravljanje, kosilo, pa tamala je šla spat, pa smučanje po tv-ju. Ko se je zbudila, je bilo prepozno da bi šli ven, ker je bila že tema. No zvečer sem šla ven, ko sem še psa spustila in nahranila.
Smo pa uvedli neko vrsto večerne rutine - večerja, umivanje (lahko že pred večerjo), pa da se mami trudi malo pravljico brat, pa knjigice listat in s pomočjo medvedkov-glasbene zvezdice crkljanje v mojem naročju in spanje potem brez problema dokler se ne zbudi ponoči (manca) in priraca k meni. Vedno smo se zvečer trmali, jokali, izsiljevali - no temu rečem dvig pozornosti, da je še pokonci ko hoče piti, pa na wc,...
Zdej pa končno brez joka v spanje. Očitno me zelo pogreša kadar sem popoldne v službi.
Ko sem bila dopoldne, je uživala da smo iz plastelina kaj ustvarjali, barvali,....

Zdej grem pa sprobat mešanico za špagete v pečici.



(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 10:30:26   
Mala_princeska
dva tedna še delam potem pa končno en teden dopusta, pa ko so otroci doma čez zimske sem si tudi izborila dopust - jeeeeessssss.

in sklep tega meseca - da za sebe kupim kaj za oblečt, obut...pa da preučim prehrano, ker imam čedalje večje težave. V pet. in sob. me je močno bolel želodec, trebuh,....opažam da po čebuli in po dobesedno volčji lakoti, ko bi pojedla ogromne količine hrane, potem me pa še bolj napenja, boli,...
pa po čebuli in česnu, po kislem,...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 10:31:35   
Mala_princeska
a tud vas ta RR malo heca? mene vrže na drugo stran, ko objavim nov post...

aja DH - Žana bo res uživala v vrtcu, verjamem pa da je kriza, pa pikepoke za zdravje.....

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 11:05:13   
smrketa24
hej hej punce!

ta vikend je bil pa res lep. V soboto smo bili v Atlantisu, je Matej užival sto na uro user posted image , včeraj smo šli pa malo do Zbilja.

3. februarja gremo pa v Čateške toplice za en teden. že komaj čakam, da se malo "spočijem", ker poleti nisem bila nikjer na dopustu.


Aja, punce, da ne boste pozabile dat vloge za olajšave za vzdrževane družinske člane, če jih ne uveljavljate čez leto. rok je do 6.2.!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 14:05:42   
dreamhorse
Mini, jaz ponavadi dam osnovno barvo 2x, potem kaj porišem in polakiram s prozornim, sprej gor in je to to.. sicer v štartu malo pazim, ampak še ni bilo nekega zmazka potem... tako da gre..

Jaz tudi mislim, da bo Žana uživala, samo težko je bilo it zaradi zgodnjega vstajanja, ki ga zdaj kar lep čas ni bilo. Če bo pa v vrtcu zaspančkala, bo pa kašelj problem, ker kašlja, ko spi. Sicer sem ji zjutraj dala sirup, pa ne vem, če bo držal tako dolgo.. bomo videli, kaj bodo rekle...

Smrketa superca za Čateške, le oddahni si malo...

Mp, super za rutino.. Jaz sem vedno vztrajala pri tem, da imamo zvečer rutino, pa so me kolegice vedno čudno gledale. Skratka, jaz nimam težav z uspavanjem. Mogoče se zadnje dni morem z njo vležt, ampak zaspi v 2  minutah, in grem stran. Je zadnjič pri mami gledala neko pujso pepo z dinozavrom, in se ga tako boji, da skoraj ne upa sama v sobo... jo bo že minili.


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 14:07:52   
dreamhorse
In ja, tudi meni rr nagaja zanje čase

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijski sončki-3. del :)
9.1.2012 15:08:03   
mini86
Mini super za sankanje, sem brskala po netu o teh Kandršah, pa nisem našla podatka ali sankališče obratuje. Povej kako je-je daleč treba peš, al te do vrha peljejo? Ste meli svoje sanke ali ste si jih sposodili? Pa morje - vau, vau, vau. Ste se pa ta vikend res nadihali zraka. user posted image


evo spletno stran od smučišča/sankališča oz od gostilne k to ma
http://www.gostisceprividrgarju-sp.si/

seveda obratuje ker oni umetno zasnežujejo..ni vse zasneženo ampak glavna proga je..ni do zdj ful dolgo ampak pač en hrib..je vlečenca taka k se primeš vrvi in te vleče gor..
sanke imamo seveda svojeuser posted image
je pa za tamaučke ko se učijo pa za prve spuste tole več kot idealno..
če te še kaj zanima pa lahko kr v gostilno pokličeš in ti povedo..js sm jih tud klicala če delajo pa so rekli da ja..je pa neki min tud za plačat

smrketa mi gremo v čatežke 28.1 pa ti lahko malo pripravim terenuser posted image

za tole vlogo pa hvala bi čist pozabila

ja RR mi nagaja že neeeeki čaaaasa


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 9:27:57   
dreamhorse
Dober dan punce... Končno mi je uspelo prit na RR... Ta moj računalnik, tako je slab, da pol stvari ne dela.
Kako ste kaj danes? Pri nas je sonček....
Kje pa je naša bjondi? Se mi zdi, al je že dolgo ni bilo naokrog?


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 10:05:11   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


smrketa mi gremo v čatežke 28.1 pa ti lahko malo pripravim terenuser posted image



aaa, se bomo ravno zgrešili potem. škoda, bi šle lohk na kakšen kofe user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 10:09:45   
tecka
Ojla, punce.
Se malo javim. Zaključujem kuro AB - sem imela vnetje mehurja. Pa zdravnica niti ni bila prepričana, ker analiza urina ni kaj dosti pokazala. Kakorkoli, AB je prijel.
Včeraj sem imela še kontrolni pregled in sem vzela dopust, ker sicer nabijam samo minus ure. Po zdravniku pa sem šla malo po razprodajah. Kupila pa sem v glavnem stvari zase! Končno. Žal pa nisem dobila čevljev.

A sem omenila, da Srečku dajem imunoglukan. Zdaj ene 14 dni, žal se ne spomnim, da bi mu jih dajala redno, ampak po prehladu konec decembra, je zdaj ok.

Mi smo imeli pa sneg kar doma okrog hiše, trenutno pa so aktualne zamrznjene luže - ravno prav za učenje drsanja.

Sem si pa jaz zapičila v glavo, da bi Srečku za RD mogoče kupili pravo kolo na pedale. A že kaj razmišljate o tem? Seveda je problem velikost. 12 colski bo samo za eno leto, 16 colski pa mu bo še zelooo prevelik. Škoda, ker ne prodajajo prav veliko 14-colskih. No, zaenkrat imam projekt, da v to prepričam še našga.


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 10:13:06   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: tecka
Sem si pa jaz zapičila v glavo, da bi Srečku za RD mogoče kupili pravo kolo na pedale. A že kaj razmišljate o tem? Seveda je problem velikost. 12 colski bo samo za eno leto, 16 colski pa mu bo še zelooo prevelik. Škoda, ker ne prodajajo prav veliko 14-colskih. No, zaenkrat imam projekt, da v to prepričam še našga.


Mi smo ga Mateju že lani kupili, še pred Kettlerjem, letos mu bo pa kot ulit, je bil lani še prevelik (kolo) in ni mogel pedala poganjat. letos bo pa že kul user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?