|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
29.8.2012 14:18:21   
smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: tecka


IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

ne, tečka, meni na odločbi piše, da bom za mašo plačevala 30% cene, ki jo bom sedaj plačevala za mateja, torej bo to okoli 14eur verjetno, se mi še sanja ne, koliko bom za mateja plačevala, ker so mi za 20% dvignili znesek zanj.

Smrketa, jaz ti seveda ne morem soliti pameti, ker imam samo enega otroka in je moje znanje samo teoretično. Ampak po pogoovorih s sodelavkami sodeč, sem razumela, da se plača 30% razreda za pripadajočo starostno skupino. Če je pa prav tvoja varianta, pa toliko boljšeuser posted image



ja, itak. evo, sem šla prav odločbo gledat user posted image piše, da bom za mateja plačevala 30% cene programa, za mašo pa, citiram: plačilo za program vrtca v višini 30% plačila, kar predstavlja 9% cene programa - mi ni nič jasno kaj to pomeni user posted image
no, če ne prej, bom novembra izvedela, ko dobim zanjo prvo položnico user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Junijski sončki-3. del :)
29.8.2012 21:36:37   
tecka
Smrketa, sem se spomnila, da imam sestrouser posted image z dvema otrokoma v vrtcu. Starejša je v predšolski skupini, mlajša v jaslični. Tista v jaslični plačuje seveda jaslično tarifo. Plačaš torej 9% od polne jaslične cene.
Mi je pa logično, da v odločbi csd piše samo razred v katerega si uvrščen, znesek plačila pa določi vrtec. Sicer pa lahko vprašaš tudi računovodjo v vrtcu kako bo (vsaj pri nas so tako prijazni, da bi povedali).

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.8.2012 12:37:19   
manna
tecka, upam da je ratal štrudel, paprike..itd.
vrtec- čist mimogrede mi je kapnilo da bi verjetno za lucjana tudi morala oddati na CSD vlogo za znižano plačilo al karježe tisti obrazec kajne? Jutri je menda zadnji rok?? A kjera kaj ve o tem?

Drugač pa včeraj smo meli končno roditeljski za obadva otroka. Vesela sem da je tamali dobil prijetne vzgojiteljice, obedve že poznam in so mi všeč. Manca ima pa isto skupino, isto vzgojiteljico in isto pomočnico kot jih že pozna, samo 4 novi otroci so prišli. Pa v isti igralnici so, pa v isti garderobi. Tko da ..ima vse pogoje da nič ne protestira. Poleg tega sta od obeh naših otrok igralnici ena zraven druge, umivalnici sta tako rekoč skupaj, samo lahka nizka stena je vmes, prav tako garderobi. Tako da - bolje se skorajda ne bi moglo zgodit za obadva. Zdaj samo še uvajanje speljemo in bo. V ponedeljek bo BIG DAY za nas user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Junijski sončki-3. del :)
2.9.2012 19:31:05   
tecka
Ojla.
Smrketa, predno pozabim. Na FB si že večkrat všečkala trgovino Junior. A si že kaj kupila tam. Kako se ti zdi kvaliteta in kakšne so številke?

Jutri bo spet "velik" dan. HB imam službo na obrobju LJ in me prvi šolski dan ne bo preveč prikoval pred semaforje. S tamalim sva si šla v petek v vrtec ogledat kje bo njegova nova učilnica, vzgojiteljico sva pa žal zamudila. Upam, da se bo dobro znašel v novi in večji skupini. Ene par imen se mi sicer zdi "znanih", pa težko sodim ali mislim prave otroke, ker v vrtcu sedaj operirajo samo z imeni, priimkov ni poleg. Vse za varovanje podatkov...

Smo se pa doma lotili še enega projekta. Včeraj smo se nekaj dolgočasili v tem deževju in selitve v Srečkovo sobo smo se lotili z drugega konca. Tamauga sva pelajla v BC, da si je izbral darilo, zdaj pa zbiramo zvezdice za vsako prespano noč. Saj vem, da bom spet hodila v njegovo sobo, pa upam, da tokrat zdržimo do darilauser posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.9.2012 10:08:22   
smrketa24
tečka - ne, nič nisem še tam kupila. samo nagradne igre igram :) imam velikokrat srečo, pa kar poskusim, če kaj zadanem user posted image

uf, kar se tiče pa prespane noči...matej že več kot pol leta spi od 20.30h pa do 7h zjutraj, ko ga zbudimo, med vikendi včasih potegne tudi do 7.30h. maša se mi je pa večinoma zbujala po 1x na noč, sedaj pa že nekaj dni ponoči ful joka in kar ne more spat. ne vem kaj ji je. mogoče ji pa "nagaja" kravje mleko, ki sem ji ga začela uvajat zaradi vrtca. ga bom sedaj skenslala za kakšen teden in bomo videli, če bo kaj drugače.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 9:14:19   
mini86
evo mene bek..

smo se imeli luštno, pa škoda da je treba na vse to čakat spet do naslednjega poletja:)


tecka-ok super ste uvedli zvezdice za tamauga..kaj pa če bi uvedli te zvezdice še zate..a veš, da nebi hodila k njemu-predlagi tvojmuuser posted image user posted image

sm pa takoj mogla v šoping za cune za tamauga ker je vse prerasel..edino kar mi dela preglavice so superge..nikjer ne najdem takih ki bi mi bile všeč in imajo št..
no sj ne iščem neki spešl kšne najkice al pa adidaske sam ne obične bele z modro klukco ampak malo drugačne..sedaj smo imeli sive, tiste črte so bile pa take si mobil zelena-upam da si predstavljate..

dojenček lepo raste..je že obrnjen navzdol in upam da tako ostane..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 10:45:34   
manna
živjo
mini, dobrodošla nazaj. Vidiš, pr supergicah in punčkah je pa tko da morajo biti tudi njej všeč, ne samo mami user posted image Mi smo tudi iskali za Manco, kar ni bilo lahko.. na koncu smo ji kupili Geox, še neka znižanja imajo, čeprav ne vse modele...

No mi pa uvajamo tamalčka v vrtcu ta teden. Danes je bil tam eno uro sam. Ni bilo prehudo, nekaj malega je pojokcal na koncu, ampak mislim da zato, ker ponoči slabo spi in je potem dopoldne ob 10h seveda že tko utrujen da bi moral it spat, ne pa v vrtec..nevem tale timing nam ne štima. In nevem zakaj se še vedno zbuja ponoči..najprej smo krivili dojenje, potem zobke,..zej pa res nevem..kar naprej se zbuja spet. Kako enoletniki zdržijo do kosila v vrtcu? Sej najbrž je z vsemi podobno? V našem vrtcu jim dajo kosilo ob 11.15h in potem grejo spat. Sam Lucjan je že ob 10h zaspan....user posted image
Bi mogu spat zjutraj do 7.30h da bi mu ratalo zdržat, on pa vstane že ob 6h. Kako naj to spremenim? kakšna ideja? help...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 10:50:03   
mini86
manna-malo počakaj par dni se bo malo matral potem bo pa ujel ritem-še vsi so ga..

marcel noče jt z mano v šopinguser posted image prav da bo pr babi počakaluser posted image


mi smo imeli tudi učeri uvajanje v novi vrtec-blo je vse uredu, danes sem ga že pustila samega tam-tudi nobenega problema, sem mislila da me bodo poklicali okoli 10h pa še zdej ničuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 10:52:06   
mini86
sm se pa nasrala ker sem pred morjem kupila smučarski komplet-posebej hlače in bundica, hlače so v 86, bundica pa v 92 pa ker se je tok potegnil sumim da mu bo premajhno..
kam nj zdj dam tole..
hlače so drgač črne, bundica pa take lepe turkizne barve..



matr sm jezna sama nase..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 13:28:48   
dreamhorse
Hojla punce... da se še jaz malo javim.
Je bila mala nekak čudno bolna, pa nisem nič priletela okrog. Je imela vročino, pa nič drugega.. tudi razpoložena je bila čisto ok... nimam pojma, kaj je bilo.

Jaz pa tako srečna, da nam ni treba nič uvajat, da je bila mala skos v vrtcu. Zdaj je sicer menjala igralnico, vzgojiteljico ampak v vrtec je šla kot da je tam že 2 leti...

Manna, to je pa hitro kosilo... pri nas imajo malico ob 10 30 potem grejo spat in spijo do kosila, ki je ob 13. Drugače pa ja, mislim, da rabi nekaj časa, da bo ujel nov ritem.

Mini, superge imajo v Deichmanu te z zeleno črto... vsaj pri nas sem jih zasledila.
Jaz sem zdaj nakupila za jesen, tako da ima prek zadosti ... za nekaj časa... mogoče še kako spodnjo majčko, teniske, pa potem bunde itd, ko bo tako daleč... fuj fej... sovražim zimo...

Mini, kaj pa če daš na bolho?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 13:43:06   
dreamhorse
http://www.elegance.si/izdelek_Otroski-sportni-NIKE-PICO-4-454501-107-WHT-ANTHR

Mini, kaj pa kaj takega....

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 13:44:28   
dreamhorse
http://www.elegance.si/izdelek_Otroski-sportni-NIKE-PICO-4-PSV-454500-102-WHITE-28-35

Mini, tile so mi full všeč..

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Junijski sončki-3. del :)
4.9.2012 16:13:54   
mini86
dh oboji so mi groooozniuser posted image user posted image kaj čs sm čudn tičuser posted image user posted image


tele sem mu vzela in je čist navdušen ker je njegova rumena not..

no ampak bistvo vsega je da sem ugotovila da ima 25 nogicouser posted image user posted image

http://www.superge.si/Nike/pico-4-tdv-12fw-8906442/

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.9.2012 8:39:38   
manna
helou
Hmm gledam tele supergice ki jih kažete pa ugotavljam da sem popolnoma neizbirčen tip za take reči user posted image ker meni so čist vse otroške majhne stvari luštkane. No, razen cicibanovih copat -bljak. Pr meni je tko, da bom lahko ful ekonomično izbirala in gledala da bo ugodna cena, pa vse, potem bom pa čez en mesec vidla ene ki mi bojo pa reeees reees luštkane in bom kupla kar še ene. Sem impulzivni potrošnik user posted image
Nogico ima mančka 24, lucko pa že 21. Do pomladi jo utegne že ulovit user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.9.2012 8:54:32   
mini86
mah js sm pa ful na te cune..ampak seveda samo za tamauga, zase nikakor..


marcel bo danes že spal v vrtcu in morm priznat da sm dobila kr solzne oči k sm šla od njegove sobe venuser posted image hormoni verjetnouser posted image user posted image

zdj pa k sm spat sama dopoldan sm pa kr mal zgublena..kr ne vem kaj bi delala..vrjetn bom prpravla za kosilo, šla v trgovino da bom kej spekla..



gre pa moj jutr h kiropraktiku..a je kera že bila..če bo uredu bi šla pol še js k mam take probleme s križem..ponoč se mi dogaja da ko se ubrnem, ali pa če se pravi čas ne ubrnem mi gre po desni nogi taka grozna bolečina navzdol da bi kr zavpila..no in ko pride do konca noge je to to..konec bolečine..vrjetn mi na kšn živc princesa prtiska..

matr še zmeri se nism navadla na to da bo punčka..no sj bi verjetno mela iste občutke pri fantku..
sm pa po eni strani vesela da nau več dela s to kožico na lulčku..


aja sm mu pa pobala tist smučarski komplet in mu HB če se ne bo spet kej potegnu prav

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.9.2012 13:52:23   
smrketa24
mini - jaz sem pred leti hodila h kiropraktigu, ravno zaradi križa...kaj pa vem, koliko je kaj pomagalo, samo spomnim se, da me je fulll bolelo, ko me je "popravljal" user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Junijski sončki-3. del :)
5.9.2012 17:28:13   
tecka
Ojla, najprej naredim malo reklame:
- ciciban ima znižane nekatere modele obutve
http://www.ciciban.info/nd/1781/l/SL/UGODNO-V-SOLO--znizane-cene-sportnih-copat.wshtml
- v masu je do 9.9. drugi par otroške obutve (do št. 35) znižan za 50 %
- v soboto, 8. 9. bo v LJ lunin festival (prestavljen iz junija in zdaj kot kaže bo lepo vreme)

Kot kaže greva midva s Srečkom v soboto pa na konjske dirke na Dolenjsko. Mogoče bodo imeli tudi kakšnega ponija za jahat (ga je že in mu je bilo všeč).

No, za ta teden so napovedovali kar slabo vreme, zdaj pa je kar lepo in naš Srečko bi samo dirkal s kolesom in se lovil. Še dobro, da je naš doma in da se malo menjavava. Naslednji teden bo imel pa popoldansko izmeno, bom pa jaz ubogauser posted image

Spanje v svoji sobi nam gre tudi dobro od rok. Je z darilom dobro motiviran in kot kaže nam bo tokrat uspelo. Se pa zbudi vsako noč in zahteva MENE. Itak. Pa enkrat bo prespal in bomo na konju. Je pa tako, da ponoči nič ne sili v najino posteljo, tako da zaenkrat se pač drenjava na ožji postelji. Je pa zanimivo, da sem mu v zakonski postelji morala vedno jaz brati pravljice, zdaj pa vsak večer hoče tatija. To je uživancija, ko se ob 20,30 zapodim na net.user posted image

Mini - a 25 ima številko supergic? To sploh ni nič takega, ker po moji oceni imajo tako nike kot adidas majhne številke. Tako da je realno verjetno št. 24. Našemu Srečku pa upam, da za jesen zdrži še št. 28, da ponosi spomladanske čevlje, škornje za zimo pa že gledam v 29.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.9.2012 8:42:37   
manna
tecka, super za spanje! In pravljice berete dokler ne zaspi?? Mi smo že zdavnaj nehali s toliko crkljanja. Ker naša bi tudi rada celovečerno asistenco! Tko da ne gre. Par minut sem pri njej in potem grem ven iz sobe. Sem pa prepričana, da če bi imeli samo njo, bi visela pri njej cel večeruser posted image Starši ratamo kar nekam bolj "na hitro" kadar je treba dva spravit spat....

mini, glede "dojemanja" - moja izkušnja je taka, da prav zares dojameš otročička šele nekje 3 mesece po njegovem rojstvu!user posted image Resno, vse do takrat se ti kar nekam zdi kot da nekdo drug to doživlja, sploh ne dojemaš. Sploh neveš kaj naj bi čutil. Saj si srečna, ampak ni še to TO. Šele potem ko se vse umiri, ko se navadiš, ko preboliš porodnišnico, pač ko se umirijo hormoni, šele takrat dojameš. Vsaj tako sem jaz doživela.
Kiropraktika si pa jaz ne bi upala obiskat med nosečnostjo? No nevem.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Junijski sončki-3. del :)
8.9.2012 22:39:05   
Mala_princeska
informacija, ki mi je prišla na uho: zapirajo tovarno Ciciban in s tem menda ne bo več njihovih copat, čevljev?
no sicer nisem čisto zihr, stranka rekla da zapirajo v Dolenjskih toplicah, pa ne vem ali samo industrijsko prodajalno...

vse slovensko v stečaj in vse made in china ...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.9.2012 9:02:52   
mini86
princeska-js kr mislim da bodo samo pri vas zaprli..tukaj v lj močno močno dvomim..

js malo pospravljam..poudarek na malo..ne vem sploh nimam nobene volje za pospravljat zadnji čas..

včeraj sem imela testiranje za sladkorno in danes izvem rezultate..mam en tak slab filing čeprav upam na najbolš..



morm se spravt nabrat jesensko listje da nardiva z marcelom ogromno drevo in odtisneva liste gor..ampak tudi to nimam voljeuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.9.2012 12:30:05   
dreamhorse
Mah, mene pa nič kaj ne gane, če zaprejo Ciciban. Ne vem, če sem že kdaj kaj njihovega kupila.. So mi cene čisto preveč visoke...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.9.2012 21:59:37   
tecka
Ku-ku.
Tudi jaz mislim, da Cicibana ne bodo (še) zaprli. DH - saj se da kupiti tudi kaj ugodno. Na razprodajah in podobnih akcijah. Še najbolje pa je čevlje od koga podedovat, dokler so še majhni. Počasi bo tega konec...
Danes je tamau dobil darilo za 10 prespanih noči v svoji sobi in je čisto hepi.
Počasi bo moral pa miklavž začeti tuhtat, katero darilo izbrati.
Včeraj smo imeli roditeljski sestanek in kot kaže bo malo sprememb glede na lani. Je pa bistveno to, da mi je vzgojiteljica všeč.

V četrtek pa štartamo z gibalnimi uricami. Se nisem še odločila, a ga pustim med malčki in sem poleg ali ga vpišem med večje otroke in ga puščam za tisto uro. Malo me daje slaba vest, da ga poberem iz vrtca in že "tlačim" v drugo varstvo. Sploh, ker bom tudi jaz začela z vadbo naslednji ponedeljek in bo skupaj preživetega časa še manj.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.9.2012 12:14:07   
smrketa24
tečka - tudi matej hodi na telovadbo in ga dajem kar med starejše, kjer naj starši ne bi bili zraven, pa smo vseeno tri mamice tam user posted image za mlajše je preveč živahen in mu ni preveč zanimivo, pri svoji starosti ima pa 3 sošolke zraven in je čist srečen user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.9.2012 9:11:17   
mini86
mi mamo pa spet eno obdobje in sicer obdobje ko "mu uide v hlače"..začelo se je ko smo prišli z morja se pravi cca 2 dni pred novim vrtec in še sedaj traja..razumem da bi se včasih zaigrau-ćeprav tega do sedaj ni bilo, ne pa vsak dan..do sedaj mu mugoče 2x ni ušlo popoldan..uide mu ravno toliko da so hlače mokre..nega ne gane kej preveč če bi ga pustila v tem..
smo pa že nekaj časa nazaj uvedli kazen tudi za to in sicer da zvečer ni pravljice..in učeri ko se preoblačva js nisem še pomislila na to k se on začne smejat in pravi, mami dons pa ne bo pravljice ane-in se smeje..aja pa pravi da se polula ker je lepo al neki tazgauser posted image user posted image user posted image

sj če se ne motim je tudi matej imel to obdobje ane smrketa..kok časa je trajalo-sj vem da je vsak zase ampak me cca zanima

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.9.2012 12:39:40   
manna
mini, jst bi mu raj za kazen dala, da se mora sam preoblečt - it iskat nove gatke in hlače in se pomatrat oblečt sam - in to takoj, na sredi igre. In dokler se ne preobleče se ne sme naprej igrat..To mu bo zoprno, pa še bolj učinkovito je ker bo spoznal posledico če se pač polulaš (še posebej če je namenoma) se moraš takoj preoblečt. No, sam moje mnenje. Mi tega sicer nismo imeli, razen ko se je rodil tamali in se je polulala zanalašč takrat ko sem dojila tamalega. Se ji je pač zdelo fajn da takoj skočim in ji namenim pozornost. Pa je izzvenelo v približno treh tednih...

tecka, odlično za 10 prespanih noči v sovji sobi !! Obilno ga pohvali še večkrat user posted image

telovadba - naša bo tud hodila k starostni skupini 3-5, začnejo oktobra. Jaz pa čakam če bo pilates v našem malem kraju morda...enkrat je bil, pa so ga ukinili zaradi premalo folka..žalost ane.

ciciban - dvomim da zapirajo, verjetno samo tisto prodajalno. Se pa stirnjam, da je predrago in pr nas v Novi gorici so še take bolj butaste prodajalke, ki ti znižanih modelov najrajši sploh ne bi pokazale...kao ni številke. Žal mi je da se v sloveniji tako redko da dobit See Kai Run ali Pediped in podobne znamke...sploh pr nas v naši mali vasi nimajo nikjer absolutno ničuser posted image Da bi pa po šopingu hodila s tamalim kam daleč mi je pa tko odveč, kr v avtu joče in nam sploh vzame preveč časa vse skupaj..prou bedno no.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?