|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.7.2012 12:57:17   
manna
mini, za punčko imate, izbirate samo za fantka? al so že kakšne spremembe?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.7.2012 14:58:41   
mini86
js mam za oboje izbrano..za mojga pa ne vemuser posted image user posted image user posted image
no loh rečem da za punčko je že kr zmeneno, za fantka pa morm še malo truda vložituser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: Junijski sončki-3. del :)
24.7.2012 9:00:38   
mini86
evo js mam tamauga doma..verjetno samo danes, ker je imel včeraj vročino 38,5, danes pa čisto dober..

no sm pa pridna pa se učim, sicer mi je malo padla motivacija ampak bo..





_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: Junijski sončki-3. del :)
24.7.2012 11:47:36   
Mala_princeska
bejbe moje, mi smo pa z morja (prišli nazaj v soboto zvečer) in novička je da sem se zaljubila v morje user posted image he he v kraj Biograd na moru, bilo je res supeeeerrrrca.

danes sem fraj, manca je v vrtcu po cca.14 dneh, z nino opravili šoping - nafilali hladilnik zdej pa pospraljanje, kuhanje,....popoldne gredo moji v kino Ledeno dobo gledat, jaz bom najbrž privoščila branje kake knjige.....

lepo se imejte .... pozdrav vsem......

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: Junijski sončki-3. del :)
24.7.2012 11:52:05   
bamoocham
Dan.

Madona, se vam pa že dolgo nisem javila.

Kako ste kaj? Naš Domen je star  pol leta, Neža 3 pa 1 mesec (bo jutri).
Drugače smo bili na morju v Ankaranu, sem bila kr razočarana nad slo. primorjem. Tako, da morje ponovimo na Pašmanu sredi avgusta.

Mala_princeska, Biograd je pa res lep kraj. Ste šli še na Pašman s trajektom?

Lepo se imejte, šibam kuhat oz. pomagat mojemu.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.7.2012 9:38:56   
mini86
ja pa kje ste vse..manna, dh, tecka....?

evo js mam še dober teden do izpita, se učim ampak mi je tale teden čisto padla motivacija..veeem morem stisnt da nardim in mam pol mer..
jah je pa tko da te tale prof. kr malo zaje.bava in redko kdo nardi pri njemu prej kot v četrto..
no js bom mela marcela sabo, pa se bo mugoče kaj omehčaluser posted image


nč šibam še dva stroja obesit pol pa na kavo pa delatuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.7.2012 12:55:25   
dreamhorse
Hojla punce.. vidim, da ste prave klepetulje postale in je prav užitek prit prečekirat, da tukaj nekaj dogaja...
Pri nas vse po starem, še 14 dni do morja, čeprav me ne vleče zaradi tega neumnega vremena, ki ga imamo.
Malecka je postala pravi falot, uboganje, kaj je to.. vrtec pridno obiskuje, saj je ne morem imet doma... Je bila nekaj dni doma in me je prosila, če lahko gre v vrtec.. Luksuz..
Zdaj pa počasi šibam proti domu, pa v kako trgovinico zavijem po poti.
Lepo se imejte, pa kr pridno klepetajte.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.7.2012 13:28:47   
tecka
Ojla.
Jaz spet doma - na "bolniški". Upam, da bo hitro minilo, zaenkrat je samo vročina, če se bo nadaljevalo (na ušesa), bo pa treba narekovaje iz bolniške dol vzet.

Nič kaj posebnega ne počneva, v glavnem bi se samo nosil. Na srečo rad "bere" knjige. Zdaj mu grem pa pomagat počivat.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.7.2012 14:04:19   
manna
živjo
Pr nas tud po starem, torej z obema doma. Pestro.
dh, oh ko bi mene kdo prosil za vrtec user posted image naša miss noče niti pod razno v vrtec. Njene tri poznane vzgojiteljice so na dopustih, cel trakt je zaprt in so v drugem delu, kjer ne pozna nikogar in ji vrtec sploh ne diši...
Od celega leta je bila v vrtcu vsega skupaj 3 mesece. Ostalo doma. Ampak vam povem da se človek kar navadi kaosa in vsega đumbusa. Vsak dan gremo ven, vsepovsod na igrala, v knjižnico, po opravkih, na kavico,...potem kuhamo, počivamo (gledanje risank ko je zunaj prevroče), pospravljamo,...skoz je akcija! Tamali že skoraj hodi, oz. hodi ob opori. Kar naprej pada in stika za vsem, brska po smeteh, meče stvari v školjko, zamenjuje DVD-je, ...skratka se mi zdi da bom septembra v službi dosti bolj počivala!user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.7.2012 13:19:05   
dreamhorse
Manna, verjamem, da to ni prijeten občutek..
Jaz nimam druge variante, kot da je mala v vrtcu, saj sem jaz v službi in je res ne morem imeti doma.. Ko je mogoče kdaj poskušala, da bi doma ostala, pri meni ni bilo, ok, te pa ostani. To enkrat narediš, pa takoj vedo, da lahko izkoriščajo.. Pri nas tega ni.. Ko je vrtec je vrtec in ko smo doma, smo doma vsi.
Je pa res, da je od nekdaj rada hodila v vrtec in da je pri njih vsaj ena njihova vzgojiteljica, se pa med seboj nonstop menjujejo, tako da pozna vse..

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.7.2012 14:58:42   
bačko
Pozdravljene še iz moje strani.
Trenutno sem na bolniški ker je Žana imela prejšni ponedeljek odstranitev mandljev in žrelnice. Okrevanje poteka zelo počasi in vsak dan kaj novega ugotovim. Lora je zdrava in zelo navihana punca. Zelo rada nagaja in zelo rada pleza.
Vidim da Mini pričakuje dojenčka. Ja čestitam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: Junijski sončki-3. del :)
31.7.2012 17:05:40   
mini86
Vidim da Mini pričakuje dojenčka. Ja čestitam. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image hvaaala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: Junijski sončki-3. del :)
31.7.2012 17:12:42   
mini86
no js pa čakam mojga da pride iz službe potem pa spet na vrt..
sam me pa pol tok križ boli da mi gre kr na jok..ampak jbga kar je treba je pač treba-sj ne pretiravam..

je pa tok zelenjave-predvsem bučk in malancanov da jih imam skooor počas dosti..sm čisto brez idej kaj kuhat pa sem dons kr testo za pico nardila, namazala s kečapom+origano, gor pa vrgla stenstano zelenjavo in pa sir čez..je tko tud dobr..čeprav mi je zdele k je že pečen in dši po tem siru in testu kr malo žal da nisem navadne naredlauser posted image


manna-upam da se vam bo tole porihtalo z vrtcem..pri nas je (bilo) tudi tako kot pri dh..pač v vrtec je treba, pa sem jaz doma ali pa ne..v dveh letih kar hodi v vrtec je bil samo 1 teden doma kr tako..
no je bil pa danes zadnjič v vrtcu in bo sedaj do morja doma potem pa že nov vrtec..pa mislim da smo ga dobro pripravili in tudi on že komaj čaka..


VERJETNO ni še 100% bomo poooočasi menjali avto..verjetno bova kupila toyoto previa..no vse ob svojem času. če bo..


mam pa 8 kg paprik pa jih moram ta teden nafilat..pomoje bom kr ene 2kg faširanga nardila-to pride cca. 20 paprik pa dala v skrinjo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: Junijski sončki-3. del :)
31.7.2012 17:15:25   
mini86
prosim če začnete počasi držat pesti ker imam v torek izpit..srčno upam da mi rata, da mam pol mer in da do decembra narim še diplomo..

je pa tak smotan profesr..no drgač je ful ok ful uredu za pogovarjat pa to, sam kaj k use v podrobno sprašuje, vse na primerih in kako bi ti to uvedel v prakso..
se ga pa drži sloves da redko kdo nardi prej kot v četrtouser posted image
upam da podrem ta mituser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.8.2012 6:41:08   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: mini86
prosim če začnete počasi držat pesti ker imam v torek izpit..srčno upam da mi rata, da mam pol mer in da do decembra narim še diplomo..

DAJMO MINI! Evo, jaz že držim pesti! A ti greš pa prvič? Nič, če padeš, se pa potem prijavljaš vsak mesec (če je možno) in boš do poroda opravila. Naj ti bo motivacija, da je zadnji in seveda mali pikec.

Evo, jaz pa malo visim na računalniku, tamauga ne morem zbudit. Zvečer je težko iti spat, zjutraj je težko vstat. Pa kaj čmo, zdaj ga malo crkljam, ker kašlja kot konj (tako rečemo miuser posted image ). Ga je pa prejšnji teden za vsako figo pekel jezik, potem je prišla tista vročina za 1-2 dni, zdaj kašlja (gre na bolje). No, za jezik sva z našim mislila, da si zmišljuje. Do včeraj, ko je jezik začel peči mene. Pa to ni res! Kot bi si ga poparila s kakšno jedjo. Upam, da potek pri meni ne bo tak kot pri tamaumu.

Bačko, lepo da si se oglasila, pa še kdajuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.8.2012 8:16:18   
manna
dobro jutro
vrtec - kajpavem, moram rečt da mi trenutno ni nič žal da je tako kot je. No sej moram povedat da jaz tudi nikoli nisem tko nardila da bi jaz rekla Manci da gre v vrtec, pa bi ona rekla "ne, ne grem"" in bi jo jaz potem pustila doma. Odločila sem se vedno že prej, in sem zjutraj pač odločila da gre in pika. Sam ko sem pa vidla junija, da res noče hodit, da ji je hudo ker jaz ostajam doma s tamalim, pa še poletni vrtec pr nas je res brezveze-nobenega programa, vsi združeni, ful malo otrok in same nepoznane vzgojiteljice (naše imajo cel mesec dopusta!), se mi je pač zazdelo, da nisem fer da jo vozim tja če zmoremo drugače...pa še mal prišparamo. Recimo grozno mi je bilo, da grem jaz lepo dopoldne na sprehod s tamalim, šetam naokoli z vozičkom in srečam njo z vrtčevsko skupino na sprehodu in hitim se skrivat da me ja ne bo videla da ne bo solz...ma grozen občutek no. Morate vzeti v zakup da je Manca tak tip otroka, da je resnično najrajši z mano, počne stvari z mano, se z mano pogovarja,... Tamali je recimo čist drugačen, on se odlepi od mene v sekundi, samo da je nekaj zanimivega za počet. Pa tud zdej ko sta obadva doma se kar nekak da zrihtat, ker tamali 2x na dan spi, pa Manca je ratala zelo razumna. Septembra pa itak ne bo nobene izbire, oba gresta v vrtec in jaz v službo, to bo (upam) lepo sprejela ker pač drugače ne bo moglo biti.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.8.2012 14:15:31   
bačko
No midve sva imeli včeraj kontrolo in je vse super edino naša Žana malo premalo pije. Tako da imava sedaj kar naprej prerekanje glede pitja.Ampak vem da bova tudi tukaj zmagali.
Ja pri nas je tako da hodita obe lepo v vrtec. Tudi čez poletje. Res pa je da mi imamo malo težave z babicami da bi jih čuvale. No moja mami še dela, tašča in tast pa kar nočeta čuvat. Tako za kaki 2-3 ure še, da pa bi punci bili čez noč tam pa ne. Tako da pač morata v vrtec. Pri nas je Žana hodila v vrtec ko sem jaz bila na porodniški in nisem imela nobenih težav.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.8.2012 11:21:10   
dreamhorse
Dober dan punce...
Kako ste kaj? jaz sem že z eno nogo na dopustu.. Zdaj, ko se vas je večina že vrnila, pa jaz komaj odhajam... v četrtek, za 10 dni, potem pa spet s polno paro naprej.
Žanika je pridna... edino danes sem izvedela, da v vrtcu nič noče jest... spet ena njena muha, ki je nikakor ne morem odstranit. Hrana je bila vedno problem, čeprav ni suhcena...
Sem ji zabičala, da bo ostala doma, ne bo šla na morje, če ne bo jedla..


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: Junijski sončki-3. del :)
6.8.2012 14:49:05   
manna
dh, tvoje "zabičanje" res nima nobenega smisla. Pusti, ko bo lačna bo jedla. Če se boš jezila nanjo ker ne je, bo to izkoriščala za tvojo (negativno) pozornost. Brezveze. Če je zdrava in ji nič ne fali, potem pusti. (In ukini vse morebitne nezdrave prigrizke) Hrana je samo hrana, ne sredstvo za kakršnokoli čustveno reagiranje, stresanje jeze, manipuliranje...ker se s tem tudi ustvarjajo razni slabi vzorci za naprej ko bo odrasla...Ko se boš nehala ukvarjati z njenim prehranjevanjem, bo jedla normalno. Verjemi mi user posted image



(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.8.2012 11:17:52   
dreamhorse
Hm, ne vem če je bilo tako brezzveze, ker je včeraj še več kot jedla... In že zdavnaj sem se nehala jezit glede njene prehrane, ker vem, da včasih pač ne je nič, včasih pa poje toliko kot jaz.... ampak če otroku omeniš, da je pač dobro da je, potem mislim, da ni nič narobe, ker ni bilo prvič, da je zaleglo.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.8.2012 16:47:13   
mini86
js se glede hrane nikoli nisem sekirala pa bi se marsikdaj lahko..ne vem sem mnenja da so že tok stari da vejo kdaj so lačni in kdaj ne..koliko bodo pojedli in koliko ne..
tudi nam ne paša vedno jest tko da bi ti kle težko kaj pametovala:)
bi pa rekla da "poslušaj" manno ker če je kdo naredil doktorat iz hranjenja ga je onauser posted image user posted image
sem pa tudi mnenja da vsak starš ve kaj pali pri njegovem otroku in jasno probaš..

no izpit mi je kar šel..verjetno bom naredila-bolj natančno pa izvem verjetno v četrtek

na morfologiji je bilo ok..pač zadevca raste..sem pa slišala že tok različnih PDPjev da rečem samo pustmo se presenetit..slišala sem že 18.12, 14.12, 12.12, 9.12-zdj pa bod pametenuser posted image
verjetno bo hello kity in se morm navadit na te kičaste cunceuser posted image če ma katera kšn kičast kompletek odveč ga odkupimuser posted image

sm pa nafilala 30 paprik, nardila oz vložila kompot iz sliv pa iz naktarin, čaka me pa še pet kil domačih breskev da jih vložim..seveda me poleg vsega čaka še doma bomba x 32 ker sem zadnji teden rekla da do izpita ne pospravljam..user posted image user posted image

tudi nas čaka morje-drugi teden v petek šibnemo in se vračamo septembrauser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: Junijski sončki-3. del :)
7.8.2012 22:42:27   
tecka
Ja, bravo, Mini, vse klapauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Glede pdp bi pa jaz rekla, da so tako blizu skupaj, da je čisto vseeno. Tam enkrat med miklavžem in božičkom enkrat bouser posted image

DH - jaz se tudi strinjam z Manno. Hrana ne sme biti ne kazen ne nagrada. To, da je danes jedla pa je kvečjemu posledica tega, da je prejšnje dni jedla manj in ne tvojega prepričevanja. Sicer pa ti poznaš podrobnosti. Naš fant tudi prinaša notri ne-apetit po dveh boleznih in ga je prav luštno slišat ko sam prosi, da bi še jedel. Sem se ravno danes pohvalila sodelavki, da lahko (če mu diši) poje že celo palačinko, ona pa mi odvrne da njena 5-letnica poje 6!!! palačink (manjših). Drugače pa hrenovke denimo merimo v četrtinkah, kakšne marmeladne rogljičke in podobno pecivo v polovičkah, sladoled tudi v polovičkah, edino pri (domačem) štrudlju me je presenetil v nedeljo. Za kosilo ga je pojedel 2 kosa (in seveda nič drugega...).

Mene pa v četrtek čaka vzpon na 2-tisočaka. Prvi po porodu. Nekaj pozno začenjamuser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: Junijski sončki-3. del :)
8.8.2012 8:38:25   
mini86
pri nas se pri hrani vidi razlika kok poje..

če so makaroni z veeeliko sira bo pojedel cel krožnik-loh sam gledaš kam ubogi otrok vse spravi..če je pa rečmo krompir pa meso, pa velikokrat vzame rečmo 3 koščke in potem je njegovo kosilo zaključeno..
včasih bo zmazal cel pire, včasih se ga ne bo dotaknil..
samo usakič mu povem da če ne poje kosila potem drugega ni..in ve..dobi potem rečmo malico-če želi, velikokrat pa samo večerjo..
pa se ne sekiram ker je vesel, razigran in nič mu ne manjka..

od sladkih stvari ima rad te jogurte z unimi žogicami zravn, sladoled, čokolado in to je to..
palačinke, štrudelj, krof, kompot, kšno pecivo-vse lahko to pozabim, no rogljiček bo tudi šel če bo iskal notri čokoladouser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: Junijski sončki-3. del :)
8.8.2012 11:03:40   
Mala_princeska
zdravo punce

mini user posted image za morfologijo in držim pesti da bo jutri tvoj srečen dan user posted image
žal kičastih hellov kitty kompletkov nimam več, je šlo vse naprej....oddala....zdaj pa kar nekaj spravljam po škatlah od 2-3 leta naprej....

hmmm kar se tiče tega da otrok pove da je lačen ali ne....pri nas manca tega še ne poveuser posted image user posted image ,ko smo prišli iz toplic je bila tečna, jokava za pop.....in sem jo pomirila, pojedla krožnik goveje juhce, pol je bila pa dobra in to je bilo to.
ravno tako včeraj, ko sem jo v vrtcu zbudila ko sva šle k zobozdravniku, je bila čist ok, pokazala zobke, šli v trgovino in ker nisva šli na pravi tobogan spet trmanje, dretje,....jedla do enih 18h ni nič, lepo skutico in je bilo ok....ona mi ne pove da je lačna-sam dereee se- v bistvu bolj izsiljuje....opažam da ima močno uveljavljanje svoje volje in točno tako mora bit kakor si dete moje zamisli - zjutraj jo moram s tapravim glavnikom počesat, pa čevlje kot njej pašejo obut, pa čopke naredit z elastikami, ki ne cukajo, pa flomastre mora v linijo zložit predno začne barvat,....uffffaaaaa.....pomoje je res iskanje moje pozornosti v ustreževanju njenih želja, ker sem večinoma popoldne v službi in me mora ko sem doma "izkoristit"

v petek imava psihologa, sistematski pa pride baje na vrsto pozneje, ker imajo gnečo...

mejte se

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: Junijski sončki-3. del :)
14.8.2012 14:36:02   
smrketa24
hej hej!
no, pa smo tudi mi pred tremi dnevi prišli z dopusta. super je bilo, samo prehitro je minilo.

mini - kako je bilo na morfologiji?? že veš za spol, bo punčka?

manna - ali sem si prav zapomnila, da danes tvoj lucjan piha prvo svečko?? če je tako, mu želim vse naj naj, upam, da boste/ste lepo praznovali. res je šlo leto hitro naokoli, tudi Maša bo kmalu pihala prvo svečko :)

kako ste pa kaj ostale?? na dopustu??

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?