|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 12:02:39   
dreamhorse
Žana se vozi s kolesom od poletja... sicer smo ga dobili, 12 colskega, pa je čisto ok za njo.. pa bo še nekaj časa... še ne seže z nogico dol, tako da še bo...

Kdaj boste menjale sedeže za v avto in kaj priporočate?

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 13:55:37   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Kdaj boste menjale sedeže za v avto in kaj priporočate?


Jaz ga še ne bom menjala. je do 18kg, tako da bo verjetno še kakšno leto notri...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijski sončki-3. del :)
10.1.2012 17:32:47   
mini86
ej ne da se mi še brat..in lansko leto sem preko neta poslala to vlogo za vzdr.člane-letos sem mogla obnovit certifikat pa se mi še ne da na pošto po geslouser posted image user posted image
no zanima me kam se že more poslat to vlogo


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 8:16:18   
dreamhorse
Saj naš je tudi do 18 kg, en celo do 25,, pa če se mi zdi, da jo sedaj, ko je v bundi komaj pripnem.

Mini, nimam pojma, kam to oddaš...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 8:56:54   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ej ne da se mi še brat..in lansko leto sem preko neta poslala to vlogo za vzdr.člane-letos sem mogla obnovit certifikat pa se mi še ne da na pošto po geslouser posted image user posted image
no zanima me kam se že more poslat to vlogo



mislim, da na durs. nisem še nič pogledala kam user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 11:13:54   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ej ne da se mi še brat..in lansko leto sem preko neta poslala to vlogo za vzdr.člane-letos sem mogla obnovit certifikat pa se mi še ne da na pošto po geslouser posted image user posted image
no zanima me kam se že more poslat to vlogo



mislim, da na durs. nisem še nič pogledala kam user posted image



ja mislim da si prav odgovorila,
preko e-davkov lahko oddaš, če imaš kak bančni certifikat.

Kolo - naša manca ma enega manjšega bmx-a s pomožnimi koleščki, podedovanega in je že lani poleti okoli šibala.

Sedeži- zaenkrat je še dovolj udoben sedež druge starostne skupine, v obeh avtih in za manco tretje še ne bom kupovala, ko se bom pa odločila bom pa zihr kupila takega da bo z isofixom, ferofixom ali surefixom, skratka tako da bo v avtu pritrjen, da mi ga ne bo potrebno extra privezovati.

Imate pa sedaj do konca meseca -15 % na otroške sedeže, če že niso v klubski akciji - če nimate kuponov, vam jih po e-mailu prepošljem.....



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 11.1.2012 11:14:18 >

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 11:15:46   
Mala_princeska
koliko kg imajo vaši malčki, malčice?
Zadnjič sem jo pri kolegici dala na tehtnico in je pokazalo nekje 13,70 kg



(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 12:51:19   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

koliko kg imajo vaši malčki, malčice?
Zadnjič sem jo pri kolegici dala na tehtnico in je pokazalo nekje 13,70 kg





matej jih ima cca. 14.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 14:06:13   
dreamhorse
Žana jih ima pri svojih cca 95 cm cca 15 kg...

Saj še ne bom menjevala sedeža... še malo, pa se bomo rešili bund, pa bo več prostora :)

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 15:49:01   
smrketa24
Punce, kaj naj naredim. Matej gre lepo na kahlico in vse, samo ko mu pa kaj rečem, da ne sme, se strma in se zanalašč polula v hlače. Ne vem kaj naj naredim. Sedaj sem to začela kar ignorirat in samo pospravim za njim ter ga preoblečem. Ali ima katera kakšen boljši nasvet??

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijski sončki-3. del :)
11.1.2012 16:39:54   
mini86
preko e-davkov lahko oddaš, če imaš kak bančni certifikat.


ma pomoje bom tud letos tko nardila..najmn letanjauser posted image


smrketa-js mislim da si ubrala kr pravo taktiko..ignorirat pa bo najboljše..pač že eno 15486 obdobje..loh mu rečeš kej v tem smislu, škoda da nisi šel na stranišče pospraviš in delaš naprej neki druzga..
tko da kr nadaljuj svojo taktikouser posted image boš vidla da bo on prej obupal kot tiuser posted image


ne vem kok ma nš kg..tm nekje okol 12..smo pa na št. 86/92 tko da ma tud tm nekje cm


kolo ma pač tega za poganjat in mislim da je to za zdaj ćisto dovolj..spomladi mu bom dala vn še tistga trikolesnika k ma tud pedala in to bo to..se mi zdi brezveze vse naenkrat mu dat pa ga naučit..k pol nau meu pr petih letih nč več za delat oz se naučituser posted image user posted image letos spomladi dobi rolarje in to bo toza letos..mamo tud srečo k od mojga sestra vodi tečaj rolanja pr tastu in ga bom uštulila zravenuser posted image user posted image

ne sedeža pa še ne bomo menjali ker mu je kot ulit..smo dvignili naslonjalo in je ok..upam da zdrži čim dalj


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 7:51:11   
dreamhorse
Smrketa, jaz bi ga, (sicer ne vem, če bi res lahko) pustila nekaj časa polulanega. Takoj ko mu greš preoblečt hlačke, mu hkrati potrdiš, da to lahko naredi, saj ga boš itak takoj preoblekla in zanj je bo nič slabega.
Jaz bi poskusila nekako takole. Zdaj ti naj bo, te preoblečem, ampak naslednjič, ko se boš polulal v hlačke, ti jih ne bom preoblekla. Kaj pa vem.. Eno je rečt, drugo je pa to res naredit.

Žana pa od morja ven noče zaspat sama. Tam sma zaspale skupaj na njeni postelji, zdaj pa isto. Ne vem, česa se v sobi tako bolji, da se me oklene kot klop, in me ne spusti... ko se vležem k njej v posteljo, me tako objame, da ni šans, da kam grem. Sicer zaspi v 2 minutah, če pa ne, pa po nekem času grem in rečem, da grem na stranišče, vmes pa tako zaspi.

Je pa taka igralka, sem jo danes pripeljala v vrtec in se je cartala pri meni, pa kao ni hotela it... ko sem jo pa pogledala, se je tako smejala, da joj...res je prava igralka, v večih primerih... bi lahko bila nominirana za oskarja, ...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 8:00:41   
bačko
Jutro!
No lep pozdrav še od mene.Zadnje čase nimam nobenega časa ker sem bolj leteča. Skoraj vsak drugi dan na drugi pošti. :)
Drugače pa se že odločamo kam bomo šli na poletni dopust. Ali je katera že bila tukaj:
http://zaton.hr/hr/smjestaj
Punci sta kar zdravi. Edino sedaj malo kašljata ampak upam da ne bo hujšega.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 8:10:23   
dreamhorse
Oho zgubljena duša... kako ste kaj?
v zatonu še nisem bila, zgleda pa lepo...


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 8:17:52   
bačko
Ja res sem izgubljena duša.Ma tako sem ludno delala da nisem imela čist nobenega čas.
A ne da izgleda lepo? user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 9:28:40   
dreamhorse
ja, zelo..
si poskusila kaj preverit na www.holidaycheck.com tu imajo ponavdi ocene in realno sliko zadevščin.. ni pa nujno, da je vse notri....
Poglej...

Lp

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 10:11:07   
tecka
Uf, dopust. Jaz zaenkrat sanjam šele o spancu med prvomajskimi prazniki.

Sicer pa nekaj nasvetov za nakup koles:
http://www.polet.si/kolesarjenje/kolo-kot-prva-otroska-ljubezen

SEm se že sprijaznila, da kupimo 12 colsko, spet samo za eno leto.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 10:26:54   
dreamhorse
Uf, jaz pa o izletu med prvomajskimi prazniki... Italija, dva posebna kraja, ki si jih želim ogledat, zaradi tega, ker sem fanatik dirk moto gp :)

Drugače pa poletnega dopusta ne planiramo, bolj sem trenutno navdušena nad zimskim. Topli kraji in to.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 10:39:46   
smrketa24
dh - ni šans, da ga pustim polulanega, ker se sam sleče. on se zna sam slečt in oblečt, tako da to na žalost ne pride v poštev user posted image vse si že sam obleče, še zmišljuje se kaj bo oblekel včasih user posted image user posted image tudi nogavice si zna sam obut. 

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijski sončki-3. del :)
12.1.2012 11:00:42   
dreamhorse
Aja vidiš, na to pa sploh nisem pomislila...
Saj ga bo minili.. tako kot pravi mini, ,eno obdobje izmed mnogih pač...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.1.2012 8:44:28   
manna
živjo
smrketa, tole z lulanjem smo imeli in še imamo tudi mi. Zdaj je sicer že boljš. Je pa popolnoma isto delala - ko je hotla pokazat malo trme se je zanalašč polulala. Kot da bi vedela da bom takrat takoj skočila k njej jo preoblačit... že kar dolgo to traja, ampak zdaj je že dosti boljše. Tok me je jezilo, ker sem imela skoraj vsak večer po nekaj polulanih hlač, ki seveda začnejo precej smrdeti če jih ne daš še isti dan oprat...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.1.2012 8:49:53   
manna
smrketa, jaz mislim da je delno sigurno povezano z ljubosumjem - ker vidi da je sestrica v pleničkah in majhna in dobiva pozornost, zato jo hoče tudi on še malo zase in hoče biti malo "majhen" ...nevem no.. naša je recimo tudi skoz plezala v lucjanovo lupinico, voziček, zibko, banjico,..vse je hotla probat še ona. En čas smo jo  celo kopali spet v banjici tamali ker je to hotela. Pa drugač ga ima fuuul rada, ga skoz lupčka, boža, se pogovarja z njim. Če smo na sprehodu in ga hoče kdo pogledat, takoj kriči da ga ne smejo tikatuser posted image


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.1.2012 8:51:56   
manna
Tko da nevem, če praviš da se zna sam slečt in oblečt, potem naj mu bo "kazen" to da se pač sam preobleče ko se polula v hlače. Ampak res takoj, ne da se gre prej malo igrat, moraš mu rečt naj se takoj preobleče. Sčasoma se mu ziher ne bo več dalo...

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.1.2012 13:42:13   
dreamhorse
A je pri vas tudi danes tak lep dan, da vam ni na RR za bit? Še malo pa domov....
Lep vikend vam želim.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijski sončki-3. del :)
13.1.2012 14:22:12   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: manna

smrketa, jaz mislim da je delno sigurno povezano z ljubosumjem - ker vidi da je sestrica v pleničkah in majhna in dobiva pozornost, zato jo hoče tudi on še malo zase in hoče biti malo "majhen" ...nevem no.. naša je recimo tudi skoz plezala v lucjanovo lupinico, voziček, zibko, banjico,..vse je hotla probat še ona. En čas smo jo  celo kopali spet v banjici tamali ker je to hotela. Pa drugač ga ima fuuul rada, ga skoz lupčka, boža, se pogovarja z njim. Če smo na sprehodu in ga hoče kdo pogledat, takoj kriči da ga ne smejo tikatuser posted image




ja, verjemem, da je tudi nekaj ljubosumja prisotnega. najbolj vidim takrat, ko nosim Mašo v naročju in bi se še on zato nosil. pa se sploh nikoli ni maral nosit. bo že minilo user posted image samo zoprno je, ker mi res nekaj živcev požre user posted image trenutno je vse ne pri njem in pika user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?