|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.11.2012 12:44:48   
dreamhorse
Dobrodošla rakica...
Hm, mi imamo sicer eno barbi hiško, ki je plastična seveda... smo jo sicer dobili, tako da nisem nekak pozorna, če se igra z njo...
je pa notri wc, ampak barbi, če ni 100 x prepogljiva gor seveda ne obsedi, zraven so stoli in miza, in isto, če ni prepogljiva pri kolenih, pade dol vsako sekundo...
Naša si je pa zaželela princeskin grad od playmobila in vztraja na tem, četudi jo poskušam obrnit... najhuje mi je, da dam toliko denarja za nekaj, pa da se potem s tem ne bo igrala...

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Junijski sončki-3. del :)
19.11.2012 14:38:02   
rakica26
Ma saj to, ko daš tolko denarja za eno igračo, potem pa da igrača sameva....tega se najbolj bojim. Za grad, pa poglej v Tojsu imajo veliko ceneje kot pri nas in veliko več izbire kot pri nas? Samo Playmobil je tudi zelooo drag, je pa res, da se da dokupit veliko stvari.... Pri nas je bila najboljša naložba do sedaj,naložba v veliko leseno kuhinjo in dodatke za kuhanje, to je igrača ki je res vsakodnevno na sporedu in se igra tudi po uro skupaj.

Pa je stabilna plastična hiška? Ali je bolk ko ne majva, zato se odločam med leseno ali plastično?

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.11.2012 13:33:03   
dreamhorse
Ta plastična se zapre na polovico, potem pa jo odpreš in je to to... kaj te vem, morda debeline cca 5 cm, s tem, da je to res stara zadeva, ki smo jo podedovali po nečakinjah, ki sta stare sedaj 10 in 12 let. verjetno to kar gledaš ti, je že bolj moderno in drugače..

Sem gledala v toysu, je cena za 27 € nižja, sam če pa si računam prevoz in vinjeto do avstrije, me tudi pride isto, kot da bi jo kupila tukaj...
Se mi pa morda obeta, da gre soseda gor službeno, pa da mi bo mimogrede to prinesla... Ne vem.. so jo pa v direndaju že tudi spustili za 7 eur.

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Junijski sončki-3. del :)
20.11.2012 13:44:32   
rakica26
dREAMHORSE, kaj pa mogoče tale princesin grad, če ne veš kako bo aktualna igrača je dosti cenješe kot Playmobil

http://www.kockeshop.si/si/play-big-5557047-bloxx-kocke-hello-kitty-princeskin-grad-lego-kompatibilne-i33552.shtml

ALI PA TA


http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=7309131


pa brez zamere, za link


lp

< Sporočilo je popravil rakica26 -- 20.11.2012 13:49:36 >

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Junijski sončki-3. del :)
22.11.2012 12:05:04   
dreamhorse
Prvi ne pride v poštev, ker te mačke res ne prebavljam.
Drugi ni slab, je pa res, da se po velikosti ne more primerjat s tem, ki si ga naša želi

http://www.toysrus.at/product/index.jsp?productId=4693891

Ne bi pa rada, da ga bo že zaradi tega, ker ni pravi, zabrisala v kot...
Kompliciram, saj vem :)

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Junijski sončki-3. del :)
23.11.2012 13:30:44   
rakica26
Ne, ne kompliciraš, važno, da bodo iskrice in veselje v otrokovih očeh, drugače pa, točno tak, sem ga včeraj videla v Millerju stane 109 eur, ker je v akciji in je cenjši kot v Tojsu.

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Junijski sončki-3. del :)
26.11.2012 14:11:03   
dreamhorse
daj nehaj, točno tak? Šibam v kratkem takoj po njega... do kdaj je akcija veš mogoče?
Full ti hvala za info....

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.11.2012 10:35:48   
rakica26
DH, včeraj je še bil v akciji za 109 eur, do kdaj točno pa je še akcija pa ne vem, najbolje da skočiš pa prečekiraš, ker je res vredu cena.

lp

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.11.2012 12:16:28   
smrketa24
uf, meni je pa tole čist predrago....midva sva mateju kupila spiderman lego kocke (so bila v akciji 14eur), za mašo pa neko interaktivno igračo, ki je bila 10eur. to je pa to. itak že čez leto veliko dobita in se mi zdi brez veze nekaj pretiravat. babi in dedi sta pa mateju kupila kuhinjo, ki je bila tudi v akciji za 25eur, pa ful je velika. in to je to...

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.11.2012 12:54:41   
dreamhorse
Naša bo to dobila edino darilo, za vse tri dobre može... saj je dosti, ampak bolje nekaj konkretnega, kot pa od vseh nekaj malega, nezanimivega... si ga res želi, vsak dan poslušam o njem..Upam samo, da si ga bo potem tudi,,, če ne pa bolha in čimprej od bajte.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.11.2012 14:52:47   
rakica26
DH, le poročaj potem, kako je bilo veselje, saj imate enako kot pri nas, le da naša pa je zagreta za hiško za punčke, jo čakam :)))
pomojem, se ji bo kar mešalo od veselja, ko bo to videla, ker že več ko 2 meseca vsak dan ponavlja kaj si želi :))))


Drugače pa res nič slabega, naša dobi tudi samo hišo, in so vsi prispevali za hišo, naj ima eno ornk stvar kot 10 stvari, ki si jih ne želi, sploh, ker so se vsi strinjali in dali zraven :)

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Junijski sončki-3. del :)
27.11.2012 18:17:31   
smrketa24
tudi naša dva bosta samo to dobila za vse tri može oz. dala bova za božička pod smrekico. to je to. se strinjam, da je fino, da dobi neko stvar, ki ji bo zanimiva, samo kaj ko jim je zanimivo celih 10min user posted image

(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 13:10:53   
dreamhorse
Rakica, še enkrat hvala, sem ga rezervirala v Mb Mullerju, akcija je pa do novega leta, le da kar hitro zmanjkuje zalog...

Smrketa, se bom pa jaz igrala z njim... Ja, tega me je malo strah, sem pa prepričana, da bi prej v kot vrgla nekaj, kar si sploh ni bi želela...
Sem pa rekla, da če ne bo aktualen, ga bom dala na bolho.. al pa tudi ne, mogoče bo pa kdaj kasneje zanimiv...

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 13:19:30   
mini86
čao čao čao..

sploh mi ni javljal da je še gdo živ na tem našem forumuuser posted image user posted image


skratka..aha še zmeraj darila


no meni osebno je več kot 100€ res preveč..mogoče zato ker nisem v službi, mogoče zato ker se da tudi še kaj drugega zbrati oz otroka prepričat..no pa nebi o tem..
pri nas je res slučajno prišlo tako da bo dobil crocse za miklavža..bi jih v vsakem primeru, pa ker je ravno tak čas..dobil bo še eno kokr sestavljanko-ala eni koleščki, so mel v lidlu za 8€ in mislim da bo zelo vesel, pa rokavice k sam čakam kdaj bo še kakšne izgubil..
no glede tega dh k si napisala da rajš tako darilo kokr kej kar ji nebi bilo všeč..no mislim da vsak svojga otroka dobro pozna in nebi šel kupovat nekaj kar ne mara..pr ns spajdermen ne pali in valda nam tega kupovala..
slučajno se je letos tako izšlo da ma pokrite želje, če jih nebi imel se nebi sekirala..tudi jaz ne dobim vedno kar si želim, pa zaradi tega še ni konec svetauser posted image
mu pa js rajši kupim več stvari-pod več stvari je mišljeno tudi čokolada, kindr jajček in pol to vse posebi zavijem da more vse posebi odvijat in je res vriskanje in veselje ob vsaki stvari..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 13:21:46   
mini86
no js sm še zmeri 2v1 in čakam petek ko sem zmenjena z babco v P in upam da sprožve porod..odprta dober prst tko da čisto z nule nau šlouser posted image
pol mam cel čarobni december pred sabo..bomo lahko šli lučke gledat, ko bo dojenček spal bova midva pekla piškote, šla vn na sneg-upam da ga bo kejuser posted image
tko da v petek zvečer se spomnite name user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 13:53:35   
smrketa24
mini - jaz sem že sedaj par dni razmišljala o tebi, če si še vedno 2v1 user posted image uf, sem kar malo fouš (na lep način seveda), ko boš šla vse tole čez....bi kar spet imela enega user posted image
se mi zdi, kot da si pred kratkim rekla, da boš imela še enega dojenčka, sedaj boš pa že rodila user posted image no, kakorkoli, naj bo čim manj boleče in hitro user posted image pa seveda sporoči nam veselo novičko, da ti bomo lahko čestitale user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 14:00:45   
mini86
no lepo da misliš nameuser posted image
seveda sporočim..
no vidiš kako je nam hitro minilo k sta z manno povedale da ste noseče pol pa da ste kar že rodile..

no si me malo potolažila k si napisala da bi imela še kakšnega ker me dajejo hormoni na polno in samo razmišljam kako je marcel bogi k me nau meu več 100%..pač hormoniuser posted image
itak je še pol kle kako bo k bom v P, pa pol pa 14587569 stvari zravn

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Junijski sončki-3. del :)
28.11.2012 16:15:23   
smrketa24
mini - ti moram povedat, da ko je še en dojenček pri hiši, da je 1000x lepše user posted image res je lepo gledat svoja otroka, kako se imata rada in se igrata med seboj. neprecenljivi trenutki!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.11.2012 9:54:31   
mini86
evo držte pesti danes zvečer ob 21h k grem v P da že danes začnemo z akcijouser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.11.2012 10:12:13   
dreamhorse
Mini, držim pesti, navijam za tebe, da boš kmalu zibala...
Poročaj!!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.11.2012 12:16:31   
smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

evo držte pesti danes zvečer ob 21h k grem v P da že danes začnemo z akcijouser posted image user posted image


go mini, go mini user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Junijski sončki-3. del :)
30.11.2012 22:04:17   
mini86
evo mene dooomauser posted image user posted image

sm odprta 2 cm, ampak sva se zmenile da naumo forsirar pa na koncu še kakšen CR pridelal..so učer baje eno tko na silo pa se je pol pri drugorodki končalo s carskim..
mi je odluščla ovoje in sedaj čaaaaaakanje..lahko da greva že danes nazaj, lahko drug teden..do roka pa nau zdržal tole..

pa mi je ok..k je tud rekla da se zelo lepo prpravla vse skupaj in brez veze da bi se matrala 10 ur, če sem lahko pol v 2 urah fertik..


pa ajde..je že tako namenjeno..itak pa 1.12 še ni konecuser posted image user posted image user posted image


blo bi lažje za tamauga k sm ga že pripravila da grem-sebe sicer malo manj-v smislu glede njega ampak že tako mora bit..fajn bi blo tudi zato k je ravno vikend pa vse ampak bo že..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.12.2012 8:40:47   
smrketa24
mini - res škdo, da bi sforsirala. uživaj še v zadnji dnevih ali pa urah nosečnosti user posted image ful je lažje v drugo rodit, res. pa če se vse skupaj samo začne še toliko bolje. jaz sem v drugo rodila v 25 minutah od prvega popadka, tako da je bilo res ultra hitro user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Junijski sončki-3. del :)
1.12.2012 10:14:02   
mini86
jaz sem v drugo rodila v 25 minutah od prvega popadka, tako da je bilo res ultra hitro user posted image


matr pol pa ne smem ko se začne preveč sanjat domauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Junijski sončki-3. del :)
3.12.2012 10:44:41   
dreamhorse
Mini, si še v paketu ali se že cartate?
Jaz pa čisto v bedu.. mala mi danes reče, da noče gradu ampak neko, kaj vem kaj že???
Skoraj me je kap... Mogoče sem pa res prehitevala, pretiravala... ampak se tolažim, da enkrat bo verjetno zanimiv.. če ne pa, kot rečeno, se bom že jaz igrala z njim... :(

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 29 [30] 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?