|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2010
17.10.2012 14:19:52   
filisa
Vse najboljše Brin user posted image !




Sasadejan je verjetno tud že rodila, a ne? Kaj pa Jana84? Javite se kaj...

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Oktobrčki 2010
19.10.2012 12:44:38   
filisa
Čestitke tudi Daši za njen  2. user posted imageuser posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Oktobrčki 2010
19.10.2012 15:30:18   
MalaNeli
oj,vsi veste za te rd. v glavnem. vsem oktoberckom vse naj naj. veliko zdravja in smeha. ni pa zacnemo jutri in bomo praznovali 3 dni :-)
lep soncen dan

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Oktobrčki 2010
20.10.2012 9:38:46   
mamamajča
Hvala za čestitko!


Ja, za vse oktobrčke žal res nimamo seznama, upam, da velja, če napišemo tako:


TA MESEC JE MESEC PRAZNOVANJ, VSEH MALIH VELIKIH DAMIC IN GOSPODIČEV. SEVEDA NE SMEMO POZABITI NAŠIH MALIH ZAMUDNIKOV, IN PA TISTIH, KI SE JIM JE MALCE MUDILO NA NAŠ VELIK SVET.
VSEM ŽELIMO NAJPREJ ZDRAVJA, POTEM PA VELIKO LEPEGA, SREČNIH, RAZIGRANIH IN PRESMEJANIH DNI. VSE NAJBOLJŠE!!!

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Oktobrčki 2010
20.10.2012 9:45:01   
mamamajča
Potem pa tako:

Pikab je rodila fantka,
za missD vemo, d aima fantka in da njeni trije otročki praznujejo na ista dan,
sasadejan ima fantka in
jana84 ima deklico.

Vsem se enkrat cestitke!

Kako ste ostale mamice? filisa, MalaNeli, kako so starejse punce sprejele dojencke? a jih ze kaj mece? ;)

Pa sicer?
mi smo letos po novem v vrtcu. Tri tedne je bil tam, pa potem tri tedne doma. Zal, tako pac je. Zdaj upam, da bo novo rundo zdrzal dlje.
V sredo smo praznovali, imeli smo se krasno. Brin je sicer ena velika cveka, zdaj govori ze kot velik, lepe smiselne stavke, veliko poje. Zivi za avtke in bejblejde. To je na kratko od nas.

Danes se obeta krasna sobota, izkoristite jo maksimalno!"

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Oktobrčki 2010
24.10.2012 10:29:03   
filisa
O super, potem so pa vse user posted image  že rodile, al imamo še kakšno?!



Sicer pa ima naša B. zlo rada bratca, zvečer mu nikoli ne pozabi dat lubčka in tud čez dan mu jih da več in ga rada boža. Včasih bi ga pa tud najraje imela kje daleč stran user posted image  in mamico in atija le zase, a bi ga verjetno kar hitro začela pograšat...



Tud mi smo v vrtcu in zaenkrat smo bili le 1x bolani oz. je bolje rečeno viroza le letela mimo B., saj je imela le eno noč malce vročine. Je pa naša žaba ena prava navihanka, ki nam da pošteno vetra. Zelo iznajdljiva, komunikativna, živahna  in navihana 100 na uro (jabolko ne pade daleč od drevesa user posted image ), a kljub temu zlata, ki se še zna zmeraj sama zaigrat in takrat je, kot da je ni... Seveda poznamo tud cukanje za lase in grizenje, pa izsiljevanje, trmo in še marsikaj, kar je pač za to starostno obdobje povsem normalno... Vsak dam nam pove in zapoje kaj novga, pa tudi kakšno vragolijo več zna user posted image -se včasih prav čudim, čega vsega so sposobne te male glavce user posted image . Drugač pa obožuje naravo:vse živali, sprehajanje in opazovanje po gozdu,... za igračke pa si bo verjetno vzela zdaj spet več časa, ko bodo krajši in hladnejši dnevi. Poleti namreč so  bile njene najljubše igrače lopata, grabljice in vedro aja pa tu in tam kak avto. Na vse tiste številne igrače v njeni sobi pa je čist pozabila...



mamamajča- tebi je pa pol zlo dolgčas, ko imaš oba v vrtcu user posted image ?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Oktobrčki 2010
24.10.2012 19:53:13   
mamamajča
imamo se eno nosecko, nejkec ;)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Oktobrčki 2010
25.10.2012 9:29:41   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

imamo se eno nosecko, nejkec ;)




Čestitke user posted image ! Kdaj pa bo tako daleč?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Oktobrčki 2010
20.11.2012 12:15:43   
filisa
Kako je bilo v soboto na srečanju?  ... Da vidimo,če katera še sploh bere RR user posted image .

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Oktobrčki 2010
20.11.2012 13:31:17   
MalaNeli
kdo je bil na srečanju? kje ?

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Oktobrčki 2010
22.11.2012 10:39:40   
mamamajča
Srečanje je bilo v soboto v Ljubljani. Bilo jih je kar nekaj, med drugim tudi majabar, ki je trenutno v SLO. Mi nismo mogli iti.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Oktobrčki 2010
22.11.2012 15:52:24   
mamamajča
Zakaj je sicer tukaj tako zatišjeuser posted image No saj vem, služba, vrtec, obveznosti, ponekod dojenčki...

Kako pa ste vse? Midva sva kar doma, vrtec nam čisto nič ne gre, malček kar naprej zboleva in razmišljam celo, da ne bi bil več v vrtcu. Sicer smo po starem, ni novega, razen da možek ni več v tujini, ampak ima službo kar tu ;)

Toliko na kratko od nas, se oglasim spet kmalu ;) Bodite lepo.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Oktobrčki 2010
22.11.2012 15:59:47   
mami_1979
Oila punce!
Vidim, da smo res čisto pozabile na RR, odkar imamo facebook ;)
Pri nas je kar živahno. Tamala dva sta v vrtcu- no ja ponavadi nam uspe priti tri dni na teden, dva pa "špricamo" Ponavadi zdravi, a sedaj Matevž malo kašlja, tako da smo dva dni doma (na bolniški) kako bo jutri, še ne vem, verjetno bosta šla, ker bi se rada jaz udeležila enega simpozija :)
Lepo bodite in se še kaj tipkamo ;)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Oktobrčki 2010
23.11.2012 10:14:26   
mamamajča
jaz pa pogrešam naš dobri stari rr, škoda ker smo se tako porazgubile...

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Oktobrčki 2010
23.11.2012 13:55:01   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

jaz pa pogrešam naš dobri stari rr, škoda ker smo se tako porazgubile...



Če bo postalo tu bolj živahno, bom verjetno tud jaz večkrat sem gor pokukala in še kaj več napisala, saj imam sicer občutek, da se bolj ali manj pogavarjam sama s seboj user posted image .



O mami 1979, tebe pa že dolgo nisem brala... Kako je kaj vaša najmljaša in kako je sprejela vrtec?



Mi pa smo kar zdravi (že trkam user posted image ). Zaenkrat razen ene lažje viroze (katero sta najbolj fasala mami in ati user posted image ) še nismo imeli nič drugega, tako da je B. do sedaj manjkala le 2 dneva v vrtcu user posted image . Ji je pa tam zelo všeč in ima tud že enga lupčka user posted image .



Drugač pa postaja vedno bolj samosvoja in vse bi rada naredila sama, tako da zna bit včasih prav pestro. A mami se ne da in vztraja pri svojem, tako da naša žaba prej ali slej popusti in pol se obnaša kot da ni nič bilo (recimo  sitnarjenje, izbruhi jeze, vpitja in metanje po tleh....user posted image ).

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Oktobrčki 2010
4.12.2012 21:03:18   
lija30
evo punce,da se še jaz malo oglasim.
Vidim,da vas je veliko vmes ponovno rodilouser posted image čestitke vsem.
Tudi pri nas bomo imeli še engea dojenčka aprila.

Drugače je pa naš 2 letnik zdrav in živahen fantič.Nimam časa čez dan spati, semu tolk dogaja.


(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Oktobrčki 2010
5.12.2012 13:14:32   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: lija30

evo punce,da se še jaz malo oglasim.
Vidim,da vas je veliko vmes ponovno rodilouser posted image čestitke vsem.
Tudi pri nas bomo imeli še engea dojenčka aprila.

Drugače je pa naš 2 letnik zdrav in živahen fantič.Nimam časa čez dan spati, semu tolk dogaja.






Čestitke user posted image Lija30 ! In, kako se počutiš? Kaj pa služba? Ko boš utegnila napiši kaj več user posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Oktobrčki 2010
6.12.2012 19:36:24   
lija30
Počutje je ok:)sam trebuh je že neizmerno velik, že pri prvi nosečnosti je bil ogoromen, sedaj pa se mi zdi še večji!Ravno danes sem bil na moroflogiji, je vse ok:)

Od junija sem že v službi, se mi je nasmehnila sreča in sem dobila službo.Bomo pa videl kako bo po porodniški ali me bodo vzeli nazaj,ker zaenkrat imam pogodbo za 1 leto.


(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Oktobrčki 2010
8.12.2012 11:33:56   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: lija30

Počutje je ok:)sam trebuh je že neizmerno velik, že pri prvi nosečnosti je bil ogoromen, sedaj pa se mi zdi še večji!Ravno danes sem bil na moroflogiji, je vse ok:)


Lepo! Pa se je že kaj vidlo med nogicami user posted image  user posted image ?
 
 
 


Od junija sem že v službi, se mi je nasmehnila sreča in sem dobila službo.Bomo pa videl kako bo po porodniški ali me bodo vzeli nazaj,ker zaenkrat imam pogodbo za 1 leto.


Super za službo, pa še porodniško nadomestilo bo posledično ˝lepše˝ user posted image .


(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Oktobrčki 2010
11.12.2012 19:09:08   
mamamajča
lija30 iskrene čestitke! Mirno in zdravo nosečnost ti želim, april bo kmaaaluuuu ;)
kaj pa spol? Se vidi, se ne vidi, ali nočete, da se vidi?user posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Oktobrčki 2010
26.12.2012 20:56:59   
lija30
mamamajča, za spol nočva vedet, naj bo presenečenje:),bi blo pa fajen imet parček:)

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Oktobrčki 2010
3.1.2013 14:16:09   
filisa
Srečno 2013!
 
 
 
lija30- pa te nič firbec ne matra? Moje 1. vprašanje na UZ-jih je bilo zmeraj, al se že kaj vidi, kaj je med nogicami user posted image . Ok, saj, če se bova odločila še za 3. user posted image , jaz pravim, da se bom pustila presenetit glede spola (glede na to, da že imava parček)-ampak nisem najbolj ziher, da če, da mi bo tud ratalo user posted image .



Mi smo se pa odločili, da se bomo čez praznike poskusili rešiti plenic. Prvi dan je šlo super in se je le 1x polulala, drugi dan pa je fasala drisko (btw 1. v življenju in to ravno takrat, ko se odločimo jo odvajat od plenic user posted image ) in od takrat je želela imeti spet plenico. Velikokrat pove, ko mora lulat in gre na wc, kakat pa nikakor noče niti v kahlico, niti na wc. Kako so pa kaj vaši tobrčki že ˝čisti˝. P.S. vsak nasvet je dobrodošel user posted image .

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Oktobrčki 2010
5.1.2013 4:54:36   
kelisdina
http://k3k.cn/gzD6Yw , Only $3.80 !! 7-in-1 Emergency Whistle Survival Kit ,Compass+ Thermometer+Torch etc(Military Style).Good for outdoor activities such as hiking, camping, or general traveling, etc.

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Oktobrčki 2010
8.1.2013 14:10:09   
lija30
mal me daje firbec;:):sam moj noče vedet, tako da pol nisva nič spraševala.Sej bo kmalu april:)pa bomo videl.


(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Oktobrčki 2010
8.1.2013 14:11:43   
lija30
tud pri nas smo še vedno v plenicah.Se mu nč kej na sliši,da bi bil brez.Sej vedno pove,da ga kakat,pa pol kdaj gre tud na wc, ali v kahljico,sam najraje se pa v kot skrije in v pleničko naredi:)Bomo na poletje začeli z odvajanjem od pleničke.

(odgovor članu lija30)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?