|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 12:27:01   
printemps
hej dobrodošla in čestitke za user posted image Ja tudi zame je to prva nosečnost in prav tako kot ti, sem tudi jaz pozitnivno vznemirjena, ker je tudi nama v prvo ratalo. Sedaj se sicer nekaj dajem z mojo ginekologinjo, ker mi je dala datum za prvi pregled šele v sredini januarja, večina punc ima pa pregled že prej. Tako, da so tudi meni nasveti vseh telih srečk nosečk dosedaj zelo pomagali in sem se kar naročila še pri enem zasebnem ginekologu.
Kako ste kaj ostale srečke nosečke user posted image Se tudi vam kaj smeje, ko je zunaj toook lep dan?

(odgovor članu vila_lila)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 12:58:20   
*pika*poka*
Res je lep dan danes. Sam kaj k moram biti v službi user posted image . Mene pa danes tako špika v hrbtu, da ne vem kaj naj.

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 14:02:07   
srečki
Hey pupe,

no pa da vas še jaz malo pozdravim, ja res se mi smeje k je zunaj tooook lep dan. No še 1h službe pa domov. Jupi.
najprej naj še novim izrečem dobrodošlico (*pika*poka* & vila_lila) in seveda čestitke za user posted image .
Hm a je katera še full utrujena? JAz komaj čakam, da grem domov spat. Drugače je počutje Ok mogoče mala slabost zjutraj. To je pa to.

Lep dan bejbike ga je treba izkoristiti k je tko lep :)
Čuvajte se in božajte bušije

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 14:26:06   
tapeta
Lep pozdrav in čestitke vsem novim user posted image .
Tudi mene daje utrujenost. no danes sem še kar vredu. Prejšnje dni bi pa kar spala in spala. Sem se pa zjutraj zelo slabo počutla. Me je zelo špikalo po trebuhu. Sem se kar malo ustrašla, ker v prvi nosečnosti nisem imela teh težav. user posted image Drugače pa me na trenutke daje slabost in zgaga. Pa določeni močni vonji so me začeli motit. Včeraj nisem v kopalnici zdržala medtem ko je pralni stroj delal, ker se je tak močen vonj po prašku in mehčalcu razlegal po kopalnici. user posted image
Uživajte ta lepi dan!

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 15:17:24   
*pika*poka*
Jaz sem tudi danes zelo utrujena. Se mi že cel dan tako vleče. Komaj čakam, da bo vikend user posted image .

Nisem zasledila iz kje ste. Če ste že napisale pa se opravičujem user posted image

 

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 15:35:35   
Zen-a
sončen pozdravček vsem user posted image
printemps, tudi jaz imam kar pozno pregled 5.1. Sem bila pri osebni zdravnici danes, sem šla po bolniško, pa se je tudi ona čudila zakaj tako pozno. seveda komaj čakam pregled, da se prepričamo da je res pikica v meni.
zame je to prva nosečnost, sedem let sva čakala na njo. težkih sedem let. ampak je bilo z enim pluskom vse pozabljeno.

lep dan vsem

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 16:56:59   
piaa
Pozdrav vsem, tudi jaz imam pregled šele 10.1., to pomeni še cel mesec.
Kako ste kaj drugače?
Zen-a za kako dolgo pa ti je dala osebna zdravnica bolniško?
lp

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 17:29:22   
printemps
hej hej, jaz sem se pa končno uspela dogovorit, da grem kar 19.12 že na pregled. Res se  mi je moj datum 18.1 zdel toook predaleč, tako da sem poklicala ene zasebne ginekologe in sem takoj dobila datum. Mi je kar všeč ta ideja, da poveva domačim za božička, ampak zato pa sem prej hotla it na pregled. Vidim, da smo vse na istem, nas vse utrujenost daje. Jaz sem ravno odspala eno kitico, čeprav je bil res čudovit dan zunaj, sem jaz lepo spančkala.

(odgovor članu piaa)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 18:32:57   
cbelica28
ojla bodoče mamice, najprej vsem čestitke za user posted image
če dovolite se vam z veseljem pridružim, user posted image prejšnjo soboto  user posted image ....vesela, vesela,....
prva nosečnost, pdp po internetnih izračunih 10.8., prvi pregled pri svoji G 12.1., slabosti še ni, prsi pa polne in boleče, treubuh pa kot pri ta rdeči...

printeps....tudi jaz sem se danes naročila še samoplačniško na potrditev nosečnost, čeprav mislim da ni nič narobe če bi imela predled malce kasneje...

zaenkrat sva tiho...enako kot veliko avgustov misliva staršem povedati za božič, ostali družini pa po prvem pregledu.... čeprav bi kar celemu svetu zavpila od veselja.....user posted image

kdaj pa boste v službi povedale?

uživajte ..... pa si pišemo in upam da kdaj tudi vidimo


(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 19:12:45   
coris
ej punce za mano je prvi pregled bla sem v leonišču na zastonj uz ker sem vključena v neko raziskavo. videla se je vrečkica v maternici ampak je prezgodaj da bi se še kaj drugega videlo. Dr. Senčar tam opravlja neko raziskavo kjer imaš 3 ultrazvoke zastonj in če katerakoli hoče lahko pride v 3 nadstropje v Leonišče v ponedeljek, sredo ali četrtek med 15.00 in 16.00 uro in to čim prej da padete v zgodnjo obravnavo sicer ne pridete v poštev. mene je pogledala in mi rekla da mi je vsak teden 3x na voljo in lahko pridem kadar želim in mi bo vedno brezplačno naredila UZ ;) tko da če katero zanima naj le gre. jaz grem spet 22.decembra ko bi se že moral videti srček. upam da sem kateri pomagala s to info.

(odgovor članu cbelica28)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 19:54:41   
cbelica28
coris...super informacija...mogoče bom tudi sama obiskala leonišče....če prav razumem se treba samo tja prit ob urah ki si jih navedla...al je treba se vključit v raziskavo tako kot ti? za kakšno raziskavo sploh gre -- mogoče veš?

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 21:01:44   
coris
ja samo tm se pojaviš brez naročanja ;))

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 0:41:52   
Vegi
Čestitke vsem za pluske user posted image

Dekleta nikar se toliko ne obremenjujte z datumi - jaz bom imela v ponedeljek svoj prvi pregled, pa sem noseča 10t1d user posted image Mislim, da je tako prav, saj nisem bila zadovoljna s tem datumom od moje G, zato sem klicala k še eni, pa mi je dala isti datum user posted image Bodo že vedeli, ne? Itak se mi pa bolje zdi, ker bom vsaj dobro videla mojo pikico user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 7:19:43   
crtek
jutro punce!

se vam še js javim tukaj...pred 1uro sm na CB zagledala močen in popolnoma nedvoumen +, tako da sm tudi js vaša user posted image PDP imam 16.8.

čestitam vsem user posted image na tej strani, zdej pa morem it za nazaj prebrat kaj vse ste načvekale user posted image
se beremo


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu Vegi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:00:04   
romare
jutro,
evo še mene,po parih mesecih spet v nosečniški klepetalnici,najraj bi vsem povedala ampak me nazaj drži preteklost (v marcu odmrl plod,julija ss) tako da bom itak počakala da mi rečejo dr.da je vse ok.
no ja sem pa happy,po mojih izračunih imam PDP 20.8.2012

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:01:29   
srečki
Dobro jutro pupike,

ste tudi ve še zaspane? Jaz bi šla kar domov spat, pa čeprav spim popoldan in ponoči. :)

*pika*poka* jaz sem iz Ljubljane (če je še katera iz Lj naj se kar najavi, se bi lahko dobile)
zen-a WELCOME in zelo sem vesela za tvojo user posted image
printemps, lepo da si se tako zorganizirala- boš bolj pomirjena, pa še domačim lahko poveste lepo novičko
čebelica28 jaz sem vsem že povedala, tudi v službi sem ravno 2 dni nazaj povedala, ampak zato, ker bom v tej nosečnosti bolj pogosto hodila na preglede
coris hvala za inf. mislim, da nekaj punc se bo sigurno odločilo iti tja.
crtek no pa še tuki iskrene čestitke in dobrodošla

punce lep dan še naprej

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:16:17   
Aria79
Jutro punce user posted image ,

da se vam še malo jaz oglasim pa ne kot anonimna user posted image . To je moja prva nosečnost zaenkrat nimam še nobenih znakov razen user posted image in da sem tko še kar zaspana. Drugače pa naj bi bil po mojih izračunih PDP 9.8., pregled pa mam kar zgodaj, že naslednji ponedeljek... prazniki dopusti pa to najbrž. Ja tudi jaz razmišljam o božičku ha ha ha vidim, da bo veliko lepi presenečenj pod jelko letos.
Uživajte punce, pa se še kaj oglasim user posted image

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:24:57   
*pika*poka*
jutro, jutro user posted image

petek je user posted image  jaz sem se pa to noč kar dobro naspala. Mi je sinko dovolil spati user posted image .

srečki tudi jaz sem iz okolice Lj, tako, da se bomo lahko kaj dobile user posted image

vse nove nosečke - čestitammm

crtek tudi jaz imam PDP 16.08. user posted image


no sedja grem pa nazaj delat user posted image  petek jeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aria79)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:31:39   
tapeta
Dobro jutro!

Čestitke novim nosečkam.
Jaz v službi še nisem povedala, čeprav nekaj sodelavk sluti (utrujenost in slabosti). user posted image Bom pa verjetno povedala po prvem pregledu.
Doma pa še nikomur nisva povedala. pri prvi nosečnosti sva za božič povedala, čeprav sva se zmenila da bova čakala do prvega pregleda. user posted image Je hčerka tudi avgustovka. Tokrat je načrt kar podoben, čeprav bi najraje vsem povedala. user posted image Ve edino ena moja kolegica, sem ji slikco plusa pokazala.

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:34:41   
*pika*poka*
Jaz tudi nisem povedala v službi, bom tudi povedal po prvem pregledu. Mojim in staršem od mojega sva pa že povedala. Jaz itak težko zadržujem tole v sebi. Bi že vsem ščvekala, če bi lahko user posted image user posted image .

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:51:17   
piaa
Hej en lep pozdravček vsem. Tudi jaz komaj zadržujem to lepo novico in bi jo najraje povedala vsemuser posted image
Punce a že jemljete kakšne tablete s folno kislino? Jaz jem Elevit.
Lep dan še naprej..

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:54:50   
*pika*poka*
Jaz pa jem fidivit mami. So tvoji tableti tudi tako ogromni?

(odgovor članu piaa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 8:58:52   
tapeta
Sej jaz se tudi težko zadržujem, da ne bi sčvekala. user posted image
Jaz tudi jemljem Elevit. Ja so kar velike.

< Sporočilo je popravil tapeta -- 9.12.2011 8:59:37 >

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 9:07:29   
crtek
 
user posted image
 
 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.8.

2.8
.
Zen-a, ?, 1user posted image , 0user posted image , 5.1., ?, ?, ?

3.8.
srečki, ?, 2user posted image , 0user posted image , 22.12., ?, ?, ?

4.8
.
M_mojca, 27, 2user posted image 1user posted image , ?, ?, ?, ?
_mala_, ?, 2user posted image , 1user posted image , ?,
?, ?, ?
printemps, 26,1user posted image 0user posted image 19.12.,
?, ?, ?

5.8.
RedSonja, ?, ?user posted image , ?user posted image , 16.12, 27.1, ?, ?

6.8.
urssi, ?, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, ?, ?

7.8.
naia, 28, 2user posted image , 1user posted image ?, ?, ?, ?

8.8.
Anonimna, ?, 2user posted image , ?user posted image , 27.12, ?, ?, ?

9.8.

Aria79, ?, 1user posted image , 0user posted image , 12.12, ?, ?, ?

10.8.
cebelica28, ?, 1user posted image , 0user posted image , 12.1., ?, ?, ?

11.8
.
coris, 27, 2user posted image , 1user posted image , 5.1., ?, ?, ?

12.8.
*sanela*, ?2user posted image , 1user posted image , 4.1., ?, ?, ?

13.8.

14.8
tapeta,
?, 2user posted image , 1user posted image , 3.1., ?, ?, ?

15.8.
piaa, ?, 2user posted image , ?user posted image , 10.1., ?, ?, ?

16.8.
crtek, 25, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
vila_lila, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

17.8.

18.8.


19.8.

20.8.
romare, ?, 3user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?

21.8.

22.8.

23.8.

24.8.

25.8.

26.8.


27.8.

28.8.

29.8.

30.8.

31.8.

x.8.

82ribica, ?, 1user posted image , 0user posted image , ?, ?, ?, ?
am...mami bom, ?, 2user posted image , 0user posted image , 15.12., ?, ?, ?
*pika*poka*, ?, ?user posted image , ?user posted image , zač.jan., ?, ?, ?

user posted image  SKUPAJ NAS JE :

21 user posted image

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



< Sporočilo je popravil crtek -- 9.12.2011 9:10:25 >


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu Lineta)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: avgustovke 2012
9.12.2011 9:10:48   
*pika*poka*
Še dobro, da lahko tukaj povemo da smo noseče user posted image .

Drugače pa me zanima kaj mislite, da bi naredile skupino na FB, ker je tam zaprta skupina in bomo res lahko samo me videle, kaj pišemo. Ker tukaj lahko vsi berejo. No odvisno tudi koliko vas je na FB.

crtek - lahko še mene prosim dodaš na seznam. PDP 16.08., 2 user posted image , 1user posted image  - hvala

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?