|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
4.4.2012 8:29:55   
Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: Anais Nin

Jaz jih imam pa počasi vrh glave. Vlogo sem oddala decembra 2011 in do danes še nisem prejela odločbe. Se pravi 4 mesece!


nisi edina tko da chill out, ohladi se....

po pogovorih iz okolice ugotavljam, da so najbolj nasrkali tisti, ki imajo v lasti kako nepremičnino ali pa kak kos zemlje, kako delnico - vrtec se je vsem s katerimi sem govorila povečal (za plačilo).

dogajalo se bo to da bodo začeli otroke iz vrtca izpisovati, tako da bo vrtec privilegij srednjega in višjega sloja.





(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
4.4.2012 8:47:10   
Doll
Mala_princeska mogoče se pa uporabnica ne more "ohladit" ,ker se boji, da bo znesek za vračilo previsok.

Kot drugo,da bo vrtec privilegij srednjega in višjega sloja hahaha,pa saj tisti ,ki nimamo nič se nam ne bo plačilo dvignilo gor ali kakrkoli drugega,tako da...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
4.4.2012 11:01:14   
Anais Nin
Nisem vedela, da druge tudi čakate toliko časa na odločbo. Se pa ne bojim nove odločbe, ker itak nič nimam.



(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
4.4.2012 15:04:56   
benika

IZVIRNO SPOROČILO: Anais Nin

Nisem vedela, da druge tudi čakate toliko časa na odločbo. Se pa ne bojim nove odločbe, ker itak nič nimam.





Verjamem. Jaz tudi ne. Ampak glede na to, da se letos v izračun vrtca štejejo še vsi OD, pa preživnine, pa varčevanja, pa....mene mal skrbi.

(odgovor članu Anais Nin)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
4.4.2012 18:03:09   
2sneg13
ja, kljub temu, da sem račun zaprla že lani, so mi vseeno šteli obresti noter v odločbo. Po kakšni logiki? Bodo obrazložili na pritožbi.user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
16.4.2012 12:12:33   
KatarinaBarbara
Naj povem moj primer. Po rojstvu hčerkice sem ostala brez službe, marca lani še mož. Od septembra lani do decembra smo bili upravičeni do oprostitve plačila vrtca. Sedaj, po štirih mesecih smo dobili novo odločbo, da bo treba plačevati vrtec ca. 40€. In to kljub temu da smo lani prejemali pol leta zgolj 290€ socialne (samo jaz in hčerkica) in 114€ otroškega. Po novem bomo prejemali (vsi trije) 440€ denarne pomoči. Naj povem da nimamo nobenih varčevanj, nepremičnin, ampak zgolj 1500€ vreden avto. Saj ne da je 40€ veliko, a zdaj nam ostane samo 400€. Katastrofa. Bila sem prepričana da bomo opravičeni plačila vrtca, ker sva pač oba brez službe... Saj upam da jo kmalu dobiva, a me je strah kako kaže za vnaprej user posted image user posted image

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
17.4.2012 13:14:10   
minca_n
Imam eno vprašanje glede socialne pomoči. Prejšnja odločba mi je veljala do konca meseca februarja. Novo odločbo sem dobila aprila, velja pa od 1.3. dalje.
Glede na novi zakon je znesek po novi odločbi manjši. In sedaj me zanima če mi lahko trgajo od otroških doklad razliko za mesec januar in februar ko sem imela višjo socialno, kljub temu da nova odločba velja od marca in ne od januarja? Jaz sem pritožbo že dala, me pa zanima če katera od vas kaj ve, ker csd priklicat pa kaj vprašat je nemogoče.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu KatarinaBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
17.4.2012 13:21:10   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: minca_n

Imam eno vprašanje glede socialne pomoči. Prejšnja odločba mi je veljala do konca meseca februarja. Novo odločbo sem dobila aprila, velja pa od 1.3. dalje.
Glede na novi zakon je znesek po novi odločbi manjši. In sedaj me zanima če mi lahko trgajo od otroških doklad razliko za mesec januar in februar ko sem imela višjo socialno, kljub temu da nova odločba velja od marca in ne od januarja? Jaz sem pritožbo že dala, me pa zanima če katera od vas kaj ve, ker csd priklicat pa kaj vprašat je nemogoče.

Ne vem kako bi ti trgali nekaj, kar ne velja? user posted image če ti velja od 1.3. Ti lahko pri aprilu trgajo samo razliku za marec in ne januar in februar, če je takrat veljala druga odločba.
Ne vem pa zakaj si dala pritožbo. A zaradi višine?

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
17.4.2012 13:35:41   
minca_n
Pritožila sem se zato, ker so mi dejansko trgali od otroških razliko za januar in februar.

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
17.4.2012 16:08:53   
Anonimen
Dobila odločbi .... KONČNO!

Zdaj me pa zanima ena malenkost: je to ok, a so mi upoštevali prihodke samo za leto 2010 ali bi mi morali upoštevati prihodke samo za leto 2011?

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Uveljavljanje pravic iz javnih sredstev -...
17.4.2012 17:10:54   
Anonimen
MA sem si že kar sama nekak odgovorila ... sem našla, da se za izračun upošteva dohodnina za preteklo leto, če pa v času preračuna nova odmera dohodnine še ni znana, se pa upošteva predpreteklo leto, torej v mojem primeru leto 2010 ... in ker noben od naju dohodnine še ni dobil, predvidevam da je izračun pravi ... samo so pa tudi kekci ... lani sredi leta sem oddala vlogo za OD in mi niso hoteli upoštevati preteklega leta 2010, ker sem bila takrat samo pol leta zaposlena, ampak so mi upoštevali tekoče leto 2011, ko sem bila zaposlena celo leto ... no zdaj je pa karnaenkrat leto 2010 čist sprejemljivo user posted image ... no saj HB, ker mi izračun fantastičen pride ... drugo leto bomo pa plačevali vrtec tako kot smo ga letos ... kdo bi jih razumel user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?