|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 9:08:16   
petarda
Ne sprašujem zdaj, če stavko podpirate ali ne, zakaj ne - je že v drugi temi...

Samo ali boste peljale otroke v vrtec ali ne? Predvsem tiste, ki nimate možnosti varstva pri dedkih, babicah, sosedah, menjavah turnusov... Boste 18. vzele dopust? Boste imele zaradi tega kakšne težave v službi?

Ker vrtec naj bi bil odprt za najnujneše primere - ki pa so?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 10:07:10   
*bubi*
ne bom. Kam ju bom dala, pa še ne vem...

v MB Bubmar ponuja varstvo user posted image

Ampak ju bom verjetno kar s sabo v službo vzela, pa tam kako varuško našla user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 10:09:20   
Blueeyes
jz je tud ne bom peljala v vrtec...  varstvo - upam da dedi in babi

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.4.2012 10:12:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 10:15:06   
petarda
Ok. Bom tako vprašala. Tiste, ki nimate varstva - boste vzele dopust?

Bubi...pri tebi mi je nekak jasno, da ju boš lahko 18. vzela s sabo v službo user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 10:18:50   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

Bubi...pri tebi mi je nekak jasno, da ju boš lahko 18. vzela s sabo v službo user posted image


user posted image  Ampak mi smo se včeraj srečali z drugim vprašanjem - bubi sprašuje in sprašuje, zakaj bosta šola/vrtec zaprta. Temu seveda sledi - kaj je to stavka? user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 10:19:30   
NRMM1
Ne bom je peljala v vrtec, imam varstvo. Če pa ne bi imela varstva, bi si vzela dopust, kaj pa naj.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.4.2012 10:36:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NRMM1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 11:18:59   
cukr07
Ne bom.

_____________________________

"Če hočete, da bodo vaši otroci pametni, jim pripovedujte pravljice! Če hočete, da bi bili še bolj pametni, jim povejte še več pravljic." Einstein

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 11:24:54   
čiba
Ne, bo pri babici in dediju.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 13:12:03   
poli*
Nimam varstva in če bomo tisti dan imeli izpit (niso še sporočili, če bo zaradi stavke odpadel) jo bom peljala v vrtec. Druge možnosti ni.

(odgovor članu čiba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 13:39:06   
Anonimen
Nebom je peljala v vrtec. Do 13ih bo pri meni v službi, pol jo pa pride moj iskat. Je šef rekel, da lahko otroke s seboj pripeljemo, če nimo druge možnosti.

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:24:53   
Kerensa*
Potomstva sicer nimam več v vrtcu, ampak če bi še bila, ju ne bi peljala. Nisem zaposlena in bi bila lahko doma z mano. Če bi imela pa takrat kakšen nujen opravek, ki se ga ne bi dalo prestaviti ali pa ga ne bi bilo pametno prestaviti, potem pa bi ju peljala v varstvo k njunima babici in dedku, ki sta v bližini in sta že oba upokojena ter doma.

Nujni primeri pa naj bi bile zaposlene enostarševske družine ali samohranilke/-ci, otroci iz socialno šibkejših družin, otroci staršev, ki ne morejo dobiti dneva dopusta in nimajo drugega varstva (ali pa si ga ne morejo privoščiti) in otroci staršev, ki imajo neodložljive obveznosti. Presoja, kdo spada v te kategorije, pa je prosta - na strani vzgojiteljic. Zakonske obveze, da bi kogarkoli morali sprejeti, ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:29:43   
HuAnita
jAZ JU PELJEM V ŠOLO PZ. VRTEC.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:38:20   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nujni primeri pa naj bi bile zaposlene enostarševske družine ali samohranilke/-ci,


Tole sem na hitro razumela vzgojiteljice... Ampak mi ni jasno... Kakšna je razlika, če je zaposlena mati samohranilka ali v enostarševski družini....ali pa če je otrok iz družine, kjer sta tudi oba starša zaposlena user posted image  

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:39:43   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Presoja, kdo spada v te kategorije, pa je prosta - na strani vzgojiteljic. Zakonske obveze, da bi kogarkoli morali sprejeti, ni.


Tega pa tudi nisem vedela. Sem mislila, da je presoja na strani staršev.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:40:57   
Kerensa*
Mati samohranilka npr. nima partnerja, ki bi morda delal izmensko delo in bi bil lahko dopoldan, ko je ona v službi, z otrokom. Kjer sta starša dva, je organizacija zagotovo lažja.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:42:24   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Mati samohranilka npr. nima partnerja, ki bi morda delal izmensko delo in bi bil lahko dopoldan, ko je ona v službi, z otrokom. Kjer sta starša dva, je organizacija zagotovo lažja.


Če delata izmensko, potem ja. Če delata oba dopoldan... Potem eden mora vzeti dopust....enako, kot bi ga morala ona.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:45:14   
Kerensa*
Vse skupaj je tako ali tako mišljeno samo kot teoretična predpostavka. Da je v praksi marsikdaj drugače, je jasno vsem.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 14:55:31   
LuLu
Ne, pa čeprav imam ta dan izpit in ponavadi se zadnji dan zeeloo učim, ne smatram tega kot nujno, da bi otroka peljala v vrtec.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:10:36   
K_a_t_i
Mi nimamo nikogar, ki bi čuval naša mulca. Očka bo vzel dopust. Vendar, kot sem že na eni drugi temi napisala - če se stavka nadaljuje še v četrtek, petek,... in v naslednji teden, bosta šla otroka v vrtec. Ne vem, a o tem nihče ne razmišlja user posted image
Tavelikega bi sicer lahko "porinli" kakšnemu brezposelnemu kolegu, ampak ne morem jim pa zraven obesit na glavo še ne 2 letnika.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:12:22   
Kerensa*
Kaj ni bilo rečeno, da bodo vrtci in šole, tudi če bo stavka trajala več dni, zaprti/-e samo 1. dan, torej 18. aprila?

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:13:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

M- če se stavka nadaljuje še v četrtek, petek,... in v naslednji teden, bosta šla otroka v vrtec. Ne vem, a o tem nihče ne razmišlja user posted image

Stavka bo samo ta dan. Če se bo kdaj ponovila ali povečala za več dni bodo to drugi dnevi in bodo povedali, ne bo pa kar nadaljevanje od srede.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:14:33   
K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

M- če se stavka nadaljuje še v četrtek, petek,... in v naslednji teden, bosta šla otroka v vrtec. Ne vem, a o tem nihče ne razmišlja user posted image

Stavka bo samo ta dan. Če se bo kdaj ponovila ali povečala za več dni bodo to drugi dnevi in bodo povedali, ne bo pa kar nadaljevanje od srede.

Od kje ti to?

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Boste peljale otroke v vrtec?
14.4.2012 15:16:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

M- če se stavka nadaljuje še v četrtek, petek,... in v naslednji teden, bosta šla otroka v vrtec. Ne vem, a o tem nihče ne razmišlja user posted image

Stavka bo samo ta dan. Če se bo kdaj ponovila ali povečala za več dni bodo to drugi dnevi in bodo povedali, ne bo pa kar nadaljevanje od srede.

Od kje ti to?

Na tv-ju je B. Štrukelj par dni nazaj povedal.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?