|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 9:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

http://24ur.com/novice/slovenija/si-oblecen-v-trenirko.html


prav imaš. nehajte z vero, ker se ta tema nikoli ne konča. oblecimo se vsi v trenirko in zapojmo "we are the world..." user posted image user posted image user posted image

p.s. jaz sem v trenirki že leto in pol. ne spomnim pa se, kdaj so mi zamenjali kri. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 9:33:51   
Kerensa*
Nova kratica tudi že kroži.

POMĆB.

Proud on my ćefurska blood. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 9:35:38   
Kerensa*
http://www.youtube.com/watch?v=pSlhoV-2_OU

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 9:57:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

http://www.youtube.com/watch?v=pSlhoV-2_OU


nova slovenska himna? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:06:06   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
Še enkrat pravim, da to ne enačim z vsemi te vere, ampak samo nekaj jih je dovolj.


dovolj za kaj? da se ti zdi džamija v glavnem mestu pre3več radikalna ideja?
me zanima kako bi katoliki ali kristjani na to greagirali, če bi jim tako ali podobno prijavili v indiji, na kitajskem ali japonskem..


Ja, pa v arabskem svetu tudi mrgoli katoliških cerkva user posted image Pa npr. kaj so lani za Novo letu v Egiptu v koptski cerkvi storili. Nestrpnost je obojestranska, z ene strani pa bolj nasilna, ekstremna in radikalna.
Križarske vojne itd - kaj pa 500 let otomanskega carstva, je pa nedolžna reč? Preberite si od Andrića "Na drini ćuprija", ne pa da samo o nasilnem prokristjanjevanju poganov lapate.


mislim, da ti mal preveč "lapaš". in mal preveč posplošuješ. in mal preveč predpostavljaš, da sem opredeljena in na določeni "strani"; in da zaradi tega opravičujem slaba dejanja katerekoli "strani".

ne bom se šla s tabo verbalni pingpong kdo ima bolj "prav" in kdo je naredil več grehov in kaki so ti grehi in kateri je bolj grozen in nestrpen ter ali zaradi tega zaslužijo "kazen", da jih izženemo ali omejimo ali celo opredelimo kot potencialne teroriste. jaz govorim o neki splošni pravici da si ena vera postavi vsaj en (ne v vsako vas) verski objekt, če že živi tukaj. to je vse.


Jaz posplošujem, ti pa izhajaš iz nekih svojih izkušenj na Švedskem ali kjerkoli že. Sicer pa je 2. del citiranega posta namenjen vsem, ki tako zaničujete katoliško vero. Pa nsiem nikjer pisala, da je treba koga izgnati, si šla s to izjavo predaleč!
Pa še eno posplošeno izjavo si bom dovolila - vsi, ki se opredeljujete za ateiste, v muslimanskih državah to sploh ni možno, da se tako opredeliš, v najbolj ekstremnih moraš biti tako in tako pripadnik islamske vere, v bolj "liberalnih" državah (a la Turčija) pa si lahko celo pripadnik katere druge verske skupnosti in imaš to zapisano v osebnih dokumentih. Pa ne me narobe razumeti, da sedaj pljuvam še po ateistih, ker me baš briga, kdo ke kdo, ampak ko pa se začnejo take debate, pa tako kot milijonarka zagovarjam to, kar je del naše tradicije in kulture.

Pa tudi jaz se umikam s tega pingponganja, ker vidim, da seso v debato uletele trenirke. user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:10:17   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
del naše tradicije in kulture

Točno tako. Del vaše tradicije. Naše (moje) pa ne.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:21:23   
Kerensa*
Uvod v pesem:

http://www.youtube.com/watch?v=IrpFQUUHJ2I&feature=related

user posted image

Pa še FB skupina/dogodek za vse, ki imate radi trenirke in obsojate sovražni govor:

http://www.facebook.com/events/133165783462800/

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 12.12.2011 10:29:33 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:29:06   
skuštrana
Prebrala sem par uvodnih postov, pa potem par na koncu in mi ni jasno kako za vraga ste prišle do đamij in muslimanov? A ni "najboljši sosed" Srb? 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:30:54   
Kerensa*
Srb po očetu in Slovenec po materi. 50:50.

Kakor veliko tistih, ki pljuvajo po "trenirkah". user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   [Brisano sporočilo]
12.12.2011 10:35:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 260
   [Brisano sporočilo]
12.12.2011 10:35:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:39:19   
Kerensa*
Brez posebnega razmišljanja ("Trenirke" pač tega nismo sposobne user posted image ) prepisano s Facebooka. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:42:24   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Prebrala sem par uvodnih postov, pa potem par na koncu in mi ni jasno kako za vraga ste prišle do đamij in muslimanov? A ni "najboljši sosed" Srb? 


Zato, ker uporabnica funštrec misli, da bo Zoki zdej džamijo postavil v vsako vas. Vkolikor mu bo uspelo sestavit koalicijo user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:43:24   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Prebrala sem par uvodnih postov, pa potem par na koncu in mi ni jasno kako za vraga ste prišle do đamij in muslimanov? A ni "najboljši sosed" Srb? 


hehehe, zato ker se nekaterim zdi, da je to vse eno in isto - juzno pac user posted image


Samo funštrecu se tako zdi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 10:45:51   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
del naše tradicije in kulture

Točno tako. Del vaše tradicije. Naše (moje) pa ne.


Kerensa, morda ni del vaše tradicije, kulture pa vsekakor. S širitvijo vere je neposredno povezan razvoj pismenosti in književnosti.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 11:15:47   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Sicer pa je 2. del citiranega posta namenjen vsem, ki tako zaničujete katoliško vero.


jaz je ne zaničujem. sem pa za svobodno izbiro vere in spoštljivo vedenje (do vseh). ker v veri ni prisile.

Pa nsiem nikjer pisala, da je treba koga izgnati, si šla s to izjavo predaleč!


jaz sem naštela vse možne "ukrepe" ki lahko sledijo posploševanju in zakaj posploševanje ni dobro ter do česa lahko pripelje - nikjer nisem napisala da ti praviš da je treba koga izgnati.

Pa še eno posplošeno izjavo si bom dovolila - vsi, ki se opredeljujete za ateiste, v muslimanskih državah to sploh ni možno, da se tako opredeliš, v najbolj ekstremnih moraš biti tako in tako pripadnik islamske vere, v bolj "liberalnih" državah (a la Turčija) pa si lahko celo pripadnik katere druge verske skupnosti in imaš to zapisano v osebnih dokumentih.


piiiiingpoooooong user posted image

p.s. tukaj pa ne moreš imet burke ko greš v banko ali na vozniškem izpitu. čeprav - lahko imaš pa sito na glavi, če si ateist ( http://www.redrif.com/2011/07/15/a-man-with-a-pasta-strainer-on-his-head-3-pics-text/ )?!! so what, tko je to tuki. user posted image

p.s.2 men so trenirke super praktične user posted image user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 11:18:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
S širitvijo vere je neposredno povezan razvoj pismenosti in književnosti.


to je blo pa tko v srednjem veku, zdej mamo pa državno šolstvo za to.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 11:40:52   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
S širitvijo vere je neposredno povezan razvoj pismenosti in književnosti.


to je blo pa tko v srednjem veku, zdej mamo pa državno šolstvo za to.


Se strinjam, ampak začelo se pa je tako.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   [Brisano sporočilo]
12.12.2011 12:15:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 12:52:22   
oka
Motijo me tisti, ki so že drugi rod  v Sloveniji - tisti, ki so se že rodili v Sloveniji in govorijo v jeziku svojih staršev na javnih mestih, ustanovah npr. z uslužbenko...  taki naj gredo tja, kjer jim bo po njihovem lepše.


Zanimivo. Ko pa Slovenec-drugi tretji rod v npr. Clevelandu tekoče govori slovensko in tako tudi komunicira z ostalimi Slovenci v Clevelandu je pa patriot, zaveden Slovenec, ponos slovenske zemlje itd, itd... En Mujo mlajši pa s svojim prijateljem Hasom mlajšim ne sme spregovoriti v svojem maternem jezikuuser posted image

Beri malo ustavo, kaj nam pravi o manjšinah in njihovih pravicah in svoboščinah. In res ne vem, zakaj bi bil tvoj otrok kaj manj Slovenca, če dva priseljenca komunicirata v svojem maternem jeziku.


(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 13:23:55   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
p.s.2 men so trenirke super praktične user posted image user posted image


Meni tudi. Prisegam pa na znamko adidas user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 13:27:10   
khurde
http://www.youtube.com/watch?v=lq8NGcwT2lU


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 13:31:26   
Bastis
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

A misliš, da sem vedno tako mislila? Veš kolikokrat sem bila strpna, poslušala, jih razumela. Ko pa oni niso strpni do mene, mojih otrok, ko vidim, da "morajo" najstniški Slovenci nabijati tako glasbo, govoriti z njihovim naglasom, da jih socialno ne izobčijo, ko je mladostnik s slovenskim naglasom čuden... potem počasi spremeniš svoje mnenje.



daj ne klobasaj neumnosti!!!!!

raje naj ti se gate tresejo ob drugih ogrožajočih stvari, ne pa priseljenci in ena đamija v lj

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 13:49:19   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
S širitvijo vere je neposredno povezan razvoj pismenosti in književnosti.


to je blo pa tko v srednjem veku, zdej mamo pa državno šolstvo za to.


Se strinjam, ampak začelo se pa je tako.


jup. in prva zahodna univerza je bila mošeja v maroku, ustanovljena leta 859 AD. nekaj stoletij pred papežko Bolonjsko. vse vere (lahko bi celo rekli civilizacije, se ti ne zdi?) so slej ko prej ustanovile univerze. indijci in kitajci celo prej kot evropa in afrika.


IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
p.s.2 men so trenirke super praktične user posted image user posted image


Meni tudi. Prisegam pa na znamko adidas user posted image


jaz sem bolj raznolika - kar mi kokrtok lepo stoji na riti, vzamem. znamka me načeloma ne zanima user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
12.12.2011 13:51:27   
mateyka
ups

(odgovor članu Bastis)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?