|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:01:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače pa, kako se je Kresalova pri tem dokazano osebno okoristila?


po moje hoče povedat da je omogočila drugemu da se osebno okoristi in svojo osebno korist pobrala od njega kasneje kot kako "uslugo prijateljici"?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   [Brisano sporočilo]
13.12.2011 15:01:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Leela)
  Neposredna povezava do sporočila: 302
   [Brisano sporočilo]
13.12.2011 15:06:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:07:24   
funšterc
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


V Berlinu je nespodobno imeti odprto okno ali je treba ob poslusanju slovenske glasbe zapreti okna. Ali se spodobi nemsko glčasbo poslusati ob odprtem oknu. Nejasno mi ostaja ali je problem v odprtem oknu in glasnem poslusanju glasbe ali je problem v glasbi, ki je tebi moteca ker ni slovenska? te enako moti ameriska, nemska itn glasba...  


Angleški, francoski jezik sta mednarodena, v Evropi tudi nemški, nisem vedla, da so srbski, hrvaški ... tudi. Me zanima, kako bi me v Albaniji gledali, če bi nažigala Avsenike. Zame je to provokacija. Tisočim okoli mene ni treba poslušat tega, kar je pač takrat samo moje.


 
Pravila so pravila mocnejsega. In ker je 80% moskih mocnejsih od tebe se jim moras prilagajati? Morda pa razum naredi kaksno razliko...??? 



Tole je razlog zaradi razloga, samo, da nasprotuješ.


Mene spostujejo. Zakaj ne tebe - ne vem. Sicer pa tudi ne vem kako naj bi neznanci do tebe kazali spostovanje in zakaj bi ga neposredno kazali.



Super, sem navdusena. Ne obsojaj me. Rekla sem, da sem bila strpna, sem poslušala, potem so bili drugi nespoštljivi do mene. Šla sem namrec celo po navodilu delodajalca, ki ni Slovenec stvar prijaviti Policiji, pa nisem hotela. Gospod je moral plačati visoko denarno kazen in na tečaj o obvladovanju agresivnosti. Pa nisem naredila nič drugega kot dvignila telefon. Moj otrok je imel težave v vrtcu, pa sem bila še vedno v časih neobsojanja.


V osnovne in srednje sole, kjer poucujejo slovenistke. user posted image user posted image user posted image
Zares ne vem zakaj imajo tako slabe rezultate.


Tebi je smešno, meni ni. Ti povem zakaj, ker se morajo slovenisti ubadati z osnovami (kot npr. gdo, glazba, slastičarna itd. ) toliko časa, ker je pol razreda nepismenega, da do detajlov sploh ne pridejo.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   [Brisano sporočilo]
13.12.2011 15:28:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu funšterc)
  Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:30:33   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
slovenistke

A zdaj se reče slovenistke, ne več slavistke?


Ja, slovenist-ke so eno slavistke pa drugo ( slovenski jezik in slovanski jeziki, kamor spada tudi slovenščina)

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:37:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
Angleški, francoski jezik sta mednarodena


kaj pa ima to veze s poslusanjem glasbe user posted image


matr metulj, maš kratko lajtungo user posted image to pomeni da lahko samo francoske in angleške (nemške samo pogojno - če je Nena ali Rammstein je ok) komade naglas ob odprtem oknu nabijaš - in s tem ne boš nobenega provociral. duuh, mislm pa tud nč ne veš user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.12.2011 15:38:30 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   [Brisano sporočilo]
13.12.2011 15:47:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:47:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
slovenistke

A zdaj se reče slovenistke, ne več slavistke?


Ja, slovenist-ke so eno slavistke pa drugo ( slovenski jezik in slovanski jeziki, kamor spada tudi slovenščina)

a pol imamo tudi beloukrajinistke pa čehistke in polistke? kako pa rečeš unim bejbam ki poučujejo slovaški jezik - slovistke, slovakistke..?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:51:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
duuh, mislm pa tud nč ne veš user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

mislim, da je cas, da mi pomagas najti unega smajlija, k se po glavi coha user posted image  ocitno ga prav zares potrebujem! user posted image


ja! še posebej ker si bla na koncertu od Rammstein-ov in bi lahko vedela da si mednarodna - in indoktrinirana! user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:53:57   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
slovenistke

A zdaj se reče slovenistke, ne več slavistke?


Ti bogca, garant (pardon - ziher) nosis trenirke in imas trenerko user posted image user posted image user posted image

Slavistika obsega vse slovanske jezike, slovenistika pa slovenščino.
Torej slavistka je tudi profesorica srbscine, hrvascine, ruscine, crnogorscine, juznjascine, bolgarscine, makedonscine, poljscine...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:54:58   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
V osnovne in srednje sole, kjer poucujejo slovenistke. user posted image user posted image user posted image
Zares ne vem zakaj imajo tako slabe rezultate.


pa kako ne ves? user posted image  zarad juznjakov, vendar - ki pokvarijo se tako zavednega in slovescine ucecega se mulca! user posted image user posted image user posted image


Tako bo, tako.... juznjaki so krivi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 15:56:32   
mateyka
http://www.youtube.com/watch?v=BYIjfdy5c-Y

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 16:03:38   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Tomaž Majer mogoče obstaja mogoče ne.


In to nam pove, da se avtor ze sam zaveda kaksno je in kam spada njegovo besedilo.

SDS bi morala skrbeti za nivo komentarjev na svoji spletni strani.


Njihova spletna stran je njihovo ogledalo - v vseh pogledih, tudi v pogledu obstoja ali neobstoja Tomaza Majerja.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 16:10:55   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
duuh, mislm pa tud nč ne veš user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

mislim, da je cas, da mi pomagas najti unega smajlija, k se po glavi coha user posted image  ocitno ga prav zares potrebujem! user posted image


ja! še posebej ker si bla na koncertu od Rammstein-ov in bi lahko vedela da si mednarodna - in indoktrinirana! user posted image
user posted image



marička , rammstein user posted image user posted image ,....a pol si dojčlandljubka user posted image user posted image ali germanolaverka v trenerki '


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 16:16:43   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače pa, kako se je Kresalova pri tem dokazano osebno okoristila?


po moje hoče povedat da je omogočila drugemu da se osebno okoristi in svojo osebno korist pobrala od njega kasneje kot kako "uslugo prijateljici"?


to ni dokazano....to je baba čula baba rekla.....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 16:45:34   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
slovenistke

A zdaj se reče slovenistke, ne več slavistke?


Ja, slovenist-ke so eno slavistke pa drugo ( slovenski jezik in slovanski jeziki, kamor spada tudi slovenščina)

a pol imamo tudi beloukrajinistke pa čehistke in polistke? kako pa rečeš unim bejbam ki poučujejo slovaški jezik - slovistke, slovakistke..?


belorusistke, bohemistke in polonistke user posted image une bejbe so pa slovakistke, ja

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 13.12.2011 16:50:52 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 17:18:10   
Anonimen
http://www.youtube.com/watch?v=cGkEIy_gKi4

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 17:34:41   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


V Berlinu je nespodobno imeti odprto okno ali je treba ob poslusanju slovenske glasbe zapreti okna. Ali se spodobi nemsko glčasbo poslusati ob odprtem oknu. Nejasno mi ostaja ali je problem v odprtem oknu in glasnem poslusanju glasbe ali je problem v glasbi, ki je tebi moteca ker ni slovenska? te enako moti ameriska, nemska itn glasba...  


Angleški, francoski jezik sta mednarodena, v Evropi tudi nemški, nisem vedla, da so srbski, hrvaški ... tudi. Me zanima, kako bi me v Albaniji gledali, če bi nažigala Avsenike. Zame je to provokacija. Tisočim okoli mene ni treba poslušat tega, kar je pač takrat samo moje.


Kaksne zveze ima mednarodnost jezika z poslusanjem avsenikov ob odprtem oknu?

V Albaniji - verjetno bi plesali s teboj (kot so z nami prav na Avsenike ob Ohridskem jezeru). Glasba je glasba ali ti je vsec ali ne, da pa v glasbi vidis provokacijo je stanje uma. Sicer ali res verjames da poslusajo na pr. Ceco zato, da bi tebe nervirali ali pomislis, da jim je morda resnicno vsec...?? Resno mislis, da nimajo drugega kot da tebe provocirajo?

 
Pravila so pravila mocnejsega. In ker je 80% moskih mocnejsih od tebe se jim moras prilagajati? Morda pa razum naredi kaksno razliko...??? 


Tole je razlog zaradi razloga, samo, da nasprotuješ.


user posted image user posted image user posted image     

user posted image user posted image user posted image


Mene spostujejo. Zakaj ne tebe - ne vem. Sicer pa tudi ne vem kako naj bi neznanci do tebe kazali spostovanje in zakaj bi ga neposredno kazali.


Super, sem navdusena. Ne obsojaj me. Rekla sem, da sem bila strpna, sem poslušala, potem so bili drugi nespoštljivi do mene. Šla sem namrec celo po navodilu delodajalca, ki ni Slovenec stvar prijaviti Policiji, pa nisem hotela. Gospod je moral plačati visoko denarno kazen in na tečaj o obvladovanju agresivnosti. Pa nisem naredila nič drugega kot dvignila telefon. Moj otrok je imel težave v vrtcu, pa sem bila še vedno v časih neobsojanja.


Ves da moj otrok ne more sam v solo zaradi soseda ( cistokrvnega baje) slovenca? Ves da moja kolegica ne dobi sluzbe, ker ima "napacen" priimek (in ji to odkrito povedo)? Tvoja soebna izkusnja lahko gradi tvoj izkustveni svet, vendar je zgolj primitivizem tisti, ki te "prisili", da posplosujes.


V osnovne in srednje sole, kjer poucujejo slovenistke. user posted image user posted image user posted image
Zares ne vem zakaj imajo tako slabe rezultate.


Tebi je smešno, meni ni. Ti povem zakaj, ker se morajo slovenisti ubadati z osnovami (kot npr. gdo, glazba, slastičarna itd. ) toliko časa, ker je pol razreda nepismenega, da do detajlov sploh ne pridejo.


Ma ves kaj, ti si super truper, the best. In vsekakor je cool da se govori da je ful kul ker je to mednarodni jezik, a da se rece "svasta" je pa primitivizem prve vrste , ker to ni mednarodni jezik...  user posted image

Skratka za tvoje dosezke je ocitno kriva mati narava. Izobrazevalni sistem je tu naredil bolj malo. na zalost. Eto, sele to je za jokanje, posebej ker si slovenka in ne "naravno tupa" juznjakinja....


< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 13.12.2011 17:41:19 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 17:43:53   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Drugače pa, kako se je Kresalova pri tem dokazano osebno okoristila?


po moje hoče povedat da je omogočila drugemu da se osebno okoristi in svojo osebno korist pobrala od njega kasneje kot kako "uslugo prijateljici"?


to ni dokazano....to je baba čula baba rekla.....


Ce je sefe rekel, da JJe dokazano JJe dokazano. Kako si drznes dvomiti!!
Saj ne rabis razumeti, dovolj je verjeti. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 18:05:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
Angleški, francoski jezik sta mednarodena

Draga Funšterc... preden pljuvaš po drugih jeziki (kakšni so in kakšni niso), se nauči svojega.
Me zanima, kako bi me v Albaniji gledali, če bi nažigala Avsenike. Zame je to provokacija.

Za Albanijo ne vem, ampak na CRO in v BiH (tudi v muslimanskem predelu) so uživali v slovenski "govedini", sploh v turbo-folk izvedbi. In ker je čefur tako ali tako čefur, bi bilo skoraj zagotovo všeč tudi Albancem.
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Ti bogca, garant (pardon - ziher) nosis trenirke in imas trenerko

Draga moja... trenirk imam skoraj toliko, kot čevljev in torbic. user posted image
Sicer ali res verjames da poslusajo na pr. Ceco zato, da bi tebe nervirali ali pomislis, da jim je morda resnicno vsec...?? Resno mislis, da nimajo drugega kot da tebe provocirajo?

Pred leti, ko še nisem vedela, da sem četrt čefurka, sem živela v bloku (v Sloveniji, seveda), kjer sem bila edina Slovenka. Tam nisem bila jaz tista, ki bi Balkancem govorila, naj se vrnejo tja, od koder so prišli, temveč so bili oni tisti, ki so se mi smejali, češ, da sem ena zadnjih pripadnic svoje narodnosti, ker bodo v roku ene generacije tako ali tako po*ukali vse Slovenke, kar jih je še ostalo. No, pa se mi je sladko fučkalo za njihove besede (čeprav sedaj res fu*am čefurja user posted image ) in sem jim, v provokacijo, zavrtela komad "Bojna Čavoglave" od Thompsona. Z Avseniki jih zagotovo ne bi sprovocirala. user posted image Kljub temu pa nisem cele narodnosti obsojala zaradi nekaj posameznikov. Pravzaprav sem srečala več debilnih Slovencev, kakor pa Balkancev.

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 18:17:48   
majčica1508
Punce in fantje hvala,ker me nasmejite,ko to berem....
Funšterc..........za vas pa nimam besed......koliko enega sovraštva vre iz vasuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 18:38:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
belorusistke, bohemistke in polonistke user posted image une bejbe so pa slovakistke, ja


pismu, jaz sem pa mislila, da sem jaz bolj bohemistka (očitno ne user posted image ) in da so polonistke biologinje, ki raziskujejo pikapolonice user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 18:54:30   
funšterc
Kerensa, se ti nikoli ne zmotiš? Napaka je očitna -  mednarodena oz. mednarodna. Kaj vse preberem na RR, ampak ta napaka je očitno res vrh slovnične sramote user posted image

Pa še nekaj ali so potem Kanadčani čudni:
- s prisego državljanstva so prepovedali nositi nikabo (ali nikaba - kaj vem) - gre za vrsto muslimanskega zakritja čez usta.

Pa danes Belgija......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 18:59:30   
funšterc
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

[Pravzaprav sem srečala več debilnih Slovencev, kakor pa Balkancev.



Lepo provociraš, v vseh svojih postih nisem bila tako žaljiva, kot si ti s tem. Sama sebi v skledo pljuvaš in v skledo tiste četrine tvojega naroda, ki je v tebi. 

< Sporočilo je popravil funšterc -- 13.12.2011 19:01:07 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?