|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 20:44:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

... ker se morajo slovenisti ubadati z osnovami (kot npr. gdo, glazba, slastičarna itd. ) toliko časa, ker je pol razreda nepismenega, da do detajlov sploh ne pridejo.


funšterc,
to se še pa spomnim iz časov mojega obiskovanja OŠ, da smo pri slovenščini ogromno časa posvečali takšnim ali podobnim težjim besedam, pa smo bili v razredu sami - recimo temu 'čistokrvni Slovenci'.

Drugače pa: V zadnjih dneh se znova dokazuje, da smo Slovenci izredno netoleranten narod, z ogromno predsodkov. Čeprav se sami vedno znova označujemo za zelo odprte in internacionalne ljudi.

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 21:27:35   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

[Pravzaprav sem srečala več debilnih Slovencev, kakor pa Balkancev.



Lepo provociraš, v vseh svojih postih nisem bila tako žaljiva, kot si ti s tem. Sama sebi v skledo pljuvaš in v skledo tiste četrine tvojega naroda, ki je v tebi. 


Pravzaprav smo Balkanci tudi Slovenci, vsaj v geografskem smislu.

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 21:51:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc


Pa še nekaj ali so potem Kanadčani čudni:
- s prisego državljanstva so prepovedali nositi nikabo (ali nikaba - kaj vem) - gre za vrsto muslimanskega zakritja čez usta.

Pa danes Belgija......


le med izrekanjem prisege državljanstva so prepovedali nositi nikabo.....user posted image

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 22:54:51   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
le med izrekanjem prisege državljanstva so prepovedali nositi nikabo.....user posted image


saj se mi je zdela tale fušterca sumljiva - kako zavajajanje. kanada je res liberalna in si ne predstavljam kaj takega kot popolno prepoved nošnje nikaba. kanada ima pa ja take fajn zakone kot:

- Citizens may not publicly remove bandages.
- It is illegal to kill a sick person by frightening them.
- It is illegal to pretend to practice witchcraft.
- You may not pay for a fifty-cent item with only pennies.
- It is illegal to kill a Sasquatch (to je en tak kanadski jeti).
- You may not swear in French.

ehh, merde je torej out of the equation user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.12.2011 22:58:10 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
13.12.2011 23:06:38   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

in sem jim, v provokacijo, zavrtela komad "Bojna Čavoglave" od Thompsona. Z Avseniki jih zagotovo ne bi sprovocirala.


Hehe, huda provokacija.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 7:27:02   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
Pa še nekaj ali so potem Kanadčani čudni:
- s prisego državljanstva so prepovedali nositi nikabo (ali nikaba - kaj vem) - gre za vrsto muslimanskega zakritja čez usta.

Pa danes Belgija......


Cudno je to, kako prestavis Kanado, Belgijo v Slovenijo... Cudno je kako mogracijske probleme in tezave posplosis, okrivis in obsodis mimo grede ter ne ugotovis, da je problematika vecplastna.
Takop postanes popolnoma enaka tistim, ki posplosijo, okrivijo in obsodijo drzavo, da im hoce odvzeti verske pravice in zivljenje vere v praksi pa prepovedujejo nikab, a ne ugotovi, da je to problem ne prvenstveno zaradi vere temvec zaradi moznosti identifikacije osebe pod nikabom.

Najlazje je tolci se v prsa - kaj si (slovenec, srb, kurd, belgijc...). Za to ni potrebno znanje, ni potrebna inteligenca, ni potreben trud, ne denar, ne iznajdljivost... ni potrebno nic, razen dveh zadosti dolgih rok in relativno mocnega glasanja. To je tisto kar ti je dano brez kancka tvoje inciative ali prispevka.
Enako najlazje je posplositi in razvrsitit ljudi po kriteriju nacionalne pripadnosti. Najlazje in najmanj vzdrzno in inteligentno sicer....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 8:56:19   
skuštrana
Funštrc, kaj pa porečeš na tole sceno: plaža, v srcu Hrvaške, na plaži pa kleni Slovenci s harmoniko!!!, nažigajo Avsenike in pojejo (se derejo), da jih cela mednarodna plaža gleda? Zraven pa 5 flaš cvička in plato Uniona? A to je pa čisto ok, ker oni so pač Slovenci in si pri naših južnih bratih to lahko privoščijo?

Drugače pa - cajk tudi jaz ne maram, ampak na žalost je resnica v Slo takšna da jih posluša več kot 50 procentov mladine, tudi čistokrvnih Slovencev. In posledično jih čuješ tudi na ulici, v avtomobilih, povsod..Tako pač je, ampak za to niso krivi čefurji in volilci Jankovića, ampak mi Slovenci, ker smo kot starši malo pogrnili pri glasbeni vzgoji.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   [Brisano sporočilo]
14.12.2011 9:05:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 9:37:49   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana
Drugače pa - cajk tudi jaz ne maram, ampak na žalost je resnica v Slo takšna da jih posluša več kot 50 procentov mladine, tudi čistokrvnih Slovencev. In posledično jih čuješ tudi na ulici, v avtomobilih, povsod.


isto je na HR (saj ves user posted image ). cajke nabijajo cistokrvni Hrvati, ker jim je to pac fora.


Moja frendica uči v eni obrtniški šoli - luda je user posted image Mi je rekla Jelena Rozga je melem za ušesa, kaj vse tam sliši...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 9:46:56   
polho3006



IZVIRNO SPOROČILO: funšterc

... ker se morajo slovenisti ubadati z osnovami (kot npr. gdo, glazba, slastičarna itd. ) toliko časa, ker je pol razreda nepismenega, da do detajlov sploh ne pridejo.


Kljub temu da sem kao čistokrvna Slovenka, dobra učenka, sem zaradi tega dobila v 7. razredu en OGROMEN cvek pri slovenščini, tako da...ne se obremenjavati s stvarmi ki...

Dosto bolj je pomebno obnašanje otrok, do starejši, do učiteljev...da bomo znali starši otroke vzgajati v osebe ki jim vrednote nekaj pomenijo, ne pa v razvajene pamže, ki tožari, komplicira...zaradi tega ker učitelj poskuša opraviti svoje delo. In pri tem sploh ne važno kater narodnosti je kdo. Pazimo, vsi pazimo da ne bomo le slovenceljni.


(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 9:51:13   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
Pa še nekaj ali so potem Kanadčani čudni:
- s prisego državljanstva so prepovedali nositi nikabo (ali nikaba - kaj vem) - gre za vrsto muslimanskega zakritja čez usta.

Pa danes Belgija......

Cudno je to, kako prestavis Kanado, Belgijo v Slovenijo... Cudno je kako mogracijske probleme in tezave posplosis, okrivis in obsodis mimo grede ter ne ugotovis, da je problematika vecplastna.
Takop postanes popolnoma enaka tistim, ki posplosijo, okrivijo in obsodijo drzavo, da im hoce odvzeti verske pravice in zivljenje vere v praksi pa prepovedujejo nikab, a ne ugotovi, da je to problem ne prvenstveno zaradi vere temvec zaradi moznosti identifikacije osebe pod nikabom.

Najlazje je tolci se v prsa - kaj si (slovenec, srb, kurd, belgijc...). Za to ni potrebno znanje, ni potrebna inteligenca, ni potreben trud, ne denar, ne iznajdljivost... ni potrebno nic, razen dveh zadosti dolgih rok in relativno mocnega glasanja. To je tisto kar ti je dano brez kancka tvoje inciative ali prispevka.
Enako najlazje je posplositi in razvrsitit ljudi po kriteriju nacionalne pripadnosti. Najlazje in najmanj vzdrzno in inteligentno sicer....

Word!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 10:35:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: funšterc
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
[Pravzaprav sem srečala več debilnih Slovencev, kakor pa Balkancev.

Lepo provociraš, v vseh svojih postih nisem bila tako žaljiva, kot si ti s tem. Sama sebi v skledo pljuvaš in v skledo tiste četrine tvojega naroda, ki je v tebi. 

To ni provokacija, temveč dejstvo. Moje dejstvo, da ne bo pomote - kajti govora je o Slovencih, ki sem jih jaz srečala. Kar seveda niti pod razno ne pomeni, da so iste Slovence srečali tudi ostali Slovenci (ali tujci).
In ne - to ni pljuvanje v lastno skledo (v moje 3/4 slovenske narodnosti). Tudi to je (moje) dejstvo. Vsakomur, ki je debil, bi jaz rekla, da je debil - ne glede na narodnost. In če vzamem (za primer) 100 Slovencev in 100 čefurjev, ki so do sedaj prekrižali mojo življenjsko pot, potem je bilo več debilov slovenske narodnosti, kakor pa balkanske.
Absolutno dopuščam možnost drugačnega mnenja. Moje življenjske izkušnje pa so pač take. In nikjer nisem napisala, da sem debil jaz osebno, torej to nima nobene zveze z "mojo skledo".

(odgovor članu funšterc)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 11:18:07   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
In če vzamem (za primer) 100 Slovencev in 100 čefurjev, ki so do sedaj prekrižali mojo življenjsko pot, potem je bilo več debilov slovenske narodnosti, kakor pa balkanske.


statistika je včasih kruta stvar..

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 11:57:34   
Kerensa*
http://www.mojvideo.com/video-to-je-bil-tvoj-dan-trenirke/e08331631e7992e6ee36

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 12:19:25   
pety78
Prodam zelo lepo ohranjen avtoradio znamke Sony. 

_____________________________



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 12:23:08   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Prodam zelo lepo ohranjen avtoradio znamke Sony. 

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 14:08:42   
alda
Peti jaz pa že pomislila trenirke user posted image in sem htela zagrabit,ker
bi mi RES prav prišle kake črne trenirke in hlače, kavbojke ozek kroj v črni barvi

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 14:39:59   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
...in nenormalno visoka cena je prišla iz SDSa....

Zakon o javnem naročanju pa dopušča tudi izjeme, da se brez javnega razpisa da najeti stavbo, ki ima obratovalno dovoljenje.......

Glede na to da ZJN kar dobro poznam mi je bil jasno da Kresalova samo bluzi že po njenih izjavah pred prejšnjimi volitvami, dejansko pa se je to tudi kasneje izkazalo, ker ni dovolj da so izjeme določene v zakonu, tudi vsi pogoji za uporabo izjeme morajo biti izpolnjeni.

Nenormalno visoka cena je cena, ki presega običajno ceno na trgu - to se ni izmislila SDS ampak izhaja iz Zakona o javnem naročanju.

Kako to, da ne zmoreš objektivno oceniti katera dejanja so sprejemljiva, katera ne. Kako to da so ti vsa dejanja določenih oseb sprejemljiva, in vsa dejanja drugih oseb nesprejemljiva. Ne glede na dejanje samo. Sploh ne presojaš več po dejanjih ampak po priimkih.

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
Ne moraš primerjat Jonasa in kar je objavila SDS na svoji uradni strani. Konec koncev je Jonas umetnik, posameznik in ne bo krojil našo usodo, kar jo SDS bo.

podpis.

Torej zakon razlikuje kdo s svojimi besedami poziva k nestrpnosti ali žali? in kdo ne?.  Kaj prizadenejo ali pozivajo k nestrpnosti lahko besede le določenih oseb? besede drugih pa ne žalijo?

In kako bo ta "Tomaž Majer" konkretno krojil našo usodo. Saj še Jonasa pozna več ljudi kot njega.

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
...Sam moraš met mal mozga v glavi ....

Torej je žalitev v povezavi z mozgom v glavi žaljenega? Če ga nima dovolj, se ga ne da razžaliti? Torej zakon tudi ločuje ne samo po tem kakšen je kdo ki sme in kakšen je kdo, ki ne sme žaliti amapk predpisuje tudi kakšen je kdo, ki je lahko žaljen in kakšen je kdo, katerega čustev se nikakor ne more prizadeti.

Maske so padle. Ja so. Predvsem vaše, ki na vsa usta razglašate pravice ko gre za eno družbeno skupino in takoj v naslednjem koraku ste do druge družbene skupine nestrpni, izražanje te nestrpnosti pa imenujete še celo umetnost.




(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 14:43:17   
kalbo
Upam, da me nisi ravnokar razglasil za nestrpnega do vernikov RKC, ker sem se v svojem življenju naposlušal raznoraznih opazk in žaljivk s strani "vernih", tako zato, ker sam nisem krščen, kot tudi zato, ker svojih otrok kot dojenčke nisem dal krstit, pa sem kljub temu do tega zelo odprt.

Sicer pa teme o RKC niti ne mislim razpredat tukaj javno, če želiš, pa lahko na privat kako rečeva in ti tam povem, kaj si mislim o RKC in kaj o vernikih.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 14.12.2011 14:46:39 >

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 15:45:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Upam, da me nisi ravnokar razglasil za nestrpnega do vernikov RKC, ker sem se v svojem življenju naposlušal raznoraznih opazk in žaljivk s strani "vernih", tako zato, ker sam nisem krščen, kot tudi zato, ker svojih otrok kot dojenčke nisem dal krstit, pa sem kljub temu do tega zelo odprt.

Sicer pa teme o RKC niti ne mislim razpredat tukaj javno, če želiš, pa lahko na privat kako rečeva in ti tam povem, kaj si mislim o RKC in kaj o vernikih.

To je pa res najbolje, hehe. Da ne bomo v arhiv katapultirani.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   [Brisano sporočilo]
14.12.2011 17:02:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 346
   [Brisano sporočilo]
14.12.2011 17:05:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 347
   [Brisano sporočilo]
14.12.2011 17:23:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 17:29:32   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil
Maske so padle. Ja so. Predvsem vaše, ki na vsa usta razglašate pravice ko gre za eno družbeno skupino in takoj v naslednjem koraku ste do druge družbene skupine nestrpni, izražanje te nestrpnosti pa imenujete še celo umetnost.


zase lahko trdim, da sm v tejle debati zato, ker ne podpiram nacionalizma v kakrsnikoli obliki, prav tako ne vecvrednostnih kompleksov kogarkoli. in ker je vrednotenje cloveka na podlagi nekih nebistvenih atributov, kot je barva koze, narodnost ali spolna usmerjenost po mojem mnenju... nevredno cloveka. je Frodica napisala povsem primerno:

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Najlazje je tolci se v prsa - kaj si (slovenec, srb, kurd, belgijc...). Za to ni potrebno znanje, ni potrebna inteligenca, ni potreben trud, ne denar, ne iznajdljivost... ni potrebno nic, razen dveh zadosti dolgih rok in relativno mocnega glasanja. To je tisto kar ti je dano brez kancka tvoje inciative ali prispevka.


za etiketiranje cloveka ne potrebujete kaj dosti, dovolj vam je -ić na koncu priimka, pa imate argument. ob tem zavestno spregledate, da se vasi argumenti za "nesprejemljivo" nanasajo na statisticno zanemarljiv del populacije - ampak iz tega potegnete zakljucke, da so vsi taki.


No s tem pa se več kot strinjam, pa še to o strpnosti taki in drugačni: ROMI.., ko so ga Strojani srali in bi jih res lahko poslali v Sibirijo, jih je velika večina metale vse Rome-Cigane v isti koš, ker pač to so Romi in za njih razen redkih posameznikov ni našlo nobene pozitivne stvari. Bi jih takoj vse deportirali kar v Indijo.


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: "Najboljši sosed" zmagal na vol...
14.12.2011 18:05:01   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil


Kako to, da ne zmoreš objektivno oceniti katera dejanja so sprejemljiva, katera ne. Kako to da so ti vsa dejanja določenih oseb sprejemljiva, in vsa dejanja drugih oseb nesprejemljiva. Ne glede na dejanje samo. Sploh ne presojaš več po dejanjih ampak po priimkih.




Ne zmorem......ker nisem pravni strokovnjak, ki bi vedel vse podrobnosti ZJN......kot laik, ki pa imam precej dela z zakonodajo pa lahko povem, da marsikatero določbo zakona 5 ljudi razume na različnih načinov.....

In se strinjam, težko objektivno ocenim, kdo laže in kdo govori resnico......ker pa sem pristaš levice, mi je objektivna resnica levice bližja kot objektvina resnica desnice......pristašu desnice pa je obratno.....

sovražni govor razumemo nekateri drugače kot nekateri.....v zadevi Patria gledamo nekateri tako, da je JJ kriv, nekateri pa tako, da JJ ni kriv......nekateri s prstom kažejo na Jankoviča, ker se je okoristil z zemljišči, ker je lagal....istočasno pa molčijo ali pa negirajo to, da se je JJ prav tako lagal in se okoriščal.....

Težko je v politiki biti objektiven......ker nikoli v politiki ni le ene objektivne resnice......ni vse belo in ni vse črno...niso zgolj eni zlobni, drugi pa dobri kot v pravljici.......

In ne presojam po priimkih......presojam mogoče bolj po dejanjih kot si misliš....in ne morem voliti strank, ki celotno kampanjo bazirajo na diskreditaciji nasprotnika, žal...pa naj gre za pasjo afero, diskreditacijo ženske v politiki, ki ima pač bogatega partnerja, ki rušijo z referendumi vsak zelo potreben zakon, ki ga vlada sprejme (in to z uporabo enega stavka iz zakona, ki ga lažno potencirajo do maksimuma), ki so v orbito izstrelili slovenske tajkune (danes pa s prsti kažejo na njih) in ki so z zadnjimi zapisi "o volilcih v trenirkah" pokazali še enkrat svoj pravi obraz......in to je, da jih baš briga za "objektivnost", za resnico, lažejo kot so dolgi in široki in s prsti kažejo na druge, da drugi tudi lažejo, zraven se pa hinavsko režijo, ko nam prodajajo svojo resnico....

Za konec pa tehnofil.....nikar ne živi v iluziji, da si pa ti objektiven......user posted image

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?