|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 17:43:22   
Pajama
Čestitke in pozdrabljena Jana84!!! Uf - si že prava nosečniška veteranka in nam boš lahko razjasnila marsikateri dvom user posted image .

Kupila sem si magnesol. Farmacevtka pa mi je za kašelj predlagala otroški trpotčev sirup. Kaj menite? Ga smem?

škorpijončica:Res mi je žal zate. Da se sosedi zgražajo je ajde..., da pa ti starši to naredijo pa je res težko in ni je nosečnice, ki bi tak odziv hladno prenesla. Važno je, da sta vidva močna in se vse uredi. Se pa strinjam - tudi jaz jim v drugo ne bi povedala!!!!!

Nekatere ste dobile res hitr datume. Upam, da me bodo v ponedelje (ko bom klicala) razumeli, da me je strah in sem živčna... Nič, do takrat je treba zdržati!

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 17:50:44   
egleria
dan!

jutri imam spet pregled v P. tak da držite pesti da hormon primerno naraste in da se bo že videlo kaj več kot včerajuser posted image
sem pa ful napihnjena zvečer pa utrujena skos

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 17:58:28   
Pajama
egleria tudi sama imam samo en jajcevoduser posted image . V katerem tednu pa si?

Zdaj me je pa pošteno strah, da lahko kličem komaj v ponedeljekuser posted image . A mislite, da bi morala klicati dežurno? Joj, se opravičujem, obljubim, da ko mi povedo, da je vse ok, veliko bolj zabavna...user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 18:04:31   
ajetam@
elglerija jaz morem tudi jutri kri dat. a izvide takoj dobiš? a naredijo zraven tudi kak uz?

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 19:56:56   
Linda25
Ojla.

egleria - držim pesti. Kolikšno vrednost beta HCG si pa imela?

ajetam - odvisno, kje boš dala kri. Na GLJ čakam do okrog 12 ure, zjutraj okrog 8. ure pa daš kri. Sporoči vrednost. Držim pesti, da bo vse ok.

Pajama - oprosti nisem zasledila - zakaj pa ne bi bilo vse ok?

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 20:01:59   
bejbibu


 
PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~/24 let/1. user posted image /0 user posted image /6.2./Ljubljana
2.9.
Minimiš/33 let/2. user posted image /1user posted image user posted image /7.2./okolica Vrhnike
egleria/??/3. user posted image /1user posted image user posted image /??/Velenje
3.9.
metkara/30 let/2. user posted image /1
user posted image user posted image /17.1./Koroška
4.9.
Linda25/31 let/2. user posted image /1user posted image /16.1./??
5.9.
6.9.
7.9.
ana88/23let/1. user posted image /0user posted image /3.2./okolica CE
8.9.
bejbibu/24 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /27.1./Celje
9.9.
10.9.
Pajama/29 let/2. user posted image /0 user posted image /??/okolica MB
11.9.

krzlatka/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /18.1./okolica KR
ajetam@/25 let/2. user posted image /1 user posted image user posted image /5.1./okolica LJ
jana84/27 let/5. user posted image /2user posted image user posted image user posted image /??/??
12.9.
13.9.
škorpijončica/24let/2. user posted image /1user posted image user posted image /??/okolica LJ
epica/25 let/1. user posted image /0user posted image /??/okolica LJ
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.
x.9.
manuelca/??/??/??/??/??


 SKUPAJ NAS JE :

14


  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA














[/quote]

< Sporočilo je popravil bejbibu -- 4.1.2012 20:03:09 >


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 20:06:21   
Linda25
Ojla.

Manjka še en podatek in sicer sem iz LJ.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 20:09:52   
bejbibu
Dobrodošla jana84....tudi tebi želim lepih user posted image in čim mirnejšo user posted image !!

škorpijončica ojojojoj boga, to je moralo biti pa zrlo težko za vaju! Ampak to je mimo in zmagala sta oz. ste! Bi jaz zdaj v drugo isto ravnala kot ti, ne bi jim povedala dokler sami ne bi ugotovili da se nekaj dogaja! Tudi jaz sem bila, ko sem prvič zanosila stara 21 let, študentka (to sem še zdajuser posted image absolventka), edino moj user posted image je imel in ima službo-hvala bogu- pa so bili vsi ful veseli in tudi pomagali so nama če je bilo treba! V glavnem js pravim, vse se da če se hoče in mora, tako da....kar pogumno!! Favšija bo pa itak vedno-na žalost!!!

Babike lep večer vam želim, js sem izmučena tako da lahko nočko vsem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Septembrke 2012
4.1.2012 20:19:00   
ajetam@
o madonca! tako dolgo je treba čakat?? a lahko pokličeš pa ti po telefonu sporočijo? tole je res malo dolgo za čakat... bomo že nekaj. samo da bodo dobri rezultati pa bo vse super user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 9:25:47   
škorpijončica
Ni še nobene? Mene matra kot da bom dobila menstro..Prav tišči me... grem v lekarno po magnesol.

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 9:30:15   
Pajama
Linda25: Upam, da ni nič narobe!!! Stvar je taka, da sem imela poleti IMN nekje sredi 6. tedna in ostala brez jajcevoda. Ko sem prebrala, da egleria z enako izkušnjo hodi vsak drug dan na krvnega in UZ sem pomislil, da bi morda sama tudi morala. Ko sem glicala gin. pa so mi rekli, naj pokličem šele v ponedeljek, ker zdravnika ta teden ni. Naslednji teden pa naj bi bila (po lastnih izračunih) v 6. tednu in dvomim, da me bodo naročili takoj. Glede na to, da mi je ostal samo en jajcevod je pa zelo pomembno, da se napaka odkrije hitro, ker sta na voljo 2 postopka in pri prvem, če je zarodek dovolj majhen lahko ohraniš jajcevod. Iz tega izvira vsa ta panika...user posted image

(odgovor članu ajetam@)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 9:41:25   
manuelca
ja moj datum je po mojih izračunih 4.9.2012... je moja druga nosečnost, doma imamo ena malega razgrajača starega 4 in pol let, ki se dojenčka že veseli...

kdaj ste imel prvi pregled pri gin. v katerem tednu? user posted image

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 9:48:44   
manuelca
vse bo v redu Linda25... le pogumno.....

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 10:17:18   
~pikapoka~
dobro jutro punce user posted image kako se paše pošteno naspatiuser posted image vidim, da vas kar nekaj pije magnesol, jaz pijem kar navaden magnezij in počasi mi pomaga, po reees velikih količinah. Jem pa Tifol in pa omega 3 maščobe v kapsulah. Počasi me začenjajo tudi joškice boleti, grozno. Upam, da me vsaj slabosti ne doletijo če me že vse drugo user posted image user posted image
Moj pregled je pa še tako daleč, druge ga imate tako zgodaj. Jaz bom že v 11.tednu ko bom imela komaj prvi pregled. uffuser posted image punce držim pesti da bo vse vredu z našimi pikicami user posted image

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 10:42:37   
epica
Dober dan nosečke! :)

Jaz sem se ravnokar naročila na prvi pregled (pričakovala sme da bo čez slab mesec) in so mi dali datum 20. 2. ... Ko bom 10 - 11 teden. A ni to malo pozno? A se ne dela takrat enkrat tudi NS? user posted image G imam pa pri KC - Leonišče..

Odločila sem se da z novico o nosečnosti počakam dober mesec, ko bo mimo prvi pregled, potem bi povedala domačim, ostalim pa po NS.. No, zdja se je pa ta prvi pregled pomaknil daleč in ne vem kaj naj..

A še katera opaža nižanja razpoloženja? Jaz sem kot sredi največjega PMSa.. Jao! user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 11:05:30   
~pikapoka~
epica tudi jaz imam prvi pregled komaj v 11.tednu in sem bila kar malo razočarana. konec januarja je bil plan da poveva domačim, ko bo en rojstni dan...ampak sva se odločila da raje počakava na pregled (6.2.)
nihanje razpoloženja?? hahaauser posted image user posted image user posted image pri meni ga je polno...user posted image

(odgovor članu epica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 11:12:16   
ana88
pikapoka katere tablete iz mullerja pa si kupila? jaz tudi razmišljam da bi si nekaj nabavila ...kaj pa donat? tudi kaj pomaga ali so boljše kakšne posebne tablete?

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 11:17:56   
~pikapoka~
ana88 jaz imam magnezij v šumečih tabletah, mislim da so prav od mullerja, pa še dober okus je. Donat pa pri meni žal odpade, ker ne rabim dodatnih pospeševalcev pri moji prebavi user posted image user posted image je sama dovolj hitra. po praznikih sem imela celo manj kg kot prej, upam da se prabava kmalu uredi. imate tudi vi zmešano prebavo? moje počutje je drugače vredu, tako da sem to pripisala nosečnosti in ne kakšni virozi...

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 11:29:59   
ana88
super, hvala pikapoka ...bomo prečekiral kaj imajo user posted image ..drugače pa je moja prebava zadnje čase tudi dobila nek pospešek...čeprav mogoče zato, ker veliko pijem...fant je zbolel in potem sem se še jaz slabo počutila in pijem veliko veliko čaja...tako da mogoče zaradi tega....se pa ne pritožujem..glede na to da se v nosečnosti prebava ponavadi upočasni user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 12:52:57   
epica
Ja, sem videla da sva v podobni situaciji pikapoka... Meni je setra takoj po telefonu rekla da naročajo nekje v 10. -11. tednu.. Pa mi ni jasno ker je kolegica noseča in ima G tukaj kot jaz in so jo naročili v 8. tednu. Pa tudi vse ostale tu imajo preglede bolj zgodaj.. Malo me skrbi, ker če slučajno ni srčka, ali pa gre za IMN, je to že precej pozno za ukrepanje kot jaz vem...

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 13:09:02   
jana84
živjo, punce!

Ja, nič, jst še zmeraj nisem kupla testerja :) Ampak kaj hočemo, lenoba, lenoba...Ne se hecam. Jutri ga kupim, ko grem nekaj v DM...Saj majo tam kaj a? Ker če dobro pomislim mi je mal v našo lokalno lekarno mal mimo hodit, ker lohk vsi v momentu izvejo po kaj si prišel :) Pa da kupim še Tifol zraven, pa smo na psu!

Glede prvih pregledov: jaz sem imela vedno prvi pregled tam nekje okrog 8-9. tedna. Pol pa na en mesec, če je vse ok.

Še to sem pozabla napisat, da prihajam s Primorske...

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu epica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 13:09:41   
~pikapoka~
epica ko sem se jaz naročila, mi je sestra rekla: za prvi pregled naročamo nekje med 8. in 12. tednom, tako da boma dale datum kar začetku februarja. potem pa sem jaz razmišljala. to je 11.teden nosečnosti, vendar za plod le 9. teden. nevem zdaj kako oni to štejejo user posted image tudi mene malo skrbi, če je vse vredu, sploh ko preberem toliko žalostnih zgodb tu gor. pa še trebuh me non stop nekaj boli...ampak se poskušam prepričati da se le maternica krči in da bo vse vredu!! drugega mi tako ne preostane...

(odgovor članu epica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 13:28:00   
epica
pikapoka, jaz se tut trudim razmišljat da bo itak vse kul.. kolegica mi je rekla naj še enkrat pokličem in neki zmutim pa probam dobit datum kak teden prej.. Sam ne vem če bi se šla take komplikacije - ker verjetno z razlogom naročajo takrat ko naročajo... Če se bom počutila vredu, bom kar počakala do datuma, edino doma bom pa verjetno prej povedala. user posted image Pač je prva mosečnost in se pučutim mal zgubljeno in si želim met mamino podporo..

A še kero križ boli? Mene prov nikol, razen pri  M, ko mam res močne krče včasih še v križu čutim, ampak zdele me pa že par dni.. Še dobro da vem kaj je razlog, je potem prav prijetna bolečina user posted image

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 14:50:01   
metkara
Imate pa res pozno preglede. Mene je že pri prvi nosečnosti naročil, ko sem bila 7 t in par dni. Saj moraš res čimprej izvedeti, da je s plodom vse ok in, da je res v maternici (sploh, če si imela že prej imn).  Pa potem me je naročal na 4 tedne in vsakič naredil uz. Vem, da se ne ve, kako uz vpliva na plod in da jih verjetno ni fajn preveč imeti, toda pomirjena sem pa bila... Občutek imam, da imamo v manjših krajih prej pregledeuser posted image

(odgovor članu epica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Septembrke 2012
5.1.2012 15:46:40   
ajetam@
živjo. lahko me brišete iz seznama ker je danes krvni test pokazal da nosečnosti ni več user posted image

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?