|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2012
25.12.2011 1:31:23   
Anonimen
A je že kje kakšna septembrka?  user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2012
26.12.2011 23:36:51   
~pikapoka~
še ena septembrka, ki se ti pridružuje user posted image predvideni datum je 1.9., po hitrih izračunih. Zaenkrat še nobenih znakov, razen pluseka na testeku, veselja pa seveda veliko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2012
27.12.2011 13:53:57   
bejbibu
Zdravo babike...no še jaz sem novopečena septembrka...PDP 8.9.2012!
Presrečna in zaenkrat še v šoku user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !! Upam, da zna katera seznamček naredit, jaz ga na žalost ne znam user posted image user posted image !!
pa*pa


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 17:34:00   
Anonimen
 

PDP,
nick, starost, zaporedna user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj, spol 

1.9.
~pikapoka~
2.9.
3.9.
4.9.
5.9.
6.9.
7.9.
8.9.
bejbibu
9.9.
10.9.
11.9.
12.9.
13.9.
14.9.
15.9.
16.9.
17.9.
18.9.
19.9.
20.9.
21.9.
22.9.
23.9.
24.9.
25.9.
26.9.
27.9.
28.9.
29.9.
30.9.


 SKUPAJ NAS JE :

2

  NOSEČKE Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
-
nosečnica.si                             - babybook.si
-
noseča.com                             - pregnancy.org
-
bibaleze.si                               - bambino.si
-
mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com
-
pregnology
-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH
OTROŠKA IMENA
ŠOLA ZA STARŠE

NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA



(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 18:31:29   
bejbibu
O anonimna super...pridna da si že uredila seznamček!! Kje si pa ti med PDP-ji??
No v glavnem, malo podatkov o meniuser posted image :
PDP: 8.9.2012
STAROST: 24, ko bom rodila bom 25
2. nosečnost...doma imam dveletnega škratkauser posted image
PREGLED: 1. pregled imam 27.1.
Sem iz okolice CELJA

Upam, da se nam kmalu pridružite še druge septembrke, da bomo lahko čvekaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

pa*pa


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 18:34:59   
Anonimen
tudi moj pdp bo 8.9., ampak nisem še 100%...bom še malo počakala s prijavo na seznamček user posted image

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 18:41:53   
bejbibu
Ooooo super user posted image user posted image user posted image user posted image ...upam, da boš hitro 100%user posted image !! Kdaj pa bo to?

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 18:44:13   
Anonimen
še letos (upam) user posted image user posted image user posted image
poskušam se prepičat, da bi čimdlje počakala z naslednjim testom user posted image

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 18:46:56   
bejbibu
Ampak testek ti je že pokazal user posted image ?? Jaz sem ga delala 5 dni pred nepričakovano user posted image , pa je bilo user posted image ! No ker nisem mogla verjet, ga se daj vsako jutro s prvim urinom delam in sedaj je že zelo močna črticauser posted image ! Jutri zjutraj pa delam CB...hehehe za ziher!!user posted image

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 19:03:29   
Anonimen
pri meni je bila črtica tako rahla, da re ne vem če je to to...jo je treba res pod mikroskopom iskat user posted image zato nisem še sigurna...pa m bi morala prit šele čez 2 dni.

a imata že kakšne znakce? slabosti?

jaz imam občutek, kot da ima vročino, pa je ni...pa spodaj me vsake toliko kaj vščipne...

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 19:57:31   
bejbibu
Upan da ti čimprej pokaže jasen + ali user posted image !! No meni pa ni dal CB miru in sem ga šla zdaj polulat in takoj, še
pred vodoravno črtico se ja izrisala navpična...tako da sem zagledala lep, močan, masten + !
No zdej sem pa ziher da sem user posted image ....5 testkov se pa ni zlagalouser posted image !! user posted image user posted image user posted image
Upam da nas kmalu razveseliš z lepo novičko!

Znakcev pa kakšnih posebnih ni!!


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 21:44:07   
~pikapoka~
oo ste se pa načvekala danes user posted image super!! No, da še jaz povem za svoj test. Ker sem seveda neučakana, sem ga delala en večer pred user posted image ...in pokazal se je rahel plusek. Čez tri dni sem ga ponovila in tokrat se je navpična črtica hitro izrisala in videl se je debel plusek + user posted image še dobro, da sem že prej videla kako izgleda negativen test, drugače še zdaj ne bi verjela. Sem pa klicala svojo G in sem kar malo razočarana. Moram se priti osebno naročiti. Je tudi pri vas tako? In še vprašanje sestre ali je to zaželjena nosečnost me je malo presenetilo... mojih znakcev pa tudi nobenih, upam da tako tudi ostane user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2012
28.12.2011 22:28:35   
bejbibu
Oooo pikapoka si se le oglasila! No super, zaenkart sva še sami...100% user posted image ...za anonimno pa močno
držim pestke da zagleda močan user posted image ali +!!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa sem se naročila po telefonu, brez problema in tudi v 1. nosečnosti isto! Je pa tudi mene vprašala sestra, če bom obdržala nosečnostuser posted image ITTAAAKKKK DDDDAAAAAauser posted image user posted image
Zgleda da ma tvoja G nek svoj sistemuser posted image

Kolkič pa si nosečka?


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2012
29.12.2011 10:39:01   
~pikapoka~
anonimna držim pesti tudi jaz zate, da si user posted image ! Kdaj pa boš delala testek??Upam, da se nam(a) čimprej pridružiš v čvekanjuuser posted image
no še moji podatki:
PDP: 1.9.2012
STAROST: 24
1. nosečnost
PREGLED: datum izvem takoj po novem letu, upam pa da še v januarju
KRAJ: Ljubljana

No, glede znakov pa sem bila prehitra. Včeraj sem bila po nakupih in potem grooozna utrujenost, tako da sem spala 10 ur user posted image user posted image Glavoboli-sicer sprva tega nisem pripisovala nosečnosti, ker sem jih imela že prej. Ampak se mi zdi, da je tudi to en znak sedaj... in tako kot tebe bejbibu tudi mene špika po trebuhu, včasih tako, da me tudi zbudi...

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2012
29.12.2011 15:38:39   
metkara
Se vam pridružujemuser posted image

Pred parimi dnevi zagledala plusekuser posted image To je moja druga nosečnost, doma imamo 2-letnico. Pdp (glede na izračune na netu) bi naj bil 3.9.

Sem zelo vesela in presenečena, ker je kar v prvo ratalo. In sem bila že od drugega dneva naprej skoraj 100% prepričana, da sem noseča. Tisti dan sem se tako čudno počutila, imela sem kar neke vrtoglavice, pa še bruhala sem ful čez par dni (sicer sem virus dobila od tamale, samo zdelalo me je pa ful - že pri njej, ko sem bila v prvem mesecu, me je dobil virus z bruhanjemuser posted image ). Pa tak čuden okus v ustih. Ne vem, mogoče postaneš bolj pozoren, ko si že enkrat dal to skozi. In potem sem komaj čakala, da lahko že test naredimuser posted image   Pa spala bi itak skoooz! Sreča, da še mala spi čez danuser posted image Sem včeraj šla z njo že ob 7-ih spatuser posted image

Sem pa šla včeraj v dm po vitamine, pa nimajo več Neovin-a dha, sem ga že v prvi nosečnosti jedla, pa mi je odgovarjal. Tudi v lekarni ga nisem dobila, potem sem pa vzela Fidivit mami (včasih Centramed mami, je tudi vredu).

Vaši domači že vedo? Naši še ne, boma videla, če boma zdržala do prvega pregledauser posted image Ko bi kar zdaj šla dol...user posted image Ampak sva se zmenila, da malo počakava...





(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2012
29.12.2011 16:18:11   
~pikapoka~
Pozdravljena metkara! Tudi nama je ratalo v prvo (če odštejem 3 mesece zaradi KT) in seveda je moral lubi komentirati to so pa moji odlični plavalciuser posted image user posted image user posted image
Tudi midva nisva še nikomur povedala, bi rada počakala vsaj do prvega pregleda, čeprav je težko ne povedati takšne novice user posted image
me pa malo skrbi, da bodo itaq vsi me pogruntali, saj gremo z družbo v začetku januarja na smučanje...sem se odločila, da se smučanju letos odpovem. Z veseljem user posted image bomo videli...

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2012
29.12.2011 20:02:36   
bejbibu
Pozdravljena Metkara in dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image Lepo da se naš seznamček veča, upam da nas bo velikooo
in da bomo lahko čvekale!
Jaz pa jem FEMIBION v 1. nosečnosti pa sem elevit...so mi zelo priporočali te femibion, tako da zdaj že tretjo škatlico jem!!
Ja, naši domači že vedo in so fulll veseli da bo še en škratek v hišiuser posted image ...drugim bova pa povedala po prvem pregledu!

Anonimna, kej novega??? Je že močan user posted image user posted image user posted image user posted image ??  Držim pesti in hitro nam javi!!




_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2012
29.12.2011 23:17:14   
metkara
Hvala za izrečeno dobrodošlicouser posted image Jaz tudi upam, da nas bo veliko. Bejbibu, sem videla, da imaš decemberko 09- jaz tudiuser posted image Naš forum se pa bolj na fb odvija, tam pa ne sodelujem. Itak sem ful malo na računalniku, najrajš grem kake informacije preverit, pa kak forum mal prečekirat. Je moj bolj odvisnež od računalnikauser posted image

Zdaj pa spat, zjutraj čaka služba...Nočko

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2012
30.12.2011 8:36:59   
bejbibu
Metkara ja imam decenbrčka 2009 user posted image A res, kje na FB pa?

_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2012
30.12.2011 16:40:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu



Anonimna, kej novega??? Je že močan user posted image user posted image user posted image user posted image ??  Držim pesti in hitro nam javi!!





Nisem še naredila testka user posted image verjetno ga bom ju3...

Kako boste pa novo leto preživele, ne da bi vas drugi poguntali, da ste user posted image ? Pri nas se vedno ful pije, pa ne vem kako se temu izognit, ne da bi kdo videl user posted image

(odgovor članu bejbibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2012
30.12.2011 20:35:19   
bejbibu
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu



Anonimna, kej novega??? Je že močan user posted image user posted image user posted image user posted image ??  Držim pesti in hitro nam javi!!





Nisem še naredila testka user posted image verjetno ga bom ju3...

Kako boste pa novo leto preživele, ne da bi vas drugi poguntali, da ste user posted image ? Pri nas se vedno ful pije, pa ne vem kako se temu izognit, ne da bi kdo videl user posted image



Držim pesti da bo user posted image , pa hitro nam javi jutri!!
Mi bomo kar doma, itak s tamalim nimaš kam za it, doma pa tak vejouser posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2012
30.12.2011 22:33:17   
metkara
Bejbibu, ne vem, kje na fb, ne sodelujem. Verjetno pod istim imenom, kot pa tu na forumu - decemberski biseri 2009.

Mene tudi ima, da bi kar jutri povedala pri večerji; pridejo še njegovi. Pijem pa itak ful malo, ker še dojim, samo šampanjec pa obožujem!user posted image

Anonimna, jutri pa en velik plus oz. močno črtico!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2012
31.12.2011 8:53:49   
~pikapoka~
anonimna upam da te je danes razveselil velik user posted image !! user posted image tudi mi imamo žur s kolegi danes zvečer pa še nevem svojega izgovora user posted image user posted image jaz si zeloooo želim povedati domačim veselo novičko, ampak me dragi nazaj drži, želi počakati vsaj do prvega pregleda, predno povema domačim, ostalim bi pa še dlje počakal...bomo vidli če se bo moj buši strinjal in čakal tako dolgo user posted image user posted image
punce v letu 2012 nam želim srečnooo in zdravoo user posted image in božajte svoje bušije in ne pozabite razvajati svojih dragijem user posted image

(odgovor članu metkara)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2012
31.12.2011 14:25:43   
bejbibu
Zdravo babike!
Anonimna ????? kaj je zdej, kje si z lepo novičko???

Pa nove septembrke kje je kakšna.....??

Želim vam srečno novo leto, da bi bilo vse tako kot si sami najbolj želimo! Predvsem pa, da bi bile naše nosečnosti lepe in brezskrbne in da se nam septembra rodijo zdravi otročki!!!

Lepo praznujte danes in upam da se nam kmalu pridružijo nove septembrke!!!user posted image user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu ~pikapoka~)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2012
1.1.2012 10:24:44   
metkara
V letu 2012 želim nam vsem predvsem veliko zdravja in sreče ter lepo nosečnost. Upam, da se jih nam čimveč pridružiuser posted image

 Midva sva včeraj zvečer pri večerji povedala in je bilo kar presenečenje, ker nobeden ni pričakoval. So se pa vsem orosile oči, so bili zelo veseliuser posted image Je pri vas tudi tako pokalo? Moja mala se je celo noč zbujala, pa je spala pri nama, ker jo je bilo tako strah.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?