|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zakaj?
2.1.2012 23:06:32   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Zanima me zakaj ste na RR

Ja, če pa na TV ni nič pametnega, nooouser posted image ... čeprav tudi RR ni več to, kar je bil... včasih je bilo prav napeto in zanimivo in se je skos kaj dogajalo- huj kot žajfnice na tv... zdej je pa bolj penzič scena tudi tule....user posted image


Ja, si me spomnila, da se je včasih res dogajalo... so bili neki uporabniki, ki so kar prah dvigali.
A takih več ni zdaj?
Nobene zajebancije več?


Nč, nč, čist nč...user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zakaj?
2.1.2012 23:10:37   
valči
Meni pa prav paše,da je bolj umirjeno tu gor.

Drugače pa pridem,malo prečekirat,ko mi je,pošem,ko mi ni,pa ne.
Med user posted image pri hčerah pa sem bila veliko tu gor,sploh pri tamali.Naše"desetke",še sedaj včasih poiščem,napišem.

Meni je fajn,ko me kaj muči,vprašam in odgovore vedno dobim.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
3.1.2012 1:14:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zakaj?
3.1.2012 9:34:47   
noranate
Zato, ker mi polepšate temen, turoben dan, me spravite v dobro voljo. Me tud oštejete, a z dobrim namenom, če pa ne, me s tem vsaj zbudite user posted image . Da spet skočim na noge in se postavim zase. Velikokrat z vami preženem slabo voljo, se nasmehnem in dan je lepši. Z vami si napolnim baterije. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zakaj?
3.1.2012 10:39:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
jz zato, ker sm po sili razmer del svojega druzabnega zivljenja preselila v virtualo. aja, pa ker redko gledam TV


jaz tudi nekaj podobnega - razmere in nostalgija (nisva v sloveniji user posted image user posted image )

you and me... lalalala.. online sooong and pinjata for dinner.. user posted image
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:01:27   
november2010
Prisotna že kr nekaj časa, forum prebiram, komentiram malo manj.... najbolj aktivna sem v času nosečnosti, spremljalm debate bodočih mamic, včasih dobim kako fajn idejo, včasih se mi recimo kaj dogaja, pa vidim, da je pri drugih isto, in da je to normalno, včasih zveš kako fajn info, ki je prej nisi vedel... ne jemljem pa foruma za sveto, pač preberem, če imam kaj pametnega a pripomnit to povem, drugače ne.
Sem pa preko RR spoznala tudi v živo kar nekaj fajnih mamic, s katerimi imamo še vedno stike.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:11:23   
uškinamama
Kar tako. Pogrešam kakšno debato kjer solze lijejo od smeha. Zara? Tom Taylor? Kdaj imata čas? Sicer pa berem na hitro, kar me zanima....dolgih postov in raznih prepričevanj v stilu "jazimamdaljšega" pa ne berem.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:32:58   
ZARA
Mene je res pomoje malo zasvojil, čeprav zadnja leta ljubezen ugaša. Kot je že ena rekla, ko sem imela dojenčka, sem dobila veliko veliko informacij, mnenj - takih in drugačnih. Tukaj sem od začetka leta 2004, ko se še ni bilo potrebno prijavljat in je bilo vse bolj sproščeno in seveda zaradi nekaterih deklet in njihovih komentarjev, ... nekako ti prirastejo k srcu ali kamor koli že... pa da dam mozak sem in tja malo na off.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:37:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kar tako. Pogrešam kakšno debato kjer solze lijejo od smeha. Zara? Tom Taylor? Kdaj imata čas? Sicer pa berem na hitro, kar me zanima....dolgih postov in raznih prepričevanj v stilu "jazimamdaljšega" pa ne berem.

Da draga? Kje je rahojka? A jo lahko pozdraviš in ji zaželiš srečno NL v mojem imenu? Samo ne rečt na FB ker me tam ni...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:39:00   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Kar tako. Pogrešam kakšno debato kjer solze lijejo od smeha. Zara? Tom Taylor? Kdaj imata čas? Sicer pa berem na hitro, kar me zanima....dolgih postov in raznih prepričevanj v stilu "jazimamdaljšega" pa ne berem.

Da draga? Kje je rahojka? A jo lahko pozdraviš in ji zaželiš srečno NL v mojem imenu? Samo ne rečt na FB ker me tam ni...


UUU rahojka ...mater se je udesila to leto. Shujšala enih dvajset kg, se pofarbala na blonnnnnnd  in udri. Ja bom jo pozdravila, vsekakor.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:41:08   
ZARA
Ja, sem slišala, da se je shujšala do neprepoznavnosti... na čem pa je? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:45:15   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ja, sem slišala, da se je shujšala do neprepoznavnosti... na čem pa je? user posted image


Na možu user posted image , vsaj jaz za kaj drugega ne vem user posted image . Sicer pa telovadi. Ima noge  kot tarnerca, ****.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zakaj?
3.1.2012 11:50:55   
ZARA
UUU, bič indeed.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:07:14   
nejcko
Jaz sem tukaj gor zdaj bolj kot ne iz neke nostalgije po starih dobrih rr časih.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:16:31   
LuLu
No, hvala za odgovore, kar nadaljujte.
Se je pojavilo par uporabnikov, ki se jih spomnim od prej user posted image
uškinamama:
"Pogrešam kakšno debato kjer solze lijejo od smeha."
Aha, torej jih ni več, ker sem mislila, da sem kaj spregledalauser posted image
Ja, je čisto resna postala ta RR.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:46:09   
Raho
Ekola, še mene! Ravnokar zlezla z moža!
Zaronja, sonce moje, kje se skrivaš?
Zakaj sem (bila) na RR? Ker so bile hudičevo dobre debate, take za solzice pretakat. Noro dobro smo se znali imeti. Sedaj pa... Jaz sem ostala ista, punce, ki so prišle pa so ful resne. (razen Zaronje in uškinemame)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:49:13   
mateyka
bemti, pol sem sam še jaz debela.. user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:54:40   
nejcko
O, Rahonja!!!

Ja, zdaj je šla tale rr res v maloro. Čisto zategnjeno je vse skupaj postalo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zakaj?
3.1.2012 12:58:17   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

bemti, pol sem sam še jaz debela.. user posted image


Nisi, nisi.
Je pa res, da se jaz sedaj stlačim v hlače 36 namesto v 44. Občutek - neprecenljiv. Za vse ostalo pa je tako ali tako mastercard:)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zakaj?
3.1.2012 14:11:18   
LuLu
Raho,
če ste že omenle...
kak nov, dober nasvet, kak 20 kg dol spravit?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zakaj?
3.1.2012 14:21:19   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Ekola, še mene! Ravnokar zlezla z moža!
Zaronja, sonce moje, kje se skrivaš?
Zakaj sem (bila) na RR? Ker so bile hudičevo dobre debate, take za solzice pretakat. Noro dobro smo se znali imeti. Sedaj pa... Jaz sem ostala ista, punce, ki so prišle pa so ful resne. (razen Zaronje in uškinemame)


Joj, komaj sem se zdele javila. Sploh mi noče citirat. Torej, raho, vse čestitke, res. Klanjam se ti za uspeh, ker vem, kako si si to vedno želela.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zakaj?
3.1.2012 14:27:54   
ZARA
Aja, pa še "zapetost" na forumu moram komentirat. Sama sem malo flegmatičen tip človeka, toliko da mi je fajn, in rada se zezam. Včasih je bilo zezanja tukaj gor res morje, zdaj pa človek dobiva občutek, da so te mamice zelo resne in se ne znajo hecat. Oziroma ga ne razumejo. Vsaj jst imam  velikokrat občutek da nisem razumljena. Upam da me razumete. (OMG)
user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zakaj?
3.1.2012 14:36:13   
posh
Jaz sem tudi gor od moje 1. nosečnosti. In da, malo me je RR zasvojil. Pride včasih tak, da me lep čas ni, potem pa spet pogledam in voila! spet vsak dan.
Me pa zanima, kakšen je bil ta RR včasih, ko ga že tako opevate. Ker meni se zdi, da se vsake toliko časa dvigne prah, ok smeha je res malo zadnje časa.
Pogrešam pa RIJO!!! Tisto z rdečimi feferončkiuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:00:03   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Me pa zanima, kakšen je bil ta RR včasih, ko ga že tako opevate. Ker meni se zdi, da se vsake toliko časa dvigne prah, ok smeha je res malo zadnje časa.
Pogrešam pa RIJO!!! Tisto z rdečimi feferončkiuser posted image


Stara rr je bila fajn, sploh una roza, prazgodovinska user posted image bilo nas je manj, bolj smo bile povezane oz. smo se nekako bolj "poznale" med sabo, pa materinstvo nam ni bil edini smisel življenja, forum še ni bil toliko razdroblejn in se je vse bolj dogajalo na "kupu". In bilo je par uporabnic, ki so stalno skrbele za smeh, pa par, ki so poskrbele za sočen fajt, pa par takih in onakih ... no, pestro v glavnem. Dogajalo se je non stop. Tale čvek je v enem dnevu napolnil najmanj dve strani novih debat, si mogel bit kar hiter in ažuren, da nisi česa zamudil, ker brisanje in zaklepanje tem je bilo skoraj dnevno na sporedu user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zakaj?
3.1.2012 15:02:26   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

bemti, pol sem sam še jaz debela.. user posted image


Nisi, nisi.
Je pa res, da se jaz sedaj stlačim v hlače 36 namesto v 44. Občutek - neprecenljiv. Za vse ostalo pa je tako ali tako mastercard:)


sej, zdajle se še spokam k Božičku (se ravno selimo na sever) in ker bo zunaj -20-30 in mi bo mož kupil Wii in bom spravla teh 15 dol kot bi mignil. poročam kako bo šlo. user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=yWK3q6mbVB4&feature=related

pa s tamalo sem bom lahko zezala zraven
http://www.youtube.com/watch?v=FLzEOfpWm6A&feature=fvst

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?