|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 14:18:14   
josephine27
joj punce ste vse take smeške dale, da si prispevka še pogledat ne upam, ker sem ravno kosilo pojedlauser posted image

_____________________________



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 15:49:56   
tadejka123
Oj!
To je naše stanovanje meni je oče umrl in zdaj sva se z mami delile hišo in ta novinarka mojca vočko je bila po televiziji!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 15:52:18   
tadejka123
Jaz sem lastnica te hiše prosim povejte kaj naj naredim

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 15:55:23   
mojamura
glejte tole....mogoče ma pa zato tako željo pomagat golobom: (prispevek Mojce Vočko)

http://www.rtvslo.si/okolje/brutalno-mucenje-golobov-v-ljubljani-nadzorni-organi-pa/255171


< Sporočilo je popravil mojamura -- 23.1.2012 15:57:34 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 15:57:15   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: tadejka123

Jaz sem lastnica te hiše prosim povejte kaj naj naredim
 

tadejka123 ne vem kaj naj narediš, ampak podaj vsekakor tudi prijavo na policijo. Ta ženska uničuje tvojo lastnino. Na policiji se tudi pozanimaj kaj lahko narediš oz. kam se naj obrneš da jo izselite.

to kar se je vam zgodilo je naravnost katastrofalno....sramota, da vam tisti, ki bi vam morali pomagat, ne pomagajo.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:30:34   
tadejka123
Oj!
Policija ne more nič sej ona sama pokliče celo svojega varnostnika ima najetega noče se z nami pogovarjat še preden ačneš jih imaš že na vratih noben jo ne more izselit sej ima dva stanovanja enega v trnovem v ljubljani enega v grosupljem v istem stanju

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:33:44   
tadejka123
Oi!
Joj kako jo naj ven spravim vsredo grem do nje pa prej bom še policijo obvestila da grem jo obiskat in ji povedati svoje

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:36:13   
tadejka123
Oj
a kdo ve kok je annonimna številka 113 policija

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:50:13   
LuLu
Take stvari pa tudi na stričku googlu najdeš... 080/12-00

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:53:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: tadejka123

Oi!
Joj kako jo naj ven spravim vsredo grem do nje pa prej bom še policijo obvestila da grem jo obiskat in ji povedati svoje

Takih stavkov brez vejic in pik pa že dolgo nisem brala
Poglej kaj ste na pogodbi napisali A se je ne da ven vrečt ker je kak člen pogodbe kršila

Uh, kak je to težko, brez vejic in pik pisat user posted image

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 17:55:09   
mojamura
tadejka

jaz mislim, da imaš vso pravico, da tebe spremlja policija, pa ne klicat anonimno. lepo idi na policijsko postajo, tam pokaži najemno pogodbo, opiši v kakšnem stanju je hiša in reči, da se najemnica ne želi prosatovoljno izseliti. povej da se počutiš ogroženo, da te verbalno napada, da ti tam z varnostniki hodi, lastnina oz hiša pa je tvoja!


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: - Jermanovo oko -
23.1.2012 23:43:35   
Vijoličarka
No, ko si pogledam ta prispevek, ki ga je odpljuvala ta najemnica - novinarka:
http://www.mojvideo.com/video-mojca-vocko/fa63f547176d4e8f4099


mi je čisto jasno, da je gospodična trd oreh.


Novinarka pa taka! Podala je obtožbe brez virov in brez dokazov ('teh smrti je veliko' ali 'znanost je dokazala' pač ni ravno nekaj otipljivega) in se skoncentrirala na ton ter nasilnost svojega nastopa. Treba ji je verjeti, ker je ona tako rekla in ona je ona ter ona že ve.

Tako da čisto verjamem g. Jermanu, da mu je gospodična grozila, da bo povlekla vse veze, ki jih ima oziroma si jih domišlja, da jih ima in vse skupaj tožila ... glede na to, da je prispevek vseeno šel v eter, je mogoče sklepati, da ima gospodična sicer velike ambicije in zna ustrahovati, nastopati in se vleči zase, a takega zaledja, kot bi si ga želela, pa nima. Mogoče je to njen problem. 

V bistvu je živa groza, da imamo v tej državi cel kup nekih predpisov, ki pogosto ali bolje rečeno, prepogosto, ščitijo predvsem barabe.

Logično gledano, bi morala biti stvar jasna: najemnica krši najemno pogodbo v več točkah: ne plačuje najemnine, ne plačuje stroškov, uničuje nepremičnino. Torej?

Kje ima policija podlago, da brani interese te najemnice?  Po eni strani najemnica trdi, da najemodajalka do hiše nima nobene pravice, ker ni lastnica, ampak kakšno pravico ima potem najemnica, ki je s tako najemodajlko podpisala najemno pogodbo in se sklicuje nanjo, ko kliče policijo? Pravico skvoterke?



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 0:05:59   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glejte tole....mogoče ma pa zato tako željo pomagat golobom: (prispevek Mojce Vočko)

http://www.rtvslo.si/okolje/brutalno-mucenje-golobov-v-ljubljani-nadzorni-organi-pa/255171




Ne vem, če je pravi način ta, da nekomu uničuješ lastnino, pošiljaš nanj policijo in groziš in se postavljaš z zvezami, češ meni nihče nič ne more, jaz lahko počnem kar hočem. Mogoče ne muči golobov po Ljubljani, ampak v prenesenem pomenu počne ženski, ki ji je oddala hišo, prav to - izživlja se nad njo.

Pa tudi. Ne vem kako se počutijo golobi v zaprti hiši, ki je, za namenček, opremljena še z mačjimi gobčki. Golobja hrana je raztresena po tleh in v zaprtem prostoru so mački lahek plen, mačke znajo pa tudi plezati. Kar se mene tiče, so ti golobi stalno pod stresom in ni čudno, da je vse tako obilno pokakano.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 8:39:13   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glejte tole....mogoče ma pa zato tako željo pomagat golobom: (prispevek Mojce Vočko)

http://www.rtvslo.si/okolje/brutalno-mucenje-golobov-v-ljubljani-nadzorni-organi-pa/255171

 


Ne vem, če je pravi način ta, da nekomu uničuješ lastnino, pošiljaš nanj policijo in groziš in se postavljaš z zvezami, češ meni nihče nič ne more, jaz lahko počnem kar hočem. Mogoče ne muči golobov po Ljubljani, ampak v prenesenem pomenu počne ženski, ki ji je oddala hišo, prav to - izživlja se nad njo.

Pa tudi. Ne vem kako se počutijo golobi v zaprti hiši, ki je, za namenček, opremljena še z mačjimi gobčki. Golobja hrana je raztresena po tleh in v zaprtem prostoru so mački lahek plen, mačke znajo pa tudi plezati. Kar se mene tiče, so ti golobi stalno pod stresom in ni čudno, da je vse tako obilno pokakano.


podpis, če smem.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 16:48:09   
mika
Kje ima policija podlago, da brani interese te najemnice?  Po eni strani najemnica trdi, da najemodajalka do hiše nima nobene pravice, ker ni lastnica, ampak kakšno pravico ima potem najemnica, ki je s tako najemodajlko podpisala najemno pogodbo in se sklicuje nanjo, ko kliče policijo? Pravico skvoterke?


Tudi, če se nekdo vseli v tvojo nepremičnino, brez pogodbe, celo brez tvoje vednosti, policija ne more ukrepat. Ukrepa lahko samo takrat, kadar sodišče odredi deložacijo.

Kolega je imel tak primer...njegovo podjetje je imelo v lasti staro hišo, v kateri ni živel nihče(uradno). Zapuščena je bila že nekaj let. Po nekaj letih so hoteli objekt prodati in so videli, da not nekdo živi. En kriminalist mu je neuradno svetoval, da njegove stvari spakirajo, zazidajo vrata in okna in mu pustijo obvestilo, kje so njegove stvari. Tako so naredili in se osebe znebili. Po uradni poti bi trajalo leta.

Kaj naredit v tem primeru? Zidat oken in vrat ne morejo.Mislim da bi ključavnice komot zamenjali, ker gospodična na tem naslovu ne živi, ne plačuje najemnine in položnic. Ona sicer lahko toži...pa naj!
Proti njej bi podala ovadbo zaradi uničenja zasebne lastnine in prepoved približevanja objektu. Seveda bi poklicala na vse možne inšpekcije.

Ženska pa v hišo vstopila več NE BI...definitivno. Po tem kar sem videla, za njo nimam besed. Nekdo je celo življenje garal, da je ustvaril premoženje, pol pa pride gnoj in ti v parih dneh vse uniči. Pa ni šanse, da še kdaj prestopi prag hiše.


(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 17:17:19   
LuLu
Groza. če se ona gre grdo igro, bi se jaz še gršo... saj ona sploh ne živi tam. Ziher niso golobi pogodbe za bivanje sklenli.Jaz se z njo ne bi nič ukvarjala. Klučavnico bi menjala, čistilni servis poklicala (če bi kdo sploh čistouser posted image  ), pa ji zabičala, da če prestopi prag pokličem policijo in boma na sodišču reševale zadevo. Ne strinjam se, da nekdo z mojo lastnino ne dovoli razpolagati. To je ena najpomembnejših pravic, ki jo imaš. Ona meni ne, jaz njej NEEEE! Ona z nekimi bodygardi... jaz z bodygardi... to je njena igra. Ma vedno najdeš vaške fante, ki so pripravljeni pomagat. Pa na veliko v medije z njo.
Mislim, da je lastnico hiše preveč strah, zato pa ona golobarka to izkorišča.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 17:18:45   
LuLu
Ali pa hišo dam za zelo mali denar za npr. 1 leto v najem 10 pubecom, da si čage tam delajo... potem pa naj pride, če si upa user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: - Jermanovo oko -
24.1.2012 22:06:59   
Vijoličarka
mika, hvala. V globalu mi je to jasno. Kar mi ni čisto jasno je, na kakšni podlagi ona pokliče Policijo oziroma na kakšni podlagi se potem Policija npr. vtakne v snemanje.  Recimo, da ona poda prijavo, da snemajo NJENO hišo (ki ni njena) ali hišo, v kateri živi (pa ne živi) ali hišo, v kateri je najemnica (pa ne izpolnjuje podpisane pogodbe).

Če prav razumem, tale prefriganka izkorišča dejstvo, da zapuščinska obravnava še ni bila izvedena in lastništvo dokončno prenešeno. A je tukaj kakšna luknja? Logično je pričakovati, da so dediči vsaj skrbniki nepremičnine, dokler slednja ni po vseh predpisih prepisana.

Saj lastica (v postopku) je povedala, da bo prišla inšpekcija in veterinarska uprava, da bodo odstranili živali (po moje ne bo problema dokazati, da živali živijo v popolnoma neprimernem okolju).

Potem najbrž ne bi bilo narobe dobiti cenilca, da oceni škodo in potem tožba ter izvršba - za neplačano najemnino, neplačane obratovalne stroške, duševne težave (v družini sta pred kratkim drug za drugim umrla dva člana: babica in oče - žalujoči se morajo ubadati pa s to štorijo, oziroma najemnica dejstvo, da še ni bilo zapuščinske obravnave, izkorišča).


Skratka, imamo celo goro nekih zakonov, pravilnikov, mnenj ministrstev in bohve kaj še vse, ampak ko se zgodi neka taka zadeva, ko je praktično kristalno jasno, kaj se dogaja, pa takole. Morda lastnica trenutno nima denarja, da bi plačala vse odvetnike in izvedence, se tožarila deset let in potem še ne bi dobila povrnjenih nobenih stroškov, ker bi Mojca npr. emigrirala v Timbuktu ali pa bi preprosto razglasila osebni stečaj.

Bojim se tudi, da si bo kakšna sanitarna inšpekcija lepo umila roke. Lastnici (v postopku) bo lepo naložila, da mora stanje urediti, ampak ker ji neki drugi zakon brani vstop, ji bo zato neki tretji zakon naložil še kazen, ker ni izpolnila, kar ji je bilo odrejeno. user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: - Jermanovo oko -
25.1.2012 18:03:53   
mika
Kar mi ni čisto jasno je, na kakšni podlagi ona pokliče Policijo oziroma na kakšni podlagi se potem Policija npr. vtakne v snemanje.  Recimo, da ona poda prijavo, da snemajo NJENO hišo (ki ni njena) ali hišo, v kateri živi (pa ne živi) ali hišo, v kateri je najemnica (pa ne izpolnjuje podpisane pogodbe).


Na podlagi najemne pogodbe, ne glede na to kako je zapisana. Ona ima s pogodbo posestno pravico. Od tu naprej se lahko zadeve rešujejo samo na sodišču. Strinjam se z vsem kar si napisala in ker je iskati pravico na sodišču in po raznoraznih inšpekcijah, jalovo delo, bi zamenjala ključavnice, kot sem že napisala. Stvari je v takšnem primeru treba vzet v svoje roke. Naknadno jo pa pisno obvestit, da vstopa iz teh in teh razlogov v hišo več nima(priložit inšpekcijska poročila,fotografije)...za spore je pristojno sodišče in naj toži. Pa kje bo sploh upala tožit.

Lastnica bi se morala povezat tudi z lastniki stanovanja, katerega je najemnica spravila v takšno stanje, kot to hišo. Skupaj bi dosegli več.

Že zdaleč se vidi nemoč lastnice, drugače si najemnica kaj takšnega ne bi dovolila. Z mano se tako ne bi upala igrat.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: - Jermanovo oko -
25.1.2012 18:45:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: tadejka123

Oj!
Policija ne more nič sej ona sama pokliče celo svojega varnostnika ima najetega noče se z nami pogovarjat še preden ačneš jih imaš že na vratih noben jo ne more izselit sej ima dva stanovanja enega v trnovem v ljubljani enega v grosupljem v istem stanju


Jaz bi ti predlagala, da obiščeta kakega odvetnika......glede na to, da zapuščinska razprava ni končana z mamo nista lastnici hiše, kot sem razumela in pravno ne moreta nič.......

Kdo pa je podpisal z njo pogodbo....a oče, ko je bil še lastnik ali je podpisala že tvoja mami....?

(odgovor članu tadejka123)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: - Jermanovo oko -
25.1.2012 19:14:02   
liliana
Sem šla še enkrat gledat pogodbo.....podpisala jo je gospa Rutar, ki pravnomočno sploh še ni lastnica hiše.....in kar še bolj bode v oči....pogodba je podbisana v dveh izvodih.....morala bi biti v treh, ker davčna mora dobiti en izvod.....tudi pogodba izgleda tako na hitro čudna, prevsem glava pogodbe....

Torej po mojem mnenju je ta pogodba nična.....najemodajalka nima urejenega lastništva nepremičnine (ni lastnica) in je podpisala le en formular, ki sploh ni pogodba, ki ji ga je servirala verjetno najemnica....zato pa se najemnica lahko tako arogantno in izsiljajoče obnaša do najemodajalke in zato policija ne more nič.....ker je najemodajalka v skoraj večjem prekršku kot najemnica.....ne moreš pač oddajati v najem nepremičnino in služiti na njej (na črno seveda), če zapuščinski postopek še ni končan.....najemnica, pa je potemtakem tudi vdrla v tujo posest in jo namerno uničevala, ker tisti kos papirja, ki sta ga podpisali je le kos papirja in ni nobena najemna pogodba.....

Ker pa najemnica to točno ve, najemodajalka pa ne, ker je najemodajalka bolj naivna od najemnice in se je malo ustrašila, si zdaj najemodajalka dovoli vse, ker ve, da si lahko, ker je najemodajalka kiksnila...pač izkorišča nemočne ženske, ki so zadosti naivne, da ji verjamejo.....

Ja, včasih je boljše državi plačati tisto kar ji gre, je marsikdaj ceneje pa še živci te ne koštajo toliko....še posebno, ko imaš posla s povsem neznanimi ljudmi, ki jih spustiš v nepremičnino, ki bo nekoč tvoja......

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: - Jermanovo oko -
25.1.2012 21:37:59   
Vijoličarka
mika, še enkrat hvala. Tudi sama sem videla, da je najemodajalka nekako nemočna, najbrž še pod vtisom vseh teh smrti, ki so se pred kratkim zgodile v družini.

liliana, najemne pogodbe ni treba več pošiljati niti na Stanovanjski sklad, niti na DURS. To velja nekje od junija 2008. Najemodajalec je, kar se davkov tiče, samo dolžan do 15.01. vložiti napoved za prihodke iz najema za  preteklo leto.

Kako pa je s premoženjem 'v transferu', je pa tudi zanimivo vprašanje. Gospa in njena hči sta to hišo podedovali preko umrlega moža in očeta po tašči oziroma babici. Najbrž sta želeli, dokler se ne odločita, kaj bi z njo, zaslužiti vsaj za obratovalne stroške. Videti je, da sta se hoteli zavarovati in nista hoteli oddati kar komurkoli. Ampak dostikrat se izkaže, da bi bilo dosti bolje poslovati s popolnim tujcem, kot pa z nekom, ki ga priporočajo znanci.

Kako je pravno, ne vem. Ampak zdi se mi logično, da če se od skrbnikov (kar gospa in njena hči sta) pričakuje, da plačujeta obratovalne stroške oziroma nima nihče nič proti, če jih, potem, ker sta logični dedinji, tudi ne bi smelo biti zelo narobe, če sta hišo oddali. Ampak logika je eno, stvarnost pa drugo.

Hecno se mi zdi, da se najemnica sklicuje na pogodbo, ko zahteva svoje pravice - torej kliče policijo in varnostnike, hkrati pa s tem, ko zanika pravice najemodajalke, češ da sploh ni lastnica, v bistvu postavlja to isto pogodbo, iz katere črpa pravice, za nično.

Hči te gospe se je javila tudi na forumu in mislim, da bi morala upoštevati mikine predloge ter se povezati z najemodajalcev drugega stanovanja, ki ga prav tako svinja in uničuje ta samozavestna mlada dama.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: - Jermanovo oko -
26.1.2012 10:23:03   
mojamura
Mojca Vočko strikes again: http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/mrtev-golob-v-hladilniku-macji-dreki-po-pohistvu


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: - Jermanovo oko -
26.1.2012 10:27:21   
mojamura
btw je bil včeraj prispevek o mami in hčerki lastnici te hiše in kot izgleda M.Vočko več ni tam. notranjost hiše je v razsulu. na veterinsarski upravi RS pa so rekli, da bodo proti M.V. vložili 2 kazenski ovadbi.

ko je novinarka po telefonu poklicala M.Vočko ji je ta prvo rekla nekaj v tem stilu:" kot novinarka vam povem, da me je neetično klicati po telefonu in snemati..."


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: - Jermanovo oko -
26.1.2012 10:28:07   
mojamura
prispevek iz sveta na kanalu a: http://24ur.com/novice/slovenija/kaj-storiti-ko-v-najetem-stanovanju-bivajo-golobi-in-macke.html


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?