|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 0:36:23   
Andromeda
petea, kdo za vraga pa si, ko si tako navdušena nad zgoraj omenjeno omejitvijo gotovinskega poslovanja, si morda sodelovala pri sami predlogi pravilnika, ali pa na kašni banki fino plačo s strani člansta v upravi vlečeš, ali pa kje na DURS-u.
In nekomu, ki ima npr. 10 takih transakcij na dan, ni narbž prav nič luštno metat 15 € dnevno za provizijo. Da ne omenjam dodatnih zamud pri plačilih in ostalih nevšečnosti, ki jih doživiš kot poslovni subjekt, ker moraš neko stvar plačati na licu mesta in bognedaj z gotovino.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 1:26:03   
liliana
Pri online bančništvu je ta provizija precej nižja......user posted image

In brezgotovinsko poslovanje je še mnogo bolj enostavno......kljub bančnim provizijam......


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 2:16:21   
petea
andromeda,
nisem nič izmed naštetega v tvojem sporočilu; prav tako nisem ne pretirano navdušena nad tem, hkrati pa me ne prizadeva negativno


vidim in vem pa za veliko izigravanj, ki se dogajajo na račun gotovinskega poslovanja in posledično težje ali celo nemogoče dokazljivosti določenih (ne-)plačil

to je to; in upam, da se bo na področju plačilne discipline s to omejitvijo vsaj delno doseglo namen glede večje preglednosti doslednosti plačevanja blaga in storitev

verjamem pa, da se je nekaterim nekoliko težje prilagoditi oz. morajo nekoliko spremeniti svoje poslovanje; šok za podjetja pa je bil, ker so pravila začela veljati praktično takoj, brez nekega uvajalnega obdobja

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
29.1.2012 9:47:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 10:39:01   
oka

IZVIRNO SPOROČILO: petea

andromeda,
nisem nič izmed naštetega v tvojem sporočilu; prav tako nisem ne pretirano navdušena nad tem, hkrati pa me ne prizadeva negativno


vidim in vem pa za veliko izigravanj, ki se dogajajo na račun gotovinskega poslovanja in posledično težje ali celo nemogoče dokazljivosti določenih (ne-)plačil

to je to; in upam, da se bo na področju plačilne discipline s to omejitvijo vsaj delno doseglo namen glede večje preglednosti doslednosti plačevanja blaga in storitev

verjamem pa, da se je nekaterim nekoliko težje prilagoditi oz. morajo nekoliko spremeniti svoje poslovanje; šok za podjetja pa je bil, ker so pravila začela veljati praktično takoj, brez nekega uvajalnega obdobja


Veš težko se bo prilagoditi enemu gradbincu, ki dela na terenu in bo moral skočiti po material. Do zdaj je lahko šel iz gradbišča po material, ga lepo plačal z gotovino in šel naprej delat. Zdaj bo pa moral v trgovino, naročiti material, iti na banko plačat račun, nazaj v trgovino s potrdilom o plačilu in šele nato nazaj na gradbišče (v kolikor ne bo plačal s plačilno kartico). To je samo en tak hiter primer kozlarije, ki je bila nazadnje sprejeta (lahko ti jih naštejem še nekaj). Tu ne gre toliko, za teh 50 EUR. V tujini, bojo podjetja še vedno lahko kupovala na gotovino v večjih zneskih, saj tam veljajo druga pravila. Tu gre bolj za to, da so se plače in potni nalogi izplačevali v gotovini, kar pa je pomenilo manjši nadzor in pa tudi to, da je npr. delavec imel blokiran račun, plačo pa je dobival na roke in je upnik tako rekoč ostal brez. Čisto dovolj bi bilo, da bi prepovedali izplačevanje plač v gotovini, gotovinska plačila pa pustili pri miru. Zdaj pa so določili smešno nizek znesek, mnogim tako kar pošteno otežili poslovanje, pravil pa sami niti dobro ne poznajo. Spet so nekaj sprejeli na hitro (tako kot obvezni pobot), brez da bi pomislili kako bo to izvedljivo v praksi. In verjemi mi, da to plačilne discipline ne bo uredilo.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 13:23:04   
kalbo
Ah dajte no. Že vsak vaški trgovec ima pos terminal in bančna kartica na podjetje ni nič posebnega. Ta gradbinec bo lepo plačal material s kartico, če mu slučajno zmanjka kaka malenkost. Normalen gradbinec pa tako ali tako jemlje pretežno pri enih in istih trgovcih in ima tam račun, ki ga poravnava mesečno. Normalni in bolj pošteni že zdaj počnejo tako. Sam zdaj pač ne bo 1000 EUR na račun in še 700 na roke, ampak bo lepo vse pregledno. Pač ne bo mogel tankat na gotovino (pridobljeno na roke), ampak si bo lepo omislil Magno, ki je brez provizije.

Meni ni tole nič posebnega, oziroma mi je to celo ena boljših rešitev, ki so jih pogruntal. Za sproti nafušat bo pa pač plačal material z gotovino in bo davek malo višji... Sam privatnikove žene ne bodo več plačevale tamle v Tušu s 500 EURskimi bankovci, pa minimalca prijavljenega ostalo na roke bo mal težje izvest, tko da bo za rajo to še boljše.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 13:27:32   
kalbo
Kar se pa Janeza Janše in njegovega mandatarstva tiče pa upam, ampak samo upam, da ga je prejšnji njegov mandat malo izučil in se bo kaj več dobrega izcimilo iz tega, kot se je takrat. Hvalabogu pa za Virantov spodrsljaj, da nimajo zdaj res 60 plus, ker potem se nam pa nič dobrega nebi obetalo. Virant je pa dokazal, da ni nič drugega kot trojanski konjiček, sam malo manj vojščakov od pričakovanih je spravil not.

Zoki me je pa razočaral, se je izkazalo, da je za en drek pollitik.

Zanimivo bo pa primerjat zakone, ki bodo zdaj sprejeti s tistimi, ki so jih tako vstrajno miniral z referendumi. Pomoje ne bo razlik.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 29.1.2012 13:29:23 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 15:18:15   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ne v cerkev ne hodim, ker mi ta inštitucija !! obrača želodec!
Užalila me nisi, ker nisem njihov in ne od drugih pol. strank oz pripadnikov fanuser posted image user posted image

Sem pa bla od znanke ,pred volitvami opozorjena, kaj se bo zgodilo z mojo bogo dušo, če ne bom glasovala za "pravo" stran!!
in tudi brala sem ,da je podobno bilo tudi v nekaterih drugih Božjih hramih.
Tako, da user posted image

Joj, bi ti rada rekla, da si preneumna, da bi te užalila, ampak to je pa res grdo.

Da pa ti verjameš sosedi, da kaj njo učijo v cerkvi, je pa spet tvoja neumnost. Če hočeš biti pametna, pojdi v cerkev in poslušaj, potem pa tu piši. Dokler pa o tem bereš in slišiš od sosede, je pa to tako, kot bi jaz matematičarka verjela svojemu sosedu strojniku, da noben strojnik v življenju ne rabi integrala. Razlika je le v tem, da če jaz njemu verjamem, bom pač živela v zmotnem prepričanju, strojniki bodo pa živeli naprej, ti pa si se na podlagi takih neumnosti odločala na volitvah. Ker po tvojem dvomom, da si se odločala s svojo pametjo.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 15:22:54   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V cerkev grem samo na poroke, pa je to vseeno dovolj, da vsakič, ampak res VSAKIč dobim tam listek s politično vsebino... Vzorec res ni velik, vseeno pa je rezultat 100% : 0%.

Upam, da na volitve greš manjkrat kot v cerkev... sicer pa na porokah v cerkvi talajo tisto, kar si zaželita novoporočenca, torej je nekaj narobej s tistimi, na poroke katerih hodiš, a si prepričana, da nisi bila nazadnje na poroki janeza in urške :) pa prej na grimsovi poroki. pa tako dalje.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 15:24:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kar se pa Janeza Janše in njegovega mandatarstva tiče pa upam, ampak samo upam, da ga je prejšnji njegov mandat malo izučil in se bo kaj več dobrega izcimilo iz tega, kot se je takrat. Hvalabogu pa za Virantov spodrsljaj, da nimajo zdaj res 60 plus, ker potem se nam pa nič dobrega nebi obetalo. Virant je pa dokazal, da ni nič drugega kot trojanski konjiček, sam malo manj vojščakov od pričakovanih je spravil not.

Zoki me je pa razočaral, se je izkazalo, da je za en drek pollitik.

Zanimivo bo pa primerjat zakone, ki bodo zdaj sprejeti s tistimi, ki so jih tako vstrajno miniral z referendumi. Pomoje ne bo razlik.


Se strinjam.
Razen pri zadnji točki upam, da si falil.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 17:28:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

V cerkev grem samo na poroke, pa je to vseeno dovolj, da vsakič, ampak res VSAKIč dobim tam listek s politično vsebino... Vzorec res ni velik, vseeno pa je rezultat 100% : 0%.

Upam, da na volitve greš manjkrat kot v cerkev... sicer pa na porokah v cerkvi talajo tisto, kar si zaželita novoporočenca, torej je nekaj narobej s tistimi, na poroke katerih hodiš, a si prepričana, da nisi bila nazadnje na poroki janeza in urške :) pa prej na grimsovi poroki. pa tako dalje.



Katastrofa od komentarja. Zal mi je, da ne zivis 100 let nazaj, ko kot zenska ne bi imela volilne pravice niti ne svoje lastnine, niti ne pravice do svojih otrok itd.  Potem bi morda mislila drugace.

(odgovor članu nananaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 22:05:09   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zoki me je pa razočaral, se je izkazalo, da je za en drek pollitik.


Saj nikoli niti ni trdil, da je politik. V teh casih bi pa raje videla, da nas vodi nekdo, ki se spozna na gospodarstvo kot nekdo, ki se spozna na politiko.

Jankovic je okusil pirovo zmago, Jansa je novi Tantal; Demetra mu je ze cestitala....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: A pol je Janša zdaj?
29.1.2012 22:46:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zoki me je pa razočaral, se je izkazalo, da je za en drek pollitik.


Saj nikoli niti ni trdil, da je politik. V teh casih bi pa raje videla, da nas vodi nekdo, ki se spozna na gospodarstvo kot nekdo, ki se spozna na politiko.


se moram kar podpisat. politiki zgleda nimajo pojma, čas je da proba kdo drug..

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 1:49:06   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Jankovic je okusil pirovo zmago, Jansa je novi Tantal; Demetra mu je ze cestitala....

Pirovih zmag smo imeli že preveč. Menim da potrebujemo vsaj  novega Zeusa, da malce uredi tale kaos!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 8:52:52   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Zoki me je pa razočaral, se je izkazalo, da je za en drek pollitik.


Saj nikoli niti ni trdil, da je politik. V teh casih bi pa raje videla, da nas vodi nekdo, ki se spozna na gospodarstvo kot nekdo, ki se spozna na politiko.

Jankovic je okusil pirovo zmago, Jansa je novi Tantal; Demetra mu je ze cestitala....


Seveda, tud sam si želim da nas vodi gospodarstvenik. Sam proti tem lisjakom na ta način očitno ne gre. Je pa JJ očitno mojster politike. Tako lepo elegantno bo zdaj komplet represivni organ pod njegovo taktirko.
Virant je pa zdaj omogočil točno to, proti čemur se je ustil na soočenjih.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 9:56:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: petea

andromeda,
in plača samo plačnik transakcije, prejemnik transakcije pa ne plača provizije banki oz. je ta strošek min. (do nekaj deset__ centov mesečno). Vsaj pri normalnih bankah je tako.


ker očitno nimaš pojmna je priliv na transakcijo 0,10€


bambina,
če je strošek na prilivno transakcijo 10 centov, mislim, da je to za večino podjetij še čisto sprejemljivo strošek, saj verjetno nimajo ravno vseh posamičnih prilivov na račun v zneskih po nekaj centov.

In res je, nimam pojma, kolikšne provizije imajo posamezne banke za prilivne transkacije. Vem pa, da obstajajo banke, ki provizij pri prilivnih transakcijah ne zaračunavajo.

< Sporočilo je popravil petea -- 30.1.2012 9:57:16 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 12:36:45   
liliana
Zakaj se pa zdaj vse pogosteje govori o Ivanu Janezu Janši......? Prej pa je bil vedno samo Janez Janša...?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 12:41:44   
LuLu
Za tiste, ki "Janeze" ne marajo... je Janša dal še drugi izbor imena user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 13:06:06   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ah dajte no. Že vsak vaški trgovec ima pos terminal in bančna kartica na podjetje ni nič posebnega. Ta gradbinec bo lepo plačal material s kartico, če mu slučajno zmanjka kaka malenkost. Normalen gradbinec pa tako ali tako jemlje pretežno pri enih in istih trgovcih in ima tam račun, ki ga poravnava mesečno. Normalni in bolj pošteni že zdaj počnejo tako. Sam zdaj pač ne bo 1000 EUR na račun in še 700 na roke, ampak bo lepo vse pregledno. Pač ne bo mogel tankat na gotovino (pridobljeno na roke), ampak si bo lepo omislil Magno, ki je brez provizije.

Meni ni tole nič posebnega, oziroma mi je to celo ena boljših rešitev, ki so jih pogruntal. Za sproti nafušat bo pa pač plačal material z gotovino in bo davek malo višji... Sam privatnikove žene ne bodo več plačevale tamle v Tušu s 500 EURskimi bankovci, pa minimalca prijavljenega ostalo na roke bo mal težje izvest, tko da bo za rajo to še boljše.



Se podpišem pod tole.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 13:21:37   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zakaj se pa zdaj vse pogosteje govori o Ivanu Janezu Janši......? Prej pa je bil vedno samo Janez Janša...?


A ni Janez Ivan Janša? Nekaj umetnikov si je pred leti dalo spremeniti svoja imena v Janeza Janšo. Morda ga sedaj hočejo sedaj ločevati od teh soimenjakov.

Mislim, da ima tudi Karel Erjavec dve imeni, pa nekaj časa je bil Tone Rop Anton Rop, Lojze Peterle Alojz Peterle itd.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 13:24:51   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
Jankovic je okusil pirovo zmago, Jansa je novi Tantal; Demetra mu je ze cestitala....

Pirovih zmag smo imeli že preveč. Menim da potrebujemo vsaj  novega Zeusa, da malce uredi tale kaos!



Grsko mitologijo v roke, pa bo bolj jasno kaj imamo. Kaj potrebujemo pa vsi itak vemo - baje user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 13:26:34   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

.....Virant ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako....

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 30.1.2012 13:27:28 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 13:39:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: petea

A ni Janez Ivan Janša? Nekaj umetnikov si je pred leti dalo spremeniti svoja imena v Janeza Janšo. Morda ga sedaj hočejo sedaj ločevati od teh soimenjakov.

Mislim, da ima tudi Karel Erjavec dve imeni, pa nekaj časa je bil Tone Rop Anton Rop, Lojze Peterle Alojz Peterle itd.


Ne.....on je Ivan Janša.....krstili so ga kot Janeza in klicali očitno Janez......na sodišču je Ivan Janša.....

Kot predsednik vlade je pa bil Janez Janša, tudi podpisoval pod zakone se je kot Janez Janša......Tone Rop je pa kot predsednik vlade vedno bil podpisan na uradnih dokumentih kot Anton Rop......

Zdaj je pa naenkrat postal Ivan Janez ali Janez Ivan.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: A pol je Janša zdaj?
30.1.2012 23:05:30   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

Grsko mitologijo v roke, pa bo bolj jasno kaj imamo. Kaj potrebujemo pa vsi itak vemo - baje user posted image user posted image

Okej. Hero za preCednika!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: A pol je Janša zdaj?
31.1.2012 9:41:02   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Ne v cerkev ne hodim, ker mi ta inštitucija !! obrača želodec!
Užalila me nisi, ker nisem njihov in ne od drugih pol. strank oz pripadnikov fanuser posted image user posted image

Sem pa bla od znanke ,pred volitvami opozorjena, kaj se bo zgodilo z mojo bogo dušo, če ne bom glasovala za "pravo" stran!!
in tudi brala sem ,da je podobno bilo tudi v nekaterih drugih Božjih hramih.
Tako, da user posted image

Joj, bi ti rada rekla, da si preneumna, da bi te užalila, ampak to je pa res grdo.

Da pa ti verjameš sosedi, da kaj njo učijo v cerkvi, je pa spet tvoja neumnost. Če hočeš biti pametna, pojdi v cerkev in poslušaj, potem pa tu piši. Dokler pa o tem bereš in slišiš od sosede, je pa to tako, kot bi jaz matematičarka verjela svojemu sosedu strojniku, da noben strojnik v življenju ne rabi integrala. Razlika je le v tem, da če jaz njemu verjamem, bom pač živela v zmotnem prepričanju, strojniki bodo pa živeli naprej, ti pa si se na podlagi takih neumnosti odločala na volitvah. Ker po tvojem dvomom, da si se odločala s svojo pametjo.



Pravljicam ne verjamem,zato se ne bojim za usodo moje duše!

Kar se pa tiče moje volilne odločitve, je pa vsekakor boljša bila od te, ki je trenutno na tronu,
Se bodo kmalu spet pokazali resnični obrazi novih voditeljev, ki smo jih že imeli čast spoznat ,ko so nam vladali pred leti,
ker mislim da ne bo nič boljše-saj poznate: volk dlako menja-nrav nikoli!!


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?