|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki 2012
6.11.2013 9:32:41   
kokosh
Matkurja, mi smo kupili od Hape (90 eur). Podobno imajo tudi v Ikei (60 eur + 10 eur dodatno orodje). Se mi pa zdi, da je tista iz Ikee bolj robustna (in manj lepa :D). So pa pri naši zakon zobniki, žeblji in kladivo user posted image

Plastične so kar robustne Smoby (v Pikapolonici), samo jaz imam odpor do plastike.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Januarčki 2012
9.11.2013 21:09:44   
Matkurja
Tudi nama ni všeč plastika. Hvala za info.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Januarčki 2012
22.11.2013 18:52:09   
Matkurja
Mi smo 16. novembra dočakali deklico. Od včeraj sva pa doma. Je najlepša na svetu. user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Januarčki 2012
23.11.2013 22:10:58   
kokosh
Čestitke user posted image user posted image user posted image

Jaz pa čez en teden nastopim porodniško. Očitno gre zares user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Januarčki 2012
24.11.2013 16:37:48   
beti 1
Čestitke Matkurja!!!user posted image user posted image user posted image
Uživajte skupaj.

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Januarčki 2012
24.11.2013 17:32:44   
trnuljčica
Iskrene čestitke Matkurja.user posted image Veliko cartanja.user posted image

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Januarčki 2012
26.11.2013 20:42:14   
Mistica
Matkurja, iskrene čestitke tudi z moje strani!!! Velko veliko crtanja, spanja in predvsem zdravo zdravo dete vam želim!!!

A se me še spomnete? user posted image Tudi jaz se vam javljam po dolgem času in tudi pri nas bomo zopet zibali user posted image Tam nekje čez 4m. Moram reči, da še vedno nimam občutka, da sem noseča, razen da se mi je prej poznal trebuh kot v prvo... je pa res čisto drugače sedaj v drugo, ko preprosto ni časa za razmišljanje in res sem srečna, da zaenkat nimam nikakršnih težav (trakm, trkam,..).
Vidim, da vas kar nekaj pričakuje- čestitke z moje strani vsem, pa res vam želim čim manj težav!

Naša mala Januarka je pa običajno kar pridna, živahna, a ne divja in tudi v vrtcu uživa, imamo pa tudi mi razna trmasta in sitna obdobja. Malo pred njenimi 20-imi meseci smo opustili plenčko, razen ponoči še ni čisto suha. Govori tudi kar precej.. Je pa veliko bolna, kašlja pogosto tudi cele noči in sva z mojim že čisto obupana, ker ji nič ne pomaga, ne domača lekarna, ne dr.,.. To je tisto, kar dela mojo nosečnost težjo in mi povzroča neprespane noči, težke dneve v službi in seveda skrbi, kako bo potem.. Kako so vaši Januarčki, zdravi?

Želim vam mirno noč in lep teden...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Januarčki 2012
28.11.2013 10:18:33   
kokosh
Mistica, čestitke in čim lepšo nosečnost do konca :)

Super, da je tvoja punčka že brez plenic in da se lepo razvija.

Naš fantič je kar zdrav (doslej je bil 3x nahoden in sredi poletja je staknil laringitis), je pa res, da ni v vrtcu. Še vedno govori po svoje in je včasih zelo razočaran, ko nekaj hiti pripovedovati in je jasno, da ga ne razumemo.

Odvajanje od plenic ima vzpone in padce. Včasih je po nekaj dni uspešno na kahlici, potem pa spet nekaj ne uspeva.

Je pa precej svojeglav in jezljiv. Zunaj se posede na tla, doma se uleže, pa še kakšno igračo zaluča po tleh ... Včasih ignorirava, včasih razlagava, da tako ne gre, včasih ga zgrabiva in odneseva ...

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Januarčki 2012
30.11.2013 16:30:00   
Mistica
Hvala, kokosh!

Super slišat, da je vaš fantič zdrav, naj bo še naprej! Odvajanje od pleničk je pa itak zahteven projekt, mislim, da pri fantkih še bolj.. Je pa tud luštno, ko se pol polulajo sredi ulice user posted image

Že kaj ustvarjate za decembersko vzdušje z vašimi malcki in pišete pisemca "dobrim možem"?

Vsem želim lep vikend..


(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Januarčki 2012
4.12.2013 17:59:50   
Matkurja
Hvala za čestitke! Se moram pohvalit, da se tokrat izključno dojiva in sem najbolj vesela mama na svetu. Kako je pa to fajn, ko ne rabiš sredi noči vstajat in flašk delat ampak samo jšk ven vržeš in je. user posted image

Kokosh, kako je na porodniški?

Mistica, čestitke tudi tebi.

Joj, ste vsi pridni z lulanjem in kakanjem. Naš Lojzek je preden sem šla rodit lulal ene dvakrat na dan v kahlico, če si ga spomnil, kakal še nikoli. Noče niti gosr sest, če mu rečeš, da naj kaka. Zdaj odkar smo pa doma z dojenčico pa se niti lužico naredit ne spomni. Danes je po dolgem času spet kahlo videl, ampak ni dal sam pobude, da bi lulal. Ma bo že. Spomladi/poleti bo zagotovo nam ratalo. Do takrat pa smo največji porabniki plenic na tem svetu. user posted image
Je pa vsaj sestrico dobro sprejel. Jo gre sam od sebe pogledat in pobožat, če joka, prec pove, da ja ne bomo preslišali. In še niti enkrat ni bil ljubosumen nanjo.

Decembrsko vzdušje? Nekaj ga na Miklavža napelujemo, ampak mu nismo še nič pisali. Je pa baje pri stričku že prinesel en velik traktor. Po moje bo ful vesel. Doma bo pa kaka malenkost verjetno. Jaz zdaj nimam časa hodit po trgovinah. Bo pa Božiček al pa dedek Mraz prinesel doma.

Imate kako idejo za voščilnice? Da bi z njim delala. Ronja bo ziher imela polno idej, samo nič jo nisem že dolgo zasledila.

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Januarčki 2012
5.12.2013 9:10:45   
kokosh
Kahlica - mi smo pri navajanju na kahlico zdaj naredili en korak nazaj, ker so se fantu očitno povečale potrebe po lulanju. Pove pa še ne, kdaj ga tišči. Se pa vsakič potrudi za minilužico v kahlici oz. že vnaprej napove, da "ni" (in takrat lahko na kahli sedi pol ure, pa res ne bo nič). Bo že. Kakanje pa tudi - ali se ga pravočasno detektira, da se nekaj pripravlja in potrdi, da ga kakat, sicer pa ni šans, da bi za dobro voljo svojih staršev kaj ustvaril ;)

Miklavž - meni se zdi, da še ne razume poante presenečenja in se mi zdi brezveze otroku predčasno "prati možgane". Bo dobil eno malenkost, da slučajno ne bo oropan doživetja, ampak meni so te stvari tako v breme in odveč, jaz pa čist brez idej ... Kar se res potrebuje, se sproti poišče, tisto, česar se pa ne, pa tudi za miklavža ne rabimo. Bova pa danes pekla piškote in kvašene parkeljne. Plastelin ima rad, tako da mu bo packanje s testom gotovo v veselje.

Porodniška - fino je :D Mali je doma, z možem ga spet navajava na red, ki je bil v varstvu pri starih starših po mojem mnenju malce prezrt (npr. take stvari, da obuti ali s hrano ne smemo letati po stanovanju, pa samostojno hranjenje - se mi zdi, da se jim enostavno ni dalo čakat, kdaj bo pojedel in so mu še vedno podajali ... ).

Navajanje na sorojenca - zaenkrat zaupam, da ne bo posebnih težav. Je vseeno še dosti majhen, da ni sposoben predvidevati posledic in kovati zarot, kaj prihod novega člana pomeni. Je pa "pomagal" sestavljati posteljico za dojenčka in je bilo noro. Zdaj samo še šraufa :D

Voščilnice - packanje s prstnimi barvami? čečkarije? Risanje z lepilom in posipanje s polento, peskom, bleščicami? Meni sicer nič od tega ni preveč blizu, ne maram nepotrebne packarije :D Ampak če

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Januarčki 2012
14.12.2013 1:16:02   
pinia30
Kdaj imaš rok? Ker očitno bova 2 januarčici pričakovali v marcu 14

Sem prav sentimentalno zajadrala na naš stari forum in vidim, da nekaj vas/nas pa le je še živih in če tudi nisem nikdar nekaj aktivno sodelovala, vas pogrešam!!!! ZELO! Ne vem kam gre cel sistem ampak marčevke 2014 so se odločile kar za nek zaprti forum in potem razni taki pomisleki ''''kaj če bi blokirali neaktivne?'''', tega pri nas januarkah ali kasneje januarčkih nisem nikdar zasledila, ma to je res tako ...ah, pogrešam to skupino.
IZVIRNO SPOROČILO: Mistica

Matkurja, iskrene čestitke tudi z moje strani!!! Velko veliko crtanja, spanja in predvsem zdravo zdravo dete vam želim!!!

A se me še spomnete? user posted image Tudi jaz se vam javljam po dolgem času in tudi pri nas bomo zopet zibali user posted image Tam nekje čez 4m. Moram reči, da še vedno nimam občutka, da sem noseča, razen da se mi je prej poznal trebuh kot v prvo... je pa res čisto drugače sedaj v drugo, ko preprosto ni časa za razmišljanje in res sem srečna, da zaenkat nimam nikakršnih težav (trakm, trkam,..).
Vidim, da vas kar nekaj pričakuje- čestitke z moje strani vsem, pa res vam želim čim manj težav!

Naša mala Januarka je pa običajno kar pridna, živahna, a ne divja in tudi v vrtcu uživa, imamo pa tudi mi razna trmasta in sitna obdobja. Malo pred njenimi 20-imi meseci smo opustili plenčko, razen ponoči še ni čisto suha. Govori tudi kar precej.. Je pa veliko bolna, kašlja pogosto tudi cele noči in sva z mojim že čisto obupana, ker ji nič ne pomaga, ne domača lekarna, ne dr.,.. To je tisto, kar dela mojo nosečnost težjo in mi povzroča neprespane noči, težke dneve v službi in seveda skrbi, kako bo potem.. Kako so vaši Januarčki, zdravi?

Želim vam mirno noč in lep teden...


(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Januarčki 2012
14.12.2013 11:52:24   
kokosh
Pinia30, čestitke za user posted image :)

Jaz tudi (že nekaj časa) ugotavljam, da smo bile na januarčkih 2012 malce svoj svet (v primerjavi z "običajnimi" nosečniškimi temami). In vsakič z veseljem preberem vsak nov zapis na tej temi user posted image

(odgovor članu pinia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Januarčki 2012
15.12.2013 11:42:58   
pinia30
Se strinjam, da smo bile januarke in naši januarčki res svoj svet:)...prav bedno kam gre ta svet...

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Januarčki 2012
15.12.2013 17:05:07   
trnuljčica
Obstoj januarčic 2012 je odvisen od nas samih. user posted image

Sicer je pred nami praznični čas. Če prištejemo še aktivnosti okoli rojstnih dnevov naših januarčkov, bo pestro.
Pri nas so ta mesec kar tri praznovanja rd. Pa številna praznovanja tu in tam. December je naporen....user posted image

Lp, januarčice.




(odgovor članu pinia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Januarčki 2012
16.12.2013 19:11:42   
Mistica
Ejla!
Pinia - rok imam šele v začetku aprila. Tudi jaz sploh nisem aktivna na forumu aprilčic 2014, čeprav je tam menda kar nekaj Januark 2012. Nekajkrat sem jih sicer brala, a nekako mi časovno ne znese, da bi tudi komentirala in tudi debata nekako ni bila v stilu Januark 2012 user posted image

Matkurja - kako ste? Lepo je brat, da bratec ni ljubosumen na sestrico. Glede nasveta, kako in kaj ustvarjati z našimi malimi- naši je bilo zanimivo odtiskati v DAS maso (tisto, ki je kot glina in se potem suši na zraku) z modelčki za piškote ali recimo v slano testo. Potem je te zvezdice tudi pobarvala s čopičem in prstnimi barvami. Na čestitke smo nato odtiskale smrečice s štempiljkami iz krompirja/ jabolk, pomočenimi v prstne barve in na te smrečice je nato lepila po eno zvezdico, jaz pa sem dodala še nekaj bleščic in ji seveda pri vsem pomagala, posebno pri odtisih smrečic. Je trajalo kar nekaj dni, a na koncu izdelek niti ni bil tako popacan user posted image V vrtcu sem nato opazila, da je kar nekaj izdelkov nastalo na podoben način- z odtisi prstkov ali recimo dlani, kamor so nato narisali/ nalepili učke, kapice, bleščice... Ali pa recimo, da so izrezali neko figuro (snežaka, božička, angelčka,..), nato pa so otroci to nekako "dodelali" ali še kaj prilepili..

Pozdrav vsem

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Januarčki 2012
16.12.2013 19:34:46   
pathra
Ojla tudi jaz vas berem.. sem bila januarka, ki je sicer potem pristala kot februarka, ker je tamala potegnila v nov mesec, ampak skozi pa sem klepetala z vami. No Mistica.. potem pričakujemo isti mesec.. pa še Bugimajstr je tam, ki je zelo sodeloval v januarčicah 2012.. škoda da se nam ne pridružiš.. sej smo fajn ;)

< Sporočilo je popravil pathra -- 16.12.2013 19:35:32 >

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Januarčki 2012
20.12.2013 13:45:01   
Matkurja
O, lepo, da ste se še druge oglasile. Čestitam vsem za nosečnot user posted image

Pinia, eno je odprt forum, drugo pa zaprta skupinica. Meni je zdaj v drugo tudi bolj odgovarjalo bit v zaprti fb skupini. Samo nas je od začetka isto število.

Mistica, hvala za ideje. Sm se odločila za tole http://www.google.si/imgres?espv=210&es_sm=93&biw=1366&bih=666&tbm=isch&tbnid=RhqsdiOg-6QzaM:&imgrefurl=http://www.ringaraja.net/forum/Bo%25C5%25BEi%25C4%258Dek_iz_dlani/m_4649530/tm.htm&docid=Pr7FQqIltnTurM&imgurl=http://www.shrani.si/f/3X/BI/1iOCeAzr/20091020-mitja-birmingam.jpg&w=640&h=853&ei=sYGxUrPHLvTb7Ab41oC4Bw&zoom=1&ved=1t:3588,r:2,s:0,i:85&iact=rc&page=1&tbnh=195&tbnw=147&start=0&ndsp=20&tx=74&ty=72 čeprav je zbolel in ne vem kako bo šlo. Upam, da do nedelje narediva.

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Januarčki 2012
26.12.2013 19:59:58   
Mistica

IZVIRNO SPOROČILO: pathra
No Mistica.. potem pričakujemo isti mesec.. pa še Bugimajstr je tam, ki je zelo sodeloval v januarčicah 2012.. škoda da se nam ne pridružiš.. sej smo fajn ;)


Čestitke tudi tebi, pathra! Seveda ste fajn, sploh ne dvomim.. bolj sem jaz tista, ki ne utegnem oz. si ne vzamem časa.. v drugo je res vse drugače in čas neizmerno hitro beži, še kak mesec in pol pa bom že doma, vmes 2. r.d. naše januarke, .. potem bo pa že šlo zares user posted image

Matkurja - super in luštna ideja! Nekaj podobnega sem tudi v vrtcu videla. Upam, da vam je uspelo, predvsem pa, da ste zdravi!

Punce, vam in vašim družinam želim tople, prijazne in mirne praznike ter prav tak vstop v novo leto! Naj bo predvsem zdravo za vse malčke in pikice ter vse bližnje!

user posted image

(odgovor članu pathra)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Januarčki 2012
1.1.2014 14:12:34   
trnuljčica
Vsem želim veliko zdravja in osebnega zadovoljstva v letu 2014. user posted image

(odgovor članu Mistica)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Januarčki 2012
3.1.2014 11:09:31   
beti 1
2 polža po svetu sta hodila
1000 dobrih želja s seboj sta nosila
10 jih pri vas pustila
in še 4 za povrh naložila.

SREČNO!!!


< Sporočilo je popravil beti 1 -- 3.1.2014 11:11:39 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Januarčki 2012
3.1.2014 11:39:11   
kokosh
Posebno, lepih spominov polno leto 2014 vam voščim tudi iz kokošnjaka, kjer trenutno vse vrši v pričakovanju novega piščančka, ki se pa kar noče izvaliti ;)

(odgovor članu beti 1)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Januarčki 2012
3.1.2014 15:07:57   
lily32
Vse dobro v novem letu vam voščim, stare "virtualne znanke". Predvsem obilo zdravja vam in vašim malčkom, no tudi vašim dragim, da ne bo pomote.user posted image
Kot berem nekatere ponovno pestujete dojenčke, čestitke in uživajte v razširjeni družini.

Včasih prav pogrešam naše klepetanje user posted image

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Januarčki 2012
9.1.2014 13:37:37   
Matkurja
Srečno tudi od mene.

Zdaj ko se bližajo rojstni dnevi, me zanima, kaj ste/boste kupile vašim malčkom za rojstni dan. Za prvega nismo nič, saj mu skoz vse kupujemo,kar rabi, zdaj bi pa rada, da bi imel kaj v spominu. Kar mu je miklavž prinesu skoz kaže drugim. Tko da mu nekaj pomeni.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Januarčki 2012
10.1.2014 16:31:10   
beti 1
Od naju bo dobila Crocse ker jih obožuje, od bratcev leseno dilo, kuhlo in valjarček (otroško) od dedkov in babic pa voziček igračo in oblekice za svojga dojenčka (oboje doma narjeno). Mi2 počakava s kakšno večjo igračo do RD ali pa ga izkoristiva npr. za smučarsko idr. športno opremo,...

lp

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?