|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2012
29.12.2012 10:55:58   
Puffy
Čestitam Inda user posted image Jaz sem še doma, dogaja se tudi ne nič konkretnega. Se je pa prejšnji vikend detece obrnilo na stran, tako da smo že mislili, da bo carski, pa sem imela včeraj spet UZ in je spet pravilno obrnjena user posted image , tako da zdej bomo čakali, da se samo začne. Ne vem pa kdaj - mogoče drugo leto user posted image

Si rodila v Šempetru? Kako je bilo? Včeraj sem imela kontrolo, nas je bila cela gužva in še eno smo poslušali kako rojeva, pa nas je vse minilo user posted image

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Goriška 2012
2.1.2013 14:23:09   
radirka
Z veliko zamudo Inda čestitkee user posted image lep da se crtaste :) Kaj pa Puffy že kaj novega pri vas? :)

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Goriška 2012
2.1.2013 21:22:45   
Puffy
Ma, nič še ni, sem 5 dni čez in štufa vsega in vseh, ker me skozi kličejo in pišejo, če je že kaj (govorim o žlahti, ki bojo itak med taprvimi zvedli, da smo rodili user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Goriška 2012
11.1.2013 9:53:19   
Inda_T
Hej hoj, sem kar malo pozabila na to našo skupinico...
Pa že nekaj dni je kar se je Puffy javila, a lahko predvidevam da je en januarček prišel na svet?

Lp!

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Goriška 2012
12.1.2013 14:30:11   
Puffy
Ja, sem tudi jaz rešena user posted image . So mi sprožili s tableto in pol sem drugi dan zjutraj rodila (8.1.) punčko Zalo. Sem šla 11 dni čez rok, ma mer pa ni imela za prenošenega otroka - 52 cm in 3550g.

Mi ni bilo prav nič fajn, ker sem imela popadke skoraj 12 ur na kake 3 minute, proti večeru so bili že bolj močni. Okoli 4 zjutraj sem se sprehajala po hodniku in mi je odtekla voda in je začela že dol pritiskat, tako da smo skoraj leteli v porodno in v enih 15 minutah sem rodila. V glavnem, to je to od nas, novih bodočih davkoplačevalcev ne bomo več delali user posted image S sestrami in vsemi sem bila pa ful zadovoljna, vse so bile super.

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Goriška 2012
12.1.2013 15:30:48   
jst123
Pozdravljene!
Se opravičijem ker vdiram v temo... pišem diplomsko nalogo in bi rabila pomoč nosečnic, ki imajo nosečniško sladkorno bolezen. Če jo katera med vami ima, bi bila hvaležna, če bi rešila anketo.

www.mojaanketa.si/anketa/269922700/

Hvala in lepo pozdravljene

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Goriška 2012
31.1.2013 12:41:41   
radirka
Puffi čestitke za novo Goričanko!! :) user posted image Kako ne boste delali novih davkoplačevalcev? Boš vidla kako hitro boš pozabila na porod.. ;)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu jst123)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Goriška 2012
31.1.2013 13:50:08   
Puffy
Radirka, 2 otroka mam prav zadosti user posted image Saj porod je pa že pozabljen, če pomislim, je bil ta manj boleč kot prvi user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Goriška 2012
1.2.2013 13:14:58   
radirka
Haha, meni se vsako jutro zdi da je tudi en dovolj glede na to da nič ne spimo user posted image sem mislila da se ti je porod zameril, ker te je dolgo martralo ;)

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Goriška 2012
7.2.2013 9:43:36   
20072007bb
Cau!
Bi vas prosila za pomoč...
Pred kratkim sem se preselila s štajerskega konca in sem se odločila, da bom rodila v Šempetrski porodnišnici. Zanima me kaj je na razpolago za lajšanje bolečin pri porodu in kje se dogovoriš za to? Prvič sem rodila v Celju z epiduralno in tam se ni bilo treba nič v naprej dogovorit, samo v porodni rečeš, da želiš epi.
Hvala za odogovore.
Lp

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Goriška 2012
19.2.2013 16:07:15   
bodoba mamica
ČE KATERO ZANIMA......


*NOVO*NOVO*NOVO*
VADBA ZA DOJENČKE TUDI V NOVI GORICI!!!
To ni klasična telovadba, ampak različni prijemi in gibi, ki dojenčka spodbujajo k pravilnemu razvoju (osvajanje vseh faz gibanja od plazenja do hoje brez prehitevanja otrokovih faz razvoja ter vpliv na vzpodbudo, razvoj in oblikovanje novih zaznav in povezav v nevrološkem smislu). Vaje krepijo odnos med otrokom in starsi, delujejo na otrokovo samostojnost in odločnost, predvsem pa na izražanje potenciala, ki ga nosi v sebi.

S sinom obiskujeva to vadbo v Ljubljani in sva zelo zadovoljna, saj nam je olajšala in popestrila vsakodnevne aktivnosti. Sedaj lažje podira kupček, odvaja vetrove, lažje zaspi in tudi dlje spi. S tovrstno vadbo izboljšujemo počutje, vzpostavljamo medsebojno zaupanje in imamo poleg vsakodnevne rutine tudi kaj prijetnega početi;) Sara Čotar


*NOVO*NOVO*NOVO*
VADBA ZA DOJENČKE TUDI V NOVI GORICI!!!
To ni klasična telovadba, ampak različni prijemi in gibi, ki dojenčka spodbujajo k pravilnemu razvoju (osvajanje vseh faz gibanja od plazenja do hoje brez prehitevanja otrokovih faz razvoja ter vpliv na vzpodbudo, razvoj in oblikovanje novih zaznav in povezav v nevrološkem smislu). Vaje krepijo odnos med otrokom in starsi, delujejo na otrokovo samostojnost in odločnost, predvsem pa na izražanje potenciala, ki ga nosi v sebi.

S sinom obiskujeva to vadbo v Ljubljani in sva zelo zadovoljna, saj nam je olajšala in popestrila vsakodnevne aktivnosti. Sedaj lažje podira kupček, odvaja vetrove, lažje zaspi in tudi dlje spi. S tovrstno vadbo izboljšujemo počutje, vzpostavljamo medsebojno zaupanje in imamo poleg vsakodnevne rutine tudi kaj prijetnega početi;) Sara Čotar

http://www.youtube.com/watch?v=vdyjrJg6u5Y




POZDRAVLJENE

(odgovor članu 20072007bb)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Goriška 2012
24.2.2013 10:44:40   
moko
kje in kdaj pa bo ta telovadba?

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Goriška 2012
26.2.2013 10:04:42   
bodoba mamica
Začnemo naslednji ponedeljek 4.3 ob 10.30h v solkanu v industrijski coni ZDRAVO GIBANJE - IRENA JEVŠČEK .

(odgovor članu moko)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 8:55:03   
chapita
Pozdravljene,

vem da je ta tema že zelo stara pa me zanima ali se vseeno najde kaka mamica, ki je iz goriškega konca. Zanima me sicer ali je imela katera nuhalno v Medartisu in kako je bila tam s samim pregledom zadovolna ?

LP

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 12:12:45   
bodoba mamica
Jaz sem jo mela 14 dni nazaj sem imela Dr.Boštjan ... (nevem kako se piše) in sem bila zelo zadovolna... njegova prijaznost,kako vse razloži in pove nam je bilo zelo lepo. Ker ko sem bila v lj. za hčerko se mi ni zdelo da nam je vse tako razlagal. Glej da daš ŠPAR + kartico ker dobiš popust.

Srečno

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 16:25:45   
karena
Bila decembra pri dr. Reljiću, tudi zelo fajn. Šment, za spar kartico pa nisem vedela.

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 20:19:27   
chapita
Uuu hvala:) sm vidla tm na njihovi strani 22% sam nism pa vedla da se tudi za nuhalno upošteva.
Hvala:))

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 20:20:29   
chapita
Uuu hvala:) sm vidla tm na njihovi strani 22% sam nism pa vedla da se tudi za nuhalno upošteva.
Hvala:))

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Goriška 2012
24.3.2015 21:35:33   
juvell
Živjo, tudi jaz sem bila decembra pr dr. Reljiću, ki je prijazen, veliko razloži, vsako stvar (organe, razdalje, samo svetlino) večkrat pogleda, da
se prepriča, da je vse ok. V prvi nosečnosti sem bila na nuhalni v Dravljah v Lj, pa se mi je zdelo bolj prijetno v Gorici, čeprav tudi v Dravljah ni bilo slabo.
Za Spar kartico sem na srečo vedela user posted image

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Goriška 2012
25.3.2015 8:31:33   
chapita
Ste dobile tud CD? Al ste nesle USB ključek s sabo?

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Goriška 2012
25.3.2015 11:28:38   
juvell
Vse slike in filme pošljejo kar na mail, tako da ne rabiš ne ključka ne CD-ja.

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Goriška 2012
26.3.2015 9:32:18   
chapita
Hvala :)

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Goriška 2012
26.3.2015 9:33:27   
chapita
Hvala :)

(odgovor članu juvell)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Goriška 2012
16.6.2015 10:50:28   
nektarinka
Živijo,
vidim da je ta tema malo zamrla, mene pa vseeno zanima kako ste nosečke, ki hodite k ginekologinji dr. Polenčič v Šempeter zadovoljne z njenim delom? Do sedaj sem bila pri njej samo na 1 pregledu (v 9 tednu) in nisem dobila ravno veh informacij o katerih sem spraševala, tako na hitro te prekine ....

(odgovor članu chapita)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Goriška 2012
16.6.2015 12:38:07   
leilani
Js hodim h njej...ne vem zaenkrat vse ok...sm imela težave, pa je takoj pogledala če je vse ok...


kdaj maš pa PDP?

(odgovor članu nektarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?