|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2012
28.10.2012 12:38:14   
bodoba mamica
no tudi jst nism še pršla na svoj račun še čakamo in odštevamo upam da bo prđlo hitro k sm že malo štufa tega čakanja kdaj bo pršu moj sonček na svet ubistvu mam še 9dni do roka ampak teh 9dni se vleče in vleče ni konca. :) ampak bom potrpela

jst bom danes skočila pogledat v super novo v BC kako so naredili ampak ne zaradi tega ker bi rada šla v BC ampak mi je zmanjkalo donat mg in če nimam ponoči za pit tistega ni šans da spim user posted image

no pupe zdej se fajn shladilo bo treba dat že bundo gor okrog sm vidla da sneži še dobro da pr nas ne k verjetno bi bla katastrofa.


no lepo se mejte

in uživite

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Goriška 2012
28.10.2012 14:23:28   
Puffy
Zakaj pa ne moreš spat brez donata? Baje ni dobro proti koncu pit magnezija.

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 12:03:01   
radirka
Žiiivjoouser posted image vam nisem nikamor pobegnila, lepo pa da ste me pogrešaleuser posted image naš user posted image je strašno priden zadnje dni, tko da mama ne utegne nit nic napisat sm goruser posted image user posted image grozno :) Mi tud kar v qlandiji nakupujemo za oblečt in sicer hm in kik.. se mi zdi da majo za dojenčke v kiki prou zadosti kvalitetne in lepe stvari itak jih ekspresno hitro prerasejouser posted image in se mi zdi bv zapravljat še enkrat več u bc in pikapolonici dokler gre tolk hitro mimo user posted image naše detece je itak požeruhec :D
Magnezija pa res ni dobro konc nosečnosti pit ker zavira krče in nej bi škodu za porod.. ne vem :) Mi smo itak prehiteli cajt s porodomuser posted image Pomaga pa kalcij za krče če zarad krču piješ magnezij, saj meni je pomagal ful :)

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 16:39:40   
Inda_T
Puffy, ja, končna odločitev je padla, v Šempeter grem (čeprav me čaka še spopad z g. - ona namreč dela strahotno reklamo za Postojno in EA, pa je do se daj še vsako nosečnico prepričala, da je šla gor... Tako da držim pesti, da v tej izmenjavi mnenj ostanem za Šempeter)

Drugače, pa cunj za malegi sploh nisem še kupila, nič, ker sem večino zadev dobila od sodelavk in kolegic... Ampak se morava z mojim vseeno odpravit vsaj kupit pajack aza iz porodnišnice domov - da nam vsaj nekaj ostane za spomin... user posted image

Kateri voziček pa ste naročili? Jaz sem nekaj časa tudi razmišljal ain gledala opcije, ampak potem sva vzela enega second hand v Pikapolonici (sej otem smo že debatirali)...

Aja, glede na to, da sva ostale same pa te vabim, da prideš pogledat v skupino Decembrčice 2012, tam nas je nekaj aktivnih... Saj, če se prav spomnim, imaš tudi ti pdp decembra?

Lp

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 16:51:20   
Puffy
Aja, te prav prepričuje ginekologinja? user posted image Ma naj še plača pol user posted image Meni se ne da it v Postojno, ker pol mojega res ne bo na obisk user posted image Pa s Šempetrom sem bila prav zadovoljna, z osebjem in tudi s hrano. Razen tista cerkev me moti, k skoz zvoni user posted image

Naročili smo Concord neo, je bil komplet okoli 500€, če se prav spomnim. Tu so bili pa okrog 800€ takrat. S tem, da smo mi vzeli star model (v bistvu se je samo barva razlikovala), zato je bil toliko cenejši.

Malo sem brala pri decembrkah 2012, pa se ne bom zdej na koncu vključevala v debato, ker jih ne poznam user posted image

Radirka, tudi mi kupujemo v Kiku, HM in CA, pa so mi cunje prav lepe in poceni, tako ko osvinja mala vse, je že dobro user posted image

Zadnjič na otvoritvi BC sem dobila 3 bone za 10% popust na ves nakup, tako da bo prišel prav, ker rabimo novo previjalno podlogo in par drobnarij.

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 19:51:49   
bodoba mamica
oj kak mraz zunej za ne virvat

hm nisem vedla da zavira krče ubistvu jst pijem donat zaradi zgage ne morem sprat čene ni šans kar za bruhat mi gre k jo mam tko močno , če pa ma kaka drugo rešitev bi bla ful kontenta da bi jo vedla.

oblekce sm use dobila neki pa sm pa le kupla ubistvu bol za mojo dušo ne pa ker mi manjka neki v oviese v it. neki pikapolonci neki mi je mama kupla v CA tko da tudi jst se strinjam da ni potrebno kupovat dragih reči k tko hitro urasejo da je za neverjet in še nekatere stvari niti ne utegneš oblečt.

voziček nam je posadla teta od mojga je pa od bugaboo je pa res da če bi šla kupovat sama nebi nikoli kupla tega ker stane 1000eur tko da ne čene pa je fenomenalen žlajfi,amortizerji gume za cesto(ravno), za po makedamu, za v gozd uglavnem ni da ni no, sm ga z veseljem sprejela user posted image



lepo se mejte



(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 20:06:34   
bodoba mamica
ojla kaka zima zunej

a to pa nisem vedla da magnezij zavira krče ampak jst pijem donat zaradi zgage ni šans da spim ponoči če je ne spijem k je tko močna da mi dela kar slabo in za bruhat mi gre :/ če kdo pa ve kako drugo varjanto za odgnat zgago v tem primiru bom ful zadovolna .

ja cunjice se res ne splača kupovat prow veliko (če jih seveda dobiš) je pa lepo in za dušo fajn da greš kej kupit kar ti je tebi ušeč user posted image

voziček nam je posodla teta od mojga tko da hvala bogu ga nam mi blo treba kupovat je pa amriški bugaboo ful fajn ma use ni da ni žlajfe,amortizerje, gume za ravno , makadam, gozd uglavnem preveč sej ubistvu če kupiš novega in use kar rabiš pride 1000 eur jst se res ne bi odločla za ga kupit če ga nebi dobili.



mejte se fajn

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Goriška 2012
29.10.2012 20:07:36   
radirka
Podlogo za previjalno smo mi vzeli v ikeji, je taka da neki napihneš, neki je pa fiksno in sem dala par € za njo:) Za nas je kar ok, je lih prov velika za na našo previjalno :) Mi smo tud dosti dobili za oblečt, sam itak se je težko zadržat nič kupit ko je tolko simpatičnih stvari za te male cukrčke.. Smo pa mi dobili ooogrooomnooo bonov za pikapolonico za darila in sploh človek v tej Goriški pikapolonici nima kaj kupituser posted image ne vem al imajo povsod tako slabo ponudbo v primerjavi z BC al je Gorica tud pikapolonica bolj odpadna roba kukr vse ostalo user posted image

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Goriška 2012
30.10.2012 8:35:27   
Inda_T
Hej hoj, pozdrav vsem 'povratnicam' user posted image

O donatu je tako, da ga ne smeš pit po 36 tednu, ker zavira krče in ti lahko zmuti popadke, ko pride do pravih... Za zgago pa ne vem kaj bi drugega lahko pila, mogoče bi bilo smiselno kaj pobrskat za kak Pušenjakov nasvet ali pa it kar v lekarno....

nakupov se midva nisva še lotila, zdej se mi tudi ne da, neki sem prehlajena, grlo me boli, modrostni zob mi raste in me še uho boli... Skratka, kot cunja bi najrajši na kavču ležala ampak potem postane problem hrbet... Mah, upam, da gre vse skupaj čim prej mimo, da se v začetku novembra lahko dam malo na off...

Ginekologinja pa ja, naredi vsem nosečkam celo predavanje o tem kako porod strahotno boli in kako ti ostanejo psihične rane celo življenje in kako je EA v Postojni edini način, da prideš s poroda normalen človek... Kolegici je naredila to predavanje vpričo moža, pa je bil on še bolj paf kot ona... Bom videla lastno izkušnjo naslednjič... O zvoniku v Šempetru pa nisem nikoli razmišljala sploh, v bistvu kar se spomnim ga nisem nikoli slišala... JE pa res, da je že dooooolgoooo kar sem bila v bolnici (razen na obisku - tega je bilo letos poleti veliko prevečuser posted image )

Voziček, pa tako, mi živimo na precej strmem področju z veliko makadama okrog hiše, tako da je nuja v gumah in žlajfu... In tako še dobro da smo dobili tega Jane-ja, ki izgleda kot nek traktor ampak konec koncev je pomembno edino to, da lahko zadržim voz z otrokom tudi ko se peljeva v dolino... user posted image Če bi pa živela kje v bolj normalnem (ravnem) okolju, pa bi definitivno vzela Mutsy Evo-ta... (zdej me spet skomine po njem dajejo... ker to je bil tisti perfekten voziček, ki je imel točno vse karakteristike ki sem jih hotela...)

mraz in cunje, ja, to je čisto svoja tema... Sama sem zdej v fazi, ko imam majce oblečene kar od moža, čez trebuh pridejo super (čeprav se bojim, da ko bo rastel, da mi bojo premajhne in bom anti morala prešaltat na majce od user posted image tata ) user posted image . Bundo pa mi je posodla sodelavka, ki si jo je kupila zase (rodila je začetek januarja, tako da računam, da mi bo prav čisto do konca)...

previjalno bomo dobili sposojeno, pa mislim, da je tudi podloga gor še v redu, če pa ne bomo en izletič do ikee naredili... Ikea je itak kul...

O nakupovanju v qulandiji pa raje ne bi, ker se mi zdi, da tam samo živce izgubljam... Včasih grem v oviese, kaj pogledat, in v mexx ko so popusti, ostale trgovine pa me ne vidijo (razen špara), kako bo za malega pa ne vem, če pravite da so zadeve v kiku dovolj dobre, potem bom še tja šla, ampak v ostale pa me čisto nič ne vleče... Sem upala, da bo supernova kaj več ponudila (tudi za odrasle), ampak kar berem je bolj bogo vse skupaj...

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Goriška 2012
30.10.2012 9:08:14   
Puffy
Ma kašne ma tvoja ginekologinja...psihične rane user posted image Bolečino boš že prve dni po porodu pozabila in to bo to. Sej tudi če se urežeš v prst, čez par dni že ne veš kako je zgledala bolečina ne? user posted image

Mexx je že en cajt zaprt veš user posted image Sej jst bi šla v Ikeo, če bi rabla še kaj drugega, ma samo zaradi podloge se mi pa ne splača. Drugače pa rada firbcam po takih trgovinah user posted image

Jaz imam ene par nosečniških cunj, nisem kupovala ful, ker za to mi je pa res škoda denarja. Majice za doma pa nosim tudi kar od mojega ali pa od moje mame user posted image

Mene že par dni tako boli glava zvečer, da mi jo ma za odpret. Že čez dan se mi hoče glavobol uturit, ma je še znosno, zvečer pa je grozno. Včeraj mi je kar malo slabo delalo od bolečin. Lekadol pa itak ni bog ve kej.





(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Goriška 2012
30.10.2012 13:39:18   
Inda_T
Puffy, ja, je kar karikatura, ta moja g. in hec je v tem, da je tik pred penzijo in ima tudi svoje otroke... Je pa baje taka sprememba pri njej odkar je postala nona... Hčerka je seveda rodila v Postojini z EA in od tu ta vir reklame... user posted image

Od kdaj je pa Mexx zaprt? Katastrofa, mislim, res že dolgo nisem bila nič v šopingu in sploh v qulandiji ampak to me je pa kar malo šokiralo... Jaz sem tam vedno rada kakšno lepo cunjo za v službo kupla... Mater, ampak sedaj pa res ni mogoče v tej bogi Gorici nič spodobnega kupit...

šit za glavobol... Ne vem kaj ti rečt? Si poklikala kaj kakšen forum kaj poleg lekadola bi lahko popila da bi ti opmagalo... Ker trpet da boli, tudi ni glih najbolj dobro... Po moje...

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Goriška 2012
30.10.2012 16:14:15   
Puffy
Sej tudi moja mama je začela ful komplicirat odkar je ratala nona user posted image Je rekla, da pri meni in sestri ni nikoli tako komplicirala, kot zdej...Ne vem kaj je to, upam da jst ne bom taka user posted image

Mexx je zaprt kar ene par mesecev. Jst zase itak kupujem v New yorkerju, pa si tako poredko kaj kupim...tudi če grem z namenom, da bom kupla kaj zase, kupim vedno kaj za tamalo.

Sej ne vem zakaj ta glavobol, mogoče tudi zato ker par dni nisem bla zunaj (razen prej smo šli do Hoferja). Ma prvo je bilo tako grdo vreme, danes se mi pa ni dalo it ven na mraz user posted image Saj ne vem ali moram poklicat ginekologa ali splošnega zdravnika, da vidim kaj reče...ma itak kaj dosti mi ne more pomagat zdej v nosečnosti pomojem. Se mi zdi, da če grem v temo in tišino, da mi tudi malo pomaga. Samo kaj k moja ni tiho 5 sekund, skoz neki vriska, cvili, poje, blebeta... user posted image

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Goriška 2012
31.10.2012 9:11:37   
radirka
Jojj ta vaša ginekologinja je grozna, a te ne prime da bi menjala? :) Da bi mene tolk plašla s porodom bi znorela v nosečnostiuser posted image Očitno dobi % iz PO da tolk navija zanjo al ne vem.. sploh pa pravjo da tud EA ni prou nedoužna, da ima svoje posledice.. maa na kratko, če so ženske v preteklosti ble sposobne rodit naravno, smo tudi mi :) Tak je bil moj moto pred porodom user posted image V porodni sobi sem sicer v določenih trenutkih mislila da ne bom preživela, ma sm še tle :D Zgleda da sem se motla user posted image
Glede bolečin pa ponavadi kar vsi rečejo da v nosečnosti samo lekadol :/ Saj meni so tko rekli- oseban zdravnica, ginekologinja..

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Goriška 2012
1.11.2012 11:27:47   
lelyka
oila..evo mene po dolgem času..mi se že veselo crtamo..in imamo punčko..o šempeterski bolnici pa odvisno kako naletiš..jaz sem že v drugo imela slabo izkušnjo..ampak kot pravim kot naletiš..saj zdaj je že pozabljeno..vazno,da sve sedaj z malo okej..in da sve doma..nič šibam..ker ze jokamo k je čas kosila:):)

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Goriška 2012
1.11.2012 12:31:50   
Puffy
Radirka, tudi jaz sem govorila babici, da bom kar umrla in naj že enkrat zreže tisto reč ven iz trebuha user posted image Sej pol na koncu sem se prav grozno počutila, ker sem o svojem otroku tako grdo rekla, ma kaj češ user posted image

Lelyka, a so bili neprijazni ali kaj?

Glava me pa hvala bogu ne boli več, očitno je pomagal zrak in popoldansko spanje včeraj, sem si kar izborila skoraj 2 uri spanja. Danes smo pa spet kar doma, ta dež....

(odgovor članu lelyka)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Goriška 2012
2.11.2012 7:54:12   
Inda_T
Radirka, ja, ima svoje finte, milo rečeno. Sem pa 100% da jo zamenjam, tako ko zaključim z nosečnostjo. Ker fora je, da ko ti en g. odpre materinsko knjižico te noben drug noče več vzeti. In preden sem zanosila sem tako malokrat bila pri njej da se mi niti sanjalo ni kakšna bo...

glede bolečin v nosečnosti - ja, tudi jaz sem slišala tisto o 'samo lekadolu in nič drugega' ampak če bereš Pušenjaka na med.over.net ima kar razumljive razlage zakaj se v majhnih dozah sme tudi kaj drugega...

lelyka, čestitke za malo, in malo manj za slabo izkušnjo... Kaj se je zgodilo?

rojstvo brez EA, ja, tudi jaz sem v prvo odločena it v šempeter in posledično rodit brez ea. Pač, itak se ne ve kakšne posledice lahko ime, kot si napisala radirka in drugič, noter ne bo ostal, tako ali drugače... Sem se itak psihično prepričala, da je ne bom rabila.... Kako se bo izcimilo bom pa poročala user posted image

puffy, nič se sekirat zaradi takega govorjenja, okoliščine in hormoni so naredili svoje in mislim, da je babica slišala že več še hujših stvari user posted image

sem pa bila tudi jaz včeraj doma, sem se počutila full slabo, trebuh me je tiščal dol, trd je bil cel dan, če pa že ni bil trd je imel mali noter tak rok'n'roll, da je bilo veselje.... Potem sem la pa spat že ob 9h in evo me danes, kot nova user posted image

(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Goriška 2012
2.11.2012 13:58:45   
radirka
Hormoni so res ena grozna stvar ja user posted image Glede ginekologa pa nisem vedla da te v nosečnosti nočejo vzet..kar neki, takrat ko najbolj in najpogosteje nucaš ne moreš menjat.. :)
Inda_T saj bo šlo res brez EA, boš vidla ;) Pa še eno fajn babico boš dobila in bo 1,2,3 zunej mali user posted image nit opazla ne boš kdajuser posted image
lelyka čestitke za malo princesko :) Upamda je pridna!user posted image

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Goriška 2012
2.11.2012 14:37:53   
pupika_22
da se še jaz javim po dolgem času. ste ratale kr aktivne :D
tudi za mano je že... danes ima naša punca en tedenuser posted image
glede poroda...super izkušnja glede na prvič. sem imela super babico-Vanja je bla in občasno še Josipa(je bla čene pri drugem porodu). res same pohvale, je dihala z mano, vse lepo povedla, razložila... je bil pa ekspresen porod..dobrih 20 minut popadkov in konec. so pa boleli..sm tud js rekla umes da nemorem več. no, pol pa je šlo user posted image
ko vidiš user posted image , pozabiš takoj na bolečino.
kar se tiče samega oddelka pa... kukr kira sestra. ene zeloooo fajn (Alenka-ta starejša, Meta-mlada, bjondasta, in Gorjanova-črna, enih 45 let), ostalim sm mela občutek da se jim neda delat..obup!
no, važno da je mimo :D

aja, kar se tiče magnezija.,,joj js sm vedla da nesmeš pit, zato nism pila več magnesola, sam donat sm pa useeno pila prou do konca (lahko sm zato šla čez rokuser posted image ). brez njega nism zaspala, ker me je zgaga prav žgala in tudi bruhala sm zaradi tega. je pa po porodu kr zginla, hvala bogu user posted image

uživajte in lepo odštevajte!

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Goriška 2012
2.11.2012 20:01:29   
Puffy
Inda_T sej verjamem, da je slišala boga i svašta, ma jaz se itak sekiram za vsako stvar, če jo narobe rečem user posted image

Pupika_22 čestitke user posted image Tudi jaz sem imela Josipo v prvo, zakon je. Upam da zdej tudi dobim kako fajn.

Mi pa že 2 dni trdi trebuh in tišči, pa v mehur me tako pritiska, da imam občutek, da bi morala lulat non stop.

Glede EA - tudi če bi v Šempetru bila možna, je pomojem ne bi vzela, ker je drago in na koncu je itak nimaš več in te lih tako boli ku user posted image Mi je pa dala sredi poroda neko svečko in inekcijo, pa ni nič pomagalo. Pa umetne sem tudi imela že od začetka, tako da sem res štela zvezde user posted image

(odgovor članu pupika_22)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Goriška 2012
3.11.2012 23:02:30   
bodoba mamica
najprej čestitam pupiku_22 in lelyki

glede magnezija jst sm se pozanima in so mi rekli da ga lahko do konca piješ ampak je treba pred pitjem razplinit .
imam še eno uprašanje jst mam zdej v torek 6.11 rok in morem it prvič na pregled v bolnico kam morem it a kdo ve? da se ne bom tam zgubljala kukr en čuk in še kdaj je najbulši da grem da ne bi naletela lih na tanajvečjo gužvo k je možno k res se mi ne da čakat v tisti bolnici. no seveda če ne rodim prej to se pravi ju3 al v pondelk marija kako je lepo napisat kukr koli komi čakam da vidim našega sončka k res ne morem več čakat, pa vi kako ste dočakale zadnje dneve ?

lepo se mejte


(odgovor članu Puffy)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Goriška 2012
4.11.2012 15:15:35   
pupika_22
hvala za čestitke!
alora moreš it v aprn. napotnico vrjetno že maš-z njo se prijaviš na pultu v stari bolnici (skozi vrata in pole levo po hodniku in na desni je pol za prijavit). tam dobiš nalepke, in use ukop z napotnico pole neseš gor. aprn je v prvem nadstropju, greš mimo krvodajalske, pol so na hodniku vrata in pol takoj na desno je mičkina čakalnica. piše APRN na vratih. tam se kr usedeš in babica (ponavadi Milica) kliče in hodiš po vrsti notr. pejdi čim prej zjutro, da boš ob 8h al takoj po 8h tam, kr že v tem primeru pred 10 neboš končala. če boš mela še uz, bo lahko tudi 1 ura. js sm bla največ do 1.30 tam.. sm pa hodila tja h Šoštariču na kontrole, tako da sm bla od septembra do konc oktobra usako sredo..po celo jutro!! u glavnem babica te prvo popiše-podatki in te monade, zvaga, zmiri pritisk in pol čakaš da prideš na vrsto za ctg. pol ko pride zdr. (po 9.30), kličejo po vrsti za notr. če boš mela še uz, boš mogla počakat, da use končajo pregled in pol greš šele na uz. usaj tako je pri Šoštariču ob sredah.
ti želim, da ti čimprej minejo tej zadnji dnevi.. meni je skoz govoru da mi bo sprožu prej porod (mala ima eno ledvičko povečano) in usak teden se je premislu, na koncu sm bla en dan čez rok pri Krkočevi in je rekla: nebomo čakali, vi ste za rodit :D in me je poslala v P. čene bi blo lih za prvi november user posted image

Puffy, kdaj imaš ti rok? mene je tudi ful pritiskala na mehur.. me je prou pikalo na trenutke. ful čuden občutek je bil, ker v prvo se mi ni dogajalo kaj takega. verjetno ker je drugi in je lega malo nižje..

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Goriška 2012
4.11.2012 16:37:34   
lelyka
hvala za čestitke..:)
men tud šoštarič,da bomo še počakali..
potem drug dan pa krkočeva pregleda in reče vi ste za rodit..
jaz jo gledam..k sem bila dva dni do roka..pa nobenih popadkov..
no in potem sem šla v porodni blok in se začela nočna mora:)..
najprej predrla mehur al kar koli..pol mi začela šopat popadke..
šoštarič mi je pole delu se uz,ker sem prvo carski mela in reku,da ker bo mela mala največ 3200 in da bo majhna,da gremo v naraven porod..jaz nisem bila za to..no in na koncu je mela mala 4100 in 45velika..in ni hotela ven..je prišla krkočeva da bo vakum delala in jaz ni šans sem rekla ne..pol neki tezila..pa je šoštarič prišel in pol dvakrat po trebuhu skoču in je hvala bogu prsla ven..vakum pol ni bl potreben..aja pa med tem k so jo vlekli so ji še ključnico počili..da o tem koliko sem prešita ne govorim:)tko,da na koncu poroda so se mi vsi opravičevali..ker so mire zataile..ker v tem primeru na tezo in kg bi mi mogli carski delati..moja g mela prav ko je merila..ampak noben me ni poslušal..no ampak sedaj je mimo..in se veselo crtamo..kot sem ze napisala kokr naletiš...mogoče bo v tretje bolša izkušnja,če bo:):):)aja babico sem pa milico mela kot prvič..in svaka ji čast..

(odgovor članu bodoba mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Goriška 2012
4.11.2012 19:15:05   
radirka
To pa res ni lih porodna izkušnaj katero bi si človek želel :/ Ah, mi bomo pomoje naslednjič razmišljali o LJ, se nam je Šempeter malček zamiru bomo vidli.. kje je še naslednjič :D Moj bi sicer hmali ma bo mogu še prosit in vztrajat user posted image user posted image
Sej pravjo da se pozabi s cajtom ;) Bolečino hitro in slabe spomine menda tudi.. Bomo vidli user posted image
A so pridin vaši user posted image ob tem obupnem vremenu? Naš je sitn, tle se cele dni prekladamo po hiši in ne vemo kaj bi sami s sabo, pol je pa še njemu dougčas bi šou malo na vozičkanje user posted image
Lep zadnji počitniški večer želim! :)

(odgovor članu lelyka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Goriška 2012
5.11.2012 9:01:32   
Inda_T
Čau punce,
same babnice se rojevajo vidim, še dobro, da bo naš imel kaj izbirat user posted image

Kakorkoli, naš v trebuhu je siten 100 na uro, tako brca, da sem pred poldnevom že zmatrana. Mi trebuh poskakuje na vse konce in kraje... Sem ga bila včeraj že malo sita, potem pa se je odločil za nekajurni počitek in sem takoj ratala panična da ni kaj narobe, ker ga ne čutim... Mislim, zastopi ti nosečniške hormone. No, danes že od 7h veselo premetava ta moj bogi trebuh naokrog in jaz sem prav vesela... user posted image

O porodni izkušnji, pa lelyka, lahko rečem le omg, si torej imela podobno situacijo kot kolegica ki je rodila v PO (in ji je potem g rekla, da če bi šla v šempeter bi ji carski naredili), v glavnem otrok težak 4600, dolg 56, in so ji vakum delali (ob tem da ji v 20 urah kar je bila gor niso uspeli naredili nobenega uz niti ocene velikosti, čeprav je bilo že laiku po velikosti trebuha očitno, da otrok ne bo imel glih 3000). Zase upam, da mi fantič ne zraste do velikosti njegovega očeta, ker bom imela tudi jaz tako situacijo... user posted image

o EA sem tudi jaz slišala isto kot ti puffy, na koncu ko najbolj boli itak popusti, zato ker te mora bolet da sploh veš pritiskat, ker se otrok drugače ne bi mogel rodit. v po povejo na licu mesta zelo jasno, ker so ženske hotele denar nazaj kao da jim ni prijela... pa tudi nam v materinski so rekli, da je ea ful fajn, ker nič ne boli... in potem ugotavljaš da je to samo ena nategancija, da bi čim več ljudi plačalo za to...

o donatu pa nisem vedela da splenkanega lahko piješ... sem mislila da je mg problem ne pa co2... user posted image

o vremenu pa ne bi... ker če se bo dogajalo kot so napovedali, nas bo Vipava odrezala od sveta... jaz sem pa za danes imela plan kako bova z mojim šla kam v šoping... mislim, končno je fraj, da bi kam lahko šla pa bova očitno doma... no, sej tudi to je za kaj dobro... user posted image

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Goriška 2012
5.11.2012 9:46:32   
Puffy
pupika, 28. decembra imam rok. 1 2 3 bo tle in meni se kar ne da spravit šare ven iz sobice, da bi jo malo poštimali user posted image

lelyka, to je pa res grozna izkušnja user posted image Ma ne vem zakaj Šoštarič tako odlaša vedno s CRjem, to sem že večkrat slišala okrog.

radirka, pri nas sem bolj jaz tista, k se ji ne da bit noter ob vsem tem dežju user posted image , moja bi itak najraje bila vedno doma user posted image Sploh se ji ne da hodit ven kaj preveč, pa lih tako gremo vsaki dan, pol je pa domov ne morem spravit z igrišča user posted image

inda_t, za taglavni del moreš bit brez ja, zato mi je pa res škoda denarja, da me bo na koncu lih tako bolelo.

Ma jaz sem tudi brala o magneziju, da se ga ne bi pilo na koncu, zaradi krčev in lažjega odpiranja.

(odgovor članu Inda_T)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?