|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ideja za rojstnodnevne prigrizke
11.4.2012 10:25:45   
Ajra RR
Starši, kaj pripravite za rojstnodnevno zabavo vašega otroka? Katerih prigrizkov so njegovi prijatelji najbolj veseli?

Nekaj idej si lahko preberete tudi tukaj: http://www.ringaraja.net/clanek/ideje-za-rojstnodnevne-prigrizke_5376.html

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
12.4.2012 11:01:03   
*bubi*
Poleg naštetega so šle pri nas v promet tudi mini hrenovke in mini žemljice user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
12.4.2012 20:40:02   
Paštetka
Ne, mi zameriti, ampak se mi ta članek, če mu lahko rečem zdi,katastrofa od članka.
Sem mislila, da bo kakšna luštna idejica za prigrizke.... Pomfri, čevapčiči,pica... user posted image ? Dunajca ste pozabili še samo, ki ga tudi deca obožujejo. user posted image
Pa da imajo radi mehurčkeuser posted image . A jih res rabijouser posted image user posted image
Da jim postrežemo z doma narejeno ali kupljeno tortouser posted image čisto resno...A so to idejeuser posted image
A me z*****teuser posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.4.2012 20:42:10 >

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
12.4.2012 20:45:09   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ne, mi zameriti, ampak se mi ta članek, če mu lahko rečem zdi,katastrofa od članka.
Sem mislila, da bo kakšna luštna idejica za prigrizke.... Pomfri, čevapčiči,pica... user posted image ? Dunajca ste pozabili še samo, ki ga tudi deca obožujejo. user posted image
Pa da imajo radi mehurčkeuser posted image . A jih res rabijouser posted image user posted image
Da jim postrežemo z doma narejeno ali kupljeno tortouser posted image čisto resno...A so to idejeuser posted image
A me z*****teuser posted image



Nekaj takega sem tudi sama pomislila in prav tako bila razočaranauser posted image Članek z naslovom obljublja kakšne nove predloge, ne pa že vsem znane "ideje", ki to torej niti niso ...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
13.4.2012 18:29:59   
lily32
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Ne, mi zameriti, ampak se mi ta članek, če mu lahko rečem zdi,katastrofa od članka.
Sem mislila, da bo kakšna luštna idejica za prigrizke.... Pomfri, čevapčiči,pica... user posted image ? Dunajca ste pozabili še samo, ki ga tudi deca obožujejo. user posted image
Pa da imajo radi mehurčkeuser posted image . A jih res rabijouser posted image user posted image
Da jim postrežemo z doma narejeno ali kupljeno tortouser posted image čisto resno...A so to idejeuser posted image
A me z*****teuser posted image



Nekaj takega sem tudi sama pomislila in prav tako bila razočaranauser posted image Članek z naslovom obljublja kakšne nove predloge, ne pa že vsem znane "ideje", ki to torej niti niso ...



Podpis.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
13.4.2012 18:39:04   
josephine27
tud jaz sem čakala kaj bolj svežega. pa mehurčkov moji otroci pa tudi tisti, ki k nam hodijo na obiske sploh ne marajo. ne vem ali smo samo mi čudni ampak kolikor opažam vse manj ljudi pije pijačo z mehurčki.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
16.4.2012 9:44:09   
Ajra RR
Avtorici smo sporočili in bo pripravila nov članek o tem. Hvala za vaša mnenja user posted image

Mamice, če imate idejo, kaj pripraviti za rojstnodnevno zabavo, napišite jo v to temo. user posted image

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
16.4.2012 11:18:48   
ronja
Haha, tile vaši članki so pa res zakladnica idejuser posted image . podpis pod ostale!.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
24.4.2012 9:57:36   
Umma3
Hm ... zakaj smo sposobni samo še bentiti nad vsem!? user posted image A ne bi bilo bolj smiselno, da bi si pomagali med sabo in delili kakšen zanimiv recept oz idejo za prazovanje rojstnega dne, ki je totalno "vžgala" pri vas doma? No, nekaj mojih idej, mogoče pa spodbudijo tudi ostale, da delite svoje dragocene kuharske izkušnje ...
SIROVE HIŠKE - Potrebujemo sir in melono. Sir narežemo na kockice, melono izdolbemo, olupimo in prav tako narežemo na kockice v enaki velikosti kot sir, vsako kocko pa podolgem prerežemo, da dobimo trikotničke. Eno kos sira in "strešico" iz melone sestavimo skupaj v hišico. Da fiksiramo hiško zapičimo polovico zobotrebca - dimnik na vrh. Hišice naj bodo za en otroški grižljaj.
JEŽKI - Na tanjšo rezino polnozrnatega kruha - najbolje male polnozrnate štručke oz. žemljice namažemo namaz (namaz lahko naredimo iz česarkoli, pri nas najbolj "vžge" tunin namaz s kumaricami). Vsak kruhek dekoriramo tako, da vanj zapičimo drobnjakove listke, kot bodice in za nosek in očke ježkov dodamo bučna semena.
EKSPRES SLADIČKA - zdrobimo piškote, jim dodamo oreščke in narezano suho sadje in prelijemo s sadnim sokom - domačim, seveda ;). Zmešamo skupaj in oblikujemo "klobaso". Obdamo jo z zmetimi oreščki ali pisanimi mrvicami, če imajo otroci to raje. Zavijemo v aluminijasto foljo in postavimo v hladilnik. Preden postrežemo jo narežemo na, za prste debele rezine. hitro, slastno in zdavo!
Pa eno krasno zabavo!!! user posted image


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
24.4.2012 10:49:11   
Ajra RR
Drage mamice, morda vam pridejo prav tudi ideje iz novega prispevka o zdravih prigrizkih: http://www.ringaraja.net/clanek/ideje-za-zdrave-rojstnodnevne-prigrizke_5425.html

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Umma3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
24.4.2012 11:05:22   
Taychi_
Hey jaz imam nekaj super idej, ki so preverjeno učinkovite ;)
Otroci imajo radi hrano, ki je zabavna in koščke ki so majhni.

Sadje:
Hruške, melone, jabolka narežete na rezine in z majhnimi modelčki za piškote izrežete naprimer srčke. Če že, lahko mogoče z smetano ali stopljeno čokolado narišete smejoče obrazke user posted image
Kruhki in zelenjava:
Specite polnozrnat pšenični + rženi, pirin ali koruzni kruh. Ne pecite kolača ampak dooolgo štruco, ki jo potem razrežete na majhne kruhke.
Obložite jih z siri, podolgovato papriko narezano na krogce, redkvico. Pomagajte si s kečapom, da rišete obraze, sončke, srčke... Pustite domišljiji prosto pot.
In naj bodo čim manjši.
Sladice in torta:
Mislim, da je torta ponavadi prevelik zalogaj za otroka user posted image  Sama veliko raje pripravim polnozrnate piškotke iz pirine ali druge moke. Namočene v čokolado (lahko je presna). Lahko naredite "sendvič" piškote, pri katerem na gornji del naredite luknjico in potem z marmelado zlepite po dva. A naj bodo čim manjši Morda lahko namesto torte pripravite mini mafine (poiščite pekač v trgovini) iz polnozrnate moke, z veliko sadja. Zložite jih na okrogelj pladenj, okrasite s svečkami in smetano. Namesto rezanja torte, dobi vsak svoj kolaček.
Pijača:
Sveže izstisnjen sok jabolka in korenčka. Naša tamala ga obožuje. Če nimate sokovnika, lahko še zmeraj pripravite svež pomarančni sok. Skuhajte dober čaj, ga ohladite, mu primešatje med in dobite odličen ledeni čaj. Sladkate ga lahko tudi z jabolčnim sokom.

Pa veselo ustvarjanje :)



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ideja za rojstnodnevne prigrizke
24.4.2012 11:27:41   
Hope2
Ravno danes sem po TV videla "zdravo sladico"
1.Navaden jogurt odcediš čez noč ali pa čez dan. Skozi gazo. Vodo odvržeš v trdi jogurt pa vliješ toliko sadnega pireja (jagodni, malinov, breskov, borovničev--- odvisno kako barvo želiš) ali pa vliješ gosti sadni sok (breskov, jagodni). Narežeš sadje, npr breskve (morajo biti sočne), maline, borovnice... in pražene mandlje. Zmešaš in postrežeš v mičnih prozornih kozarcih.

Lahko pa zdrobiš polnozrnate piškote, daš na dno kozarca, napolniš z jogurtovo maso, spet piškote, smetana in okrasiš z malino ali čokoladnim prelivom (narediš kot tiramisu)

2. spečeš muffine po okusu, odrežeš kapico, jo prerežeš na pol, takda dobiš 2 krili. Na sredini muffina izdolbeš luknjo, jo namažeš z nutelo ali marmelado (lahko sadni pire), vanilijevo kremo, nato pa v to vanilijevo kremo vtakneš 2 krili--- izgledajo kot metuljčki

(odgovor članu Taychi_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Slovenija, častna gostja na knjižnem sejmu...
Slovenija je častna gostja na knjižnem sejmu v Bologni, s čimer bo na svetovnem zemljevidu še dodatno utrdila svoje mest...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?