|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 14:46:55   
Inigo
cebelica - čestitke še z moje strani user posted image ja tole špikanje je čist normalno.

Js sm pa danes tok utrujena... se je že začelo! user posted image

(odgovor članu Sunshine 1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:15:42   
cebelica6
cudno..drugace nimam nobenih slabosti, obcasno obcutim spikanje, pred enim tednom sem imela obcutljive prsi..zdaj nic vec., le zile so vidne user posted image ..izcedka tudi nimam razen...sram me je reci user posted image mokrih spodnjih kar se mi nikoli ni dogajalo..
aja 2 user posted image , prva se je koncala s ss. in 0 user posted image
stara sem 25 user posted image upam da bomo prezivele veliko lepih trenutkov in lepih izkusenj na forumu user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:23:35   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

cudno..drugace nimam nobenih slabosti, obcasno obcutim spikanje, pred enim tednom sem imela obcutljive prsi..zdaj nic vec., le zile so vidne user posted image ..izcedka tudi nimam razen...sram me je reci user posted image mokrih spodnjih kar se mi nikoli ni dogajalo..
aja 2 user posted image , prva se je koncala s ss. in 0 user posted image
stara sem 25 user posted image upam da bomo prezivele veliko lepih trenutkov in lepih izkusenj na forumu user posted image user posted image


ti kar trkaj! jst sm tut včeraj rekla, da praktično ne vem, da sm noseča.. in kaj se je zgodilo danes??? zaspala bom odprtih oči user posted image

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:26:47   
Inigo
by the potka... kako G računajo PDP? glede na zadnjo M al glede na UZ? ker tukaj na RR sem si zračunala, da bi mela PDP 27.1.2013 (zadnjo M sem imela 16.4., ciklus imam na cca 34 dni). Po tistem krogcu, ki ga je mela moja bivša G in ga imam slučajno doma še od prve nosečnosti, pa pride 21.1.2013... sam tist je najbrž grobo informativen. In tukaj je cel teden vmes... hmmm user posted image ČE si noseča 5. ali 6. tednov... je pač neka razlika.

Kompliciram, a n? user posted image

< Sporočilo je popravil Inigo -- 22.5.2012 15:28:06 >

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:29:24   
cebelica6
cist zmesana sem ze user posted image opazam pa da lahko jem...veliko in prav vse--upam da ne bo kontra od jutri naprej, in imela Wc skoljko v objemu user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:34:44   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

cist zmesana sem ze user posted image opazam pa da lahko jem...veliko in prav vse--upam da ne bo kontra od jutri naprej, in imela Wc skoljko v objemu user posted image user posted image



hahahaha! ti kar jej. zdaj nam je vse dovoljeno user posted image O tem kaj boš dala v usta, boš razlišljala po porodu user posted image Se spomnem prve nosečnosti... sem imela najrajši hamburger, ampak ne iz McDonaldsa, unega takega navadnega, mastega, da dol teče in po hamburgerju pakunga gumijastih črvov s cukrom. uni Troli varianta, ko so kisli ko šus.

no, mislim, da zdaj ne bom imela teh prebliskov. Takrat sem se zredila za 13kg... Zdaj sem prisegla, da bom malo bolj pazila na prehrano user posted image

< Sporočilo je popravil Inigo -- 22.5.2012 15:35:41 >

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:39:43   
cebelica6
user posted image mi se pa bolj lusta slana hrana...mela sem pa rada sladkarije...edina sprememba user posted image o kilogramih da ne govorim...sem ze zdaj "elegantno" popolnjena.
Moram pa reci Inigo da sva imele imele prvi dan zadnje user posted image isti user posted image user posted image tako da kar racunaj 20 ali 21.1.2013.

Sam smo si pa zbrale res "po--novoletno" darilo...in pravi mrzli mesec user posted image , ze tko nemaram zimskih oblacil pol bom pa se 2 krat "zadekana" hodla po mestu user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 15:48:01   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

user posted image mi se pa bolj lusta slana hrana...mela sem pa rada sladkarije...edina sprememba user posted image o kilogramih da ne govorim...sem ze zdaj "elegantno" popolnjena.
Moram pa reci Inigo da sva imele imele prvi dan zadnje user posted image isti user posted image user posted image tako da kar racunaj 20 ali 21.1.2013.

Sam smo si pa zbrale res "po--novoletno" darilo...in pravi mrzli mesec user posted image , ze tko nemaram zimskih oblacil pol bom pa se 2 krat "zadekana" hodla po mestu user posted image


a misliš, da bo tk hitr?! user posted image me prav zanima ka bo po UZ. Kdaj maš pa ti prvi pregled? Js mam šele 26. junija... mama mia! Še več kot mesec...

Najbolj okrogle bomo pozimi ja. Ko si že itak cel zadekan... Januar za rodit je pa res grozn! V največjem snegu in mrazu bomo rodile. Nema vozičkanja pred pomladjo al kk... mene bo pobral! Bo treba verige na kolese dat al pa zimske gume pa gasa user posted image Prvič sm rodila v juliju in sem šla praktično takoj vn z malim in sm vozičkala od prvega dne kar sva bla doma. Zdj pa očitno ne bo tk... nikkr! Tut s cotami ni blo nč težav, kr sm najbolj okrogla ratala, ko so se začela tanka oblačila. Zdj bo treba pa svašta nakupit: hlače, nogavice, puloverčki, plašč, bunda... cjooo, smo si ob pravem času namisle, a? user posted image user posted image user posted image

Ampak bo fajn! Js ž komi čakam, da mi zraste žogica spredaj. Zaenkrat sm ravna ko deska. Nism niti napihnjena in nič. Edino kar bi se na daleč vidlo, da sm nosečka, so mozolji. Mozoljasta sm pa kot ena 14-letnica... še huj!


< Sporočilo je popravil Inigo -- 22.5.2012 15:51:07 >

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 16:05:58   
cebelica6
zadnjo user posted image sem imela 15.4 in ciklus imam na 28 dni.. sem ze bila pri ginekologu in se je ze videl srcek..ampak cisto majhna moja pikica user posted image ...6.teden nosecnosti
sla sem zaradi bolecin v trebuhu, ki so bile neznosne in mi je ginekolog ugotovil nosecnost...tako sem bila prijetno presenecena..Imam pa zlo fajnega dohtarja, res se vidi da ima zanimanje za svoj poklic. Rekel mi je da ga lahko ob 3.00 zjutri poklicem ce bo kaj narobe..upam da ne bo user posted image in da bo vse potekalo v najlepsem redu..nebi mogla se enega ss prezivet user posted image ..

no slabe misli na stran..upajmo na najboljse..vsem user posted image zelim lepooo nosecnost user posted image

prvi mesec bom sigurno z otrockom doma..pol pa aktivno ven, ampak dobro oblecen...da se bo samo nosek videl user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 16:49:36   
lana83
Čestitam vsem januarkam user posted image user posted image

Javlja se še ena januarka 2013.Rok imam 24.1.2013! Prvi pregled imam 29.5, zelo zgodaj če pomislim da mate nekatere rok pred mano in zelo pozneje prvi pregled.

Sem ok, edino prsa mi bo "razneslo" in v spodnjem delu trebuha me špika in občasno peče. Ne vem sicer zakaj me peče...nobenega izcedka...mogoče ker sedim v službi?? Ali ima katera podobne probleme? Slabosti ni in včasih se prav vprašam ali sem res noseča. user posted image

Imam pa kronično astmo v stabilnem stanju...sem takoj ko sem izvedela, da sem noseča seveda morala v lj k moji pulmologinji, ki mi je takoj predlagala vsaj 4 urno bolniško zaradi tega ker delam z ljudmi. Ali katera kaj ve ali moraš biti potem non stop doma ali lahko greš "prosto po prešernu2 naokoli? user posted image Naj poudarim, da sploh nimam nobenih problemov, ne prehladov, ne alergij, praktično od 2003 brez kakršnih koli zdravil. Kaj je to potem preventiva???

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 17:05:45   
Anonimen
hej!!
ja januar bo kar mrzu mesec, bo vožiček mogu mal počakat! mogoče pa vseen bolš, ker prvič je blo junija in smo norele od vorčine v porodnišnici, to sem najprej pomislila, ko sem zvedla da bo januar bolj primern za porodnišnico user posted image

drugač sem pa zbolela, teče mi iz nosa in iz oči... čist mim!

no moj pregled bo pa v četrtek user posted image 24.5. komi čakam!!! še mal pa slišim user posted image

tale vreme me pa čist utruja, ven ne morem in bi sam spalaaaaa

(odgovor članu lana83)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 20:03:28   
hubika
Jaz pa imam 1. pregled drugi teden v petek, 1.6. in sicer v ambulanti, na listku mi piše da imam uz; komaj že čakam user posted image user posted image , potem pa dalje pregled pri svojem ginekologu user posted image .
Drugače pa jaz tudi nimam nobenih drugih znakov, razen tega, da imam napete prsi, ogromen apetit, in pa malo me utrujenost daje.. Aja, pa špika me spodaj, samo to je tak normalno.. Sem pa na bolniški, tak da si skoz dan lahko privoščim malo spanca..

če bo katera delala seznam, me dodajte prosim: 1user posted image , 27 let; pdp tam nekje v začetku januarja ( ko bom zvedela na pregledu, vam javim)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Januarke 2013
22.5.2012 21:59:20   
cebelica6
joj punce...zdi se mi da me bo razneslo user posted image
ob straneh imam bolecine, podobne menstruaciji, ampak vedno zvecer ko se spravim spat.. sedaj sem si ravnoprav vstavila Utrogestan v noznico user posted image beli tok imam neverjetno povecan...pa vedno kruli v zelodcu...mi je ze prav nerodno ce sedi kdo zraven mene user posted image

kako ste vi drage moje? vas dajejo kaksne spremembe? user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 8:13:54   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

joj punce...zdi se mi da me bo razneslo user posted image
ob straneh imam bolecine, podobne menstruaciji, ampak vedno zvecer ko se spravim spat.. sedaj sem si ravnoprav vstavila Utrogestan v noznico user posted image beli tok imam neverjetno povecan...pa vedno kruli v zelodcu...mi je ze prav nerodno ce sedi kdo zraven mene user posted image

kako ste vi drage moje? vas dajejo kaksne spremembe? user posted image


dobro jutroooo!

jst malo čutim jajčnike in stvari tam spodaj, bolečin nekih ni. HB! belega toka mam jst tko že navadno več, tako da tukaj tudi ni grozne spremembe. mogoče ga je res malo več... ropota pa tudi meni po trebuhu. ful! haha user posted image največja sprememba je v mojih zizikah, ki pa so iz dneva v dan večje. ampak res ful večje! mislim, da bom morala prav kmalu po kak kov modrček...

mogla bom pa zamenjat tablete za želodec in zdravila za kožo. moram nujno k zdravniku, da najdemo alternativo...

jst sm si pa včeraj kupila olje za mazat. kupila sem Mamagluck od Alnature (DM). zelo lepo diši, ampak nima močnega vonja. tak nežen kokos in vanilija - na to me spominja. dobro je začet čimprej mazat, da bo koža prožna, ko začne trebušček rast. pa tudi prsi, boki...

ste pa srečnice tiste, ki imate že drugi teden prvi pregled... sem vam prav fauš! js pa šele v 10. tednu... grrrrr! user posted image

anonimna - to maš pa prav. vroče nam v porodnišnici res ne bo user posted image

lana83 - pomoje to ni od sedenja. tut jst cel dan v službi samo sedim. pomoje na tak način čutiš raztezanje maternice...

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 9:31:48   
štrumfek
jutroo/ Daaan user posted image
babuške dobrodošle vse nove user posted image
men je grozno. sam bruham,bruham,bruham..... nič ne morem, sama sebi sem v napoto, nič ni z mano, obupno se počutim..
fauš sem vsem, ki mate že preglede user posted image jst bi tuud user posted image
drugač pa vse po starem, razen da me hoče uho nekaj boletuser posted image zdej grem pa v vodoravni položaj, ker za drugam nisemuser posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 9:34:21   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: štrumfek

jutroo/ Daaan user posted image
babuške dobrodošle vse nove user posted image
men je grozno. sam bruham,bruham,bruham..... nič ne morem, sama sebi sem v napoto, nič ni z mano, obupno se počutim..
fauš sem vsem, ki mate že preglede user posted image jst bi tuud user posted image
drugač pa vse po starem, razen da me hoče uho nekaj boletuser posted image zdej grem pa v vodoravni položaj, ker za drugam nisemuser posted image



prijateljica nosečka famracevtka jemlje ingverjeve tablete. dobijo se v lekarni. so od firme Encijan. njej ful pomagajo... poskusi, mogoče bi tebi tudi user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 9:39:37   
cebelica6
strumfek- ja..zdaj je sezona "cudnega vremena" ..jaz sem prejsnji teden imela bolece grlo in usesa so me bolela kot hudic.user posted image


drugace pa imam povecan beli tok, slabosti se vedno nimam user posted image hvala Bogu user posted image
edino kar sem opazila da me ta teden ne bolijo vec prsi kot tedaj ko bi morala dobiti user posted image , le na dotik so obcutljive ampak bol polne user posted image
mozoljckov nimam user posted image oziroma vsak dan opazno manj,
Ima katera mogoce zamasen nos? upam da se me loteva se en prehlad user posted image

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 9:44:49   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

strumfek- ja..zdaj je sezona "cudnega vremena" ..jaz sem prejsnji teden imela bolece grlo in usesa so me bolela kot hudic.user posted image


drugace pa imam povecan beli tok, slabosti se vedno nimam user posted image hvala Bogu user posted image
edino kar sem opazila da me ta teden ne bolijo vec prsi kot tedaj ko bi morala dobiti user posted image , le na dotik so obcutljive ampak bol polne user posted image
mozoljckov nimam user posted image oziroma vsak dan opazno manj,
Ima katera mogoce zamasen nos? upam da se me loteva se en prehlad user posted image


jst tut mislim, da bom zbolela. šmrkam, zebe me, kiham... user posted image

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 9:52:17   
štrumfek
user posted image user posted image




PDP
, nick, starost, število user posted image , število user posted image , naslednji pregled, kraj/porodnišnica, spoluser posted image
 


?.?


hubika,27,1user posted image , 0user posted image , 1.6, ,user posted image

katja83, , 4user posted image , 3user posted image , , ,user posted image


29.12.2012

HeLenčica 31, 1user posted image ,0user posted image , 4.6, Maribor


1.1 .2013



2.1

aksuram, , , 5.6


3.1

irenca penca ,  ,3user posted image   , 1user posted image , 21.05, ,  , 


4.1

bodoča mami, 21, 1user posted image , 0user posted image , 17.5 Maribor, user posted image

ruby81


5.1

6.1

sam sam,22, 1 user posted image ,0user posted image , 5.6, Ljubljana user posted image


ajutaja, ,1user posted image , 0user posted image , 21.5. , user posted image

7.1

solo, 28, 2user posted image , ?user posted image , , Gorenjskauser posted image

8.1 

A Lana user posted image ,2 user posted image ,1user posted image ,33,21.5 ,Maribor user posted image


skarabej 32, 2user posted image , 0user posted image , 21.5, Slovenska Bistricauser posted image

9.1

MaxKlara,33 , 1user posted image  0user posted image , 11.06, Novo mesto, user posted image

Anonimna, ,2user posted image , 0user posted image , 24.05., , , 


Buska, 31, 1 user posted image , 0user posted image 31.5 dr. Reš, 11.6 G, Škofja Loka, user posted image

10.1

malek, 24, 1user posted image , 0user posted image , 22.5, Krško user posted image anonimna, , 2user posted image , 1user posted image
11.1

sunshine1, 32, 2user posted image , 1user posted image

12.1

štrumfek, 23, 2user posted image   , 1user posted image ,15.06, Krško,  user posted image


13.1

tinda, , 2 user posted image , 1user posted image , , , user posted image

Tanisha 29,1user posted image , 0user posted image 5.6, Kranj user posted image

14.1
urska_m, , , ,25.5, ,user posted image

tajalaja, 3user posted image , 0user posted image , 4.6, ,user posted image

15.1

16.1

Metuljčica 30


matejki 31,2user posted image , 1user posted image , 1.6, Maribor user posted image

žametka26, 3user posted image , 1user posted image , 5.6

Canina, 30,1user posted image , 0user posted image , 24.5, Vrhnika user posted image

17.1

18.1

zimska vrtnica,24,

zvezdica01, , , 15.6

19.1

20.1

cebelica6, 25, 2user posted image , 0user posted image , , user posted image

21.1

HotCat 31, 1user posted image , 0user posted image , 13.6, Celje, user posted image

22.1

23.1

Aylica

24.1

lana 83, , , , 29.5, ,user posted image

25.1

26.1

27.1

Inigo,26, 2user posted image , 1user posted image , 26.6, Velenje user posted image

28.1

29.1

30.1

31.1



SKUPAJ NAS JE: 34

Nosečke z dvojčki:


PRIČAKUJEMO:


user posted image

user posted image

    user posted image   34


Z NAMI SO POT ZAČELE:

oska user posted image


< Sporočilo je popravil štrumfek -- 23.5.2012 9:54:25 >

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 10:55:55   
HotCat
poudravljene nosečke user posted image user posted image

madonca ste se razpisale, jeeej

Indigo[/b: jeeeeej PDP imaš tako kot jaz 21/1-12 user posted image user posted image ..tudi jaz sem imela yadnjo menstruacijo 16.4
user posted image ....jaz imam drugače prvi pregled čez natanko 3 tedne :) 13.6 :) in komaj čakaaaaam


...glede poroda januarja, meni je pa kr ok...je punca od brata rodila novembra kar pa res ni najboljše, takrat je pa še res ceeeela zima pred tabo...tko da tako bomo pa februarja malo manj vozičkale, marca bomo pa navalile na polno hehe...pa res je to kar ste že pisale da hvala bogu v porodnišnici ne bo prevroče :)

...glede znakov...prsa me občasno bolijo, ponoči zadnja 2 noči nisem kr športni modrček hehehehe..upam da mi ne bodo preveč zrastle, ker že imam itak kr velike!! In pa občasno mi je malo slabo, bruham ne (jeeej, upam da tako ostane)...sem pa na momente grozno utrujena, skoraj vsako popoldne malo zadremam, če pa ne, sem pa že v postelji najkasneje ob 22h zvečer user posted image

...povejte mi, ste že kej razmišljale o nuhalni, julija je kr veliko doktorjev na dopustu. Jaz sem že klicala dr. Pušenjaka in ga ni cel julij, oz že gre konec junija na dopust. Zdej pa sploh nevem kam se naj naročim. Naj dodam, da sem malo močnejša, in sem slišala od punc z prekomerno težo da recimo dr. Strah jim je rekla da imajo preveč špeha in da neve če se bo kej videlo. Baje je bila dosti nesramna glede tega...tko da njej zagotovo ne grem! Kakšne ideje?


(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 11:07:05   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: HotCat

poudravljene nosečke user posted image user posted image

madonca ste se razpisale, jeeej

Indigo[/b: jeeeeej PDP imaš tako kot jaz 21/1-12 user posted image user posted image ..tudi jaz sem imela yadnjo menstruacijo 16.4
user posted image ....jaz imam drugače prvi pregled čez natanko 3 tedne :) 13.6 :) in komaj čakaaaaam


...glede poroda januarja, meni je pa kr ok...je punca od brata rodila novembra kar pa res ni najboljše, takrat je pa še res ceeeela zima pred tabo...tko da tako bomo pa februarja malo manj vozičkale, marca bomo pa navalile na polno hehe...pa res je to kar ste že pisale da hvala bogu v porodnišnici ne bo prevroče :)

...glede znakov...prsa me občasno bolijo, ponoči zadnja 2 noči nisem kr športni modrček hehehehe..upam da mi ne bodo preveč zrastle, ker že imam itak kr velike!! In pa občasno mi je malo slabo, bruham ne (jeeej, upam da tako ostane)...sem pa na momente grozno utrujena, skoraj vsako popoldne malo zadremam, če pa ne, sem pa že v postelji najkasneje ob 22h zvečer user posted image

...povejte mi, ste že kej razmišljale o nuhalni, julija je kr veliko doktorjev na dopustu. Jaz sem že klicala dr. Pušenjaka in ga ni cel julij, oz že gre konec junija na dopust. Zdej pa sploh nevem kam se naj naročim. Naj dodam, da sem malo močnejša, in sem slišala od punc z prekomerno težo da recimo dr. Strah jim je rekla da imajo preveč špeha in da neve če se bo kej videlo. Baje je bila dosti nesramna glede tega...tko da njej zagotovo ne grem! Kakšne ideje?




hmm... vprašanje res kk bo. Upam, da moja G dela NS... če ne bom tut mogla kam drgam. Jst mam prvi pregled šele v 10. tednu... pol bom pa tk čez 14 dni spet tam še za NS. Kaka finta... user posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 11:18:59   
HotCat

Vem da NS delajo samo nekatere ginekologinje/ginekologi, ker morajo za to imeti posebno dovoljenje. Lahko si na netu pogledaš kateri so v SLO ki to imajo. Vem tudi da NS lahko delaš le med 11-14 tednom, kasneje je prepozno. Tako da nevem...jaz sem bom pomojem enkrat ta teden/naslednji teden nekam naročila da slučajno ne bodo julija polni in da ne zamudim roka...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 11:29:05   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: HotCat


Vem da NS delajo samo nekatere ginekologinje/ginekologi, ker morajo za to imeti posebno dovoljenje. Lahko si na netu pogledaš kateri so v SLO ki to imajo. Vem tudi da NS lahko delaš le med 11-14 tednom, kasneje je prepozno. Tako da nevem...jaz sem bom pomojem enkrat ta teden/naslednji teden nekam naročila da slučajno ne bodo julija polni in da ne zamudim roka...


sem pogledala, ja. Dela ena druga G v našem zdravstvenem domu. Js bi se tut naročila, ampak še niti prvega pregleda nism mela, tk da ne vem ka nj zdj...

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 12:04:10   
HotCat

Jaz tudi še nisem imela prvega pregleda, načeloma bi drugače počakala da bi imela prvi pregled, ker bodo pa takrat dopusti pa nevem kaj naj naredim...mogoče bom kr poklicala pa njih vprašala za mnenje...

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 12:52:39   
zvezdica01
Tako zelo fajn je brati o tem, da imate vse takšne in drugačne težave, ker se potem počutim boljeuser posted image Neprestano sm utrujena, skoz me špika po trebuhu..aja pa da ne omenjam mojega apetitauser posted image Sem pa res malo fouš vsem tistim, ki imate že prej pregled...tole do 15. junija se bo še vleklouser posted image Aja pa še vprašanje: ko ste klicale svojega G ali vas je takoj poslal v laboratorij ali je bilo tako kot pri meni, ko mi je sestra kar po telefonu povedala, da domači testi držijo in da mi ni treba nič v laboratorij preverit če to drži in me takoj naročila za UZ in pregled junija? To je meni malo čudnouser posted image

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?