|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 12:52:58   
malek
hej srečke nosečke...

včeraj sem imela prvi pregled user posted image . Bil je res prečudovit občutek... user posted image je velki že 1 cm in mu user posted image že pridno bije. Sva dobila z dragim vsak svojo slikico user posted image user posted image . Čist presrečna, ne vem kulko časa bom še lahko tih user posted image ... drugače pa me je včeraj na pregledu G vprašal ali bom šla na NS ter mi tudi dal prospekte ko sem rekla, da se še odločam kam... pri nas vsi govorijo, da je najboljše v domžalah in postojni...a je res lahko taka razlika...?mislim, a nimajo vsi enake izobrazbe in naprav? ne vem... aja pa še to..... mi je reku G naj kar pokličem in se naročim... ti sam poveš PDP in te oni sami naročijo, pa še povedat moreš, da se plod ujema ali pa ne z tedni nosečnosti tak, da odsvetujem, da se naročite pred prvim pregledom...

jooj komaj čakam, da slabost mine....sem že čisto gotova user posted image pa user posted image tudi.... bodite pridne....

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 13:42:44   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica01

Tako zelo fajn je brati o tem, da imate vse takšne in drugačne težave, ker se potem počutim boljeuser posted image Neprestano sm utrujena, skoz me špika po trebuhu..aja pa da ne omenjam mojega apetitauser posted image Sem pa res malo fouš vsem tistim, ki imate že prej pregled...tole do 15. junija se bo še vleklouser posted image Aja pa še vprašanje: ko ste klicale svojega G ali vas je takoj poslal v laboratorij ali je bilo tako kot pri meni, ko mi je sestra kar po telefonu povedala, da domači testi držijo in da mi ni treba nič v laboratorij preverit če to drži in me takoj naročila za UZ in pregled junija? To je meni malo čudnouser posted image


Mene je samo vprašala, če je zaželjeno in dala datum. To je vse!

(odgovor članu zvezdica01)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 13:45:13   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: malek

hej srečke nosečke...

včeraj sem imela prvi pregled user posted image . Bil je res prečudovit občutek... user posted image je velki že 1 cm in mu user posted image že pridno bije. Sva dobila z dragim vsak svojo slikico user posted image user posted image . Čist presrečna, ne vem kulko časa bom še lahko tih user posted image ... drugače pa me je včeraj na pregledu G vprašal ali bom šla na NS ter mi tudi dal prospekte ko sem rekla, da se še odločam kam... pri nas vsi govorijo, da je najboljše v domžalah in postojni...a je res lahko taka razlika...?mislim, a nimajo vsi enake izobrazbe in naprav? ne vem... aja pa še to..... mi je reku G naj kar pokličem in se naročim... ti sam poveš PDP in te oni sami naročijo, pa še povedat moreš, da se plod ujema ali pa ne z tedni nosečnosti tak, da odsvetujem, da se naročite pred prvim pregledom...

jooj komaj čakam, da slabost mine....sem že čisto gotova user posted image pa user posted image tudi.... bodite pridne....


o ti srečka! user posted image

(odgovor članu malek)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 14:29:25   
cebelica6
punce..se je kateri obcasno pojavil povecal "beli tok"...pri meni je vcasih rumenkast..vcasih bel..
je to normalno?user posted image

(odgovor članu malek)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 14:42:38   
Canina
cebelica6 tudi meni se je pojavil izcedek dva dni nazaj. Sem poklicala G v ordinacijo in se zdaj dva dni mažem po nasvetu z mazilom Canesten (aja mene je tudi srbelo). Sem opazila, da je bil močnejši izcedek po tem, ko sem prejšnji dan popustila napadom po sladkih rečeh...
Sestra je rekla, da lahko uporabljam tudi Multigyn gel brez skrbi.

Kupila sem si čaj za nosečnice, meni paše (brez sladkorja seveda), popijem ga cca 2-3 litre na dan, ubijem napade lakote, se hidriram (kar naj bi bilo pomembno pri glivičnih vnetjih) in baje pomirja...no...škodi sigurno ne...ima pa en stranski učinek - lulam pa res ogromno...kar je normalno...glede na količino in stanje :)

No sprememba po dveh dnevih - izcedka skoraj ni več.

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 15:01:57   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6

punce..se je kateri obcasno pojavil povecal "beli tok"...pri meni je vcasih rumenkast..vcasih bel..
je to normalno?user posted image


jp, pri meni. ampak ne smrdi in tudi srbečice ni.

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 15:05:48   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: Canina

cebelica6 tudi meni se je pojavil izcedek dva dni nazaj. Sem poklicala G v ordinacijo in se zdaj dva dni mažem po nasvetu z mazilom Canesten (aja mene je tudi srbelo). Sem opazila, da je bil močnejši izcedek po tem, ko sem prejšnji dan popustila napadom po sladkih rečeh...
Sestra je rekla, da lahko uporabljam tudi Multigyn gel brez skrbi.

Kupila sem si čaj za nosečnice, meni paše (brez sladkorja seveda), popijem ga cca 2-3 litre na dan, ubijem napade lakote, se hidriram (kar naj bi bilo pomembno pri glivičnih vnetjih) in baje pomirja...no...škodi sigurno ne...ima pa en stranski učinek - lulam pa res ogromno...kar je normalno...glede na količino in stanje :)

No sprememba po dveh dnevih - izcedka skoraj ni več.


Prijateljica je imela v drugi nosečnosti ful težave z izcedki in neprestanimi vnetji. Njej so menda najbolj pomagale boraksove globule. Tut jst sm jih uporabljala, ampak ne med nosečnostjo. Pa so mi tut vedno zelo hitro pomagale (v dveh dneh je bila stvar rešena).

In ravno guglam in berem, da jih u bistvu zelo dosti nosečk uporablja...

< Sporočilo je popravil Inigo -- 23.5.2012 15:09:31 >

(odgovor članu Canina)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 16:16:19   
HotCat

Zvezdica 01: tudi jaz imam pregled šele v juniju, 13.6 torej čez 3 tedne. In enako, rekla je da so ti domači testi ravno toliko zanesljivi kot njihovi, in da če je ta pozitiven bo tudi njihov user posted image user posted image , tako da nič nisem šla v laboratorij :)

izcedkov pa trenutno nimam, se pa ne bom čudla če jih bom imela, ker sem pred nosečnostjo imela že povečan beli tok...

wow malek že prvi pregled in 1cm, jeeej user posted image user posted image ...pa še dve slikce si dobila, ja kako lepoooo. Kako poteka ta prvi pregled, kaj vse je potrebno dati skozi ter kako dolgo traja?

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 20:27:57   
žametka
aksuram: iz KK sem :D ti tudi? :D

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 20:30:46   
zimska_vrtnica
Hej hej!

Kako ste kaj? js sem super! Tudi če mam slab dan, se spomnim na malo pikico v trebuščku in mi je takoj svet slajši...user posted image user posted image

Komaj čakam prvi pregled!... še tri tedne... ufff...saj bo! Vse v življenju rabi svoj čas...a ne?
Prava filozofinja bom počasi ratala...človek nekak rata pametnejši ko postane user posted image ...user posted image (no mogoče se moj s tem nebi ravno strinjal:P)

Želim vam nadvse uspešen konec tedna in lep vikend!

No pa saj se še kaj tipkamo..user posted image

lp

(odgovor članu HotCat)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 22:03:36   
cebelica6
kok sem se veselila da nimam slabosti user posted image zdaj pa imam dvakrat povrnjeno...in sicer bolec zelodec..
je imela katera kdaj bolecine v zelodcu... k vstanem je boljse... k sedim so pa bolecine neznosne..upam da je to normalno user posted image

(odgovor članu malek)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 22:15:33   
žametka
jaz sem zaenkrat tudi še brez vseh nosečniških tegob in ne bi bilo slabo, da tako ostane. :D

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarke 2013
23.5.2012 22:30:42   
aksuram
žametka jaz sem zdaj notranjka, prej pa primorka.

joj jaz komaj čakam 5.6., vse imate že preglede, jaz bom pa že skor 11 teden ko bom imela šele pregled. ampak za nuhalno bom počakala do prvega pregleda.

moje tegobe oz. radosti nosečnosti so kr prisotne. slabo- vsaj bruham ne. prsi mi bo razneslo, ratale so ogromne user posted image . glavoboli zadnjih par dni in to mejijo že na migrenske napade. nihanje v krvnem tlaku, vrtoglavica. in zadnje čase razbijanje srca,kot neka aritmija... groza.

no, da še jaz mal izpopolnim svoje podatke- 2.1 imam rok načeloma, zame je to prva nosečnost, otrok nimam nič, pregled davnega 5.6. rodila naj bi v ljubljani, mogoče v postojni- nisva še odločena. hmmm spol... pojma nimam in tako bo do poroda. ja silvesterček bo prnesu presenečenje. jupi

vsem novim nosečkam čestitam.

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 8:20:41   
Inigo
dobro jutro!

jst sm čist zmučkana... že drugo noč sm tk slabo spala user posted image

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 10:36:07   
cebelica6

IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

dobro jutro!

jst sm čist zmučkana... že drugo noč sm tk slabo spala user posted image


zato bo pa otrocek lepo spal..user posted image

prav prezgodaj sem se veselila da nimam slabosti..me ze dajejo, zaenkrat brez bruhanja user posted image zelodec je boljse imam pa zellooooo povecan bel tok user posted image in lena sem postala...nc se mi neda user posted image

punce..koliko tekocine spijete dnevno`? men se prav zdi da nimam volje za pitje, na silo..po pozirkih user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 10:52:05   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: cebelica6


IZVIRNO SPOROČILO: Inigo

dobro jutro!

jst sm čist zmučkana... že drugo noč sm tk slabo spala user posted image


zato bo pa otrocek lepo spal..user posted image

prav prezgodaj sem se veselila da nimam slabosti..me ze dajejo, zaenkrat brez bruhanja user posted image zelodec je boljse imam pa zellooooo povecan bel tok user posted image in lena sem postala...nc se mi neda user posted image

punce..koliko tekocine spijete dnevno`? men se prav zdi da nimam volje za pitje, na silo..po pozirkih user posted image


iz tvojih ust v božja ušesa! user posted image

Tut js sm lena in nekam nezbrana... Ampak to pripisujem slabemu spancu user posted image

Js spijem 1,5l samo v službi. To je do cca 15:30. Potem pa še doma slab liter. Ampak morem povedat, da se skos silim. Kr nism nč kj žejna. Tkle ko sm u službi se kr lepo držim in pijem, kr mam flaško z vodo skos na mizi. Kadar sm pa doma, naprimer med vikendi, pa priznam da ful mal pijem. Ker se ne spomnem. Tko, da med tednom spijem cca 2 litra vode dnevno. Nekaj še pa tako dobim s hrano pa tk...

(odgovor članu cebelica6)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 10:56:14   
aksuram
jaz spijem okrog2 litra na dan ampak velik problem je, ker ne morem pit vode. čuden okus ima in mi je slabo če jo pijem... sladke pijačke in vode z okusom so pa mjami ampak kg pa potem rastejo. joj joj

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 11:20:20   
Inigo
IZVIRNO SPOROČILO: aksuram

jaz spijem okrog2 litra na dan ampak velik problem je, ker ne morem pit vode. čuden okus ima in mi je slabo če jo pijem... sladke pijačke in vode z okusom so pa mjami ampak kg pa potem rastejo. joj joj


Drž se vsaj sladkih vod. Bolš kot sokovi so sigurn. Če pa piješ sok, ga morš tretirat kot obrok. Sj vem, da ne nasiti, sam kalorično se pa primerja. Katera ti pa najbolj diši zdaj? user posted image

Zredila se pa jst še nč nism. Sm pa mal shujšala... pol kilce. Ampak jem enako kot prej.

Ka že mate kake lušte? Jst še nč...

< Sporočilo je popravil Inigo -- 24.5.2012 11:21:33 >

(odgovor članu aksuram)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 11:38:11   
hubika
Jaz sem skozi dan na momente tudi utrujena, pa mi pomaga, če se malo uležem in zadremam, seveda ker sem doma in si to lahko privoščim user posted image . Pri pitju se pa kar sama sebe prisilim, da mam flaško vode vedno zraven sebe, in spijem dnevno nekje 2 - 3 litre vode in nesladkanega čaja..

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 12:22:31   
Ruby81
Hjoj, jaz pa umiram od žeje.
Zjutraj najprej stankam 4dcl donata mešanega s toplo vodo.
Po zajtrku še 3dcl navadne vode.
Ko pridem v službo si grem najprej nalit vodo v 1,5l plastenko in jo spijem do konca dneva komot.
Doma potem stankam še ziher 1,5l pa me še vedno grozno žeja :S:S:S
V pon imam 2 pregled, dobim že rezultate za kri in vodo in upam, da je vse ok in da je ta grozna žeja čist normalna.

(odgovor članu hubika)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 12:38:22   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Ruby81

Hjoj, jaz pa umiram od žeje.
Zjutraj najprej stankam 4dcl donata mešanega s toplo vodo.
Po zajtrku še 3dcl navadne vode.
Ko pridem v službo si grem najprej nalit vodo v 1,5l plastenko in jo spijem do konca dneva komot.
Doma potem stankam še ziher 1,5l pa me še vedno grozno žeja :S:S:S
V pon imam 2 pregled, dobim že rezultate za kri in vodo in upam, da je vse ok in da je ta grozna žeja čist normalna.


o madona!!! kk je pa kj tvoj cukr?

(odgovor članu Ruby81)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 13:21:06   
Ruby81
nwm :( saj pravim, da so mi prejšni ponedeljek vzeli kri in vodo. Naslednji termin imam naslednji ponedeljek - se pravi čez par dni. Tedaj bodo rezultati za kri in vodo že znani in upam, da bo vse ok. Bom pa v vsakem primeru opozorila zdravnico na to žejo :S

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 13:22:56   
Inigo

IZVIRNO SPOROČILO: Ruby81

nwm :( saj pravim, da so mi prejšni ponedeljek vzeli kri in vodo. Naslednji termin imam naslednji ponedeljek - se pravi čez par dni. Tedaj bodo rezultati za kri in vodo že znani in upam, da bo vse ok. Bom pa v vsakem primeru opozorila zdravnico na to žejo :S


To jo obvezno opozori ja. Men se zdi, da čist "preveč" spiješ. Upam, da je to sam prehodno obdobje user posted image

(odgovor članu Ruby81)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 13:30:48   
Ruby81
hjoj...sedaj si berem, da je to lahko nosečniški diabetis in da je eden izmed znakov tudi ta, da je dete večje, kot normalno.
Glede na datum zadnje menst bi jaz morala biti nekje v 6,5tednu, po meritvi deteta pa so mi dali kar 8 tednov :S:S:S
Pa še moja teta (sestra od mame) ima diabetis že celo življenje.
Bom kar fajn zatežila v pon ;)

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januarke 2013
24.5.2012 13:34:44   
Anonimen
hej!!
sm že iz pregleda!!!!user posted image user posted image

user posted image DELA TIKA TAKA user posted image

amapk smo zelo majhni, se plod ne ujema z datumom menstre, tako da smo namesto 7,5 tednov smo v 6,4 teden user posted image mi je zato dala čez 14 dni spet pregled, da bo boljše videti, ampak je rekla da za enkrat je vse super videti, ker srček dela user posted image

aja pa PDP mi je premaknila na 13.1. za seznamček user posted image
se pravi, starost 25, 2user posted image , 1user posted image , čakamo user posted image

pridne ste glede vode, men tudi nikakor ne gre... se silim, da vsaj 1,5 spijem na dan... se mi zdi da mi to siljenje z pitjem kr na slabo vleče user posted image

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?