|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.2.2013 7:56:57   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Trezika.....????? Je to to kar mislim?user posted image

Najaa user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.2.2013 19:08:22   
PERSIDA
Dober večer.
Danes sta bavca imela delovno terapijo in pol smo ostali na kosilu v mb.Babi se je ponudila,da lahko ostaneta jutri pri njej tako ,da imata dopust jaz ,pa tudiuser posted image .Čuden občutek ko si sam doma ampak bom že zdržalauser posted image .
Jutri še odpikamo ,pa smo spet malo doma.Prešern mi je bil antitip ampak hvala mu,da smo lahko domauser posted image .
koki zdrži še jutri ,aja ,pa hvala za fotke zadnjič
Jutri ,če me kaj zagrabi malo pospravim ,če ne ,pa bom pač na kavčuuser posted image
Najaa držite se z zdravjem, ne morte zdaj bit bolani jutri je ja en velik dan.
treeeeeeeeeeeeeeezika čas bi že bil ,da zvemo kako lepo novico user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
6.2.2013 19:18:49   
trezika

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

treeeeeeeeeeeeeeezika čas bi že bil ,da zvemo kako lepo novico user posted image



najprej jo moram jaz izvedet, potem pa vam posredujem dalje user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
7.2.2013 7:40:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika


IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

treeeeeeeeeeeeeeezika čas bi že bil ,da zvemo kako lepo novico user posted image



najprej jo moram jaz izvedet, potem pa vam posredujem dalje user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
7.2.2013 7:40:36   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

Petek jeeeeee!!! (kao)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
7.2.2013 9:28:00   
PERSIDA
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha zadnji delovni dan v tem tednu.
Koki tulipančeka jezi error ,baje ,pa misli na nasuser posted image .Ima ,pa en predlog ,da je že skrajni čas ,da se priklopiš na fbuser posted image .

Tak lepi sonček joj kar paše.Po doooooooooooooooooolgem času grem sedaj nad okna.Preveč prstkov se danes vidi ko je tako lepo vreme.

NIKA VSE NAJBOLJŠE !!!!!!!

< Sporočilo je popravil PERSIDA -- 7.2.2013 9:29:04 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
7.2.2013 10:01:21   
KOKICA32
Hvala pa hkrati NE HVALA za povabilo na FB! user posted image

Kar naj lepo sem pride, saj več ne šteka toliko.


Joj, okna ja....še dobro, da se vrnem domov vedno ob uri, ko ni več sončka in me take stvari ne ganejo!user posted image

NIKA še iz naše strani VSE NAJ NAJ ZA TVOJ 4. RD!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.2.2013 15:24:40   
Najaa
Hvala punci! user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.2.2013 12:42:47   
Tulipan12
Ku-ku!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.2.2013 12:51:38   
Tulipan12
Ne morem verjet, ne morem verjet, ne morem verjet!!!!! Aleluja!!!
Sem lahko odpirala, brala, ko sem pa kaj napisala pa user posted image user posted image user posted image

Persida, uh, ne straši me z zobarjem, Lia ga ima v četrtek in ker vem, da ima neko malo pikico, bo ji to rihtala.user posted image Kak pa jih prisilijo, da odprejo usta? Ker do zdaj ni bil problem, ko so ji kaj namazali, ampak ko bo enkrat spoznala tisto vrtanje user posted image user posted image user posted image
Super za kopanje, meni je kr hudo, da mi nič ne hodimo, ker je ati tolko zdomauser posted image Sama z njima pa si ne upam... oz. odkrito povedano, me je najbolj groza konca kopanja, ko Lii 45min sušim tisto njeno čupo, Luka pa medtem časom ne sedi na miru!user posted image Zato se veselim Kr. Gore, bomo tam cel teden čofotali!user posted image
trezika user posted image user posted image že lahko al še počakam?user posted image
Kokica, itak si že rekla, da ne prideš v civilizacijo, samo sem mislila, da te bo vsaj RR tak daleč spravil, ne pa me!user posted image
Sploh pa mi ni jasno, kako lahko nekatere objavljate, nekateri pa niti pod razno???user posted image user posted image user posted image Če nisem probala vsak dan 3x, evo mi glave...user posted image
kje si? Kak ste?
Naja si zdrava?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 8:07:33   
KOKICA32
Dan!user posted image

V službi po dveh dnevih...Julija je imela v nedeljo neko blago vročino, tako, da sem jo imela sedaj dva dni doma.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 10:49:31   
Najaa
Kaj je zdej to trezika? Neka mutna posla. Povej, za kaj se gre! user posted image

Ma jaz nisem zdrava... in po resnici povedano sem že sita pogovora o tem. Sem na AB in pričakujem izboljšanje stanja do jutri...

Tak to je to. Zdaj pa h bolj veselim temam. Rojstni dan je za nami, pust je za nami. Danes je tudi še vpis v šolo za nami. user posted image Rada bi, da bi še sneg bil čimprej za nami. Rada bi že pomlad, da bomo malo hodili v hribe... pa na sprehode... dosti mam že snega.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 11:33:29   
KOKICA32
Da vam povem, da mi je tako žal, da sem že prišla v službo, saj sem za "nagrado" skasirala dodatne obravnave na sodišču! user posted image Poleg vsega me vedno bolj boli uho, v ustih imam dve bulici, ki strašno bolita, za nameček pa sem zvečer še tako padla po poledenelih stopnicah, da imam otečen palec desne roke (komaj pišem), otečeno levo podlaket in boli me ves hrbet, ker sem po njem drsela po stopnicah do zadnje...kakih 10 stopnic. user posted image user posted image user posted image Katastrofa na kratko!


Mi smo že tudi počasi v načrtovanju Valentinovega RD, darilo pa tako izpopoljujeja z atijem vsak popoldan. 


POMLAD, ja Najaa, jaz jo že tudi komaj čakam a temu snegu še ne kaže kaj hitro konca. V Mb ga še kar meče.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 13:40:55   
trezika
DanDan!

No, da razjasnim situacijo:)) Danes sem imela prvi pregled in če bo vse tako kot treba, bomo zibali v začetku oktobra (5-ega).... če bo takšne sorte kot Maruša, ki se ji nikamor ni mudilo, pa mogoče dobim lepo darilo za svojo 30-ko:))))))) Zaenkrat ve samo Matej in ve tu.... ostali (mislim predvsem domače) pa bodo zvedeli ta vikend...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 14:29:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

DanDan!

No, da razjasnim situacijo:)) Danes sem imela prvi pregled in če bo vse tako kot treba, bomo zibali v začetku oktobra (5-ega).... če bo takšne sorte kot Maruša, ki se ji nikamor ni mudilo, pa mogoče dobim lepo darilo za svojo 30-ko:))))))) Zaenkrat ve samo Matej in ve tu.... ostali (mislim predvsem domače) pa bodo zvedeli ta vikend...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ČESTITKE!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Končno ena spodbudna in krasna novica danes!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
13.2.2013 18:12:25   
Najaa
user posted image user posted image user posted image Čestitke trezika!!! Želim ti lepo nosečnost in uživaj kolikor se da. user posted image

Kokica tebi pa en velik user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.2.2013 11:26:53   
Tulipan12
Wauuuuuuuuu, čestitke trezika!!!!!user posted image user posted image user posted image
Letos spet poooolnoooo leto nosečk!user posted image

Kokica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.2.2013 9:05:49   
KOKICA32
Dan!user posted image

Sem v službi...spet....študiram spise za ponedeljek...

Včeraj sem bila na bolniški zaradi Valentina, je zakuhal v četrtek. Včeraj je bil že skoraj Ok. Očitno tudi pri njem ta enodnevna viroza. user posted image




(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
19.2.2013 7:43:14   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
19.2.2013 10:56:43   
PERSIDA
Morgeeeen.
Da se mi nič to je še po starem user posted image .Bi bla doma ,pa samo spala .Al,pa mogoče drvela po riti po našem bregu.Sem že pozabla kak je blo fajn ko smo bli mali ,pa se vozli po riti.Govorim o našem hribu in lopato pod ritjo tudi tako rit kot sem jaz je neslo ko raketo user posted image .V glavnem noro se imamo ko lahko.Ta teden je bolj bogo ker delam popoldan .

Danes ni blo nekega navdušenja za vrtec.Ne vem al so počitnice krive al ,pa žulj pri Tomažu ima ga na nogi kak ga je dobil še sam bog ne ve.V glavnem ,če bo ga bolelo jih jutri pošljem na mini počitniceuser posted image .

Nič lep dan vam želim.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
19.2.2013 14:59:52   
Najaa
Dan dan, celo odprlo je... user posted image

Jaz mam pa te zime že vrh glave, jutri pa sneg sneg. user posted image Ne da se mi več. Tudi tamale sta se naveličale, sploh Nika ki že odšteva do poletja. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.2.2013 10:43:57   
PERSIDA
Danes ,pa jutri še pol bomo ,pa gledali čez okno kak sneži v petek imam fraj tak,da .Najaa jaz ,pa snega nimam dovolj jaz imam bolj lopatanje pred službo že vrh glaveuser posted image .Je ,pa dobro za našo lopatanje po riti user posted image .Drugo zimo vozim zimske gume in jih bom naslednjo zimo vrgla proč ker so kot da vozim po ledu.To je res edina slabost letošnje zime zraven jutranjega fitnesa z lopatouser posted image .
Drugače ,pa danes sem boljše volje včeraj sem bila čisto zanič.
Otroka sta v vrtcu pol ,pa gresta na mini počitnice jaz ,pa zvečer na drink uuuujeeeee user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.2.2013 15:21:59   
trezika
LIJA vse najboljše!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
20.2.2013 15:24:51   
trezika
mama Persida a kar v life greš al kako? :) saj prav, ti si kar privošči user posted image

In kako smo kaj? Zdravje ok? Pri naši hiši se zaenkrat še dobro držimo.... je pa okol nas vse bolano, prav grozno ej....

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.2.2013 11:31:40   
PERSIDA
Oooo trezika kako ?
Ja mati si je včeraj privoščla in sem ugotovila ,da si moram večkrat user posted image .Mislim kolko narediš ,da daš misli na off in lahko čvekaš in čvekaš......user posted image

Glede na to,da naslednjič pade kitajska ,ker jo že ulala let nisem jedla me zanima kolko vas je ,da bi me vsekale enkrat v kitajsko ????

danes bila že šprtno aktivna ves sneg skidala tak,da bi sedaj pasalo dol legn ampak bo treba na šiht počasi.No danes še jutri ,pa na offuser posted image .

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?