|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 10:20:42   
PERSIDA
Naj vam minejo vsi virusi in vse tegobe povezane z njim.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 10:45:39   
Tulipan12
Dan!
Kokica, kako je bilo?Je kaj pomagalo?
Naja, ja Propolis sem mislila za kašelj, eni pač to zagovarjajo... saj veš, rad bi najbolje, iščeš vse varianteuser posted image Nam Materina dušica kar pomaga, se mi zdi. Zdaj bom pa še to olje nekje pohaklala, pa da probamo... Ima pa menda tudi Just neko dobro olje, sam ga nisem probalauser posted image
Pri nas je tut skoz nekaj. En kašlja, drugi smrka, en vročina, drugi zdrav, potem se malo menja, bljak!!! Lio še kar dajem v vrtec, čeprav jih je full malo, ampak kaj, saj doma je tut ne morem met skoz, čisto sem že zmešana od vsega. Za nameček so me še v četrtek klicali, da si je presekala arkado...user posted image user posted image

Imate vse otroke v vrtcu?

Persida, kaj vi ste pa letos zdravi? Se spomnim lanskih težav, letos pa se mi zdi, da nič kaj ne pišeš! HB, seveda!

Včeraj sem prodala kinderpet in previjalno komodo. Sem kar malo nostalgična postala, saj sta me spremljali od leta 2009, ko sem komaj čakala, da ju napolnim.user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 11:53:01   
PERSIDA
tulipanček - veš kako je bilo lani vedno ko sem rekla ,da smo zdravi se je pol nekaj zalomilo zato se ne rada hvalim preveč.Ampak res je proti prejšnji zimi smo amerika.Edino za prvi november sta bla zabasana na oči in nos ostalo še ,pa kar nekaka guramo.Brez skrbi se jima tudi kaj pocedi iz nosa ampak letošnjo zimo premagujeta 1000 in en virus ,ki jih je lansko zimo se takoj prijel.Lani sta na mesec bila od 3-5 dni v vrtcu ostalo zabasana.Tomaž je sicer na meji s svojim nosom mu je začelo nekaj curit bom vidla kaki bo danes prišo domov ,če bo imel preveč vozgra na rokavu pol bosta imela par dni počitnic ,da se spucata.jaz res nimam srca ,da tam boga reveža gor vlačita al ,pa v rokave.Je ,pa res ,da jih manjka polovica od 19ih tak,da lahko kaj pričakujem.Ampak res letos trkam na debeli les naj tak ostane.
Sedaj se bolj srečujemo s tem pri nas ,ker mamo nočnega pohajalčka in ko je ati doma se mati ne naspi nič ,ker ležim pri nogah onadva se ,pa komotita.Prebrala sem veliko študij,komentarjev ,misli,se veliko pogovarjam z Anžetom ampak sem na koncu prišla do zaključka ,da enostavno me rabi in toti dve leti al kolko že bom že prestala sem še kaj hujšega ,pa me ni pobralo tak,da sem odnehala študirat kaj je narobe z mojim otrokom.Dejstvo je ,dvojčka sta čeprav tako kot dan in noč ampak se znata porazdelit en čez dan bol visi na meni drugi ,pa ponoči in pika user posted image .Kdo bi jima zameriluser posted image .Upam samo ko bomo res čez leta prespali noč ,da me nebo kap od straha ko se bom zjutraj zbudila in ugotovila ,da sem spala celo nočuser posted image .

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 14:04:52   
Tulipan12
Super za letos, držim pesti, da premagate vse do konca zime in korenjaka ostaneta zdrava!
Glede noči: odkar imam Luko, še nismo prespali cele noči. Če ni on na tapeti, je pa Lia. Jaz sem se tudi s tem sprijaznila. In ti povem, da če me ponoči pokličeta al pa pride kateri k nama, mi sploh ni nobene panike, le da sta zdrava. Meni je dejansko najbolj tečno ono, ko recimo Lia kašlja in vmes joka, ker ji gre kašljanje sami na živce in v tistem polsnu prav tečnariuser posted image . Tiste noči so prav zoprne, ker se zbuja na 10 min, ne glede na to kje spi... Aja, pa ti pogovori v snu user posted image user posted image user posted image ! In to OBA!user posted image

Jaz sem bila zdaj v DMu in nisem našla evkaliptusovega olja, ki ga lahko daš v vodo... edino ono za izparevanje - al sem zamešala in ve uporabljate to?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 14:15:33   
Najaa
Tulipan, naši dve še vedno nista v vrtcu. Tija je šla še h drugi babici mal na počitnice, Nika pa še vedno ful kašlja. O tistega večera, ko sem ji kopel naredila je bil mir do sobote. Takrat sem spet kopel delala in dod anes je ponoči sicer mir, ampak čez dan pa kar nabija. Sicer moker kašelj, kar je boljše kot suh sam nikakor ne neha. user posted image Ima katera idejo, kaj naredit?
Glede eteričnega olja ne vem, katera firma je. Za Justovove kapljice 31 (mislim, da se jim tako reče) sem tudi jaz slišala, da so super. Sam stanejo pa tudi...
Tulipan a si iskala eterično olje? To so čisto male flaške...
Kokica javi se, kako ste. user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 21.1.2013 14:16:48 >

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 20:33:45   
KOKICA32
Čer!user posted image

Evo me, končno!user posted image Nisem vedela, da me kličete!user posted image

Skratka, po tistem mojem dolgem opisu, kaj vse sem naredila Juliji pred spanjem NI BILO nič boljše, vsaj tisto noč ne. Od 22h dalje mi je gnjavila, se zbujala, kazala na veliko posteljo in želela, da že grem spati z njo. Seveda sem zaradi ljubega miru popustila. Kašljala je še vedno a spala za 5% več kot prejšnjo noč.user posted image

V soboto je popoldan zakuhala na skoraj 39 stopinj. To mi je res novost, ker ona še tak nikoli ni imela vročine, Valentin pa še nikoli tako visoke, max 38,5!user posted image Svečka ji je pomagala, noč je bila še kar. Prvič sem tudi poskusila, da ji ponoči nisem dala mleka v flaški, temčev le vodo. Pa je pila!user posted image

V nedeljo je bila zjutraj OK, popoldan je spet zakuhala, dala svečko. noč je bila znosna, oz. dosti boljša.

Sem pa vsak dan/zvečer odkar sem kupila eterično olje (in se NISEM prepričala, če ga lahko dan v vodo user posted image , je pa bil zložen v DM-u poleg dodatkov za savno) naredila obema kopel. Materina dušica, operil in smrekovi vršički. KAJ JE POMAGALO, NE VEM! user posted image Mogoče kombinacija al samo kaj od naštetega.


Valentin je bil še danes doma, ker je danes ati koristil bolniško, od jutri dalje sem doma jaz, pa ga bom dala v vrtec. Vem, da rad gre in mu je tam čez dopoldan bolje, kot doma, ko ni take akcije.


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
21.1.2013 20:36:28   
KOKICA32
Persida, tudi jaz vam privoščim tako obdobje NEBOLEZNI še naprej!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za vse ostale pa user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
22.1.2013 9:33:14   
PERSIDA
Mimogrede naj omenim ,da naslednji vikend dan še ni določen se gremo na ptuj kopat v dopoldanskem času ,če katero mika in vam zdravje dovoljuje vas bomo veseli user posted image .
Mislim,pa ,da bo to kar 2.2. nekak sva s treziko že dorekle.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2013 10:38:28   
Tulipan12
Dan!
Za eterično olje me je opozorila trgovka, da vse kar imajo, ni primerno za v vodo in ko sva gledali na deklaracijo, je tut pisalo, da ne sme prit v stik s kožo.... samo tolko o tem, če me ne bi ona opozorila, tut sama ne bi bila pozorna na to...

Uh, tole kopanje mi je full mikavno, ampak ne znam nič rečt niti za jutri, kaj šele za naslednji vikend...

Je slučajno katera naročala kako pohištvo za otroške sobe pri trgovini Janela? Za Lio si ogledujem posteljico tam, pa ker je vse barvano in risano gor, me zanima, kak to funkcionira na dolgi rok? Ve katera?

Drugače pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vsa vneta grla, vse žnodre, vse vročinice...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2013 11:23:25   
KOKICA32
Dan!user posted image


Štrajkate danes?user posted image

No, pri nas je vse po starem. Žnoder, kašelj pa počasi zatiramo.

Tulipan, na našem eteričnem olju nič ne piše, da ne sme priti v kontakt s kožo, pravzaprav nič ne piše, zaren tega, da je 100%.user posted image Izpuščajev ni, tak, da je že OK.

Ne poznam te trgovine; Tulipan!

Tudi jaz za kopanje nič ne obljubim, ker je to še predaleč. Je pa tudi zame to mikavno!user posted image


(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2013 17:25:27   
Najaa
Jaz sem sam enkrat dala v vodo, ko sta se kopali pa ni fajn, ker pol ne moreš dat mehurčkov noter. user posted image user posted image No lahko daš sam ko se zmiksa evkaliptus in vonj od šampona je user posted image . Zato uporabljam sam za vdihavanje. Pa izpuščajev tudi ni bilo po kopanju, na embalaži tudi nič ne piše...

me smo danes drsale, no Tija je. Nika je probala in po prvem pristanku na riti (to je bilo po kakih pol minute user posted image ) je končala in zaključila, da ji drsanje ni všeč. Tija pa raztura, no sej ona tudi rola dobro. Tak da ona je delala kroge, mi2 z Niko sma pa gledale. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
23.1.2013 19:40:34   
KOKICA32
Čer!user posted image

Sedaj sem nahodna še jaz.user posted image Za nič mi ni!user posted image

Najaa, super za drsanje! Valentin se še letos ni. Lani se mu je dopadlo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 7:35:35   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 9:33:41   
Tulipan12
Dobro jutro!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 9:34:07   
Tulipan12
user posted image sem pozabla!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 9:40:05   
Tulipan12
Lia full rada drsa in smuča. Ampak letos nam ni bila sezona naklonjena zaradi vseh bolezni, pa je bil bolan en, pa spet drugi. Če i bila oba starša prisotna, bi še šlo, ker pa je T. v zimskem času skoz odsoten, pa žal ne gre skozi. Lio sem vsaj dajala malo z njim na Pohorje kar v Alpsko šolo, da je imela nekaj od zime, ko je smučala. Na drsanje pa jo moram jaz peljat in če grem z obema, ne gre, ker bi potem tut Luka rad drsal, jaz pa žal ne morem obeh držat. Ima pa nove drsalke in res full drsijo in jo moram držat, medtem ko pri tistih izposojenih, je več nisem rabila, ker so full že tope in zvožene.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 9:43:44   
Tulipan12
Še eno vprašanje, ko smo glih pri športih: kolesa, ste že kaj razmišljale o 16 colskih, Lii je 12 colsko že premalo, tako kot verjetno vsem. Katerega torej? Persida sem videla, da imata bavca kolesa, kaj to so 16 colska, ker vidim, da imata gor pomožne, ampak mi zgledajo full velika?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 10:33:27   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image

Sedaj sem nahodna še jaz.user posted image Za nič mi ni!user posted image

Najaa, super za drsanje! Valentin se še letos ni. Lani se mu je dopadlo.

user posted image user posted image user posted image da se nahod ne razvije v kaj hujšega!
Popoldan daj dragemu otroka, malo se vleži, kako dobro knjigo v roke, en čaj z rumom zraven, pa bo... če ne drugega, boš malo preležala in se potem bolje počutila!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 10:39:05   
Tulipan12
Če že pišem, pišemuser posted image ...
Lia ima danes z vrtcem lutkovno predstavo, ki jo grejo gledat v Lut. gledališče Maribor in to z avtobusi!!!user posted image To poudarjam zato, ker je komaj čakala, da grejo in skoz poudarjala, da grejo z busom in kdo bo zraven koga sedel.user posted image Včeraj sem jo uspavala uro in pol, običajno 10-15min, ponoči se je 3x zbiudila in spraševala, če je že jutrouser posted image user posted image user posted image . Ni mogla dočakat! Upam, da uživa tam!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 13:28:59   
PERSIDA
Pa kaj si ti ja nor gor me je spustilo ne morem verjet.Pa kaj je s tem rr zadnje čase tako malo pišemo ,pa ko še imaš voljo skoz error.

Zdaj moram povedat ,da sem iskala kombinizon tisti iz porodnišnice in seveda ker jaz nimam nič napisano ,ker to dobi braco ko bo tak daleč ja valda sem mogla vse škatle odpret.Tri ure sem bla med malimi cotikami in jih obračala in oh in sploh v glavnem braco mora počasi kaj zrihtat ker to je mučenje malih živali ko greš brskatuser posted image .Se bojim ,da me kaj prime user posted image .

tulipanček sedaj ,pa glede koles.T&A imata 16col. ,ker po resnici povedano nimam denarja ,da jima ga vsako leto kupim.S težkim srcem sem se tako odločila ,ker glavni razlog je ,ker maladva se vozita brez pomožnih koles ta ,pa še je za kakih 3cm prevelik in kar je največja ovira težek je definitivno bolj kot poganjalec.Smo že probali po stanovanju brez pomožnih ,pa enostavno je kolo pretežko in ju je vrglo kot bi jih kdo na tla vrgouser posted image .Moram ,pa rečt ,da zastopita zakaj imata gor pomožne ker sama sta imela željo ,da dol vzamem ampak zaenkrat ne gre.Edino kar sem jima kolesa dvignila od tal ,da se malo teže navadita.Ko bo sezona in bomo zunaj ,pa bom eno kolo dala vstran.Anže sicer segne do tal ampak pravim teža je problem.Vsa kolesa kar sem jih probala so približno iste teže razen hodure res nismo probavali,ker mi smo na kmetih ne v mestu user posted image in rabimo za hribe kolo.Veliko ,pa ni kot zgleda je primerno nizek.V lj je ena trgovina z otroškimi kolesi in po forumih naj bi bilo eno izmed lažjih koles ,če ,pa je res ,pa itak moraš it na lico mesta in se prepričat.Pri vas še imate čas za oglede in za naštudirat ,pa takrat bo večja izbira januarja je mrtva sezona in je to znanstvena fantastika dobit kolo ampak kar nam je vsem ,ki smo zbrali za kolo najpomembnejše maladva sta obsedena s kolesom in pol mi malo odtehta tisto,da nimam denarja ,da jima vsako leto kupim drugo.Ker na 14 col. bi se vsedla in odpelala kot v trgoviniuser posted image .Tak,da dejansko Lija je itak imela že kolo s pomožnimi zato definitivno 16colsko bi se jaz odločla na tvojem mestu.
Mislim,da malemu kokiču ,pa 16 colski ne bo delal težav ,ker je malo večjiuser posted image .Ali ga že mali kokič ima in vozi ko veliki???
Sem še hotela kaj napisat ,pa me čas baše Dirkam ,pa drugič ,moram na šiht,baj,baj...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
24.1.2013 13:31:34   
PERSIDA
Tolko o tem ko začneta tulipanček in persida pisat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2013 9:30:52   
PERSIDA
Tako ,odmetala sem ves sneg, s sosedom spila dva šilčka borovničk in sedaj sem čist zadeta za spat user posted image
Lep sončen dan vam želim.user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2013 10:45:55   
Najaa
Vau lahko pišem. To je pa na rr redkost. Jaz bi se večkrat oglasila, če mi ne bi štekalo tole skoz... tak me pa vse mine...

Naši sta v vrtcu. Evo letos gre pa zares in na oglasni vrtca že visi vabilo na delavnico v šolo za prvošolčke in kda je vpis. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2013 11:35:57   
KOKICA32
Dan!user posted image

Sva bili z Julijo na kontroli, ker še vedno kar kašlja, nahod je še tudi. Pa je baje vse OK, pač fiziološka dalje in če do ponedeljka ne bo vročine, lahko gre v vrtec. user posted image

Valentin ima še vedno kolo 12 col, poleti bo dobil 16. Sedaj pa za RD dobi štirikolesnika, ker sva se nekako skupaj odločila, da bomo s tem začeli ne z motokros motorjem. Je pa to neki cross varianta štirikolesnik, ne navaden, ker na njem potrebuje enako zaščitno opremo kot na motokros motorju.user posted image Pa bomo videli, če mui bo všeč. Je kar cenovno ugodneje in zanj bolj primerno. Zaradi let, ker na motorju priporočajo, da je star vsaj 5 let.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
25.1.2013 13:04:04   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Tako ,odmetala sem ves sneg, s sosedom spila dva šilčka borovničk in sedaj sem čist zadeta za spat user posted image
Lep sončen dan vam želim.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

Saj je petek!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?