|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.1.2013 19:22:57   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Zmotila sem se, ni Leclerc, v Mullerju imajo. Za 15 evrov je spodnji in zgornji del oblačila. Tule poglej: http://katalogi.ceneje.si/muller-katalog-aktualni-letak/id/962



Aha. No, sem pogledala, pa je naš mogoče malo boljši, ker je kot jaknica in se zapre na ježke, ker meni je pogoj, da bomo oblekli preko bundice, ker bomo šli na povorko. Pa naše hlače so tudi malo bolj dodelane a vseeno, če pogledal vse skupaj sem se nasrala.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.1.2013 19:23:35   
KOKICA32
Jupijej!!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image


Jutri pa sneg, ha?!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.1.2013 7:48:58   
KOKICA32
Dobro jutro!

PONEDELJEK JE!!!! user posted image user posted image user posted image SNEG IMAMO! user posted image user posted image user posted image

Končno! Moja dva sta bila zjutraj ful vesela, sta že zjutraj pred vrtcem bila zunaj na snegecu!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.1.2013 7:52:02   
KOKICA32
Včeraj sem po dolgem času videla bavca! Velika fanta!!! user posted image user posted image user posted image

Sem pa bila žalostna, ker nisem videla nobene druge punce in vaših sončkov.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
14.1.2013 12:10:59   
Tulipan12
Dober dan!
Aleluja, tu gor prit!!!user posted image V petek sem imela malo več časa, pa sem lahko samo en post napisala, me je skoz ven metalo.user posted image
Uh, mi je žal da se nismo včeraj videli!user posted image
Upam, da ste uživali tudi v okrnjeni zasedbi.

Tasa, kak je Lija?

Pust nič še nisem gledala, kupovala... Luka ima lahko tak Liino lansko čebelico, Lia pa... hmmmmmm... bomo videli! Če mi ne bo kaj kapnilo in če ne bom našla kaj poceni, pa lepega, bo kar baletka, imamo vse doma, pa še rada je taka nakičena, tak da bo ok!user posted image

Sneg, jaaaaaaaa!!!user posted image user posted image user posted image Včeraj sem imela dober namen, da naložim posnetek Liinega smučanja tu gor, pa ne vem zakaj ga ne gre naložit niti sem niti na fb, ima zgleda T. nek čudni program na telefonu in enostavno ne gre.user posted image Ji gre že prav super glede na to, da je letos prvič smučala, ker nam bolezni niso dopuščale, celo bejbiko prevozi sama in tudi s krogci se je sama peljala.user posted image Sem kr bolščala v njo... če bo šlo tak naprej, bo boljša od meneuser posted image , sem se iz slabe vesti kar na tečaj za starše prijavila za vikend!user posted image

Kak ste?
Grem na banko, upam, da bom kaj lahko prebrala, ko se vrnem!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 9:07:24   
Tulipan12
Dobro jutro!
Kje ste babe žabe?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 9:13:11   
Najaa
Dobro jutro.
Ej meni nikoli ko pridem na tole našo temo, noče odpirat okenca za odgovor. user posted image

Mi smo ok. Obe imam doma, ker sta malo kašljali pa nek trebušni virus smo zgleda vsi preboleli. Samo z bolečinami v trebuhu in slabostjo, nič bruhanja na srečo.
Danes gremo malo noret na sneg. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 10:58:27   
Tulipan12
Meni tut ne odpira...user posted image Bi lahko že počasi popravili to, ne?
Uh, pikapoke za tvoji punci! Ampak zgleda, da je zdaj res tak čas, da so vsi skoz nekaj bolani. Maš srečo, da si doma vsaj s tega vidika, da ne rabita v vrtec, ker tam pa so res izpostavljeni. Mi smo se včeraj sankali in snežaka naredili na dvorišču, danes pa akcija dalje!user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 12:40:15   
KOKICA32
Dan!user posted image

Sedaj pa ga imamo!user posted image user posted image user posted image  Fajn je!user posted image  Včeraj smo tudi mi noreli na snegu, sem ju vlekla s sankami tam po naši cesti, ker še ni bilo nič spluženo oz. je kar snežilo sproti....sem se spomnila svojega otroštva, ko so bile vse ceste in pločniki taki (nespluženi) in me je ata lahko do trgovine tako peljal!user posted image user posted image user posted image  Snežaka bomo mi naredili danes in to kar na naši terasi, ker ga je ogromnoooo!user posted image


Drugače pa gužva, da ne bom kje jamrala.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 13:16:14   
Tulipan12
Jaaaaaaaa, jaz sem si tudi priklicala v spomin svoje otroštvo in vlečenje s sankami do trgovine.user posted image Sem bila včeraj prav žalostna, če so bili pločniki spucani, vem pa da sem včasih klela, če niso bili, ko sem potiskala voziček.user posted image Vse ob svojem času.
Pri meni tudi gužva v službi, direktor gre na dopust, je treba njegova dela prevzet...ko bi še vsaj njegovo plačo!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 13:39:37   
KOKICA32
Ja, to pa je druga pesem, ko hočem z vozičkom kam priti. user posted image

Jaz pa sem včeraj ugotovila, da je Valentin prerastel smučarski kombinezon. Ima še en komplet hlač in bundice a mi je kombinezon ljubši za valjanje po snegu. Sem danes iskala po MB, pa nimajo nič pametnega ali pa ni več številk.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 14:39:43   
Tulipan12
Poglej v Intersportu, imajo lušno robo, jaz že dve leti tam za Lio kupujem bundice, pa vem, da imajo kombinizone tudi. Pa zdaj so znižeane stvari od 40 do 60%, pa se kr splača. Sem dobila bundo za smučanje iz 50 evrov znižano na 26, je lepa, topla, kvalitetna. Za drugje pa ne vem, mogoče kak H&M?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 18:04:30   
Najaa
Tulipan, ja s tega vidika imam srečo, da lahko punci ostaneta doma še kakšen dan več kot je potrebno... Sej v našem primeru ne vem, kateri delodajalec bi bil toliko strpen, da bi dal toliko bolniške kolikor je bila Tija bolana. user posted image
Smo norele vzunaj, se sankale, kepale, naredile snežaka... ampak Nika je potem izjavila "Mami, jaz ne maram snega. Bolj maram morje. Kdaj gremo na morje?" user posted image Jooooj čisto po meni je tamala... vsak dan me vpraša, kdaj gremo na morje. user posted image

Kokica za kombinezon poglej še v Kiku mogoče. Sicer tole kar ti je Tulipan predlagala sploh ni drago, če dobiš tak popust, sem pa bila zadnjič v Kiku prav presenečena, kako kvalitetne kombinezone imajo. Prav kompaktne in debele... super so in za tako ceno, da se ti smeje zraven.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 20:27:47   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Poglej v Intersportu, imajo lušno robo, jaz že dve leti tam za Lio kupujem bundice, pa vem, da imajo kombinizone tudi. Pa zdaj so znižeane stvari od 40 do 60%, pa se kr splača. Sem dobila bundo za smučanje iz 50 evrov znižano na 26, je lepa, topla, kvalitetna. Za drugje pa ne vem, mogoče kak H&M?



Sem ga dobila v Leclercu. Ful lepega. Za 22 EUR in še ene nepremočljive škorenjčke za 7 EUR! user posted image Hvala vseeno.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
15.1.2013 20:48:39   
KOKICA32
Najaa, potem pa je tvoja Nika taka kot jaz. Samo sem raje pred otrokoma tiho, da ne bom kaj vplivala nanju. Meni je sicer sneg všeč a le v gorah, v dolinah bi raje imela, da ga ne bi bilo. Všeč pa mi je, da je v planinah, kjer so koče, smučišča, zimska pravljica,...user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 8:15:32   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 9:11:48   
Najaa
Dobro jutro.
Kokica ja saj nas je velik takih se mi zdi. Morje je zakon! user posted image No sam danes spet sneži tako da na vročino in morje se bomo še načakali.

Včeri je Nika zvečer krehala spet ful. In sem nalila vodo v bano, mal evkaliptusa not in sva dihali ene 10 minut in je pomagalo. Evo je verjetno zadnja stvar, ki je še nisem naredila v vezi s tem trdovratnim kašljem. Ker imamo inhalator sem pač misla, da je to dosti. Ampak tale kopel, to je še mnogo boljše. Še meni je pasalo. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 9:18:32   
KOKICA32
Tudi Valentin je fejst kašljal, tako zelo, da se je zbudil in bruhal. user posted image  Potem sem mu še dala sirup smrekovih vršičkov, pa Brufen sirup in je spal lepo do jutra.

Katero eterično olje pa kupuješ?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 13:31:18   
Tulipan12
Če zjutraj ne odprem RR, traja cela večnost, da mi potem odpre!user posted image

Jaz pa obožujem sneg, zime pa ne maram!user posted image

Evo, isto imamo mi! Kašljanje do bruhanja.user posted image Celo noč!user posted image Sirup smrekovih vršičkov nam ne pomaga nič, mogoče zato, ker je domač in ga kr dosti pijemo, pa ni haska?user posted image Brufen si mu dala za kašelj al za kaj, Kokica?
Naja, mene tudi zanima za to olje???
Kaj pa Propolis? Pozna katera? Pomaga kaj?
No, danes so pri Lii 4 v vrtcu.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 13:39:29   
KOKICA32
Brufen- proti bolečinam, ker je toliko kašljal in se napenjal, pa vem, da to boli. Očitno mu je pomagalo.

Tudi mi imamo le domač sirup, pa pomaga. Nazadnje sem le z njim in Justovo materino dušico preprečila, da bi se kašelj razvil v kaj hujšega.


Punce, da ne boste pozabile do 05.02.2013 oddati na DURS vloge za vzdrževane družinske člane!

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 16.1.2013 13:49:22 >

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
16.1.2013 15:17:16   
Najaa
Eterično olje evkaliptus. Ful je fajn, še jaz sem čutila, kako mi odpira dihalne poti. Vidiš, pri nas pa krema od justa ne pomaga vedno. Ko je tista sluz že tako trda, nič ne pomaga. Razen tele kopeli. Zdej bom to prakticirala.

Tulipan, kaj misliš s propolisom? Jaz ga dam Tiji, ko jo boli grlo - med, limona in propolis, da poliže.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
17.1.2013 10:16:46   
KOKICA32
Dan!

Najaa- od katere firme kupuješ olje?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
17.1.2013 17:30:20   
Najaa
Kokica, to je eterično olje evkaliptus. Po moje imajo v vsaki drogeriji.
Moram povedat, da je Nika sicer nahodna ampak tak trdovraten kašelj se od tiste kopeli ni ponovil. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.1.2013 19:24:32   
KOKICA32
Čer!user posted image

Ja, Najaa, vem, samo sem mislila, če katerega extra priporočaš.user posted image Sem kupila enega v DM, kao 100% evkaliptus. Pa sem jima prej naredila kopel, pa glih je sušilec zraven delal in je bilo res kot v savni. Ful je bilo prijetno in še meni je pasalo. user posted image Kakšna bo pa noč pa ne vem. Upam,da ne taka, kot je bila zadnja, ko od 24-04h sploh nisem nič spala, ker je Julija tako kašljala, pa še bruhala sluz in mleko zraven. Zjutraj pa sem jo morala buditi za vrtec. user posted image

Sem potem šla prej iz službe, da sem jo peljala k zdravniku, ker je pač vikend pred nami in ne hodim rada k dežurnemu. Pa jo je celo pregledala in poslušala pljučka. Vse je OK, pač zaradi noska, ki ga naj čistim z fiziološko in pred spanjem še Operil.

Prej sta bila torej v kopeli, potem materina dušica na prsa in hrbet, fiziološka v nos, baby vac, Operil, smrekovi vršički....sedaj pa da vidimo kakša bo noč!user posted image
user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
18.1.2013 20:09:03   
Najaa
Kokica želim vam res mirno noč. Daj poročaj jutri. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?