|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 9:29:29   
KOKICA32
Dan!user posted image

Pestro je pri vseh, se mi zdi, da ni nikjer nobene.

Tasa, super za morje, fajn zgleda.user posted image Kako to, da ste tako zgodnji? Nisem še slišala za to internetno stran. A se selite letos, če boste tega prodali? Kaj B. je Slovenska Bistrica, Benedikt ali Bistrica ob Dravi?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 9:30:18   
KOKICA32
Končno nova stran!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:05:12   
Tulipan12
Dober dan!
Kje naj začnem?
PUNCE, SREČNO, ZDRAVO IN ZADOVOLJNO LETO VAM ŽELIM, POLNO NOVIH DOŽIVETIJ IN PREDVSEM VEČ PROSTEGA ČASA KOT GA IMATE/MO ZDAJ!user posted image

Hvala vsem za čudovite voščilnice!user posted image

IN DA SE ŠE POKESAM, SEM 7EGA FEEEEEEEEEJST MISLILA NA BAVCA IN PERSIDO, PA SE MI ENOSTAVNO NI IZŠLO, DA BI SPODOBNO VOŠČILA.... TOREJ, PERSIDA, ŽELIM VAM ZDRAVJA, LEPIH TRENUTKOV IN ČIMVEČ KLEPETANJA S STRANI BAVCEV!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:21:58   
Tulipan12
Jaz sem imela samo 24. dopust, ostale dneve pa sem bila večinoma na bolniški, ker smo imeli konc leta in v začetku res obupno smolo z zdravjem otrok... na kratko: z Luko sva pristala v bolnici zaradi vročinskih krčev in preživela sem najhujše minute v svojem življenju. Zdaj je menda (upam) mimo, jutri še ena kontrola, pa da vidim kako bo... V glavnem neka smola in nočem vraževerno naprej, ampak samo optimistično!
Zato ti, Persida, tudi nič nisem odpisala, ker ne vem, kaj bo za vikend. Če bo vse ok, prideva z Lio.user posted image

Sem pa zvedela, da bom spet postala teta!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vesela, vesela, vesela!user posted image user posted image user posted image user posted image

Tasa, res ste pohiteli z morjem! Meni sicer ne prikaže strani, ampak verjamem, da je ok, če ste tak hitro rezervirali!user posted image
Mi imamo letos kar pestro napoved poleti, pridejo Avstralci za 3 mesece, bratec bo dobil dojenčka, obeta sem nam tudi ena poroka (al moja al njegovauser posted image , odvisno kak se bomo zorganizirali), pa tak. Bom počasi tudi začela iskat hiško za morje, samo mam pa res kr zahteve, ker bo enih par družin, polno otrok, ne sme bit predaleč... pa datumsko ustrezno! Hmmmm... bo še hec to poiskat!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:23:04   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dan!user posted image

Pestro je pri vseh, se mi zdi, da ni nikjer nobene.

Tasa, super za morje, fajn zgleda.user posted image Kako to, da ste tako zgodnji? Nisem še slišala za to internetno stran. A se selite letos, če boste tega prodali? Kaj B. je Slovenska Bistrica, Benedikt ali Bistrica ob Dravi?



user posted image user posted image user posted image To tudi mene zanima? Mislim, da Bistrica ob Dravi ni, ker bi kaj namignila, ko jaz skoz kritiziram ono hišo tam!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:23:50   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Hvala Nejč.

Ker ni nikogar ,ki bi z mano klepetal grem spečt nekaj sladkega .Mami po dolgem času home aloneuser posted image .Nekam mi je vse pretiho grem si miksar naštimam user posted image

Služba se nam je v večini začela ,praznikov je konec kaj bi lahko počasi pribezljale na plan ja al ja ?user posted image


Ku-ku, smo že tu!user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:24:26   
Tulipan12
Ste že dobile nove določbe CSD?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 11:25:42   
Tulipan12
Aha, še eno vprašanje... 3. sedež za marčevce??? Že imate? Katerega? Vem, da je že bila tema, ampak zdaj je pri meni aktualno, ker je Lii že pošteno tesno not.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 14:43:01   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Aha, še eno vprašanje... 3. sedež za marčevce??? Že imate? Katerega? Vem, da je že bila tema, ampak zdaj je pri meni aktualno, ker je Lii že pošteno tesno not.user posted image



Uuuu, mi ga imamo že kar en čas, odkar je Julija v Tobiju, ki je bil prej Valentinov. Tako, da sedaj imamo Romerja, Kidfixa. Smo zadovoljni, je praktičen, hitro se namontira. V drugem avtu pa imamo kar jahača, kar se mi zdi čisto ok za vožnjo po mestu in kratke razdalje.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 14:43:41   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Ste že dobile nove določbe CSD?



Ja, če misliš za vrtec, sem že dobila, konec decembra. VSe je ostalo enako, OD še vedno nimamo.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 14:44:59   
KOKICA32
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Luko in da se krči ne ponovijo več. Je blo fejst hudo. Sploh si ne znam predstavljati tega, sem pa že pogosto slišala in kaj nekaj prebrrala o tem.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 19:34:47   
tasa_m
Saj ne morem verjetn da mi je šlo na RR. Ponavadi mi popoldan sploh ne gre user posted image

Tulipan pikapoke za Luko. In superca za novega dojenčka in poroko user posted image . Pa ni "komaj" rodila al sem jaz kaj pomešala?! user posted image

Nagledano imamo v Benediktu, ta nov blok,ki so ga lani zgradili. user posted image

Za soboto mi pridemo se malo igrat, tak da Persida nas štej user posted image

Odločbe
še nisem dobila, tak da nimam pojma kak bo. Ampak mislim da nebo spremembe, saj sem jo sept. vložla na novo in takrat so mi vrtec itak zvišali.

Sem pa si danes končno kupla denarnico v S.Oliverju. Imela sem jo nagledano kar lep čas, danes pa sem si jo kupla. So meli malo znižano user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 19:35:41   
Najaa
Tulipan user posted image joj to je moralo pa biti grozno... user posted image

Naša Nika je že tudi kar nekaj časa v 3.sedežu. Tobi je postal premajhen. Meni se zdi, da že od poletja nekje...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 20:57:22   
KOKICA32
Čer!user posted image

Čakaj zdaj, kaj ni praznovanje pri bavcih v nedeljo?user posted image Al sem jaz kaj pomešala....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
9.1.2013 20:58:06   
KOKICA32
Tasa, potem boste bliže mami in Persidi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
10.1.2013 5:47:35   
stinbino
Promocija : 3G Android 4,1 Jelly Bean MIUI OS Quad Core 1.5GHz 4,3 -palčni zaslon na dotik kapacitivnimi 2 GB RAM 16 GB pametni telefon.zmogljivo funkcijo + velik spomin , vsak korak je tako hitro !!tako poceni , tako popolna !!
http://www.yuku26.com/index/5045/master/1/#.UOzxIUHkoyo

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
10.1.2013 8:40:47   
Najaa
A zdej se je pa tule sural tale s temi glupimi posti? user posted image user posted image user posted image user posted image

No dobro jutro ali dober dan... Že kaj razmišljate o maškarah? Sej vem, je še dosti časa sam me imamo že vse naštudirano. user posted image Sam ne smem povedat, kaj bosta punci. Žal. user posted image

(odgovor članu stinbino)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
10.1.2013 11:10:00   
PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image

Čakaj zdaj, kaj ni praznovanje pri bavcih v nedeljo?user posted image Al sem jaz kaj pomešala....user posted image user posted image user posted image


Ja kokič imaš prav mogoče oni pridejo v soboto in nedeljo,pa se je sedaj zagovorila user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
10.1.2013 23:01:25   
KOKICA32
Čer!user posted image

Ok, Persida, potem nisem nič zamešala.user posted image

Pust-hmmmm, hitro je letos. Za Valentina moram najditi Spidermana ali Supermana, Julija pa bo ali čebelica, pikapolonica,...ne vem še.


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
11.1.2013 13:29:02   
Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Luko in da se krči ne ponovijo več. Je blo fejst hudo. Sploh si ne znam predstavljati tega, sem pa že pogosto slišala in kaj nekaj prebrrala o tem.user posted image

Bilo je taK, da mislim, da je bil to najhujši trenutek mojega življenja. Ko je vse skupaj prišlo za mano (ker sem takrat odreagirala dokaj samozavestno in nič panično), sem se zjukala kot že dolgo ne in imela en cel dan kurjo kožo in skoz telefon v rokah, da sem preverjala, če je ok. V glavnem,GROZNO!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
11.1.2013 20:07:38   
KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image

Ok, Persida, potem nisem nič zamešala.user posted image

Pust-hmmmm, hitro je letos. Za Valentina moram najditi Spidermana ali Supermana, Julija pa bo ali čebelica, pikapolonica,...ne vem še.




To je bila moja ideja očitno, ker sem ga danes vprašala pa je rekel, da želi biti gasilec ali reševalec! Sem mu potem kupila kostum GASILCA in orodje zraven! Je bil ful vesel! Je pa drago to, kot žafran, ker so "gasilca" imeli le v BC!user posted image
30,00 EUR se mi zdi ful dosti! Pa še dobre 3 za orodje!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
11.1.2013 20:08:24   
KOKICA32
Čer!

Je kje katera? Jaz sem na računalniku...imam nekaj časa!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.1.2013 11:39:02   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32


IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Čer!user posted image

Ok, Persida, potem nisem nič zamešala.user posted image

Pust-hmmmm, hitro je letos. Za Valentina moram najditi Spidermana ali Supermana, Julija pa bo ali čebelica, pikapolonica,...ne vem še.




To je bila moja ideja očitno, ker sem ga danes vprašala pa je rekel, da želi biti gasilec ali reševalec! Sem mu potem kupila kostum GASILCA in orodje zraven! Je bil ful vesel! Je pa drago to, kot žafran, ker so "gasilca" imeli le v BC!user posted image
30,00 EUR se mi zdi ful dosti! Pa še dobre 3 za orodje!user posted image


Kokica, v Leclercu imajo gasilca za 15 evorov, orodje pa tudi ene 3. Škoda, da nisi prej omenila.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.1.2013 14:20:50   
KOKICA32
Dan!user posted image


Najaa, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Pozabim vedno na to trgovino!!!!user posted image Kaj pa je vse pri kostumu?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Marčevke 2009 - 5.del
12.1.2013 16:40:11   
Najaa
Zmotila sem se, ni Leclerc, v Mullerju imajo. Za 15 evrov je spodnji in zgornji del oblačila. Tule poglej: http://katalogi.ceneje.si/muller-katalog-aktualni-letak/id/962

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?