|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 10:12:23   
nyna84
Samo toliko, da vam povem, kako se je razpletla cela situacija. Sem pomislila, da mogoče ima bivši pa res dobre namene in bi rad razčistil, po vseh teh letih, da se bomo lahko normalno pozdravili in šli dalje. Ronja, a to je nalezljivo? user posted image
Ugotovitev? Tip je kljub temu, da ima družino (hčere imajo 4 leta) nezrel in neresen tepec. Ravno tak, kot 10 let nazaj. Mi je kar pokrovko dvignilo ob njegovih izjavah. Ta vikend me vabi s sabo na obalo - si je kupil tam stanovanje, ker mu je pač všeč pri morju in sedaj hodi vsak vikend dol user posted image No, baje da včasih celo pelje otroke s sabo. Njegova družina se mi smili, res. Pa sem mislila, da bi lahko imeli en kulturen odnos (tisti "živijo", ko se srečamo). Uf, na kilometer okrog, ker očitno res ne ve, kje je meja dobrega okusa. Mož mu glavo odšraufa, če izve za njegove namere.
Moj mož ima pa očitno res dober nos za take modele in sedaj mi je jasno, zakaj ga še po 10 letih ne prebavlja (sej sta se poznala že pred mano). user posted image


< Sporočilo je popravil nyna84 -- 20.7.2012 10:16:50 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 10:17:53   
mateyka
oh, hotel je da bi bila njegova FF, ne FB prijateljica user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 10:20:32   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oh, hotel je da bi bila njegova FF, ne FB prijateljica user posted image

user posted image user posted image user posted image Ja, tako kaže user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 11:27:58   
Vijoličarka
Aha, potem se bivši res giblje v smeri, ki bi lahko zakomplicirala njegov partnerski odnos in res je absolutno bolje, da ti nimaš nič s tem.

Tip je ostal neresna budala in ni videti, da bi kaj brigala čustva drugih ljudi. Njegovih otrok, njegove žene. Možno je tudi, da je tako sebičen in kretensko tekmovalen, da bi se rad 'maščeval' tvojemu možu, ki je 'zmagal' na 'tekmovanju za bejbo'. Če bi tebe zvabil v svoje stanovanjce  in tam opravil svoje mačo zadevice ter si dvignil ego, bi najbrž videl v tem samo zmagoslavno točko zase, ne pa, kaj bi to lahko naredilo njegovi lastni družini, še manj tvoji.

Da si ti najprej razmišljala v pozitivni smeri, češ deset let je mimo, odrasli smo in smo lahko kulturni, ne priča o naivnosti, temveč o zrelosti. Vse si tudi temeljito preverila in zdaj ti ne preostane nič drugega, kot da dokončno zapreš poglavje. Ker če je bila dest let nazaj mladostniška nezrelost in neresnost, je zdaj mogoče zraven še škodoželjnost.



_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 11:39:32   
diana 28
Mene sploh ne preseneča....Jaz imam sodelovca, ki se bo čez 3 tedne poročil in bi pač rad, da bi bila jaz njegova ljubica (ne glede na to, da ve, da sem v zvezi) in še bi lahko pisala o raznoraznih primerih, ko ne moreš niti verjet, da se dogajajo in da znajo bit na videz pošteni ljudje kar kruti do svojih žen....

Na žalost je ogromno tega in jaz sem se že navadila user posted image .

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:04:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Mene sploh ne preseneča....Jaz imam sodelovca, ki se bo čez 3 tedne poročil in bi pač rad, da bi bila jaz njegova ljubica (ne glede na to, da ve, da sem v zvezi)


A kar tako se je odločil, sam od sebe? Da bi bila ti njegova ljubica? Mislim, menda ne pride to kar iz lufta...A si ziher, da si nista bila nikoli všeč?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:11:12   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Mene sploh ne preseneča....Jaz imam sodelovca, ki se bo čez 3 tedne poročil in bi pač rad, da bi bila jaz njegova ljubica (ne glede na to, da ve, da sem v zvezi)


A kar tako se je odločil, sam od sebe? Da bi bila ti njegova ljubica? Mislim, menda ne pride to kar iz lufta...A si ziher, da si nista bila nikoli všeč?



Ja, nekateri tipi res ne dojamejo, oz. nočejo dojeti. Ko jim rečeš 100 x ne, pa ga kar preslišijo in še kar lajnajo svoje. To sem pravkar doživela.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:39:17   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Mene sploh ne preseneča....Jaz imam sodelovca, ki se bo čez 3 tedne poročil in bi pač rad, da bi bila jaz njegova ljubica (ne glede na to, da ve, da sem v zvezi)


A kar tako se je odločil, sam od sebe? Da bi bila ti njegova ljubica? Mislim, menda ne pride to kar iz lufta...A si ziher, da si nista bila nikoli všeč?



Ja, to vedno pride z luftauser posted image user posted image .....nekatere ženske izgleda take f.uk je.bače zgolj s svojo notranjo lepoto privlačijo.....nikoli ne flirtajo, nikoli ne iščejo njegove bližine in so potem kao zgrožene, ko dobijo nespodobno povabilo.......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:41:12   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


Ja, nekateri tipi res ne dojamejo, oz. nočejo dojeti. Ko jim rečeš 100 x ne, pa ga kar preslišijo in še kar lajnajo svoje. To sem pravkar doživela.


Običajno dojamejo, že pri prvem ne.....samo ne mora biti prepričljiv.....user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:49:48   
nyna84

Običajno dojamejo, že pri prvem ne.....samo ne mora biti prepričljiv.....user posted image



From: @gmail.com
Sent: Friday, July 20, 2012 11:07 AM
To:
Subject: Re:
Pred 10 leti se nisva imela kaj pogovarjat zato ker se nisi ti hotela vedno sva morala hodit tja
pa sem kamor si ti rekla ko sem te kaj prašal si bila tiho tako da se strinjam da se nisva
pogovarjala ker nisi ti hotela. Jaz sem ti bil vedno na razpolago in sem se odpovedal zelo
veliko stvarem. Joj tako rad bi bil ob tebi imam občutek da si z dneva v dan lepša.

Dne 20. julij 2012 11:03 je ___ napisal/-a:
Kere fore. Ne hvala. Bi rekla ena moja znanka: »Kva pa teb ni jasn?!?« A ti sploh razumeš, ki pomeni
NE? Never!
Pogovarjat se že pred 10 leti nisva imela kaj.
Romantik pa nikoli nisem bila. Niti romantika ne pride sama po sebi.
Vidim, da tebi res marsikaj ni jasno.

From: @gmail.com
Sent: Friday, July 20, 2012 11:50 AM
To:
Subject: Re:
Pogovorjala, se sprehajala ob obali. Šla skupaj na kosilo ali romantično večerjo. Skratka brez
skrbi veliko bova lahko počela. Kaj misliš?

Dne 20. julij 2012 10:45 je ___ napisal/-a:
Se vidi, da me ne poznaš. Tisto kar rečem tudi mislim, in za tistim stojim.
In nisi vreden, da bi zaradi tebe reskirala svojo familijo.
Dobim doma pri svojem možu veliko več, kot bi mi ti kdaj lahko ponudil.
Kaj bi lahko s tabo počela, mi sploh ni jasno.

From: @gmail.com
Sent: Friday, July 20, 2012 10:38 AM
To:
Subject: Re:
z temi odgovori nisi prepričljiva mislim da si tudi želiš iti na obalo kjer bi imela cel vikend samo zase, bi se imela lepo

Dne 20. julij 2012 09:09 je ____ napisal/-a:
O si, si. Najprej pogledaš na sebe – kaj bi ti in kaj je tebi všeč. Potem je pa vse ostalo. Prav nič vam nisem fouš, sploh pa ne tvojim. No, v bistvu se mi smilijo. Aja … včasih jih pelješ …. a da se izkažeš?
Drugače greš pa sam, da poskrbiš za svoje želje in potrebe? One bojo že počakale doma. :S
Čas imam, ampak ne za tebe. S tabo nikamor in nikoli. Jaz sem, kadar je le možno, z mojimi. Ker mi fuuul pomenijo in sem rada z njimi.

From: @gmail.com
Sent: Friday, July 20, 2012 8:57 AM
To:
Subject: Re:
Sej jaz nisem egoističen...otroc gredo z mano v Izolo ne vedno par krat pa ja. Zakaj stanovanje zato da lahko hodim na dopust. meni je obala od vedno waw...škoda da nimaš časa da bi šla z mano bi se imela lepo veš...pa drug vikend ko boš bolj pri času

Dne 20. julij 2012 08:51 je ___ napisal/-a:
Zakaj pa stanovanje v Izoli?
Aja, tako je to pri vas …. ti greš za vikend na lepše, tvoja familija pa doma sama …. Egoist.
Jst ne grem nikamor, ker sem za vikend in kadar je le možno, z mojimi. Ker mi ful pomenijo in sem rada z njimi.
Pa tudi sicer ne bi s tabo nikamor šla. Sem ti povedala že večkrat.

From: @gmail.com
Sent: Friday, July 20, 2012 8:43 AM
To:
Subject: Re:
Jaz imam stanovanje v Izoli pa hodim dol vsak vikend. Lahko greš z mano če želiš seveda da sama. Te bom malo razvajal.


Beri od spodaj navzgor. Imena sem pobrisala. Ne vem, a sem jaz budala ...

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 20.7.2012 12:54:24 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 12:50:44   
diana 28
Sva skupaj v pisarni in malo po malo mi je začel namigovati. V roku enega leta, počasi. Najprej sploh nisem dojela kaj hoče....Meni ni niti za mrvico kruha všeč (kvečjemu obratno) in niti mu ne dajem signalov. Če zgledam, kot ****čica pa tudi ne vem user posted image  V glavnem ni prišlo iz lufta in tudi, ko sva razčistila je še vedno pomalem ''vztajal'' in mi tudi pravil kako ga kaka druga meša-tako, da nisem edina.  Pridejo potem obdobja, ko je mir in potem spet ovo na novo.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:01:51   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

Mene sploh ne preseneča....Jaz imam sodelovca, ki se bo čez 3 tedne poročil in bi pač rad, da bi bila jaz njegova ljubica (ne glede na to, da ve, da sem v zvezi)


A kar tako se je odločil, sam od sebe? Da bi bila ti njegova ljubica? Mislim, menda ne pride to kar iz lufta...A si ziher, da si nista bila nikoli všeč?



Ja, to vedno pride z luftauser posted image user posted image .....nekatere ženske izgleda take f.uk je.bače zgolj s svojo notranjo lepoto privlačijo.....nikoli ne flirtajo, nikoli ne iščejo njegove bližine in so potem kao zgrožene, ko dobijo nespodobno povabilo.......


user posted image  ste me pa res nasmejale...Ma jaz se ne sekiram za te komentarje. Resnično ne iščem njegove bljižine, ne flirtam z njim in menim, da ga ne privlačim z notranjo lepoto in ne vem kako vpadljivim videzom(mislim, da sem čisto povprečna).  Pa ženske, ki njega privlačijo so vsaj, ko pokaže slike čisto normalne povprečne, nekatere celo .... (nočem bit nesramna).

No, dam še en precej konkretnejši primer. Imela sem 12 let, torej otrok. Moj sosed, poročen in z družino me je stalno nadlegoval. Očitno sem že takrat dajala signale za nespodobna povabila.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:06:26   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Beri od spodaj navzgor. Imena sem pobrisala. Ne vem, a sem jaz budala ...


Ali si res budala, bolj pa mislim, da se delaš budalo.......user posted image

Na FB bi enostavno zavrnila njegovo prijateljstvo ali pa ne bi odgovorila nanj, ne pa da si mu napisala E-mail oz. maratonsko odgovarjala ne njegove E-maile......kjer te je odkrito pecal, ti si pa igrala naivno in moralno francosko sobarico......

Če ti ne paše ga pač ignoriraš.....če ti pa paše, pa se greš igrice.......user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:06:39   
nyna84
Haha, ja tako nekako izgleda: http://www.youtube.com/watch?v=XDx7rIE3H4U
user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil nyna84 -- 20.7.2012 13:08:01 >

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:08:57   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Beri od spodaj navzgor. Imena sem pobrisala. Ne vem, a sem jaz budala ...


Ali si res budala, bolj pa mislim, da se delaš budalo.......user posted image

Na FB bi enostavno zavrnila njegovo prijateljstvo ali pa ne bi odgovorila nanj, ne pa da si mu napisala E-mail oz. maratonsko odgovarjala ne njegove E-maile......kjer te je odkrito pecal, ti si pa igrala naivno in moralno francosko sobarico......

Če ti ne paše ga pač ignoriraš.....če ti pa paše, pa se greš igrice.......user posted image


Točno takouser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:10:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: diana 28

user posted image  ste me pa res nasmejale...Ma jaz se ne sekiram za te komentarje. Resnično ne iščem njegove bljižine, ne flirtam z njim in menim, da ga ne privlačim z notranjo lepoto in ne vem kako vpadljivim videzom(mislim, da sem čisto povprečna).  Pa ženske, ki njega privlačijo so vsaj, ko pokaže slike čisto normalne povprečne, nekatere celo .... (nočem bit nesramna).



Delam v pretežno moškem kolektivu, kjer se precej dobro razumemo, vendar pa moram priznati, da si nikoli nismo kazali slik naših simpatij......

Aja....moški pogledi na žensko lepoto so baje drugačni od našega, ženskega pogleda.....njim so baje privlačne tudi ženske, ki so nam ženskam grde (da jaz izrečem to nesrmano besedo namesto tebe).....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:14:37   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84

Beri od spodaj navzgor. Imena sem pobrisala. Ne vem, a sem jaz budala ...


Ali si res budala, bolj pa mislim, da se delaš budalo.......user posted image

Na FB bi enostavno zavrnila njegovo prijateljstvo ali pa ne bi odgovorila nanj, ne pa da si mu napisala E-mail oz. maratonsko odgovarjala ne njegove E-maile......kjer te je odkrito pecal, ti si pa igrala naivno in moralno francosko sobarico......

Če ti ne paše ga pač ignoriraš.....če ti pa paše, pa se greš igrice.......user posted image

Ne vem, po čem sklepaš, da sem naivna sicer.... prošnja za FB je bila zavrnjena, s pojasnilom, da je BIVŠI. Pa budale se tudi ne delam. Enostavno se mu ne da dopovedat.
Pa tu se niti ne gre za moralo. Moralizirat znamo vsi in se delat svetnike, kaj v resnici počnemo, je pa vprašanje.
Gre za princip. Ker mi je žaljivo, ker misli, da mu bo uspelo. Ker me podcenjuje. user posted image
Pa si lahko misliš kar hočeš.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:28:15   
mika
Pa tu se niti ne gre za moralo. Moralizirat znamo vsi in se delat svetnike, kaj v resnici počnemo, je pa vprašanje.
Gre za princip. Ker mi je žaljivo, ker misli, da mu bo uspelo. Ker me podcenjuje.
Pa si lahko misliš kar hočeš.


kdo pa moralizira?
Meni si tudi pred dnevi pisala o mojem svetniškem komentarju, pa res ne vem kaj je tako svetniškega v njem. Očitno sem zadela bistvo in s tem nategovanjem po mailu, si to samo potrdila. Ne grem se nikakršnega sodnika, pišem samo svoje mnenje, ki ti pa ni najbolj všeč, ker veš, da za zvezo ni najbolj prav.
tud lilianino mnenje ti ni všeč? Zakaj le?

Sej ni treba nam priznat, dovolj je, da se sama s sabo soočiš. Trenutno pa se ne boš, ker ti je fajn ko te bivši tako nagovarja, a ne? Zdaj še samo tvoj mož manjka, da se shoblata in bo slika popolnauser posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:34:33   
LuLu
Na tej temi pa se strinjam s tabo liliana user posted image
Edini trud, ki bi ga vložila v to osebo, ki jo že od prej poznam in mi ne odgovarja, je klik na FB briši prošnjo za prijateljstvo. Pa še to ne bi naredila, če bi se same brisale.
Vse ostalo je pozornost, ki si jo želim, pa četudi rečem 10x "Ne!"

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:39:17   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa tu se niti ne gre za moralo. Moralizirat znamo vsi in se delat svetnike, kaj v resnici počnemo, je pa vprašanje.
Gre za princip. Ker mi je žaljivo, ker misli, da mu bo uspelo. Ker me podcenjuje.
Pa si lahko misliš kar hočeš.


kdo pa moralizira?
Meni si tudi pred dnevi pisala o mojem svetniškem komentarju, pa res ne vem kaj je tako svetniškega v njem. Očitno sem zadela bistvo in s tem nategovanjem po mailu, si to samo potrdila. Ne grem se nikakršnega sodnika, pišem samo svoje mnenje, ki ti pa ni najbolj všeč, ker veš, da za zvezo ni najbolj prav.
tud lilianino mnenje ti ni všeč? Zakaj le?

Sej ni treba nam priznat, dovolj je, da se sama s sabo soočiš. Trenutno pa se ne boš, ker ti je fajn ko te bivši tako nagovarja, a ne? Zdaj še samo tvoj mož manjka, da se shoblata in bo slika popolnauser posted image

Lilijana me naslavlja z neko moralno francosko sobarico (karkoli naj bi to bilo - ima očitno s tem več izkušenj user posted image )
Jaz imam vse razčiščeno in to sem mu tudi povedala. On pa očitno nima.
Sej ne vem ... če mu rečem 1x ne in mu ni jasno, potem nisem dovolj odločna. Če mu rečem večkrat ne in mu še utemeljim, zakaj ne, mi je pa všeč, da se nategujeva po mailu? Svašta. Očitno na tem področju nimam dovolj izkušenj ... user posted image
Pa to na mojo zvezo nikakor ne vpliva. Mi je le potrdil, da sem se prav odločila in da imam krasnega moža.
lilijana, tudi jaz delam v moškem kolektivu, pa nima s tem nihče nobenih problemov. Ker večina normalnega folka ve, kje so meje.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:45:02   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


Lilijana me naslavlja z neko moralno francosko sobarico (karkoli naj bi to bilo - ima očitno s tem več izkušenj user posted image )


Zgolj metafora......user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nyna84


Jaz imam vse razčiščeno in to sem mu tudi povedala. On pa očitno nima.
Sej ne vem ... če mu rečem 1x ne in mu ni jasno, potem nisem dovolj odločna. Če mu rečem večkrat ne in mu še utemeljim, zakaj ne, mi je pa všeč, da se nategujeva po mailu? Svašta. Očitno na tem področju nimam dovolj izkušenj ... user posted image
Pa to na mojo zvezo nikakor ne vpliva. Mi je le potrdil, da sem se prav odločila in da imam krasnega moža.
lilijana
, tudi jaz delam v moškem kolektivu, pa nima s tem nihče nobenih problemov. Ker večina normalnega folka ve, kje so meje.


Če bi imela vse razčiščeno, ne bi potrebovala njegove potrditve......

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:48:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: nyna84
Očitno na tem področju nimam dovolj izkušenj ... user posted image

Bi se skoraj strinjala, pa nič slabega ne mislim s tem. Če smo ženske iskrene ena do druge, lahko takoj zaznamo, kdaj kolegica flirta in ji to povemo, če želi vedeti oz. se tega ne zaveda. Ok, malo čudno napisano... user posted image
Moški pa imajo ta radar že prirojen, se mi zdi... tak, da je težko koga okoli prenašat, če je le malo dovzeten za dogajanje v okolici.
Tukaj pa ni nek "Lepa soseda" forum z najstnicami in imamo kar nekaj kilometrine za sabo, kar se tiče odnosov moški-ženska.
Drugače povedano... Težko je prevaranta prevarat user posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:52:36   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Če smo ženske iskrene ena do druge, lahko takoj zaznamo, kdaj kolegica flirta in ji to povemo, če želi vedeti oz. se tega ne zaveda.


Meni pa nikoli ni jasno, kako lahko flirtaš, pa se tega ne zavedaš......da flirtaš nezavedno......jasno mi je, da ne priznaš, da flirtaš, da se pa tega ne zavedaš, pa dvomim.....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:53:40   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: diana 28



Delam v pretežno moškem kolektivu, kjer se precej dobro razumemo, vendar pa moram priznati, da si nikoli nismo kazali slik naših simpatij......

Aja....moški pogledi na žensko lepoto so baje drugačni od našega, ženskega pogleda.....njim so baje privlačne tudi ženske, ki so nam ženskam grde (da jaz izrečem to nesrmano besedo namesto tebe).....


No, še to odgovorim, da ne bo izpadlo res, da ga potihem jaz osvajam in se zanimam za njegovo osebno življenje.  Ko on pride v pisarno okrog treh in odpre njegov prenosnik (njegovo delo je take narave, da internet uporablja prosto in je v dežurstvu) začne kar na lepem spuščavat živalske zvoke in se navduševat. Ne vem kdo bi ob tem ostal nem in ga spregledal. Pač vprašam ga kaj se dogaja in velikokrat se zgodi, da mi pač pojasni, da je glihkar videl eno noro dobro bejbo (večinoma iz facebooka)  in mi obrne prenosnik ter pokaže. Jaz iz firbca pač pogledam. Se mi pa res ne zdi nič spornega user posted image  Sem pa tudi jaz v moškem kolektivu in je edini, ki tako postopa do mene zato smatram, da ne oddajam signale, da bi bila lahka al karkoli drugega se lahko misli.

Nebi mi pa bilo težko priznati,če bi želela njegovo pozornost.

< Sporočilo je popravil diana 28 -- 20.7.2012 13:55:41 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: bivši v sedanjosti
20.7.2012 13:56:59   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Če smo ženske iskrene ena do druge, lahko takoj zaznamo, kdaj kolegica flirta in ji to povemo, če želi vedeti oz. se tega ne zaveda.


Meni pa nikoli ni jasno, kako lahko flirtaš, pa se tega ne zavedaš......da flirtaš nezavedno......jasno mi je, da ne priznaš, da flirtaš, da se pa tega ne zavedaš, pa dvomim.....

Sem napisala zgoraj, da je čudno napisano... temi in avtorici sem malo prilagodila user posted image
(tudi sama mislim, da ne obstaja nezavedno flirtanje)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?