|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Noseče Štajerke**
19.9.2012 10:40:30   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

Tasa_m in prvicmami, zdaj sta pa vidve na vrsti. Ali ju boš prehitela, Princess?

Z veseljem prehitim obe po levi user posted image user posted image

HeLenčica kako je bilo v ponedeljek na pregledu? Se spomnim, da sva ga obe imeli...

Imamo pa oktobrke že 3 mamice, pa se oktober še sploh začel ni user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: **Noseče Štajerke**
19.9.2012 15:30:04   
orhidelija
Moja zgodba je takšna. V soboto sem šla ob 17.30 v P ker cel dan nisem čutila malčka (razen zjutraj v postelji). Drugače nič običajnega razen otrdevanja trebuha dva dni (in čepa v ponedeljek). Pridem noter, povem sestri kak je na stvari, me nadere zakaj sem prišla v P oz. v drugem stavku pove zakaj sem prišla tako pozno. Pogledajo CTG, kaže neke popadke ampak jaz jih ne čutim le otdevanje trebuha tu pa tam, vaginalni pregled odprta 3 cm. Do 21 nič,... hodim po porodnih hodnikih, potem pa rečejo, al me dajo na oddelek al predrejo mehur. Dr.Pelkičeva se odloči predret mehur in umetne popadke. Potem se je pa začelo, grozni popadki. Ob enih reče babica, da bo zdaj šlo hitro, ampak ni bilo po njeno, saj sem rodila šele ob 5.09 minut. Babica mi je že vnaprej povedala, da me bo verjetno prerezala, nič ne šparajo, se mi zdi.
Še nekaj o UKC MB. V porodnih sobah vse ok, na oddelku vsaka sestra govori in daje napotke po svoje, recesija se pozna (ni perila, vložkov, plenic,...vse moreš 5 x rečt in če imaš srečo, mogoče tisti dan tudi dobiš) Previjaš otroka, bi ga mogel nahranit ampak te kličejo, da ga moreš peljat na preiskavo, lačnega, čakaš na hladnem hodniku, rečejo, če je lačen, ga pa tukaj na hodniku podoji,... Nič mi ni bilo všeč in hvala bogu, da sem šla po dveh dneh domov.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: **Noseče Štajerke**
20.9.2012 9:21:38   
HeLenčica
Orhidelija, to pa ni fajn da si imela takšno izkušnjo s porodnišnico....no, samo da sta vidva ok in da se zdaj že lepo cartata doma user posted image

Princess, kako je pa bilo PRI TEBI na pregledu? Pri meni vse ok, naredila je spet UZ, mali mi je dobesedno pomahal. Lepo je že od 20. tedna na glavo obrnjen in upam, da bo tako tudi ostalo. Drugače smo pa težki nekje 1kg....imam pa spet pregled 1.10. (se mi zdi da sem nonstop okoli teh zdravnikov), ko moram zjutraj v bolnico na transfuziološkega dat kri, tam bodo pregledali če imam protitelesa (ker sem Rh neg.), potem pa popoldne nazaj po izvide, če nimam protiteles mi bodo dali ampulo ki jo moram dat v torbico in nest k moji G, tam mi bo pa ona dala inekcijo v rit user posted image . Taka sem dobila navodila user posted image .

aja, še 100 dni! user posted image

< Sporočilo je popravil HeLenčica -- 20.9.2012 9:22:35 >


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: **Noseče Štajerke**
20.9.2012 9:31:46   
HeLenčica
ŠTAJERSKE NOSEČKE 2012 / 2013
 
PDP, nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. malih hudičkov doma, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled
 
 
25. 9.  2012
tasa_m,  MB, 2user posted image , 1 user posted image , 1 user posted image user posted image

30. 9.  2012
prvicmami, 25, okolica Rogaške, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
15. 10.  2012
Princess13, 29, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image user posted image
24. 10.  2012
valentiz, 28, Fram, 1user posted image , 1user posted image  user posted image
26. 10.  2012
astrid1, 37 let, Velenje, 2user posted image , 1 user posted image , 1user posted image  user posted image , 27. 8.
 
30. 11.  2012
RozaRoza, 32, okolica Maribora, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
3. 12.  2012
guess, Maribor, 27let, MB, 2user posted image , 0user posted image ,  1user posted image , spola vam pa ne povemuser posted image

15. 12.  2012
buubikaa, 24, Ptuj, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
26. 12.  2012
zaljubljena23, 27, Rače, 3user posted image , 1user posted image , 1user posted image ,  19. 9.

29. 12.  2012
HeLenčica, 31, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image user posted image , 1.10.

binabana, 24, okolica Maribora, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image

1. 1. 2013
tyson99, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image

3. 1. 2013
bodoča mamii, 21, Slovenska Bistrica, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
3. 2. 2013
Pikica_82, 30, Maribor, 2user posted image , 1user posted image , 1user posted image
 
6. 2. 2013
noseckec23, 23, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image user posted image , 20.9.

6. 2. 2013
coolgirl, 27, Maribor, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image

7. 3. 2013
mili*, 31, Miklavž 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
10. 3. 2013
anch23, 21, okolica Maribora, 1user posted image , 0user posted image , 1user posted image
 
18. 5. 2013
minca_n, 25, Maribor, 2user posted image , 2user posted image , prvi pregled 16. 10.
ŠTAJERSKE MAMICE
 
Laryka, Maribor - Zala, 1. september 2012 user posted image
HelenaLena, Slovenska Bistrica - Sergej, 4. september 2012 user posted image

orhidelija
, Maribor, 16. september 2012 user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: **Noseče Štajerke**
20.9.2012 9:43:48   
princess13

Orhidelija, lepo, da si se javila. Mi je pa zelo žal, da imaš za sabo takšno porodno izkušnjo user posted image
To bo kmalu pozabljeno...glavno, da je vse vredu in se že cartate user posted image Kako pa je bebiki ime?

HeLenčica
, jaz nisem izvedela nič novega na pregledu v ponedeljek. Zdravnik v P je rekel, da je otrok normalno velik glede na tedne, da vse ostalo štima, torej voda, železo, plodovnica, itd. in da ne rabim več prihajat v P na kontrole, ampak naj me do konca vodi moja G.
Naslednji pregled imam že ta ponedeljek 24.9. in potem vsaki ponedeljek do konca...

Me veseli, da je tvoj že na glavici, moj pri 20t še ni bil.
Hehe, še 100 dni maš do konca user posted image Se spomnim, ko sem jaz to rekla user posted image
No jaz imam še 25 dni do konca user posted image


Tasa_m, kakšno je stanje pri tebi? Da se ne kje že cartate user posted image


(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: **Noseče Štajerke**
20.9.2012 10:01:33   
smoki3
Da se še jaz pofočkam :)! Vidim, da se še nisem.

PDP imam 13. 12. 2012.

Se pridružujem, če se boste dobile na pijački user posted image .

Imam pa naslednji pregled (šele) 10. 10., kako je z bebico pa ne vem točno, ker mi ne dela UZ vsakič, temveč le tiste plačane (na začetku in morfologija). Tako da ne vem točno, koliko je teža. No, za svojo vem, ampak upam je grozna, hahaha user posted image .

Včeraj je bilo super, ko je malo deževalo, danes bo spet težje dihati.

Če gre katera te dni roditi, ji želim veliko motivacije do cilja ;).

Pa še eno kratko vprašanje - tiste, ki ste že rodile. Včeraj smo imeli na materinski šoli NEGO OTROKA in se mi zdi, da če moraš to delat 7x na dan, pa tako previdno kot je pokazala, da bom jaz to rabila 1 uro user posted image . Kar pomeni najprej dojenje (če bo sreča!) npr. pol ure (??) in nato počitek pa kupček pa previjanje pa nega, to vse skup znese 2 uri :), pol pa bo tak spet že lačen :). Ali je to kaj drugače potem?

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: **Noseče Štajerke**
21.9.2012 9:12:48   
orhidelija
Princess13 mojemu sončku je ime Jon (malo v hecu po Baceku Jonu user posted image , najlepši risanki, kar sem jih kdaj videla).

(odgovor članu smoki3)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: **Noseče Štajerke**
21.9.2012 11:55:15   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: orhidelija

Princess13 mojemu sončku je ime Jon (malo v hecu po Baceku Jonu user posted image , najlepši risanki, kar sem jih kdaj videla).



Lepo ime! user posted image

Kako si kaj drugače? Mali je priden? user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: **Noseče Štajerke**
24.9.2012 20:02:48   
Laryka
Zdravo Štajerke! Hja, moram reči, da se nam zadnje tedne na polno dogaja in ob svoji pupi, ostalih gospodinjskih opravilih in obiskih težko še najdem čas za internet user posted image .
user posted image se mi zdi, da vidno raste,... danes smo imeli tudi prvo kopanje. Čeprav previjanja sploh ne mara, je kopanje odlično prestala user posted image .
Glede moje izkušnje s poporodnim oddelkom pa moram reči, da sem jaz imela samo lepe izkušnje. Morda je temu tudi tako, ker sem šla noter res z najslabšimi pričakovanji, saj so vsi govorili kako grozne so sestre na poporodnem oddelku. No, jaz moram reči, da so bile zelo prijazne, vedno pripravljene pomagati in odgovoriti na vsako vprašanje, nasmejane tudi sredi noči.... tako da je meni mojih 5 dni tam hitro in prijetno minilo.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: **Noseče Štajerke**
24.9.2012 20:25:01   
ana88
Zdravo!

Da se vam še jaz pridružim...
PDP 22. 2. 2013, 24, Šempeter (Celje), 2. nosečnost, žal še nič otročkov, samo en angelček, 1 srček v trebuhu, baje da je user posted image ...še čakam na potrditev na morfologiji 10. 10. 2012, ki je hkrati tudi moj naslednji pregled...
Nisem vas še nič brala...si bom vzela čas, da vidim o čem je govora...
Sem pa videla princess13 tukaj...ti si bila na septemberkah 2012, ane?

< Sporočilo je popravil ana88 -- 24.9.2012 20:26:52 >

(odgovor članu Laryka)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: **Noseče Štajerke**
25.9.2012 9:27:50   
princess13
O Laryka, lepo da si se javila user posted image Saj razumemo, da si polno zaposlena. To nas še vse čaka. Sem vesela, da si ti imela dobro izkušnjo s P. Očitno je res pri vaski drugače. Tako pač je. Ene zadovoljne, druge ne. Ene imajo težki porod, druge ne. Sem sploh ne obremenjujem več. Kako mi je namenjeno, mi pač je user posted image

Ana88, dobrodošla med nami! user posted image
Ja prav si videla, da sem bila prej pri septembrkah. Žal se je izkazalo, da sem ena redkih, ki ji dva testa (first sign in CB) zatajita. Vse je kazalo na to, da sem noseča...zamujanje M teden ni (ki mi nikoli prej ni), dva testa (z blagimi črticami), boleče prsi...no potem pa na dan, ko sva izvedela, da bova (kao)zibala, sem zvečer začela krvavet in na pregledu se je izkazalo, da nosečniškega hormona in zarodka ni, zato niti v materinski nimam napisano, da bi imela splav, ker je rekla G, da to ni bil, ker naj ne bi bila noseča. Takrat se mi je svet podrl. Ampak sva se pobrala, šla v nov boj in potem po mesecu dni takoj spet zanosila in zdaj je vse tako kot mora bit user posted image Vidim, da si napisala, da imaš enega angelčka? Kaj pa se je zgodilo, če ni skrivnost oziroma preveč boleče za pisat?

Vidim, da ima danes tasa_m PDP. Že nekaj časa se nič ni javila. Upam, da se že cartate user posted image

Jaz sem imela včeraj spet pregled. Vse je ok in nič še ne kaže na to, da bi kmalu rodila. Imam pa še 20 dni do PDP user posted image

Kako ste pa kaj ostale? HeLenčica?


< Sporočilo je popravil princess13 -- 25.9.2012 9:28:44 >

(odgovor članu ana88)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: **Noseče Štajerke**
25.9.2012 9:54:43   
Mili*
Pozdravljene,

da se malo še tukaj javim. Sem v 17. tednu, v primerjavi z vami se mi zdi, da je še dosti pred mano, ampak baje ful hitro mine.
Včeraj sem ravno dobila voziček, rabljen, od svakove sestre. Sem ful vesela, ostalih stvari pa še ne mislim nabavljati, se mi zdi prezgodaj. Kako ste ve? Ste se dobile na kavici?

Princess13 januarja se je tudi meni to zgodilo, sem naredila 5 testov, vsi so pokazali bledo črtico, potem šla na krvni test, ki mi je pokazal nosečnost (čeprav je bila vrednost hormona precej nizka) in dan zatem začela krvaveti. Mi je ginekolog rekel, da se je verjetno nekaj dogajalo, ampak se jajčece ni uspelo dobro vgnezditi, zato sem dobila normalno menstruacijo. Mi to nosečnost vodijo kot prvo in se tisto ni štelo kot splav. Mogoče se je tudi tebi podobno zgodilo, težko bi dva testa zatajila. Vrednost hormona pa je po krvavitvi po mojem takoj padla. Sem jaz kmalu po tem imela 0.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: **Noseče Štajerke**
25.9.2012 11:37:10   
me83
Vas berem ze od zacetka te teme, pa se do sedaj nisem nic napisala in se vam pridruzila :) PDP 28.11, sem pa iz mb :)

Glede bolnice,... Sem prelezala med nosecnostjo 1 teden na porodnem oddelku - sestre so iste na oddelku za rizicno nosecnost in na poporodnem oddelku, pa ne morem nic slabega rect,... Sem dala res vse izmene skozi in le enkrat je ena sestra imela malo slab dan, drugace pa so vse super,... Se saliji, smejejo,... Najbolj skrbna pa je tako sestra erika,.... user posted image je pa res, da morda kdo pricakuje, da pride v hotel,.... To je bolnica, z veliko pacienti,.... Tako, da ne se s tem obremenjevat, tista 2-3 dni bomo ze prezivele user posted image

(odgovor članu Mili*)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: **Noseče Štajerke**
25.9.2012 11:54:59   
ana88
Sem si danes zjutraj vzela čas in prebrala vse za nazaj...joj ste načvekale user posted image
princess13 tudi jaz sem bila septemberka 2012 in tvoje zgodbe se spomnim še od takrat...moja pa je takšna: dva testa FS in en test CB pozitivna v začetku januarja. Prvi pregled pri G sem imela v začetku februarja, kjer je sicer potrdila nosečnost, vendar se je videla le gestacijska vrečka in rumenjakov mehurček. Po njenem sem bila v 5.-6. tednu, čeprav bi po menstruaciji mogla biti že v 9. Se mi je že takrat čudno zdelo, ampak je rekla da možno, da je prišlo do kasnejše ovulacije in bla bla... Me je naročila na ponovni pregled čez 2 tedna. Ampak vmes sem potem že začela krvavet, šla sem v gin. ambulanto, kjer so naredili UZ in celo namerili plodek - 2mm. Tako da sem mislila, da je še kaj upanja, zato nisem hotla da me obdržijo. Sem šla domov, ampak sem potem dobila zelo močne krče oz. popadke in doma potem spontano splavila. Tako da je bil SS v bistvu v 11. tednu od ZM, čeprav je bila velikost le za 6 tednov (zadržani splav baje). Na srečo pa me niso čistili, ker se je vse samo spucalo.
Sva se pa z mojim vseeno odločila počakat 3 cikle in zdaj sva spet v prvo zanosila. Zaenkrat je vse super, kupila sva Baby Doppler za poslušat srčka in sva zelo pomirjena ko ga slišiva. Zdaj pa že tudi čutim rahle brcike, tako da vem da je z mojo malo vse vredu user posted image

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: **Noseče Štajerke**
25.9.2012 14:47:04   
HeLenčica
Oooo, Štajerkice so se prebudileuser posted image . Evo, jaz se vam javljam iz morja (še zadnjega brez dojenčkauser posted image )

Laryka, res lepo da si se javila, ti kar pripopaj kakšen nasvet ki nas tole še čaka v prihajajočih mesecih user posted image

Orhidelija, res lepo ime sta izbrala!

ana88 in me, dobrodošli med nami!

Princess, jaz sem dobro. Začela sem "trpeti" za znaki tretjega trimesečja, ampak na splošno sem ok. Velikokrat me boli trebuh pa kar fejst sem okorna postala, ampak na splošno ok user posted image . Kako si kaj ti? Všeč mi je tvoj odnos do poroda, tako mora biti! Sta že kaj nestrpna? ijoooj, še čisto čisto malo pa se boste cartali user posted image

V ponedeljek dobim inekcijo za senzibilizacijo.

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: **Noseče Štajerke**
26.9.2012 8:42:25   
orhidelija
Prodajam, če katera potrebuje Angelsound http://www.bolha.com/otroska-oprema-ostalo/angelsound-oglas1282472867

Drugače smo vredu, bili smo že na sprehodu, ker je tako lepo vreme. Zvečer zaspimo med 21 in 21.30, potem pa čez tri, štiri ure dve uri gor, pa spet spanje do 6ih, 7ih. Čez dan se mi zdi, da ga nonstop dojim, iz ene dojke na drugo in nazaj user posted image . Babica, ki me obiskuje (Studenci) je super, super, super,...

Lepo bodite in z pozitivnimi mislimi naprej user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: **Noseče Štajerke**
2.10.2012 11:14:14   
princess13

Tasa_m in prvicmami, kaj sta že rodili? user posted image

(odgovor članu orhidelija)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: **Noseče Štajerke**
3.10.2012 13:34:52   
me83
Punce hodi katera na akupunkturo? Kaksne so kaj cene?

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: **Noseče Štajerke**
4.10.2012 8:31:54   
HeLenčica
Heeej, Štajerke! Tota naša tema občasno čisto zamre, potem pa se prebudite in "naštemplate" nekaj strani. user posted image .

Čakamo na poročilo iz naslednjega štajerskega poroda, katera bo to?

Princess, povej, kakšno je kaj počutje? Kako minevajo ti zadnji dnevi pred PDP, najbrž se noro vlečejo?

No, jaz sem v ponedeljek dobila inekcijo v rit, pa G mi je naredila UZ in sva ugotovili, da se je mali obrnil na ritko! Jaoooo user posted image . Zdaj pa samo upam da se bo v naslednjih mesecih lepo namestil navzdol, da bo mami lahko normalno rodila user posted image . Ker CR si res ne želim, če bo pa potreben pa pač bo. Na koncu koncev je najbolj pomembno da je z nama vse ok.

Imejte se skrajno lepo user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu me83)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: **Noseče Štajerke**
6.10.2012 11:11:40   
princess13
Ojla!

Jap, tema je res čisto zamrla. Le zakaj? user posted image
Sem mislila, da se bosta tasa_m in prvicmami ziher kaj javli z veselimi novičkami, ker sem 100%, da se že cartata user posted image

HeLenčica, kaj res je mali spet na ritko obrnjen? Samo je bil že na glavici, a ne? Nekje do 35t ima čas, da se spet obrne nazaj na glavico, drugače pa sledi zunanji obrat al pa CR in nič od tega se ne sliši dobro. Upam in držim pesti, da se obrne!

No jaz imam pa še 9dni do roka user posted image
Počutje je recimo ok. Malo me matra to, ko se mali fuuuul razteguje in me celi trebuh grozno boli, včasih mi celo sapo vzame. Sem mislila, da se proti koncu umirijo, ampak moj postaja vedno bolj živahen. Sem pa v sredo že doživela lažni alarm. Celi dan me je trebuh bolel in otrdeval ter spodaj me je špikalo. Sem klicala v P in je rekla naj se kar pridem pokazat. No in sva šla. Priklopili so me na CTG, ki je bil OK. Imela sem rahle popadke. Potem pa je prišla še zdravnica in me vaginalno pogledala. Je rekla, da je mali že čisto nizko in da je MV že kratek in zmehčan. Poslala me je domov, ker ni imelo smisla, da mi sprožijo porod. Je rekla naj počakam na svoje močne popadke in da ko bom prišla rodit, bo šlo po hitrem postopku, ker je ''spodaj'' že vse pripravljeno user posted image Sem pa že vse papirje izpolnila. Verjemite, ni jih malo. Ker preden jih ne izpolniš, ne moreš it rodit in pol se boge nosečke s popadki, še ubadajo s papirologijo in ni fajn.

V ponedeljek imam še zadnji pregled. Zdaj pa samo čakamo kdaj me bo zagrabilo. Smo pa že vsi rahlo nestrpni. Moj dragi še posebej user posted image

Dovolj o meni. Kako ste kaj ve??! Kaj novega??

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: **Noseče Štajerke**
6.10.2012 11:36:29   
astrid1
Nič kaj novega, razen tega, da se gibam čedalje bolj kot en pingvin user posted image . Vsake toliko časa me začne boleti spodnji del trebuha, pa trebuh zdaj otrdeva kar non stop.

Mene tudi boli, ko se raztegne do mojega želodca, spodaj pa pritisne ob medenico. Ampak dokler lepo brca, sem srečna...

Je pa kar malo smešno. Vse sem nabavila, uredila, oprala, prelikala, pipravila, sedaj pa čakamo. Poroda se pač ne da splanirati.

Je pa dobro vedeti tole glede papirjev. Da ne bom presenečena, če se mi bo slučajno mudilo v porodno.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: **Noseče Štajerke**
8.10.2012 18:05:46   
RozaRoza
Pozdravljene souser posted image ...

Mene tudi zanima, ali katera hodi oz. ali bo hodila na akupunkturo... Kakšno je vaše mnenje oz. izkušnje...
Jaz se kar nagibam k temu, da bi... Ali morda veste, kakšne so kaj cene v MB?

LP

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: **Noseče Štajerke**
9.10.2012 12:37:26   
HelenaLena
Zdravo ženske! Se še jaz malo javim po dolgem času user posted image . Mali spi pa sem hitro pobegnila za računalnik user posted image .
Midva sma hvala bogu zdrava, lepo rastemo, skratka nič nam ne manjka. Sedaj mava že dobre 3kg, velka pa sma 50cm. Jedel bi skoz, tak da zna biti kar naporno, ampak sem vesela, da je ješči! Skratka srečna sem!

Kar se moje porodne zgodbice tiče pa je tak. 4 dni po carskem rezu sem bila sama v porodnišnici user posted image , ker so mi malega odpeljali prek na pediatrijo v toplo posteljco. S sestrami nikakor nisem bila zadovoljna, ker so se zgovarjale, da me nimajo časa prek peljat, ker je gužva. Jaz pa sem se lahko po carskem na dolge proge gibala samo z vozičkom. Skoraj znorela sem, ker sem malega nenormalno pogrešala! In to,da je bila gužva, res ni bil moj problem. Rodila sem za božjo voljo!! Kera pa nebi hotela meti malega pri sebi ali ga vsaj videti.
No, hvala bogu je moj hodil kar se da pogosto k meni, da sma šla skupaj prek. Hočem povedati, da mi ni všeč, da je pediatrija v drugi stavbi oz., mamice, ki imajo dojenčke pri njih, bi tudi tam morale biti hospitalizirane. Ne pa da ležim z dvema drugima mamicama, ki sta lepo mele dojenčke pri sebi, jaz pa ležim in čakam na lepše čase.
No, po štirih dneh sem šla domov, mali moj Sergejček pa po treh tednih, ker smo čakali, da se mu razvije sesalni refleks. In dokler tega nima razvitega, ne more domov, ker so ga hranili po sondici. Sedaj pa vleče dudo kot nor user posted image !

Polona, kolikor vem, si ti na vrsti naslednji teden? user posted image Želim ti vse najlepše, pa da bo mali sonček zdrav!
Pa tudi tebi Astrid1, tudi ti si nekje blizu, ne? user posted image

(odgovor članu RozaRoza)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: **Noseče Štajerke**
9.10.2012 13:04:35   
astrid1
Tole je pa res bedno. Ni prav, da mamice ne morejo biti z nedonošenčki. Ne samo da so mamice nesrečne, tudi za nedonošenčke ni dobro. Kolikor vem, prisotnost staršev, njihov dotik lahko dosti pripomoreta k boljšemu zdravstvenem stanju in napredku.

No, sedaj ste že doma. Samo da je vse OK. Pa ime mi je tudi zelo všeč. Sergej!

Mi pa čakamo. Čedalje bolj sem pingvinasta. Včeraj sem doživljala že nakaj bolj podobnega popadkom kot krčem, vendar se je potem vse umirilo. Bo, ko bo.

(odgovor članu HelenaLena)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: **Noseče Štajerke**
10.10.2012 9:37:01   
HeLenčica
O, Štajerkice moje, do konca leta bomo imele prav lep zborček malih Štajercev in Štajerk user posted image

Princess, BODI SREČNA, da je MV že pripravljen na porod, no, saj ko to pišem si čisto možno že rodila user posted image . Ne morem si mislit kako je zadnje tedne pred PDP ampak najbrž se mora kar vlečt. Skratka, držim pesti, da bo porod kratek in lahek, enako tudi zate, astrid, pa javita ko se vrneta domov user posted image So pa tudi nam zadnjič na ogledu porodnih sob rekli, da naj pridemo papirje izpolnit okoli 36. tedna, da ne delaš tega med popadki user posted image

RozaRoza - akupunktura - poznam kar nekaj zadovoljnih uporabnic pa nekaj takih, ki pravijo da ni bilo neke razlike, tako da ne vem...jaz bom najbrž šla, saj škodit ne more, je pa res da zadeva ni poceni, če se prav spomnim stane prvi obisk okoli 30€, potem pa vsak naslednji okol 25€...moreš pa it 4-6x, nekaj takega. Napiši v google akupunktura Gostenčnik, pa ti bo ziher kaj ven vrglo. Potem pa prosim pridi tu gor povedat kako je bilo.

HelenaLena, to je res žalostno, da nisi mogla biti ob Sergeju, ampak zdaj je najpomembnejše to, da sta oba zdrava in da se že doma cartate! Lepi ste, ko vas gledam na FB user posted image

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?