|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **Noseče Štajerke**
22.12.2012 11:42:07   
tina brina
pozdravljene štajerske nosečke
še ena se vam pridružuje,prihajam iz rogaške slatina stara sem 22 in je to druga nosečnost.doma imam eno telo navihano osemmesečno pupo.

(odgovor članu erikka)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: **Noseče Štajerke**
20.1.2013 22:43:50   
StelaPia
Zdravo. Evo se eno stajerko, natancno Mariborcanko user posted image
Rodila bom junija in prav z veseljem bi se vam pridruzila tudi na fb user posted image

(odgovor članu tina brina)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: **Noseče Štajerke**
23.1.2013 16:15:16   
nasa_beba
StelaPia, za fb napisi zasebno spor. Princess13...pa dobrodosla :)

(odgovor članu StelaPia)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: **Noseče Štajerke**
26.1.2013 20:50:36   
princess13
StelaPia dobrodošla! user posted image In kot ti je že nasa_beba napisala, javi mi svoje podatke na ZS, da te dodam v našo skupino na FB. Tam že nekaj časa čvekamo in je ful veselo user posted image

(odgovor članu nasa_beba)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: **Noseče Štajerke**
6.2.2013 16:13:16   
~Biba~
Pozdravljene Štajerske nosečke...tudi sama sem lani bila v pričakovanju...zdaj pa se že veselo spopadamo z otroškim vsakdanom user posted image

Sama sem hodila na priprave, v UKC MB, v šolo za bodoče starše...zraven pa sem prebrala veliko člankov in obiskovala predavanja o naravnem porodu...in moram vam povedati, da me poroda ni bilo strah, potekal je skoraj tako kot sem si ga predstavljala....če treba grem še po 5 otročičkov user posted image

Ob prebiranju literature in brskanju po spletu sem naletela na gospo Andrejo...ki ima tudi letos; v tem mesecu predavanja na Ptuju...če katero zanima, se jim lahko pridruži. Res vam ne bo žal.

Lahko se jim tudi pridružite na facebooku: Priprave na porod na Ptuju

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: **Noseče Štajerke**
6.2.2013 17:21:20   
Plišek
Lep pozdrav vsem.

Tudi jaz sem stajerska nosecka. natancneje iz maribora. Rok imam junija. Na forumih sem bolj malo aktvina, sem pa zato vec na fb. Upam da me sprejmete v vaso fb skupino.

Uzivajte

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: **Noseče Štajerke**
11.2.2013 16:53:23   
princess13

IZVIRNO SPOROČILO: Plišek

Lep pozdrav vsem.

Tudi jaz sem stajerska nosecka. natancneje iz maribora. Rok imam junija. Na forumih sem bolj malo aktvina, sem pa zato vec na fb. Upam da me sprejmete v vaso fb skupino.

Uzivajte


Napiši mi na ZS tvoje podatke, da te dodam v našo skupinico na FB user posted image

(odgovor članu Plišek)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: **Noseče Štajerke**
12.2.2013 21:28:02   
sts21
Pozdravljene štajerke,
se opravičujem, da vam vdiram v vašo temo, rada bi vam samo predstavila dogajanje za nosečnice in mamice z dojenčki v Mariboru in na Ptuju,
več si lahko pogledate na http://www.visfeminea.com/.
Lepo nosečnost in srečno materinstvo vam želim.
LPuser posted image

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: **Noseče Štajerke**
16.2.2013 15:11:39   
nicolette
ojla bodoče mamice in otročičkiuser posted image
jaz hodim na jogo, meditacijo ne mislim se gurat po nekih predavalnicah zašvicanih ipduser posted image ...

tam se z mojo dušico povežema- na meditaciji..sploh me ni strah poroda....
julija imam rok......dobima pa baby girl, kot sem si želela itaq sem takoj vedla da bo pupika user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: **Noseče Štajerke**
21.2.2013 11:33:47   
manibo
Še ena MB drugič mamica. Maja pričakujemo drugega fantiča, ki se ga že vsi veselimo in se tudi veselo kaže s svojimi brcikami!

V začetku meseca aprila skupaj s prijateljico Alenko pripravljam poslikavo trebuščkov in fotografiranje le-teh. Vabljeni!
http://www.facebook.com/pages/Dru%C5%BEinsko-fotografiranje-z-Anito/201990633162428.

Z veseljem se tudi pridružim debati na FB. Uživajte!

(odgovor članu nicolette)
Neposredna povezava do sporočila: 585
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?