|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 9:45:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 9:50:41   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Prijavit? Verjetno napišeš prijavo (in se NE podpišeš user posted image ) o dotični osebi in pošlješ na pristojni CSD. Al pa greš v nedeljo pred mašo v cerkev v prvo vrsto k najbolj zvestim starim mamcam, ki žrebrajo rožni venec že od šestih zjutraj, vmes pa vse vidijo in opazijo in jim rečeš, ti a si slišala... se zihr v nekaj urah razve po celi fari user posted image .

Kar se pa tiče same dileme prijavit ali ne. Načeloma sem za. Sem pa še bolj za to, da se zadeve zakonodajno uredi, da pristojne službe, od inšpekcije dalje začnejo opravljat svoje delo ter da država začne delovati tako kot bi morala: kot servis državljanov, ter skrbnik za zakonito delovanje. Torej primarno je skrb za pravilno dodeljevanje OD država. In tu je osnovni problem, ker sicer ne bi bilo toliko teh fejk samohranilk in dražavljanom ne bi bilo potrebno opravljat naloge ljudi, ki so za to zaposleni.




Je imela uškinamama prav, ko je rekla, da bo ankica znala! user posted image Ves problem je v državi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 9:53:17   
uškinamama
Tippi, država smo ljudje .

Za ankico pa sem mislila, da bo pisala o propadu moralnih vrednot...ampak je ubrala drugo pot user posted image .


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 9:57:40   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Dejstvo je, da obstajajo pravila za to, da se jih držimo. Pravila so za vse enaka.






Niso...
In zakaj niso?
Ker ljudje pozabljamo na vrednote. In ker mi pozabljamo na vrednote, naši otroci sploh ne vejo, kaj je to. In ker se to nadaljuje, bomo slej ko prej prišli do družbe, kjer bo za vsako klinčevo stvar postavljen zakon oziroma neka pravila.
Stvari pa lahko začnemo spreminjati, kot posamezniki - zdaj. Ne odnehat, ker posameznik v družbi ne bo nekaj naredil - bo. Ker se bo slej kot prej našlo več posameznikov in tako, kot lahko gre navzdol, lahko gre tudi navzgor.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 10:01:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 10:05:49   
uškinamama
Vse skupaj pa to pomeni zelo visoke moralne standarde in zavedanje, da nisem tu samo jaz, ampak tudi vsi ostali državljani in da medsebojno vplivamo eden na drugega, da niso zgolj pravice, temveč tudi dolžnosti
 
 
user posted image  Nisi mogla to že v prvem postu napisat?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 10:06:57   
Tippi


Tippi, država smo ljudje .



Bi morala pri svojem komentarju, kjer kažem s prstom na državo, dodati enega smajlija več, da bi bila bolj razumljiva user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 10:12:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 10:15:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 10:16:14   
Tippi
Vse skupaj pa to pomeni zelo visoke moralne standarde in zavedanje, da nisem tu samo jaz, ampak tudi vsi ostali državljani in da medsebojno vplivamo eden na drugega, da niso zgolj pravice, temveč tudi dolžnosti


Da ne bom preveč filozofirala, itak smo več ali manj vse že povedali in se podpišem pod zgoraj napisano! user posted image

Dodala bi le še to, čisto po kmečko. U bistvu povzemam ali bolje strnem misli kolegice, ko smo nedolgo nazaj podobno debatirale, in ki paše v to temo. Vse to je fino in lepo prebrat. Vse to bi bilo še lepše živet. In slovenija bi bila pravljična dežela. Verjamem, da nas je veliko, ki nam še vedno pomenijo iskrenost in poštenost, da nas je še več takšnih, ki tako tudi živimo (več ali manj - mene delo na črno, še vedno žuliuser posted image , a drugega nisem mogla storiti) ampak roko na srce, koga briga sosed z avdijem in koga briga, če on vleče socialne transferje, če pa jaz nimam nič dat za v lonec! Moj problem ni sosed, moj problem je moj in otrokov prazen želodec.

Čisto po kmečko. In precej realno, pa če nam je to všeč ali ne.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 10:18:29   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Prijavit? Verjetno napišeš prijavo (in se NE podpišeš user posted image ) o dotični osebi in pošlješ na pristojni CSD. Al pa greš v nedeljo pred mašo v cerkev v prvo vrsto k najbolj zvestim starim mamcam, ki žrebrajo rožni venec že od šestih zjutraj, vmes pa vse vidijo in opazijo in jim rečeš, ti a si slišala... se zihr v nekaj urah razve po celi fari user posted image .

Kar se pa tiče same dileme prijavit ali ne. Načeloma sem za. Sem pa še bolj za to, da se zadeve zakonodajno uredi, da pristojne službe, od inšpekcije dalje začnejo opravljat svoje delo ter da država začne delovati tako kot bi morala: kot servis državljanov, ter skrbnik za zakonito delovanje. Torej primarno je skrb za pravilno dodeljevanje OD država. In tu je osnovni problem, ker sicer ne bi bilo toliko teh fejk samohranilk in dražavljanom ne bi bilo potrebno opravljat naloge ljudi, ki so za to zaposleni.




Je imela uškinamama prav, ko je rekla, da bo ankica znala! user posted image Ves problem je v državi user posted image



user posted image user posted image user posted image

Ni ves problem v državi, je pa velik. En del nosimo tudi mi kot posamezniki, kot družina in kot družba, ker so se osnovne vrednsote kot so sodelovanje, resnica, pomoč, medsebojna odvisnot itd. izgubile nekje v pehanju za individualizmu in pravicami, dolžnsoti so pa poniknile. Velik del pa res država oziroma njena pasivnost in ukvarjanje s postranskimi zadevami in medsebojnim obračunavanjem (tu zelo velja Tacitov izrek na temi Filozofinje), namesto da bi vzpostavili državo, ki bila servis državljanov.
Moja idealna družba je sestavljena iz treh delov:
- samostojnih, AKTIVNIH (danes večina pasivno čaka in je neskončno apatična) in samoodvisnih državljanov, ki bi v veliki meri skrbeli zase,
- države oziroma državnih aparatov, katerih osnovna dejavnosti bi bila učinkovit servis za državljane, od šolstva, zdravstva, do del na cesti, ki v času odhoda ljudi na delo ne povzročijo 4km zastoje user posted image (zdaj ti večkrat mečejo polena pod noge z cel kup obrazci, pravilniki in zakoni, ki so napsiani tako, da jih avtorji ne razumejo).
- "ogroženih skupin" (neposrečen izraz, a trenutno ne najdem drugega), torej vseh tistih, ki zaradi takih ali drugačnih razlogov začasno ali stalno ne zmorejo skrbeti zase (brezposleni, invalidi, bolni, azilanti itd.), za aktere bi skrbeli državljani in država v zavedanju solidarnosti.

Vse skupaj pa to pomeni zelo visoke moralne standarde in zavedanje, da nisem tu samo jaz, ampak tudi vsi ostali državljani in da medsebojno vplivamo eden na drugega, da niso zgolj pravice, temveč tudi dolžnosti.



Nekaj podobnega, čeprav na prvi pogled drugače urejeno, pa vendarle v 3 skupine razdeljene ljudi, je predlagal Platon v svoji Državi. Potem je bil še tukaj Aristotel, z delavci in ''ogroženimi skupinami''.
Očitno je ljudi kar nekaj, ki imajo v glavi, kako naj bi idealna država zgledala. Pa vendarle so to vse utopije, ker idealne države ni.
Ampak ni user posted image , da ne bomo 1x pristali tako na dnu (kamor počasi lezemo) - da se ne bomo začeli spraševati po neki normalni družbeni ureditvi. Sploh če hočemo ostati neke vrste demokratična republika.

v bistvu mene sama družbena ureditev pri nas ne skrbi, čeprav sem še vedno mnenja, da je prevelik denarni zalogaj na srednjem sloju, ki mu v bistvu država ogromno pobere in malo da. Skrbi me to - ker na vodstvenih položaj v Sloveniji kradejo. in ljudem se pač zdi to normalno, ker : a ti ne bi, če bi imela šanso?
Evo to je to - izgubljanje vrednot. Priložnost dela tatu - ampak ali jo res dela samo priložnost?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 10:37:47   
ronja
Jaz sem bila prepričana, da točno ti to obvladašuser posted image , sem si še mislila, da če bom hotela koga ovadit, bom tebe zahaklala, ko si parkrat pisala, da je treba to prijavit... Meni se sanja ne...
Vedela sem samo za primere, ko so ljudje stanovali v LJ., pa bibi prijaveljeni daleč, da so dobivali potne stroške - vendar so to vedeli praktično vsi sodelavci in če firme to ne moti, naj jim pač plačuje.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:12:34   
ronja
tippi, razlog za prijavo bi bil, da zato, ker je denarja toliko in toliko in če ga razdeliš med poštene in nepoštene, potem dobijo pošteni precej manj, kot bi sicer. Drugi razlog je, da potem proračun ne prenese tega in se vse skup sesuje in dobijo tisti v stiski sploh veliko manj (kot so zaradi lažnih samohranilstev uvedli, da bojo vsem upoštevali še očetov dohodek, ne glede na to, ali otrok ima kaj od tega ali ne - to bo zelo grozno za prave samohranilke, pa se to ne bi zgodilo, če ne bi bilo lažnih, ker pravih ni toliko, da bi tako obremenile proračun).

Tem, ki izkoriščajo, se že nekak vrne, gotovo ne moraš bit s takim sistemom dolgoročno res srečen... Ampak na žalost pri tem nasrkajo tudi tisti, ki bi jih sicer lahko zavarovali. Tisti, ki si sami mogoče res ne morejo pomagat. Midve imava partnerja, imava službi (zaenkrat), shajamo: nekateri niso tako srečni. In tem bi lahko precej pomagali s tistimi 500€ na mesec od tvoje znanke. Ni edini razlog za prijavo škodoželjnost;). Sama mislim, da bi vseeno prave samohranilke dobile več, če ne bi bilo toliko lažnih. Lahko me maš za naivko par excelance, ampak dokler jih ni bilo toooliko, so lahko imele višje doklade, zdaj bojo nasrkale še pa još. IN ni mi vseeno, ker bojo nasrkali ti otroci. In ali se matrali še pa još ali zašli v kriminal, nobeno se mi ne zdi sprejemljivo.

No, da nas je kar nekaj takih, ki svoje otroke vzgajamo v iskrenem in poštenem duhu, pa ne dvomim!

Tippi, če vzgajaš otroka, da je čisto ok, če soseda krade državi, to ni vzgajanje v poštenem duhu... Čeprav ti tega ne delaš - otroci vidijo, kaj ti obsojaš, kaj ti je sprejemljivo...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:18:10   
Tippi
Tippi, če vzgajaš otroka, da je čisto ok, če soseda krade državi, to ni vzgajanje v poštenem duhu... Čeprav ti tega ne delaš - otroci vidijo, kaj ti obsojaš, kaj ti je sprejemljivo...


Jaz jih vzgajam tako, kot mislim da je prav. Nikdar in nikoli nisem podpirala kraje. Ne vem, kje se ti je spet izgubila rdeča nit? user posted image Imam skoraj polnoletno punco, za katero lahko zatrdim, da je poštena in iskrena. Če pa ti misliš, da sem pri svoji vzgoji kiksnila, ja kaj naj ti rečem ronja? Tudi prav. Me takšne obsodbe, kot je tvoja, ne ganejo preveč. Vsak pred svojim pragom, saj veš kako to gre a ne user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.9.2012 11:19:26 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:24:48   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi



Tippi, država smo ljudje .



Bi morala pri svojem komentarju, kjer kažem s prstom na državo, dodati enega smajlija več, da bi bila bolj razumljiva user posted image



Ja, ziher bi ga dala  user posted image . Blondinke pač rabimo (malo ) več ...

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:27:10   
Tippi
Blondinke pač rabimo (malo ) več ...


Ja, pa res. Sem že parkrat tuhtala, da bi se štrihnla na črno, pa sem čist preveč čustveno navezana na svoje blond laske. pa inteligenca gor al pa dol user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:36:06   
ronja
Ne mislim, da si slabo vzgajala svoje otroke, samo da otroci vidijo, če nekaj podpiramo tudi s tem, da pač toleriramo. To ni nič narobe, če se nam zdi to ok. Samo težko jim potem rečemo, da to ni prav in da tega ne toleriramo, ker ni prav;) Neumni niso;). Otrok te vpraša, zakaj sta pa tistadva šla čez rdečo, če se pa to ne sme... In če mu rečeš, ah, saj to je čito ok, saj hodijo tudi drugi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 11:39:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:39:44   
ronja
Se spomnim par let nazaj je bila tema na RR, ko je ena punca pisala, da je skozi okno videla skupino fantov, ki so napadli naključnega mimoidočega in se spraševala, kaj narediti. Velika večina je odgovorila, da ne bi naredila nič.

???user posted image A to resno???
No, da te potolažim, včeraj smo šli s puncami po mestu in je ronja odkolesarila malo naprej in počakala pri prehodu za pešce, pa je enega gospoda zaskrbelo, kje ima ostale, če je sama in si je oddahnil, ko smo pomahale, da je z nami:) Niso vsi taki:)

dokler tiho sprejemamo, da drugi (ocitno!) kradejo in lazejo, jim s svojo tisino dajemo pristanek.

Tippi, to sem hotela povedat.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 11:47:41   
Tippi
Blond je stanje duha, je nekdo pred kratkim napisal na RR user posted image .


Dobra! user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 12:39:16   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Dejstvo je, da obstajajo pravila za to, da se jih držimo. Pravila so za vse enaka.






Niso...
In zakaj niso?
Ker ljudje pozabljamo na vrednote. In ker mi pozabljamo na vrednote, naši otroci sploh ne vejo, kaj je to. In ker se to nadaljuje, bomo slej ko prej prišli do družbe, kjer bo za vsako klinčevo stvar postavljen zakon oziroma neka pravila.
Stvari pa lahko začnemo spreminjati, kot posamezniki - zdaj. Ne odnehat, ker posameznik v družbi ne bo nekaj naredil - bo. Ker se bo slej kot prej našlo več posameznikov in tako, kot lahko gre navzdol, lahko gre tudi navzgor.


Pravila so enaka, vendar so posamezniki tisti, ki jih ne jemljejo za sebe enaka.
Seveda se pravila zakoni lahko spreminjajo, vendar jih ne more posameznik (oz. jih naj ne bi), ker bi potem bil kaos.
Dejstvo pa je, da če se nekdo ne ravna po pravilih, zakonih naj nosi posledice. To, da nekdo zna najti luknjo v zakonu, pravilih, je pa za čestitah. Se je pač znašel. Tudi Tito je nekoč davno rekel: snađi se!
Pa še res je. Če se nekdo zna znajti, poiskati luknje, da bo najboljšem in mu nihče ne more dokazati, da ni po pravilih....zakaj pa ne? JAz lahko takšnemu samo čestitam. Pa če je fer ali ne fer. Zakaj se pa ti nisi znašel?
Največji problem je, da ko naša ljuba "država" ugotovi kako se lahko zaobide luknje, ne stori ničesar, da bi to preprečila ali pa traja tako dolgo, da ta, ki se je znašel, že vnaprej študira kako se bo v bodoče znašel.
Če npr. v podjetju en delavec "hvata krivine" in mu delodajalec ne more nič, ker nima dovolj dokazov, si je delodajalec sam kriv, če bo enako dejanje omogočil še drugim oz. tega z določenim ukrepom ne bo onemogočil. Ali pa v obratni smeri. Tudi doma je tako. Čisto sam si si kriv, če greš dvakrat na led.

Država si je sama kriva, da ne prepreči tistega, za kar že dolgo zna, da se dogaja.
To pomeni, da tudi kot posameznik, če boš kaj ukrepal je sizifovo delo, če država ne bo klanca spremenila v položno pobočje. Posameznik, nima te moči, saj je na drugi strani preveč nasprotnikov, ki imajo koristi od tega.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 12:43:26 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 13:06:40   
Tutan
Zakaj se pa ti nisi znašel, pa dejmu mu ploskat...

Pa smo tam kjer smo.

Še 1x pravim: tole zame niso neke vrednote, ki si jih želim predati naprej svojim otrokom. Goljufanje, odobravanje goljufanja, iskanje lukenj in vozit mimo zakona. Sicer me nič od tega ne boli, ne odobravam pa tega.

Ja, kot posameznik ne moreš narediti nič - nekdo mora biti prvi, kajne user posted image user posted image In slej ko prej se najde več posameznikov, več istomislečih, ki jim ni vseeno.

Pa še nekaj - zgoraj omenjenega - država smo ljudje. In če smo brezobrazni, kaj se pri nas dogaja - se pač dogaja to, kar se dogaja. Smo pač slovenceljni, ki jim je bolj pomembno, da imamo boljši avto od sosedovega, najraje se naslajamo nad tujo nesrečo, da bi pa kdo kaj konkretnega naredil za dobrobit skupnosti - to pa raj ne - kaj mene brigajo drugi. Ironično.

Tito je pa res zadnji, ki se ga gre mešat v to temo. Ni bil ravno neko nedolžno jagnje in tudi pod njegovo oblastjo se ni cedil zgolj med in mleko.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 13:20:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 13:52:06   
Paštetka
Saj kot sem napisala v prvem postu, da se razumemo, ker vidim, da me niste razumele.

Ne odobravam goljufanja, nikakor ne. NIti ne vzgajam otrok v smislu, da je to v redu.
Če me otrok vpraša, zakaj midva stojiva v vrsti, drugi se pa lahko preriva, ga učim, da to ni prav, da obstajajo pravila, ki se jih moramo vsi držati. Če bi vsi pravila kršili in se prerivali bi bil kaos in ne bi mogli živeti.

V mojem drugem postu sem govorila o tem, da (če nadaljujem tale moj primer učenja) če npr. uslužbenec za šalt_erjem, kjer vsi drugi čakamo v vrsti, dovoli, da se nekdo prerine (kot npr. država dovoli, da se to dogaja, kjub večkratnim prekrškom) in ne ukrepa, pa se lahko ti v vrsti na trepalnice postaviš, bo ta ki se preriva vedno to počel. Zakaj ne bi, če mu je to omogočeno? Briga njega, kaj si folk o njem misli, koliko se ti na trepalnice mečeš, četudi to omeniš osebi za šaltarjem, če oseba, ki je tam pristojna, takih dejanj ne prepreči...

Taki ljudje nimajo hrbtenice in zato jaz otroka učim, da to ni prav.
Čestitam mu pa vseeno lahko, da se je znašel, da izkoristi tisto, za kar "država" v tem primeru pristojna oseba ne prepreči. Zakaj ne bi, če mu je dovoljeno in ga boli hrbtenica, če je prav ali ne?



< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.9.2012 13:53:49 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Prijava zlorabe socialnih transferjev?
12.9.2012 13:57:33   
uškinamama
Paštetka, a uradna oseba, ki npr. izdaja osebne izkaznice je pristojna za red v vrsti pred njenim okencem? Res?Krajevno? Stvarno?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?