|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 8:10:17   
Anonimen
Dobro jutro! Eno vprašanje bi imela in upam, da bo mi katera vedela odgovoriti, ker ne vem ali že lahko se izjočem ali imam še kaj upanja. Imam prijateljice, ki so delale 8. dan po transferju (imele so ga na peti dan) test nosečnosti Clear Blue, pa jim je že pokazal vsaj rahlo črtico. Zato sem tudi jaz šla delat danes test, pa je pokazal debel minus. Ne duha ne sluha o rahli črtici. Ali je sploh mogoče, da še pokaže plus? Izcedka nimam nobenega. Še... Upam, da tako tudi ostane. Prosim, pomagajte mi s svojimi izkušnjami. Kdaj naj ponovim test tako, da bi rezultat že bil realen in da si ne moreš več delati utvar KAJ PA ČE... hvala.

(odgovor članu womanpolice)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 9:27:37   
andreja_p
Lepo dobro jutro!
Sedaj se vam odkrivam,sem bila anonimna user posted image user posted image user posted image .Sporočam vam da je uspelo in moja ßHCG je 1088.Navijam tudi za vas!!!! Občutki so neverjetni in verjemte da bo tudi za vas borke prišel dan ko bo test pokazal lepo črtico.Bom navijala za vas in ne obupajte.L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 9:39:00   
sonček 13
andreja_puser posted image user posted image user posted image čestitke in vse dobro naprej!!! Si predstavlam kako si srečna.
Tudi jaz bi morala danes na krvnega po ETZ, vendar se žal ni izšlo dobro! user posted image
Baby 1978 čakam na tvoje novice!

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 9:46:29   
latka
andreja_p, čestitke!user posted image user posted image user posted image Zelo lepa beta, čist možno, da sta se ti vgnezdila kar oba!!

Jaz sem danes 10 dan po ETZ, zaenkrat še imamouser posted image !

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 10:04:38   
andreja_p
čestitam za user posted image .user posted image user posted image user posted image tudi tebi.Men je tud test pokazal na 10 dan.Sem zelo vesela za vsako novo nosečko.Ne vem če sta 2,ker bi mogla biti vrednost čez 2000.Bomo videli na UZ ko ga bom imela.
sonček13 ne obupaj.Pozitivno naprej,pa boš videla da bo prišel tudi tvoj dan.
Hvala še enkrat za vse čestitke.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 10:06:08   
SILVA
Pa sej ne morem verjet, vsak dan same dobre noviceuser posted image

Čestitke punce, sem zelo vesela za vasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 10:21:25   
Anem
punce čestitam za pluske :))) Boste dvignile povprečje user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz tudi ne morem verjeti, vsak dan lepe novičke... jaz pa še dva dni in grem po pikico-i, komaj čakam user posted image


gasilka midva sva plačala imsi in sicer 325 eur. Prvič, ko sva imela imsi sva podpisala, da gre lahko v študije in nama ni bilo treba plačati, zdaj pa teh študij ni več...

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 10:47:04   
natke
Pozdravljene!

Ker so me postopki že močno fizično in psihično zdelali, sem jih dala v mirovanje za kakšno leto.

Zato bi rada prodala zdravila Merional in Superfact, katere sem kupila na Madžarskem in sem jih nameravala uporabiti v naslednjem samoplačniškem postopku. Če jih katera potrebuje, naj mi piše.

Vsem vam želim da čimprej ugledate magični plusek!





(odgovor članu Anem)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 10:57:21   
sonček 13
andreja_p prvi dan, ko sem videla, da spet ni uspelo sem bila zelo razočarana..priznam! zdaj pa prihajam k sebi. Ta mesec grem po zadnjega pingvinčka iz prvega ICSI postopka. Upam, da tokrat uspešno!user posted image

Čestitam vsem vam srečnicam!!!user posted image

(odgovor članu natke)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 11:44:45   
curly
andreja_p, iskrene čestitke! Se je izplačalo a ne? Ful sem vesela zate, želim ti pa predvsem mirno in lepo nosečnost! Uživaj v njej, si jo dolgo čakala! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 12:45:35   
espérer
user posted image user posted image user posted image user posted image

čestitke vsem!
Anonimen mogoče je pa res še malo prekmalu za test..... počaj še malo!!!!!
Težko je tole 14 dnevno čakanje.... jaz sem hotela test že danes delat, pa je šele 4 dan po transferju ampak sem se premislila, itak bi bil - ali pa lažni +, tako da bom počakala še kakšen teden potem pa kar ene tri zaporedoma narest, da bo sigurno!user posted image

Lpe sončen dan še naprej!!!!!

< Sporočilo je popravil espérer -- 18.10.2012 12:46:06 >

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 12:51:06   
latka
Tudi CB digital je danes s popoldanskim urinom napisal jasen + in 1-2 tedna nosečnosti!user posted image

(odgovor članu espérer)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 14:43:40   
sunshinemetulj
Hvala vam :) Držim pesti za vas in da bo vse v redu :) Jupiiiiiiiiiiii.... user posted image user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 15:03:05   
Felidae
latka
Bravooooo user posted image user posted image user posted image

tole jesen pa kr padajo pluski user posted image

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 18:26:08   
T3JK4
Hej hoj!
Današnji razgovor pri dr. Zornu je za nama. Določil nama je dolgi  postopek, po zdravila greva že v torek. Juhu :)
Kaj priporočate za večjo uspešnost, kot le sproščenost?

(odgovor članu Felidae)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 19:02:01   
Adelle
Pozdravljene punce! Evo, odločila sm se pridružiti vam se, čeprav vas berem kar nekaj časa. Končno po 4 letih neuspeha nas je dr. Reš dal v postopek za 1. IVF, in sicer konec meseca čakam menstro in začenjam z injekcijam. Komi čakam! user posted image Men se zdi da je to prvič v 4 letih ko komi čakam ta rdečo user posted image Reku mi je da bom dobila Diphereline in Puregon, ne vem kok česa... Povejte mi, a se to špikaš točno ob isti uri, pa na istem mestu? A obe dve injekcije ob isti uri?

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 21:33:23   
baby1978
Soncek13- danes nama je samo 2 uspelo, sem te pogresala...naslednjic pa bo bos videla.
moj beta 1479...tako da....moje slabosti. se ze pocasi zacenjajo. soncek 13- ce bos kaj po mb...pa le javi, bi lahko skocile na kako kavico....jaz sem itak na bolniski;)

(odgovor članu Adelle)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
18.10.2012 21:46:27   
tanjita.
Čestitam vsem, nosečkam! Res kaže, da je ta jesen kar plodna. Upam, da bo vsaj še nekaj časa :-) V novembru imam posvet in upam, da v tem mesecu tudi že začnem z novim postopkom, saj bodo takrat minili že 3 ciklusi od zadnjega neuspelega postopka... Imate kakšen nasvet, kako se fizično (ali psihično) čimbolj pripraviti, da bi bili pogoji za uspešen postopek boljši. V zadnjem postopku so mi folikli rasli takooo počasi....
Lp vsem

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 7:35:09   
limonca*
IZVIRNO SPOROČILO: gasilka

Anem
tudi jaz bom imela dolg postopek in imsi in me zanima ker me je že zadnjič sestra opozorila da se postopek imsi plača cca 350€ . si tudi ti kaj plačala ? (in ker nama zorn prejšnjič ni nič omenil da se plača so mi naredili icsi in ni bilo sreče ).

punce kako je z imsi postopkom je plačljiv?


Da, IMSI je plačljiv. Nama so v laboratoriju rekli nekaj čez 300€, točno ne vem. Aha, sedaj vidim, da ti je tudi Anem že odgovorila. user posted image


anem, mi lahko prosim poveš če je bil pri vama rezultat boljši pri IMSI kot pri ICSI? Kaj je pri vama problem?
Pri nama je spremiogram normalen, ampak zaradi slabe kvalitete zarodkov, nama bodo sedaj delali IMSI.

< Sporočilo je popravil limonca* -- 19.10.2012 7:37:12 >

(odgovor članu gasilka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 7:47:44   
sonček 13
Baby1978 joj kako lepo! sem zeloooo vesela zate! Zdaj pa vse dobro naprej!! Pa že bo Bhcg se vidi, da je user posted image user posted image Ja, jaz sem pa naslednja na vrsti za user posted image user posted image . V četrtek grem na Uz, potem pa O test in spet bom čakala in upala, da preživi in pride do ETZ! Potem pa dolgiiiiihhhhhhhhhh 14 dni.
Samo dve? To pa ni neki dober rezultat, nas je blo kar veliko, ne?!user posted image
Baby 1978,ko pridem v Mb in bom ostala kaj več časa te bom poklicala. Če nič prej, ko bom v tem krogu čakala na krvengauser posted image Napiši mi gsm na ZS.

Tanjita popij vsak dan eno pivo ali radler. Jaz sem imela kar veliko lepih foliklov-če je to pomagalo pa nevemuser posted image . Kako pa se psihično pripraviti? Zato bi se pa tudi jaz priporočala. Baby 1978 zna to zelo dobro! Nam daš kakšen nasvet?user posted image

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 12:55:59   
T3JK4
Kot sem že napisala včeraj, greva po zdravila v torek (23.10.), s pikanjem začnem 25. 
Zanima me, če veste katera dr. dela ob torkih za izdajo zdravil? Pa ima potem cel postopek ta isti dr.?
Sam "urnik" pikanja tako razložijo ob izdaji? Za morebitna vprašanja pa tako lahko kličeš na GK, brez da bi te "obsojali nesposobnosti pomnenja"? Se že vidim, kako bom z vsemi možnimi koledarji tam skakala :)

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 12:58:31   
baby1978
Drage moje...psihicna priprava...hm ko berete negativne stvari ali vam jih kdo pripoveduja...si samo mislit, meni se to ne bo zgodilo....meni se bo pikica lepo vsidrala in bom srecka nosecka. Nam je vsem uspelo.
mene pa ze zgaga pece in slabo mi je;)

(odgovor članu sonček 13)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 15:43:16   
stella2013
Drage sotrpinke,

upam, da me sprejmete med vas. Sem v prvem postpku IVF v MB, transfer sem imela 15.10.2012 na peti dan po punkciji. Čuvam eno pikico in že 4. dan trepetam, da ostane pri meni. Počutim se čisto ok. V bistvu me skrbi, ker nimam nobenih bolečin ali napihnjenosti. Kot sem brala je napihnjenost dober znak. Upam, da se pojavi tudi pri meni.

Vsem želim veliko sreče.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 17:38:41   
SILVA
Mene se je pa lotil prehlad in malo povisana temp .,upam,da to ne bo škodilo pikici ,ki jo cuvamuser posted image
Za piko na I me pa se zob boli.

Dnevi se vlečejo in kumi cakam ponedeljek,da grem v službo ,bo vsaj malo hitreje minilouser posted image
Sem pa cedalje bolj optimisticna,sem se zgleda malo pomirilauser posted image

Stella seveda te sprejmemo,dobrodošla in srečno user posted image

(odgovor članu stella2013)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: oktober-november IVF/ICSI 2012
19.10.2012 17:44:41   
mami 26
punce ste vse na sončku in se crkljate user posted image
moje poročilo iz UZ nevem od kje ampak dr Zoran je najdu še dva foliklčka tko da zdaj jih je 5user posted image velikost od 16-19
jutri še enkrat UZ in stopka v ponedeljek punkcija user posted image je še katera med vami ki ima v ponedeljek punkcijo v ljubljani???

držim pesti za vse nas,zdaj grem pa še na zadnjo pivouser posted image
lep sončkat vikenduser posted image


(odgovor članu stella2013)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?