|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:22:37   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo


IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Face ste, haha..
Glede tipičnega moškega. Samo to sem hotela reči, da ni ravno tipično za moškega sodelovanje na RR. Pa saj to vsi vemo, kajne?
Verjetno se Kalbo ravno ne hvali pred kolegi, kako je aktiven na RR forumu. Ali pa tudi, kaj pa vem.
V kuhi ste pa moški res dobri! Nič se ne počutim ogrožena. Sama zase kvečjemu priznam, da nisem dobra kuharica.



Jest mojga sodelovanja tu gor ne skrivam. Kaj je tipično in kaj ne pa tud ne vem. Na Cosmopolitan forumu me ne najdeš, kle je pa govora o družinskem življenju in verjamem, da tipičen moški mora dat nekaj na vzgojo, partnerski odnos in gospodinjstvo, tko da tega foruma ne jemljem kot babji čvek, če ga pa ti pa tud OK.

PS: Kako pa skrbiš za superduper vrhunsko hrano, če si slaba kuharica?


v oštarijo po pečeno piškouser posted image

Lej pupa, tudi mi vsi pogostimo in se nam zdi čist fajn, da pogostiš goste, smo vsi tako vzgojeni, noben ne pusti gosta lačnega in žejnega. user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:28:11   
Pupa1
Ja,saj na kosilo pa ravno ne vabim vsakega. Samo ožjo žlahto ob rd dnevih..Pa saj sem napisala, da grem še takrat v gostilno po pohanca haha.. Vse ostalo sama, da ne boš mislil. Samo mesa ne znam za tok oseb narediti, priznam. Mi ne rata.
Druge oObiske postrežem s kakšnmi dobrimi narezki, saj se znajdem s hladnimi jedmi haha..Pa saj sem že pisala.. Se že ponavljam.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:30:08   
kalbo
Ha ha in pol ti pamet soliš :)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:32:41   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Zakaj bi mi sploh kaj pomenile. Če sem žejna si bom nalila ali rekla, četudi je moški zraven, ob praznem kozarcu ne bom sedela, razen če imam dovoljuser posted image in ne bom zato mulo pasla, ker mi nekdo ni nalil. In stara manira je, bog ne daj, da je prazen kozarc.


Nekateri dajo vec na formo, nekateri bolj na vsebino.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:33:10   
alda
pupa zdaj sem pa zmedena :enkrat oh in sploh pripravljaš,da -nek se vidi raskoš,
zdaj pa praviš, da mesa ne znaš opohat za tolk ljudi user posted image
ma a se ne poha na enak način za 1.al za 100 ljudi?
presvetli me-vsemogočni!!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:37:08   
Pupa1
No,resno se zadnjč javljam na to temo.
Nisem vrhunska kuharica, sploh ne!samo danes, da te pohvalijo kot dobro gostiteljico, ne rabiš biti vrhunski kuhar. Samo malo truda, ne ravno bobi palčk haha
Veš, kaj jaz postrežem: dimljen losos na ene pladnju s putrom in limono, na drugem Pladnju tatarc, na tretjem pladnju pršut, sirčki, olive, kumarce.. Pač take čist klasične zadeve, njč posebnega, no. No, potem še kakšno grozdje, orehe in poseben sir. Nič takega, vidiš...Niso pa ravno bobi palčke haha, ali sam piškoti. Kot sem že pisala, to velja, če pride cela družina na obisk, kakšno sobotno popoldne. Meni je to lepo, da se jih tako postreže. In tudi vsem to godi.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:39:20   
Tippi
Jest mojga sodelovanja tu gor ne skrivam. Kaj je tipično in kaj ne pa tud ne vem. Na Cosmopolitan forumu me ne najdeš, kle je pa govora o družinskem življenju in verjamem, da tipičen moški mora dat nekaj na vzgojo, partnerski odnos in gospodinjstvo, tko da tega foruma ne jemljem kot babji čvek, če ga pa ti pa tud OK.

To je to! Moški, ki mu je mar,, ne le za fuzbal, ampak ga briga družinsko življenje, vzgoja, partnerski odnosi in še kaj! Tudi gospodinjstvo! In ne, to ni samo domena žensk. To je pravi moški! user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:42:14   
Pupa1
O ne, draga moja, nikoli nisem pisala, da vabim na kosila, razen za rd starše.. Kar beri natančno. Potem smo se začel pogovarjati o obiskih prijateljev, navadnih obiskih pač, ki pa so nacrtovani..Da jaz ne dam bobi palč na mizo haha
No, sicer pa ni pomembno. Kdor hoče razumet, bo razumel.
Zdaj res konec, čeprav mi tale RR postaja nevarno všeč haha

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:43:52   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Jest mojga sodelovanja tu gor ne skrivam. Kaj je tipično in kaj ne pa tud ne vem. Na Cosmopolitan forumu me ne najdeš, kle je pa govora o družinskem življenju in verjamem, da tipičen moški mora dat nekaj na vzgojo, partnerski odnos in gospodinjstvo, tko da tega foruma ne jemljem kot babji čvek, če ga pa ti pa tud OK.

To je to! Moški, ki mu je mar,, ne le za fuzbal, ampak ga briga družinsko življenje, vzgoja, partnerski odnosi in še kaj! Tudi gospodinjstvo! In ne, to ni samo domena žensk. To je pravi moški! user posted image


Zdaj si ga pa biksnila, po starih navadah to ni pravi moškiuser posted image . to je le novodobni pravi moškiuser posted image s pridihom starega, glede na to, da še prdne kdajuser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:44:35   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Ja,saj na kosilo pa ravno ne vabim vsakega. Samo ožjo žlahto ob rd dnevih..Pa saj sem napisala, da grem še takrat v gostilno po pohanca haha.. Vse ostalo sama, da ne boš mislil. Samo mesa ne znam za tok oseb narediti, priznam. Mi ne rata.
Druge oObiske postrežem s kakšnmi dobrimi narezki, saj se znajdem s hladnimi jedmi haha..Pa saj sem že pisala.. Se že ponavljam.



Pravzaprav bom ugotovila, da sploh nisi tako dobra gostiteljica. Da pomanjkanje pristnega gostoljublja nadomescas z neko "kvazi finostjo" in manirami. user posted image user posted image user posted image
Ma hecam se ! Ugotavljam tudi, da si ti s svojo hvalo o gostiteljskih sposobnostih in manirah, vseeno slabsa gostiteljica od moje malenkosti za katero trdim, da ne da kaj dosti ne na formo, ne na obliko, na vsebino pa.. tudi na vsebino kroznika.
Pravzaprav je tvoje gostoljublje vsebinsko enako tistemu, cemur osebno recem, da damo na mizo kar najdemo v hladilniku.. in osebno to ne obravnavam kot neko gostoljublje... in izkazovanje sposotvanja, zadevo manir...
Hja... kako razlicno ljudje dojemamo zadeve...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:46:03   
Tippi
Zdaj si ga pa biksnila, po starih navadah to ni pravi moškiuser posted image . to je le novodobni pravi moškiuser posted image s pridihom starega, glede na to, da še prdne kdajuser posted image


user posted image


(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:49:45   
Tippi
Pupa, samo zate, eden izmed mnogih, ki jih najdeš na netu!
http://druzina.enaa.com/Kulinarika/Recepti/Recept-KFC-pecen-piscanec.html

user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:51:14   
Pupa1
Ah nehaj no, frodica, saj nisem rekla, da kuham doma in pečem vsemogoče za obiske. Valda, da iz trgovine. Razen francosko solato. No, to sem poazbila. To pa znam. Samo še vseeno boljše kot bobi palčke, kajne? Aja, no, tebi ne..
Kuhanje kosil je nekaj drugega. Tega se jaz ne grem.
Ja, n in če očitno vsi res postrežete obiske samo s piškoti, potem veljam za izvrstno gostiteljico. Saj ne rabim velik, kajne?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 10:55:43   
Pupa1
Hvala, tippi.
Pa Frodo, ravno vsak dan tudi jaz nimam pršuta, lososa v hladilniku, tako, da: o ne, ne grem po tem tvojem principu, kar je v hladilniku, veš, to pa ne..Grem kar lepo prej h Krušič ( imajo izvrstni konjski pršut in tatarc) in drugam po trgovinah, pa kupim posebej za obiske, veš. Sej pravim, malo se le potrudim.
Ja, pismo, no, saj veste, kaj mislim.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:01:49   
Tippi
Pupa lej. Čisto na kratko, ker vidim, da še vedno nisi dojela v čem je point. Vsi mi, radi postrežemo, pogostimo in lahko verjameš, no, vsaj jaz, da smo vsi dobri gostitelji, tako sorodnikom kot tudi prijateljem. S tabo vred. itak user posted image Včasih pač z bobi palčkami in kavico, drugič s pojedino, ki jo mimogrede skuhamo sami.
Tvoj problem je ppo mojem mnenju, da preveč pričakuješ od obiskov. Tako tistih, ki pridejo k tebi, kot tudi gostiteljev, h katerim greš ti k njim. zate je pač nesprejemljivo, da ti kdo da na mizo bobi palčke, sploh če si taiste gostitelje ti postregla s tatarcem. To je mimogrede zame nekaj najgršega in nikoli, res nikoli ne bi pričakovala "protiusluge". Pa naj gre za pogostitev, pomoč kakršnokoli že, ali pa kaj deset_ega. Če želim pogostiti bom, če želim pomagati bom, in to zato, ker tako želim, ne zato,, da bi potem pričakovala, da bodo vrnili v isti meeri.
Skratka. Mislim, da imaš ti problem, in ne tisti, ki ti postreže kokice. če je tebi nerodno, je to tvoj problem. če ti nisi zadovoljna, je to spet tvoj problem. dejstvo je, vsaj pri meni, pa verjamem, da pri ostalih tudi, da je obisk v prvi vrsti zaradi dobrih odnosov, zaradi druženja, zabave, klepeta, šele potem hrane in vina. In ti si po moje to dvoje zamenjala. ja, si. user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.12.2012 11:02:44 >

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:03:04   
uškinamama
je.bale vas bobi palčke....user posted image  mater sem se nasmejala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:04:50   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

je.bale vas bobi palčke....
user posted image  mater sem se nasmejala.


bobipalčke zakon! user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:07:51   
Pupa1
Haha, ja, ti pa mene ne razumeš. Saj ni važno, tippi.
Pač meni je to znak spoštovanja. Saj večina najinih prijateljev razmišlja enako in jim je to privzgojeno, očitno (razen dvakrat sem bila malce razočarana, pa še to ne,no, sa so bolj al manj znanci, ne prijatelji).

Na RR sem pač s svojim razmišljanjem osamljen primer. Kaj čem, tko pac je.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:10:11   
Pupa1
Ampak reklamo za bobi palčke smo pa naredile, kajne, haha.
Naslednjič jih dam na mizo. Ma kaki pršut, bobi palčke!

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:10:42   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

je.bale vas bobi palčke....user posted image  mater sem se nasmejala.


čaki, zadj so že kokice, razen če se je tippi zatipkalauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 12.12.2012 11:11:07 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:11:59   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

je.bale vas bobi palčke....user posted image  mater sem se nasmejala.


čaki, zadj so že kokice, razen če se je tippi zatipkalauser posted image


Neeee, kokice so bile že prej, sam očitno so bobipalčke bolj priljubljene in se koke niso tolikokrat omenile user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:15:49   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

je.bale vas bobi palčke....user posted image  mater sem se nasmejala.


čaki, zadj so že kokice, razen če se je tippi zatipkalauser posted image


Neeee, kokice so bile že prej, sam očitno so bobipalčke bolj priljubljene in se koke niso tolikokrat omenile user posted image


ne spremljam večuser posted image , so mi pa všeč na obiskih oreškiuser posted image , vse vrste sprejmem. Ob bobi palčkah moram velik pituser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:20:05   
Tippi
Hope sej največji hec je to, da mi tud ne jemo bobipalčk, niti sem jih kadarkoli postreglauser posted image , so pa fajn primerek minimalističnega, zato so tokrat omenjene. kokice so navidez že bolj bogate (velka skleda pa to) user posted image
Oreščki so tudi meni zakon. s suhimi krhlji japkov, pa brusnicami, ipd. vedno jih imam na mizi, tko da tud če pride kakšen gost nenapovedano (ti so vedno zaželjeni, ker smo že tako domači), ne rabim razmišljat kaj dat na mizo. vse je redi za gostijo user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:31:32   
Hope2
Zdaj sem se spomnila. Imam na mizi v okrasnih steklenih posodah zrna kave (dekoracija) in kljub polni mizi vsega i svašta, se je kdaj našel kdo, ki je to prašno zrno kave vzel in grickaluser posted image . No men je smešno in čudno blo, ampak eni baje tudi to grickajo domauser posted image

Sam dandanes se med vsemi različnimi bobi palčkami težko odločiš katere palčke bi kupil, tak da je tudi to že velik projekt in vlaganje energijeuser posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 11:38:24   
uškinamama
user posted image  jao babe....

Razlika med  20 letno in 40 letno gostiteljico....

20 letna

Obiski : pridemo na obisk.
20 letnica : joj, ni nas doma ...lahko zvečer ob šestih?
obiski: okej
20 letnica od 11:24 (itak je doma, samo ni pripravljena)  do 18:00 , posesa stanovanje, pomije tla, zlika, spuca veceje, šipe, naroči narezek, pouči fanta o lepih manirah, gre v špar po pohano, zapravi še 50 eur zraven za delikatese, pride domov , naredi narezke , da hladit pijačo, zlošči ta boljše kozarce, pripravi sveže brisače, pogrne mizo....
Pridejo obiski, ne vzamejo nič , ker so a. na dieti  b. so ta čas , ko so čakali , da se dvajsetletnica pripravi , bili na pici in niso lačni .
Gostiteljica jih sili, ponuja. Obiski odidejo.
oBISKI: Mater je sitna, sploh ji nismo mogli povedati za kaj smo prišli...
Gostiteljica : Mater so čudni, tako sem se potrudila , oni pa nič....

40 letna gostiteljica

Obiski: Pridemo.
Gostiteljica: jaaa, pridite ...
Čvek
Čvek
Čvek
Gostiteljica: Evo čaj, za te mrzle dni, bo kdo rum zraven? Naredimo ene palačinke za mularijo? Jaaaa..
Čvek
Čvek, gosti odidejo.
Gosti: joj, a ni bilo fanj...
Gostiteljica : kakšen super večer, upam, da pridejo spet ..




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?