|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 21:56:15   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Aja, pa še enkrat. Ne govorim o prijateljih, ki se mimogrede ustavijo pri vas na kavici, govorim o vnaprej napovedanih obiskih. Prijatelji, dobri znanci, poslovni kolegi, kakšni bratranci...itd..


Kar me čudi je to, koliko se dandanes kuha in kako malo pozornosti se preko hrane nameni tistim, ki jih imamo radi. Res ne razumem. Saj ni potrebno kuhati grajskih pojedin user posted image ..ampak vseeno, nekaj vloženega truda v hrano se mi zdi dobrodošlega.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:02:32   
Pupa1
No, Stani, vsaj ena tu gor na RR, ki razume, kaj hočem povedati. Ne mislim mojstrovin, točno tako, malo truda pa, ja. A je to tako napačno pričakovanje?
Ne pa da mi bobi palčke dajo na mizo haha. Ja, pišuka, no. Saj nismo več otroci.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:09:11   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Aja, pa še enkrat. Ne govorim o prijateljih, ki se mimogrede ustavijo pri vas na kavici, govorim o vnaprej napovedanih obiskih. Prijatelji, dobri znanci, poslovni kolegi, kakšni bratranci...itd..


Kar me čudi je to, koliko se dandanes kuha in kako malo pozornosti se preko hrane nameni tistim, ki jih imamo radi. Res ne razumem. Saj ni potrebno kuhati grajskih pojedin user posted image ..ampak vseeno, nekaj vloženega truda v hrano se mi zdi dobrodošlega.


Joooj kolk kompliciranja.
Bom napisala še enkrat, sem glih v elementu user posted image

Vsi radi postrežemo svoje goste, pa naj pridejo samo na kavo in jih postrežemo s famoznimi bobipalčkami, bodisi pridejo na kosilo, večerjo. Jasno z ljudmi, ki se čutimo, imamo takšne in drugačne dobre vezi, in ne zato, ker je to LEPO, pa čeprav v samem ritualu obiska sploh ne uživamo.

Point je v druženju. a nam je to tudi skupno? upam!

hec je v temu, da se pupa ves čas zgraža. enkrat jo je sram, ker je dobila na mizo bobipalčke (al neki minimalnega), drugič kako je pogostitev odraz spoštovanja, češ da smo z bobipalčkami user posted image nespoštljive, tretjič kako smo neolikane, češ da to ni po bontonu (ok, to ni bilo prebrati direktno, med vrsticami pa zelo dobro! in še kakšen takšen kiksek bi se našel.

Za piko na i, pa pove, da ni dobra kuharica, kar sicer ni nič sramotnega, se bo že naučila, če se bo želela, je pa hecno, da zna toliko povedat (pridigat) o pogostitvi, oliki, spoštovanju, kulturi v enem delu kuhinje (pogostitev), pa sploh kuhati ne zna. Kot bi bila jaz šef gostilne, ne bi znala pa spohat piške. user posted image

Upam, da se zdaj razumemo. user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.12.2012 22:18:32 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:19:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Za piko na i, pa pove, da ni dobra kuharica, kar sicer ni nič sramotnega, se bo že naučila, če se bo želela, je pa hecno, da zna toliko povedat o pogostitvi, oliki, spoštovanju, kulturi v enem delu kuhinje (pogostitev), pa sploh kuhati ne zna. Kot bi bila jaz šef gostilne, ne bi znala pa spohat pečene piške. user posted image


Od kje misliš, da ne zna kuhati?

Predvidevam, da ni rojena kuharica - da pa se potrudi po svojih močeh in da je tisto, kar skuha nekje povprečno, lahko kdaj tudi kaj ne uspe, lahko je kdaj kaj tudi nadpovprečnega. Lahko gre tudi v trgovino po nekaj, kar ji sploh ne uspe (tudi to se zgodi).

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:19:21   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Ne gre za užaljenost (le kako, saj te ne poznam). Ti pa si haha.. Si tudi mal za hece, kaj?
Samo nisem prej pomislila, da seveda so na svetu ljudje, ki razmišljajo točno tako kot ti. Zakaj bi gosta postregel s čim boljšim oz.zakaj bi se potrudil in koneckoncev nekaj plačal? Če je poli dobra zame, bo tudi zanj.
Jaz temu pravim skopuštvo. Ja, tudi taki so. Škrt na sebi in na drugih.


Skopuska? user posted image user posted image user posted image
Do sebe in do druzine nisem skopuska. Sem izrazit hedonist kako pri hrani, tako pri ostalem razvajanju. Ne vem pa, zakaj bi nekega znanca hranila bolje kot sebe in svoje domace? Da bi nekdo rekel, da sem dobra gostiteljica? Ne cutim potrebo, da se dokazujem preko kuhinjske mize in postrezbe.
Sicer _ ti si prava in izjemna gostiteljica. ma vsi se lahko skrijemo pred teboj in tvojim kupljenim piscancem:) kako neskopusko user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:20:52   
Tippi
Od kje misliš, da ne zna kuhati?

Predvidevam, da ni rojena kuharica - da pa se potrudi po svojih močeh in da je tisto, kar skuha nekje povprečno, lahko kdaj tudi kaj ne uspe, lahko je kdaj kaj tudi nadpovprečnega. Lahko gre tudi v trgovino po nekaj, kar ji sploh ne uspe (tudi to se zgodi).


Da. piške ne zna spečt, je sama povedala. Da ne zna, oziroma da ni dobra kuharica je povedala. Nismo daleč. Tam tam user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:22:58   
Pupa1
No, Tippi, očitno ti tudi ne razumeš, ali pa nočeš razumeti, da med tem, da si dober kuhar in med tem,da si dober gostitelj, ni skoraj nobene korelacije. Vsak, ki hoče biti dober gostitelj, se znajde na sto in en način. Nne rabiš kuharskih veščin. Nekaj že, a ne pretiravajmo. Mislim, pa ja si pametna, saj se razbere.
Nič ne kompliciramo. Pogovarjamo se. Ja, sori, meni je bonton pomemben. Zelo. Bi rekla, da bo morda tudi tebi z leti, ampak haha.. Verjetno ne bi držalo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:24:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

No, Stani, vsaj ena tu gor na RR, ki razume, kaj hočem povedati. Ne mislim mojstrovin, točno tako, malo truda pa, ja. A je to tako napačno pričakovanje?
Ne pa da mi bobi palčke dajo na mizo haha. Ja, pišuka, no. Saj nismo več otroci.


Če je napačno pričakovanje? V velikem povprečju izgleda, da ja (čeprav jaz ne verjamem, da je tako, samo punce želijo izpasti kul, ker se ne sekirajo, kako je drugim, važno, da je njim dobro).

Sem zadnjič na enem rojstnem dnevu dobila govejo juho z rezanci, skupaj z mailimi otroci user posted image  - ker prijateljica ve, kako rada imam juhe..in pač pojem juho, če pridem za pol dneva na obisk. Pač stanujemo toliko daleč, da ne hodimo samo za pol ure na kavo. In to mi je bila tista lepa pozornost, da ve, kako rada imam juho in jo je bilo še nekaj zame. In ne pričakujem, da cel dan kuha ob malih otrocih..ampak če se vidimo, da se vsaj malo potrudimo eden za drugega.

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:26:30   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

oziroma da ni dobra kuharica je povedala. Nismo daleč. Tam tam user posted image


Zelo daleč smo. Da ne znaš kuhat, ne skuhaš nič.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:26:55   
Tippi
Bi rekla, da bo morda tudi tebi z leti, ampak haha.. Verjetno ne bi držalo.

Provokativno. Ampak ne bo padlo čez user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:27:51   
Tippi
Zelo daleč smo. Da ne znaš kuhat, ne skuhaš nič.


To pa ni res.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:28:41   
Pupa1
O, Frodo, pomojem si pa kar škrt,ja. Samo je težko priznati. Uf, kolk si moraš it na živce, kadar si škrt, kajne.
Sicer pa, ja, sem kuharca, a ne izvrstna. Tam, kjer sploh nisem suverena, si pomagam tudi tako,da grem v gostilno, ja. Recimo po pohano piško, haha.. Pa kaj je to takega. Ne bit fouš, frodo, no.. Haha hecam se... Kot ti rečeš rada..haha

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:31:06   
Tippi
In to mi je bila tista lepa pozornost, da ve, kako rada imam juho in jo je bilo še nekaj zame. In ne pričakujem, da cel dan kuha ob malih otrocih..ampak če se vidimo, da se vsaj malo potrudimo eden za drugega.


Samo župco si dobila? user posted image Meni da pridejo obiski bolj od daleč, za 6 ur, bi jim najmanj ajmoht skuhala, z onrg kajlo kruha user posted image . ampak to za pupo ne bi bilo dobro! zagotovo pa ne bi letela v trgovino po tatarca in pršut, ker je to pač kul, ker je bolj "bogata" papica, ker je mnogo dražje od ajmohta. user posted image če se pa v naprej dogovarja o večerji, kosilu, se pa tud kaj konkretnega naredi. itak.

a čutiš stanislava point, razliko?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.12.2012 22:35:37 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:31:06   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Zelo daleč smo. Da ne znaš kuhat, ne skuhaš nič.


To pa ni res.


Če ne znaš smučat..vseeno smučaš?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:31:40   
Tippi
Če ne znaš smučat..vseeno smučaš?


Itak! jaz sem. in sem smučala, dokler se nisem naučila!

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:34:08   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Zelo daleč smo. Da ne znaš kuhat, ne skuhaš nič.


To pa ni res.


Če ne znaš smučat..vseeno smučaš?
A to, da pol sveta pleše, pa ne zna plesati... spada sem? user posted image  Ali pa ko poje? Valjda, da kuhajo nekatere, pa čeprav ne znajo. Kako da ne?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:35:36   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

In to mi je bila tista lepa pozornost, da ve, kako rada imam juho in jo je bilo še nekaj zame. In ne pričakujem, da cel dan kuha ob malih otrocih..ampak če se vidimo, da se vsaj malo potrudimo eden za drugega.


Samo župco si dobila?


Ja, samo župco, pa torto user posted image , mi je bilo dovolj. 

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:36:06   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

O, Frodo, pomojem si pa kar škrt,ja. Samo je težko priznati. Uf, kolk si moraš it na živce, kadar si škrt, kajne.
Sicer pa, ja, sem kuharca, a ne izvrstna. Tam, kjer sploh nisem suverena, si pomagam tudi tako,da grem v gostilno, ja. Recimo po pohano piško, haha.. Pa kaj je to takega. Ne bit fouš, frodo, no.. Haha hecam se... Kot ti rečeš rada..haha


Vesela sem zate, da si olikana, spostljiva in imas izredne manire user posted image
Predvsem si pa dojemljiva user posted image user posted image



_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:38:05   
Tippi
A to, da pol sveta pleše, pa ne zna plesati... spada sem? user posted image Ali pa ko poje? Valjda, da kuhajo nekatere, pa čeprav ne znajo. Kako da ne?


Fajn primerjava. user posted image In to, da jaz ne znam žvižgat, pa še vedno žvižgam za psom in zraven decilitre sline spustim, je podobno. user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:40:11   
Pupa1
Aha, na koncu a smo le prišle do tega, da ste gostiteljice in dto zelo dobre. Bravo, Tippi! Jaz bi bila navdušena nad ajmohtem. Jaz res pripravim zgolj narezkei , pač tisto, kar sem naštela... Z ajmohtom se ne morem kosat. Pa to je že pravo kosilo. Lepo poskrbiš za obiske, vsa čast ti. Nič ne bi dvigala nosu. Halo? Aja, zdaj me pa imaš za fino, če prav razumem? Lepo te prosim... Se motiš, veš, če tako misliš.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:40:16   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Zelo daleč smo. Da ne znaš kuhat, ne skuhaš nič.


To pa ni res.


Če ne znaš smučat..vseeno smučaš?
A to, da pol sveta pleše, pa ne zna plesati... spada sem? user posted image  Ali pa ko poje? Valjda, da kuhajo nekatere, pa čeprav ne znajo. Kako da ne?


To je boljša primerjava ja.

Ma ne znam niti kuhat niti plesat user posted image user posted image . ..pa sem se naplesala v življenju...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:40:20   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

A to, da pol sveta pleše, pa ne zna plesati... spada sem? user posted image Ali pa ko poje? Valjda, da kuhajo nekatere, pa čeprav ne znajo. Kako da ne?


Fajn primerjava. user posted image In to, da jaz ne znam žvižgat, pa še vedno žvižgam za psom in zraven decilitre sline spustim, je podobno. user posted image
Si te že zamišljam user posted image
Pa to, da ene ne znamo laufat, pa to vseeno počnemo user posted image
Eh dosti je tega... ampak, ko sem pomislila, da ne more biti huje na RR... evo dekline ena... raztura user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:42:08   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Če ne znaš smučat..vseeno smučaš?


Itak! jaz sem. in sem smučala, dokler se nisem naučila!


Ah ja, hormoni..saj bo.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 22:53:08   
Pupa1
Tippi, jaz dam to ponavadi na mizo ne zato, ker bi bil pršut pa tatarc, losos itd. fensi (pa a je to res kaj posebnega danes, meni se ne zdi, meni je klasika, že kar malce neizvirno pravzaprav, no, niti drago spet tako ni). Ne vem, od kod to zdaj,da sem fina.
To namreč vsi jedo. Še otroci.
Pa fajn je, ker je skoz na mizi, počasi pikaš zraven, srkaš vince, se družiš, zabavaš...Prijetno. A ni fajn?

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Ko ve praznujete rojstni dan
12.12.2012 23:00:06   
Tippi
Si te že zamišljam user posted image


Pa je res. Mogoče se bomo pa na kakšnem teku spoznale in boš to lahko doživela v živo user posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?