|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberčki 2012
13.1.2013 19:47:55   
mini86
drugače pa ja, itak, jaz sem redna spremljevalka foruma, tako da z mano ni težav. Jaz še včasih preveč tečnarim tu gor, ko nobene ni user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sva že dveuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:07:28   
vesper
dobro jutro punce. Jutro pravim zato, ker se že od jutra prijavljam gor na RR in ne gre user posted image user posted image

Mi dmo se danes prvič kopali. Ijeee kako smo uživali. Mislim, bolj spali smo zraven v vodi user posted image user posted image Zdaj pa spimo kot angelček.
mini ta sirup bom danes nabavila. Kako mu ga pa doziram? Saj verjetno so navodila itak zraven, samo še me vseeno zanima kako si ti to dajala, ker včasih se v lekarnah držijo nekih strogih predpisov ki nimajo učinka. user posted image
Aja, pa patronažna mi je svetovala naj pojeva to hrano do konca in probava z drugo, tako da bom zdaj nabavila to bebe pa bomo videli kaj bo. Ah joj, samo da bo mu boljše. Zjutraj mi je spil 30ml janeževega čaja, malo sladkanega, pa še vedno ni kakal nič od nič. Samo prda.

Imamo pa pri nas res pravo snežno idilo. Je res lepo za videt user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:21:27   
mini86
jes..tud men ni odprlo..

dozira se 15ml na dan..
js sm to kupila mojmu starejšmu..seveda prebrala samo ml in mu dajala 3x na dan tok k je pisalo..no kasneje ugotovila da je tok in tok ml na dan ne na enkrat kokr sm mu js dajalauser posted image user posted image
tega sirupa ne moreš predozirat niti se telo ne navadi..
najboljš da mu daješ z inekcijo notri k je brez tiste š**** na koncu..hja dobiš jo v rečmo amoksiklavu in pa v sirupu proti krčem od ljubljanskih lekaren..je fajn za kera kol zdravila dajat..res upam da vama rata..

js sm danes naročila te koroške kapljice in baje jutri že pridejo in da vidmo, pridejo pa 6,5€+ptt..


mija se je pa včeri 3x pokakala pa še ponočiuser posted image čakam da vidm če bo danes kej..


napisala si da si mu dala malo sladkan čaj..čaj mora biti kar konkretno sladek..js sm mu dajala rečmo nekje pol flaške in notri čajno žličko sladkorja..
vem da smo morali tako dajati marcelu od začetka sladkano vodo, zato ker je imel zlatenco in je posledično veliko spal..ta sladkana voda pa naj bi dala energijo-za hranjenje in pa da je pokakal to zlatenco vn..je blo pa isto-pol flaške vode in konkretna čajna žlica vode..

joj js pa sploh ne vem kaj naj danes kuham..verjetno imam polno rit vsega in kr nč nebiuser posted image user posted image dela pa moj ta teden do 17h tako da je še neki časa da mi date kakšen predlog..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:22:36   
mini86
Imamo pa pri nas res pravo snežno idilo. Je res lepo za videt user posted image


kaaaj a sneg mate..iz kje pa si..ker pr ns ni nč od nčuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:23:50   
mini86
aaaaaaa še 14 dni pa čaaatežkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:25:47   
mini86
Mi dmo se danes prvič kopali. Ijeee kako smo uživali. Mislim, bolj spali smo zraven v vodi user posted image user posted image Zdaj pa spimo kot angelček.


ja to so fantkiuser posted image naša drama queen je prvič upila kt da jo dajemo s kože..zdj se že bolj prvaja ampak na previjalni se jo mora slišat..
marcel pa nama je dejansko pri prvem kopanju v vodi zaspaluser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:34:37   
Nova_nosečka
Zdaj pa je prava snežna idilauser posted image

Mi s kakanjem nimamo problemov, je bolj tak, da kar precej kaka. Je pa res, da čimbolj sladkano, za to, da bo dete kakalo. Naša nima problemov s kakanjem, imamo pa z napenjanjem. se mi prav smili, ko se tak oglaša. je pa že osvojila nek približen urnik, ki sicer ne sovpada z urnikom od prve, tak da ju imam obedve skozi budne.

Koroške kapljice smo mi uporabljali prvič v namen odpravljanja krčev in vetrov in je bil larifari, razen kaj je utihnila za 3 min. Enim pa kar pomagajo. zdaj sem rekla, da teh sladkih zadev niti približno, pa niti si ne bi upala, da ne bi kakšne driske pridelala.

nekaj mi povejte...a greste kaj v trgovine z dojenčki? Ker zdaj delajo taki preplah in mene dobesedno sorodniki kregajo kak jo lahko izpostavljam. Če pa itak spi, je zadekana v košari, da ne bi kdo kihnil v voziček in preden jo dvignem nazaj v jajčko, si roke obrišek s čistilnim robčkom. S ta večjo se izogibava kakih igralnih centrov in ko prideva domov obvezno roke pod milo in toplo vodo, plus razkužilo, ker jo ful rada carta. Moja osebna higiena in higiena mojih mi je poštimana, se pa sprašujem, tisti, ki pridejo na obisk in kritizirajo kak vse razhaja in kak je lahko v vrtcu ta večja, če so si sploh umili roke, ko so prišli, ker vsakega ne grem pošiljat na wc in kje so bili pred obiskom (mogoče v kaki trgovini). Dobesedno mi gre že na živce vso to bombardiranje s strani medijev itd...ker sranje ti lahko vsak prinese domov, že poštar ko prinese pošto, pa jo ti primeš in potem otroka. Ljudje so že nori no.

Hehe se opravičujem za moj "napad", ampak ko mi gre res že nekam čez glavo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 13:50:42   
mini86
trgovine..hja..js sm drgač en extra flegmatik-če tega še niste ugotovile bote kmaluser posted image in grem v trgovino z njo..ok mamo možnost varstva, ampak kaj pa rečmo samohranilke..kje bodo one pustile otroka..ne vem..
kokr si sama napisala..loh mi kej prnese otrok iz vrtca al pa kdo od obiskov..u končni fazi lahko pa tudi jaz kej prinesem..
ja tok je tega ne sem pa ne tja pa...mah dej..ja je umru otrok-iz našega vrtca, ne sicer naše enote..ampak noben pa ne pove da je imel hujšo obliko astme..ne tega ne bodo povedal..js mislim da če je otrok zdrav oz se normalno razvija se ne more zaplest pri navadni bolezni..

doma si sicer ko pridemo iz trgovine in tamau iz vrtca umijemo roke..z milom in ne razkužilom..ne vem sj nikjer ni sterilno okolje in umetno ga ustvarjat in sebe obremenjevat s tem se mi zdi brezveze..
kej več pa ne delam extra zaradi tamale..

ni lepšega kot k tamala spi js pa počas šetkam po trgoviniuser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 14:31:31   
vesper
dam mu pol čajne žličke sladkorja, na 50ml tekočine. Zdaj je moj prinesel ta sirup in bomo videli kaj bo. Tukaj piše 5ml na dan. Je to dovolj če mu dam? Bom pravo tako dala, pa da vidim kaj se bo zgodilo, itak piše 2-3dni da včasih traja da je učinek viden.

Sem mu pa rekla naj mu kupi hrano bebe in ker niso imeli te hrane prosti zaprtosti, mi je sedaj domol prinesel aptamil od milupe, proti krčkom in zaprtosti. Da so mu tak tam svetovali user posted image Mah, zdaj če ga je že prinesel, sem rekla da bom sprobala, pa da vidimo. Mogoče mu bo celo odgovarjal. Ima kera kakšne izkušnje s tem mlekom?

Jaz sem iz Maribora, oz.zdaj živimo v okolici Maribora na hribu in potem imamo okrog sebe ogromno gozda in zato posledično takšna snežna idila. Pri nas v Mb je ogromno snega in še naletava user posted image
Punce kaj greste kaj ven v tem snegu? Jaz sicer ne kompliciram glede tega, midva sva bila že veliko na zraku in tudi po več urc, pa mu je ful odgovarjalo. Samo zdaj pa ne vem točno kaj naj. Naj grem ven ali ne?

trgovski centri in higiena tako kot si rekla nova_nosečka, večinoma je itak največ ljudi tistih ki ne poznajo niti osnovne higiene, recimo umivanje rok in potem ti ljudje najbolj pametujejo kako in kaj. Jaz obiskov sploh ne sprejemam, ker prvič nimava z mojim rada obiskov user posted image se raje dobima kje na kavi s kom, drugič jih tretjina ne pozna higiene in si rok ne umije, tretjič najbolj bi na obiske itak hodlli taki, ki so najbolj žnodravi user posted image user posted image
Kaj se tiče obiskov trgovskih centrov, jaz sem že šla 3x z malim v qulandijo recimo. Šla sva z vozičkom, dala čez strehico pleničko in je bilo to to. Saj pa če zdaj nekdo ne kreha v njega in ga lepo pokriješ in zadekaš ,pa še posledično si ti razkužiš roke, preden ga prijemaš, ne mora bit nič.
Meni je ves ta halo res odveč. Saj ok, normalno, da je treba bit pazljiv in da so zdaj res virusi na pohodu, ampak to strašenje medijev in vse, pa se mi zdi odveč no. Če bi vsak skrbel za osnovno higieno in ne bi okrog po svetu lazilo toliko pujsev, potem tudi ne bi bilo toliko prenašalcev teh virusov. Glede na to, da pa si vsak drugi ne umije rok, ko gre recimo z wc-ja pol pa itak vemo pri čem smo. Za moje pojme bi lahko bolj narod obveščali o manirah in o osnovni higieni, pa ne bi bilo toliko preplaha glede takšnih in drugačnih viroz. user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 14:37:51   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

trgovine..hja..js sm drgač en extra flegmatik-če tega še niste ugotovile bote kmaluser posted image in grem v trgovino z njo..ok mamo možnost varstva, ampak kaj pa rečmo samohranilke..kje bodo one pustile otroka..ne vem..
kokr si sama napisala..loh mi kej prnese otrok iz vrtca al pa kdo od obiskov..u končni fazi lahko pa tudi jaz kej prinesem..
ja tok je tega ne sem pa ne tja pa...mah dej..ja je umru otrok-iz našega vrtca, ne sicer naše enote..ampak noben pa ne pove da je imel hujšo obliko astme..ne tega ne bodo povedal..js mislim da če je otrok zdrav oz se normalno razvija se ne more zaplest pri navadni bolezni..

doma si sicer ko pridemo iz trgovine in tamau iz vrtca umijemo roke..z milom in ne razkužilom..ne vem sj nikjer ni sterilno okolje in umetno ga ustvarjat in sebe obremenjevat s tem se mi zdi brezveze..
kej več pa ne delam extra zaradi tamale..

ni lepšega kot k tamala spi js pa počas šetkam po trgoviniuser posted image


in mini podpišem se pod ta tvoj pos user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 14:39:07   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

trgovine..hja..js sm drgač en extra flegmatik-če tega še niste ugotovile bote kmaluser posted image in grem v trgovino z njo..ok mamo možnost varstva, ampak kaj pa rečmo samohranilke..kje bodo one pustile otroka..ne vem..
kokr si sama napisala..loh mi kej prnese otrok iz vrtca al pa kdo od obiskov..u končni fazi lahko pa tudi jaz kej prinesem..
ja tok je tega ne sem pa ne tja pa...mah dej..ja je umru otrok-iz našega vrtca, ne sicer naše enote..ampak noben pa ne pove da je imel hujšo obliko astme..ne tega ne bodo povedal..js mislim da če je otrok zdrav oz se normalno razvija se ne more zaplest pri navadni bolezni..

doma si sicer ko pridemo iz trgovine in tamau iz vrtca umijemo roke..z milom in ne razkužilom..ne vem sj nikjer ni sterilno okolje in umetno ga ustvarjat in sebe obremenjevat s tem se mi zdi brezveze..
kej več pa ne delam extra zaradi tamale..

ni lepšega kot k tamala spi js pa počas šetkam po trgoviniuser posted image


in mini, podpišem se pod ta tvoj pos user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 14:59:01   
mini86
vesperuser posted image user posted image tud mi imamo goooro snega v ljubljaniuser posted image in ja še naletava..pa so mi propadl načrti za v trgovino dopoldanuser posted image
ven greve pa midve vseeno..smo bili včeraj zunaj, ona je lepo spala v vozičku mi smo se pa kepal..zdj pa čakam da gre tašča po tamauga v vrtec pa greve pol tud midve vn..
nekako se držim načela da od svežega zraka še nobeden ni umrluser posted image in mi gremo skos ven..tudi ko je tamau bolan in ima vročino..seveda če je primerno razpoložen, ne vlečem ga ven če mi leži z 38,5 vročine..pa tud ne gremo za cel dan vn ampak 15-30 min..in še nikol mu ni bilo slabše kvečemu boljše..

evo tamala uživa v zimski idili..lepo gleda čez okno kako pada sneg in brunda zravn..pa seveda z eno roko si obvezno držat dudo da ne pade vnuser posted image
baje zdj vidijo najbolj čisto nekje od 20-30cm..


no js sm se že odločila kaj bom kuhala-hvala za vse predlogeuser posted image
pire krompir-ga drugače ne delam, razen zraven špinače, cvetača z droptinami in pečene piščančje noge v pečici, pa solata s fetaki sirom zravn

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 15:28:42   
vesper
ja itak mini, tako kot si rekla, od svežega zraka še noben ni umrl user posted image Pa boma midva tudi šla malo ven. Jaz obužujem zrak, sovražim posedanje doma. No, saj včasih itak, da paše lenarjenje doma pred TV, normalno, ampak v večini pa sem zlo rada zunaj.

uf, za kosilo pa jaz danes nisem imela problemov, se je kr moj javil, da bo kuhal. Sva pa imela file piščančka narezanega na koščke z vso možno zelenjavo in zraven omaka in pa široki rezanci. Pa velika skleda zelene solate. Zdaj pa še milka z lešniki user posted image Ja, sladica mora bit, če ni kaj druga, je tudi milka z lešniki ok user posted image

Nič, jaz sem se odločila, da malemu kr začnem dajat novo hrano, zdaj z naslednjim obrokom, pa da vidimo kaj bo. Bom poročala.

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 15:51:39   
Lisa01
Naš fantič ima pa tako kot je že ena napisala po celem obrazu mozoljčke. Ali katera ve zakaj dobijo (predvsem fantki) v prvem mesecu mozoljčke?

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 16:33:25   
mini86
vesper..kr pogumno..lej, sj slabš ne more bit aneuser posted image

lisa-kako to misliš predvsem fantki..pri nas je ravno obratno..drgač pa te mazolčki so pač čiščenje kože..sj veš..9 vesecev v vodi..zdj pa se more tole malo ščistit..isto kot luplenje..lahko trajajo nekje do 3 meseca-čeprav je meni patronažna rekla do 3 tednov da se lahko vleče..
mi jih imamo kar nekaj..pa zdj so, naslednjo uro pa lahko skor vse zginejo, pa pol spet, in spet......pač še eno izmed 1459876 obdobijuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Decemberčki 2012
14.1.2013 18:48:21   
vesper
jaz tudi mislim, da so ti mozoljčki posledica čiščenja kože. Mi jih še zaenkrat nimamo, pa imamo fantka. Kolegica ima pa pupo in jih ima tamala vse polno teh mozolčkov. Po moje ni to odvisno od spola, po moje je pač to hormonskega pomena ali nekaj takšnega. user posted image

mini slabše pri menjavi hrane je lahko samo to ,da fašemo krčke user posted image Misliš, da če jih zdaj nima, jih tud ob menjavi ne bo dobil? Saj ne vem kaj naj nardim, sem zmedena kot satan user posted image bi menjala, pa ne upam, da ne bo dretja celo noč user posted image Ker on krčkov nima, vse kaj je, ne more kakat in se pač napenja, pa malo jamra. Ampak se sprda in je ok. Me je strah, da bom mu nardila kakšne močnejpe krče ob menjavi user posted image Ma, sem tečna, saj vem user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 10:04:16   
Nova_nosečka
Tile mozoljčki so samo čiščenje kože. Roza bepanten natanko namazat zvečer pa bo hitro bolje. vsaj pri prvi je bilo tak, sedaj pa jih je imela druga čist čist malo in jih je bepanten negoval.

Vesper, če te je strah, da bi imel krčke, potem ne menjaj, ker napenjanje ni nič v primerjavi s kolikami. Govorim iz izkušenj. Ta prva je imela močne kolike dober mesec, drugo pa bolj napenja ampak ne joče. Raje uvedi kake cukrane čaje, da ga požene. Napenjanje je pa najmanj kaj je lahko, ker pri kolikah se že ti jočeš po par urah, ko več ne veš kak pomagat bebici. Meni je bila to groza. Midve sva skupaj jokaleuser posted image .


(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 11:01:39   
vesper
nova_nosečka saj to ravno. Tako kot si rekla, napenjanje ni nič v primerjavi s kolikami. Pa on če jamra eno-dve uri v celem dnevu, je dosti. Zato se mi zdi škoda.
Sicer pa imam itak veselo novico, včeraj smo kakali zvečer sami user posted image user posted image Zdaj pa ne vem, al je začela ta hrana zdaj delovat, ali pa je zato zaslužen sirup. Čeprav na sirupu piše da naj bi začel delovat komaj čez 2-3dni, naš mali pa je kakal včeraj že, ko sem mu dala 2,5ml. Na dan pa mora dobit 5ml. Tako da ne vem kaj je zdaj zaslužno zato. Sicer pa saj vseeno, glavno, da smo kakali user posted image
Zaenkrat bomo kt ostali pri tej hrani sem se odločila. Pa janežev čaj boma pila in je to to. Bomo videli, upam, da se bo uredilo.

Pri nas pa še kr sneži. Je že toliko snega, da počasi več z bajte ne bomo mogli user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 13:04:51   
HeLenčica
oooo, punce, ste pridne čvekice user posted image Meni enostavno ne rata prit pogosto na ta forum, ampak se vas trudim redno spremljat. Krčke našega fanta smo uspeli vsaj malce ublažiti z Antiflat kapljicami, drugače pa rad visi na joški oz. ima zelo močno potrebo po crkljanju z mamo, kar mi vzame veliko časa. Sem prebrala, da je to pogosto pri dojenčkih, ki imajo kefalohematom (buško na glavi od poroda). Ampak....upam, da bo čez kak mesec ali dva tudi to za nami.

Toliko od mene, želim vam veliko spanja in mirne dneve!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 16:13:13   
mini86
vesper super za kakanjeuser posted image našega starejšega je tudi že prvi dan pognalo, ni bilo treba čakat tudi do tedna da se stvar normalizira..je pa res da magar naredi eno 3-tedensko kuro z lacteconom..sploh če ima trd kakec

hja če ni krčkov je fajn..samo je pa + tukaj d če jih dobi boš vedela da je to od mleka in boš probala še bebeuser posted image

helenčica-a dudo mate..ker naša bi včasih tud kr neki cuclala, pol pa vsake tok še kšn požirek naredi, ampak js se umaknem in ji dam dudo-je prav tako zadovoljna, ker če se preveč naje pol bruhne vn..
ja sesanje jih pomirja..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 16:17:25   
Nova_nosečka
Tudi naša se rada carta na dojki, ampak samozvečer. S tem, da ji več ne pustim in jo raje malo nosim. Dude ne vzame. Po vseh sprobavanjih je verjetno ona mene pogruntala in preprosto zapre usta in niti malo ne odpre, če jo dražim z dudo po ustnicah. Tak da sem obupala nad dudo zaenkrat in jo malo nosim pa je. je pa tak, da je tudi moja če je preveč dudala/jedla na dojki, je potem bruhala/polivala. Ampak nekako sem rekla, da bom probala to uredit in zaenkrat je že bolje. je pa res, da včasih pač imajo kak dan, ko bi se raje cartali. Tudi mi nimamo vseh dnevov istih a ne.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 16:35:01   
vesper
mini ima mehek kakec. Misliš da še naj nadaljujem z lacteconom ali mu ga ne dam več, zdaj ko je kakal? Po novalacu krčkov nima, bi jih po moje zdaj že dobil ker ga imamo že od začetka. Al misliš da ne?

tudi naš če se preveč naje bruhne. Zato mu dajem v 15minutnem ali polurnem razmaku. Sploh čez dan. Ponoči mu dam zaenkrat samo eno dozo in je zadovoljen user posted image
mi pa imamo radi dudo in sploh če jo malo namočim v kumin sirup je najboljša user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Nova_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 16:50:51   
mini86
mini ima mehek kakec. Misliš da še naj nadaljujem z lacteconom ali mu ga ne dam več, zdaj ko je kakal?


ne ne kr nadaljuj..če si že začela bi js res na tvojem mestu nadaljevala..nš je tud pol začel kakat "normalno" ampak smo naredili kuro in je en mesec to jemal..mehek kakec ima pa prav zaradi lactecona..
mogoče da zdj pustiš kokr je-tudi z menjavo mleka, pa nadaljuješ z lactconom pa boš videla kako bo naprej..

od mleka krče bi že dobil ja..na splošno zaradi nezrelega črevesja pa te nebi rada še s tem obremenjevala pa žal še niste vn iz tega..marcel je dobil krče 14 dni pred 3 meseci..prej nič

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 17:38:52   
vesper
aha ok, pol bom pa nadalajevala s tem. Ne, hrane ne bom zaenkrat menjala, bom pustila tako kot je. A res, tako pozno je dobil krčke? Bogiii, kako dolgo so pa trajali?
Mah, jaz sem zadovoljna, kako dolgo bo tako, bom hvaležna. Če pa bo dobil krčke, pa kaj moramo, bomo že preživeli to. Saj meni se itak najbolj smilijo reveži dojenčki, ko jih boli, pa ne morajo povedat user posted image
Moja prijateljica ima dva fantka in oba sta imela kolike in to od porodnišnice naprej, pa vse do 6.meseca. Mešalo se ji je od hudega, čist zares. Tako da približno vem kako je to hudo, ker sem ji takrat res dosti pomagala.


_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Decemberčki 2012
15.1.2013 21:56:52   
korinca
Pozdravljene mamice :)

Najprej čestitke ob rojstvu vaših decemberčkov, otročkov rojenih v najlepšem mesecu v letu. Tudi sama imam lanjskega decemberčka, pa mi je, kot, da bi rodila včeraj :)

Ob tej priložnosti bi vas rada povabila, da si ogledate moje ustvarjanje , ki se je rodilo z rojstvom mojega decemberčka na, fb strani FOTOGRAFIRANJE OTROK IN NOSEČNIC ali pa TINA ŽABAR PETAROS. hvala.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?