|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 8:31:17   
renjar
Še vedno sem tuuser posted image
Danes mam pregled pa bomo vidli kako kaže.. Dogaja pa itak nič večuser posted image
Vlečejo se ti dnevi ko sam hudič no..

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 8:32:23   
robika
user posted image jaz sem še tu,oglašam se vam ne tak pogosto berem pa,še kar čakam na vaše vesele novičke in se z vami veselim ! user posted image

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 8:34:11   
robika
Renjar saj bo,si vidla mene kak me je že celih 14 dni prej neki špikalo pa cukalo pol se je pa vse umirilo..vem pa da že komaj čakaš,da spoznaš svojega sončka.

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 8:34:43   
bbdd
Očitno se našim še res nič ne mudi :) mene zvečer boli kot sam hudič, mislim da so to že popadki, vendar ne trajajo dovolj dolgo in očitno niso dovolj močni, ker je zjutraj spet vse ok. Sem pa imela včeraj zvečer grozno drisko in sem že upala, da je to kakšen znak :)

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 9:24:28   
natali1
bbdd saj je, boš videla. Malo še počakaj pa bouser posted image

_____________________________

Leon - 05.11.2000
Jurij - 05.05.2005
Leja - 02.09.2013

(odgovor članu bbdd)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 9:49:56   
SrečnaBodočaMamica
Jaz imam do roka 3 oz.4 dni pa se mi zdi glede na pocutje da nic kaj ne dogaja, upam da se motim:)

(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 10:25:01   
Blue_one
Heh, jaz sem tukaj, ampak nimam kaj veliko za napisat :)
Drugega kot čakanje trenutno ne ostane. NIsem pa še čisto nič živčna kdaj bo. Sem ful na easy, s emi zdi, da pa določene okrog mene že grabi panika, kdaj, kdaj kdaj. Ehja user posted image Bo, ko bo. Vsak ima svoj čas, tako otročki, ki pridejo na svet, kot vse ostalo.
Drugače veliko itka ne morem početi, ker me vse hitro zmatra in sem utrujena. Še vedno rešujem določene težave v službi, kar pomeni, da sem jim telefonsko dosegljiva, kadar je kaj narobe. Nimam pa neke strašne koncentracije za kaj posebnega početi. Ne da se mi brati, gledati tv, visteti na računalniku.. tako, da malo po malo vsega, malo posprvaim pa gre dan mimo.

Trenutno se slabše počutim, ampak nima veze s samim otrokom le ta še veselo miga v trebuščku :)
MI pa priznam paše tole vreme, ker potem kar brez slabe vesti poležavam na kavču :) :) Kako pa kaj spite? Jaz dokaj ok...
Lep dan, čeprav deževen...

Drugače se pa lahko kaka mamica tudi kaj javi in pove, kako se kaj rihtajo :)

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 13:41:54   
Benjaminka13
Jaz tudi spim še kar ok, če odštejem cca. 6x se obrnem iz enega boka na drugega in cca. 2-3x grem lulat ponoči:))

(odgovor članu Blue_one)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 18:02:46   
Soncek_32
Pozdravček še od mene!

Danes sem imela pregled pri G in ko sem omenila težave z ledvicami, sem šla v laboratorij, izvidi so bp. Zato me je poslala direktno v porodnišnico, je bila prepričana, da so popadki in bom kar rodila. Naredili so mi ctg, ki ni nič zaznal, potem so pa po UZ videli, da očitno otrok pritiska na ledvico in od tu izvirajo bolečine. Naj bi jemala Buscopan, ampak dvomim, da bo kaj dosti bolje po njem.
Danes ponoči sem se pomotoma obrnila na levi bok (boli me leva ledvica) in sem imela več ur grozne napade, tako da sedaj mi preostane samo še ležanje na desnem boku ali na hrbtu. user posted image Je pa zdravnik rekel, da me bo teh bolečin rešil le porod.:)

K svoji G ne grem več, če ne bo kaj posebnega, se oglasim v porodnišnici na dan PDP-ja. Do takrat pa tudi jaz lahko samo čakam in upam, da bodo bolečine z ledvicami minile...

Lepo bodite, lp

(odgovor članu Benjaminka13)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 19:14:00   
*kmetka*
Pozdravljene nosečke in mamice!
Naj vam sporočim, da sem v četrtek 5.9. (6 dni pred rokom) tudi jaz postala ponosna mamica sinčku Juretu. Ker sem bila že nekaj dni prej v bolnici, mi je zdravnica (dr. Milanovič v Ce) malo pomagala, da mi je čisto po naravni poti sprožila porod. 2x mi je masirala maternični vrat in v drugo nam je potem tudi uspelo, da sem, sicer šele čez noč, dobila popadke, ki pa niso bili tako močni kakor pri taprvi hčerki in sem jih predihavala kar v sobi dobre tri ure. Okol pol štirih sem se pa šla pokazat k sestri, ki me je priklopila na ctg in me takoj poslala na pregled k zdravnici, ki pa je ugotovila, da sem 5 cm že odprta. Takoj pokličem mojega, ki je pa komaj uspel priti do Celja, sem bila že čisto na koncu, ko je prišel v porodno. Če bi prišel 20 minut kasneje, bi vse zamudil. Porod je potekal popolnoma brez protibolečinskih sredstev, čisto vse po naravni poti, in je bil toliko bolj boleč, kot pri taprvi hčeri. Sem rekla, da me ne vidijo več tam user posted image . Bila sem tudi nekaj šivana user posted image . In tako sma v nedeljo prišla Juretom domov, zdaj pa se crkljamo in crkljamo user posted image .
Tudi jaz vam vsem želim tako hiter porod, kot sem ga imela jaz in da čimprej stisnete k sebi svoje sončke.

(odgovor članu Soncek_32)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Septembrcice 2013
11.9.2013 19:16:35   
natali1
kmetka iskrene čestitke, velik cartlanja user posted image

_____________________________

Leon - 05.11.2000
Jurij - 05.05.2005
Leja - 02.09.2013

(odgovor članu *kmetka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 6:26:24   
Soncek_32
kmetka čestitke!! user posted image

(odgovor članu natali1)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 6:51:45   
renjar
Kmetka čestitke!!user posted image user posted image
Pri nas mirno.. Sem bila včeraj na pregledu.. CTG je bil ravna črta, brez kakega koli popadka.. Z mojo G sve srečanja zaključile, tako da grem v nedeljo na pregled v P..
Uživajte, papa

(odgovor članu Soncek_32)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 7:46:19   
robika
kmetka iskrene čestitke,si rodila v celju tako kot jaz,pa isto ginekologinjo imava,ne vem če se nisva srečali v čakalici pri njej ker sem te videla tudi v celju na oddelku,jaz sem rodila en dan za tabo...
Tiste ki še čakate...dajmo dajmo
Mi ponoči kar pridno spimo zbuja se na 3 ureuser posted image ,ima zelo močan sesalni refleks in bi bil skoz priklopljen na zizo..mleka je dovolj-juhu,včeraj sva imela na obisku patronažno,mal je pogledala popek,mali jo je na hitro polulaluser posted image v petek pa ga bo stehtala da vidi koliko smo pridobili na teži..

Lepo bodite!

(odgovor članu renjar)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 9:39:47   
lollipop07
kmetka user posted image
tko slabe noči pa že dolg ne...rabila več kot eno uro, da sem sploh zaspala s tem, da sm si v tem času čisto trdnjavo v postli nrdila, da mi je blo prbližn udobn...user posted image pol sm se pa čist vsako uro zbudla z drugim bolečinam...najprej me je na desni strani tko štokal ko da bi mi en notranje organe zapletu med sabo, pol me je v križu štihnlo, pa stopala...uglavnem celo noč sem bla pokonc in bi najraj enga zdej prebutalauser posted image čist sm fuč...
mogla sm mal pojamratuser posted image dons bo lep dan in bom do popoldneva že k nova...najprej pa eno hudo dozo kave, da mi oči odlimauser posted image

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 10:19:48   
Blue_one
oo kmetka iskrene čestitke :)
pa lepo ime user posted image

upam, da bo danes boljši dan kot so bili prejšnji, kljub vremenu. Kako malo je včasih potrebno, da se počutimo dobro.

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 10:33:35   
Soncek_32
Jaz imam pa eno vprašanje: včeraj sem imela zadnji pregled pri G ter CTG v porodnišnici.
Sedaj pa nimam nobenega datuma kdaj naj pridem ponovno tja. Med.sestra mi je rekla, da ko dobim popadke.
A mislite, da to pomeni, da do PDP-ja ne grem, če se nič ne dogaja? Niso niti pogledali, če sem kaj odprta, le ctg so naredili, ki ni nič pokazal.
Se opravičujem, ampak sem res zmedena...

Je pa danes spet neka luna, tako da mogoče pa bo na katero vplivala. user posted image

(odgovor članu Blue_one)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 10:48:04   
GITA14
sonček 32 to je pa res čudno, da te niso za naprej naročil, js bi kr poklicala in se naročila.

(odgovor članu Soncek_32)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 11:30:05   
minxie
Soncek_32, js sm opazila, da je čist odvisno od ginekologa pa kako si sam "tečen"... js mam naprimer od 38. tedna 2x na teden CTG v porodnišnici in ne hodim več k ginekologu. Je pa zadnič ena pršla, k ma rok na isti dan kot js, pa ima prvi CTG v soboto, kar je 3 dni pred rokom. Zelo različno!!

Drugače pa, mene je danes začelo spet matrat. križ, noge, "menstrualni krči"... mali se sicer nonstop premika, ampak mene kr konstantno boli že od zjutraj, čeprav da bi me kaj več, še ne. upam pa, da bo in da bom danes konc ;)

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 12:28:23   
Soncek_32
Hvala obema za mnenje.

Ja, vem da je različno in jaz tudi do PDP sploh ne bi imela CTG-ja, če se ne bi pojavile težave z ledvicami.
Sem vprašal svojo G kdaj spet pridem in je rekla, da ni več potrebno, da zdaj imam napotnico za porodnišnico in če bo karkoli, naj grem tja.
V porodnišnici pa tudi pravijo, da naj pridem na dan PDP-ja. Sej zato mi je čudno, ker tu berem, da nekatere pogosto hodite na ctg in na pregled v porodnišnico (še pred PDP). Jaz pa nimam pojma če sem npr. kaj odprta in lahko samo čakam. Sej za zdej itak nimam nobenih znakov, sam vseeno... Imam pa tudi dodatno napotnico za ctg, tako da najbrž lahko kar grem, če se mi zazdi. user posted image
Nočem bit tečna, ampak res mi ni bilo jasno kako zdaj to poteka.

minxie, držim pesti, da bo zate danes dan D!!! user posted image

(odgovor članu minxie)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 12:54:56   
SrečnaBodočaMamica
Evo danes tudi jaz iz pregleda
No iz ctg-ja.
Tudi jaz nism mela do zdaj nobenega vaginalnega pregleda kar mi jr malxe cudno ... Nevem se kaj dogaja ali ne...

V nedeljo mam rok. Tako da v nedeljo grem zopet na ctg v porodnisnico

Danes so rekli samo, zelo lep ctg:P se zdaj nevem kaj to pomen:P

Upam da bo pred nedeljo kaj ceprav me nic ne matra

Ne kriz ne bolecine ne lazni popadki nic:)

(odgovor članu Soncek_32)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 13:40:53   
minxie
ja, le pojdi če imaš napotnico in če se ti bo zazdelo da bi bilo res potrebno... če ne, pa ni treba. pravijo da ctg otročičkom na paše, moj npr. postane ves divji ko me priklopijo na to mašinco in se 20 minut obrača kot nor user posted image

ma js bi kr danes, jutri je le petek 13. user posted image user posted image

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 15:42:48   
*kmetka*
HVALA ZA ČESTITKE!!!user posted image

robika, mal sm spremljala dogajanje tule na forumu, in sem vidla, da si rodila en dan za menoj, ampak nisem mogla ugotovit katera si. Js sm bla v sobi 7, pa ti??

(odgovor članu minxie)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 15:47:07   
lollipop07
soncek jaz tudi nimam več pregledov do poroda...dali so mi napotnico za porodnišnico in za amnio na PDP (če prej pač ne rodim)...tudi mene niso nič pregledali kolko imam še MV ali če sem kaj odprta...zadnji vaginalni pregled sem imela precej mescov nazaj, ko sm še krvavela in tut MV mi niso nič merl celo nosečnost...tko da sem nekako na istem kot ti...user posted image očitno je pač to dovolj in dokler ne odteče voda ali ne dobiš popadkov ni treba nič drugega vedt...takrat pa tko al tko skočiš do porodnišnce...ctg pa malčkom baje res ne sede, ker dejansko sliši svoj utrip in ga moti...moj je tut znorel ko sem bla na ctguser posted image

(odgovor članu minxie)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 16:56:49   
SrečnaBodočaMamica
Ja vrjetno res:) kdaj mas pa rok?

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?