|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 21:37:48   
zoga08
Hoj, bejbe ;)

Sicer nisem sodelovala pri vašem klepetu, ker čas za klepet ni bil na moji strani (služba in dve punčki).

Sporočam vam, da sem v petek 6.9. postala mamica Janu. Na svet je prišel z dogovorjenim carskim rezom. Velik je 53 cm, težak 4010 g in obseg glavice 37,5 cm. Sedaj sva že doma in se pridno rediva in rasteva ter počutiva super :D Sestrici (4 in 2 leti) sta čisto navdušeni nad njim in ga pridno ogovarjata in božata.

Vsem bodočim in že mamicam želim prijetno crkljanje in čim manj sekiranja zaradi otrok ;) UŽIVAJTE na polno, ker tako hitro zrastejo in gredo po svoje :)

lp od Zoge

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: Septembrcice 2013
12.9.2013 21:38:55   
Larisa5
Se se jst javljam iz porodnisnice, danes se je ekspresno rodila nasa mala pupika, ki ze veselo cuza in se stiska k mamici

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 6:43:52   
renjar
Čestitke novim mamicamuser posted image user posted image user posted image
Pri nas nič.. Je pa blo nekaj otrdevanja včeraj, vendar nič konkretnega in ponoči je nehalo.. Zgleda bo čez PDP..

(odgovor članu Larisa5)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 8:28:08   
SrečnaBodočaMamica
Tudi pri nas se nic novegauser posted image
Se dva dni do roka...user posted image

(odgovor članu renjar)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 8:29:29   
Soncek_32
lollipop07, očitno je to normalno, da do PDP-ja čakaš.user posted image Hvala za info!

Tudi moj škratek je čist znorel na CTG-ju in nisem niti pomislila, da zaradi tega, ker mu ni prijetno.

Včeri me je cel dan full dol tiščalo, vse kosti sem čutila, trebuh tudi stalno trd (ampak otrdevanje me spremlja že tedne), tako da mogoče se pa tudi pri meni kaj počasi pripravlja. Sicer se počutim ok in se mi zdi, kot da še ni prišel čas. user posted image
Najhuje mi je, ker ležim samo na desnem boku - na levem ne smem zaradi ledvic, na hrbtu pa prav dolgo ne morem...

Čestitke še ostalim novopečenim mamicam!

(odgovor članu renjar)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 9:59:59   
malamut
Čestitke novim mamicam in novim bebijem na tem svetu. Da bi vam bilo čimlepše. user posted image

Saj ni must, da je ta malim na ctg-ju neprijetno, pa sej konc koncev morajo biti budni, da jih spremljajo v budnem stanju, ne smejo spat user posted image Naš na ctg-ju, če sem na desnem boki spi, če sem na levem, pa je buden. Tako da mi ga delamo vedno na levem boki. Se pa vedno pritožuje, ko grem na pregled. Se pravi, če je meni zoprno, je tut njemu, alora se zgleduje po meni. user posted image

Bodte pridni, pa da bi blo čimprej za vami, tiste ki mate rok zdej ali pa za vikend!!

(odgovor članu Soncek_32)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 11:25:18   
Tejči
Pozdravljene septembrčiceuser posted image

Nikakor se nisem mogla prej oglasit, pa tako bi rada..

Torej., v pinedeljek 9.9. sem rodila mičkeno črnolaso princesko Tio, težka je bila le 2780 g in velika 47, 5 cm, z obsegom glavice 33, 5 cm. Pa da vam na kratko opiše štorijo s porodomuser posted image
Ob 15.00 sem bila naročena na pregled pri G na Ptuju. Ko sem prišla tja, sem šla na WC, dat vodo in imela cele hlačke rjave, najbrž ta slavni čep. Priklopili so me na CTG, kjer sem ležala pol ure za brezveze, ker je crknil merilec popadkov. Imela sem rahle krče, najbrž so bili popadki, a totalno neredni in čisto švoh. Potem me je G pregledal in sem bila odprta 2-3 cm, mat.vrat 1 cm. Rekel mi je, da se naj počasi odpravim v porodnišnico. In tako sva z mojim ob 16.00 krenila iz Ptuja v Mb. Šla sva domov, vzela stvari, opravila sem še veliko potrebo, se spodaj lepo umila in tako sva 16.30 odšla v porodnišnico. Na poti sem imela enake krče, mislim popadke, a totalno neredne..ko sva prispela do bolnišnice, sva čakala enega strica, ki ni vedel, da mora pritisnit gumb, da se rampa odpre in sem mojega poslala iz avta, da ukrepa, ker sem začutla, da se je začelo dogajat. Sem že mislila izstopit in it peš v porodnišnico. In potem pridema v porodnišnico, kjer pozvonima in čakama..v tem dobim hud popadek in sem že mojemu rekla, če ne bo kmalu kdo odprl, bom zunaj rodila. Odpre sestra vrata, jaz predihavam popadke, me vidi in mi da srajčko, da se preoblečem..moj mi pomaga..potem naredim 3 korake in začutim, da otrok hoče ven..se tam zaderem "sestra otrok gre ven". Hitro priletijo sestre z mizo, se vležem, me odpeljejo v porodno, kjer se hitro prestavim na posteljo takoj dobim popadek..rečem sestri, če lahko pritisnem, a sem ga morala predihat. Je rekla naslednji popadek pa naj pritisnem in bo dete zunaj..in res..kr padla je ven, moja mala princeskauser posted image Torej, sprejeta sem bila 16.45, rodila pa 16.49...sanjskouser posted image Ker je šla naenkrat cela ven, sem pridelala en šiv, ki pa me nič ne boli. V porodni sem že vstala, v glavnem vse super. Zdaj imam naval mleka, masiram, stiskam, malo me je strah, da ne bi spet mastitisa fasala...

Joj, zdaj sem pa se res razpisala..naj bo to zaenkrat vse..vas pa seveda še dalje berem, pa še kaj napišem.

Vsem želim enak mega bombastičen porod in srečne zdrave otročkeuser posted image

Pa čestitke vsem novopecenim mamicam, katerim še nisem uspela čsstitatuser posted image

(odgovor članu malamut)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 11:30:27   
malamut
OOOOO Tejči, čestitke za malo Tio. Porod pa res turbo ekspress!!! Ma super. Zdej pa lepo uživat!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 11:47:06   
smehc
čestitke za ekspresen porod!!!! user posted image user posted image [sm=bravo.gif
Princeska je res drobižek, ampak bo hitro nadoknadila. Glede mastitisa pa čim večkrat pristavljaj, če te bo dojka bolela si malo izčrpaj, da se ne bo kaj zakuhalo.

(odgovor članu malamut)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 11:54:40   
robika
Tejči user posted image obema pa veliko cartanja! Res ekspresen porod,carica si ni kaj!!!! Pa imava obe punčki z enakimi imeni sam par let razlikeuser posted image

ČESTITAM!!!!

(odgovor članu smehc)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 12:01:52   
minxie
čestitkeeee!!! user posted image js bi si tudi želela takšen porod, vauuu user posted image

(odgovor članu robika)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 12:12:04   
Tamala24
Pozdravljene nosečke in mamice

Da se še js mal javim in sporočim da smo le dočakali našo malo pikico. V torek zjutraj ob 5:50 je na svet prikukala mala Nastja. Velka je 54cm in težka 3360g. Danes sva že doma in že na velko cartamo, dojimo in pančkamo.

Vsem ostalim mamicam ki ste rodile v tem času (žal vas nisem še uspela prebrat) pa želim vse naj naj in seveda čestitke novim članom družine.

(odgovor članu minxie)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 12:26:19   
malamut
Tamala24, čestitke tudi tebi, puhno ljubezni in crtanja. Ta teden se pa dogaja, sej zdej počasi bomo pa že mi na vrsti, a? user posted image user posted image

(odgovor članu Tamala24)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 12:46:09   
Soncek_32
Tejči, res samo UAU!!!!! user posted image To je bilo pa ekspresno. Super, lepo se cartajte!

Čestitke tudi tebi, Tamala24!

(odgovor članu malamut)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 13:54:04   
Cari
Čestitke vsem novopečenim mamicam user posted image user posted image user posted image vsem ostalim ki ste že na vrsti pa čim lažji porod. No takšnega kot od Tejči me je kar strah user posted image , no strah da bi rodila kar v avtu.

Mene pa ne vem kdaj čaka. Sploh nimam še časa... Rok mi je po nuhalni prestavila na 16-tega, prvotni je bil 20-ega, tako da do konca meseca upam da imamo malo štručko. Sem ravno sestavila zibko in sedaj hoče naš mali kar noter ležat, pa mu govorim, da je za dojenčka, on pa kar svojo dekco notr tlači. Ne vem, a se še spomni al kaj... Me je kar malo strah kako bo.
Dogaja se pa sicer še itak nič, kakšni na izi popadki zvečer, potem pa nič več. Na CTG še nisem bila, ga imam v torek, potem bom pa gotovo že v porodnišnico na amnio hodila. Upam da ne predolgo...



_____________________________

Cari

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 14:14:54   
pikapoka01
Čestitke vsem mamicam in bebicamuser posted image

Upam, da po porodih ta tema ne bo zamrla in se bo le preselila med čvekajoče septembrske staršeuser posted image
Ful mi je lepo brati o porodnih zgodbah... A carskega reza pa nobena ni (imela) napovedanega? Mene zelo verjetnno čaka...

(odgovor članu Cari)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 14:25:41   
Matty
Tejči, potem sva pa bili skupaj v MB. Jaz sem rodila 10.9. ob 1 ponoči in so me včeraj spustili domov.

Jan je orng dec - 3910 g in 52,5 cm. Porod induciran 10 dni čez rok, dokaj težek in dolg, ampak ok. Mali je pa super priden.

(odgovor članu pikapoka01)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: Septembrcice 2013
13.9.2013 15:24:04   
Blue_one
Iskrene čestitke vsem mamicam :)

Tejči, to je bilo pa resnično EKSPRES!! :)

(odgovor članu Matty)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: Septembrcice 2013
14.9.2013 7:00:24   
renjar
Čestitke vsem novim mamicam še z moje strani user posted image user posted image
Danes pa je naš PDP, ampak dogaja nič.. Jutri mam pa že pregled v P..

(odgovor članu Blue_one)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: Septembrcice 2013
14.9.2013 9:11:36   
SrečnaBodočaMamica
Cestitke vsem mamicamuser posted image veliko zdravja in cartanjaa ter druzinske srece.

Moj pdp je pa jutri. No tudi ne kaze cisto nic. Sicer pa lahko pride cisto iznenada ane?

Lepo bodite

(odgovor članu renjar)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: Septembrcice 2013
14.9.2013 18:22:08   
natali1
ja čestitke mamice user posted image
Tiste ki še čakate držimo pestiuser posted image

_____________________________

Leon - 05.11.2000
Jurij - 05.05.2005
Leja - 02.09.2013

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: Septembrcice 2013
15.9.2013 12:02:20   
Tejči
Matty, ja, sva bili..jaz sem bila v sobi 6, pa ti?

Hvala vsem za čestitkeuser posted image

Moram pa vam napisat, da tiste, ki se imate bušije, posvetite se jim 100%, meni je sedaj na čase tako hudo, ko ni več brcik in kolcanja..kr solzico spustim...

Drugace pa pridno papa, mleka imam za izvoz, le tak 2 urici krčkov ponoči nam krade spanec, pa podnevi jo tudi mantra.. Včeraj smo bili ze na kratkem sprehodu, je prijalo meni in bebikiuser posted image

Tak, zdaj pa moram it likat..grrrr...




(odgovor članu natali1)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: Septembrcice 2013
15.9.2013 12:13:48   
minxie
joj punce, kak je možno, da mi je pred 2. tednoma ginekolog reku da sm odprta 1.5 cm, danes pa mi je ginekologinja v porodnišnici rekla, da še sploh nisem odprta??? prav žalostna sem user posted image

(odgovor članu natali1)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: Septembrcice 2013
15.9.2013 13:18:07   
SrečnaBodočaMamica
Jaz pa imam danes rok. Ctg in uz brez posebnosti. Nas je se sploh kaj takih ki se cakamo:)?

(odgovor članu minxie)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: Septembrcice 2013
15.9.2013 13:37:24   
malamut
Minxie, ne bet žalostna. 1,5 cm je malo, verjetno se je samo zdelo, da je odprto, pa sploh ni blo. Ne bet žalostna, ko bo cejt bo, do takrat pa lepo čakaj in bodi srečka user posted image . user posted image
SrečnaBodočaMamica, jast še čakam, mam rok čez 10 dni. user posted image

(odgovor članu SrečnaBodočaMamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?