|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
6.1.2013 21:25:30   
Trilč
Za "znake" je res malo zgodaj... a eni so že. Boleče prsi (povečanja volumna, na žalost, (še) ni user posted image ), konstantno trganje spodaj, res, spoh ne pojenja. Kot en neskončen PMS. Bruhanje tu in tam (pomoje bolj zaradi živcev).

Naročila se še nisem, bom počakala na drugi teden.

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Septembrcice 2013
6.1.2013 21:26:22   
mami411

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek1


IZVIRNO SPOROČILO: mami411

Počasi se nabiramo user posted image

zakaj pa solze a je kaj narobe


Ne ne, sam sem mislila da nas bo kar takoj več user posted image

Jest še nisem klicala G, se mi ne mudi, tudi ostalim ne misliš še nekaj časa povedati. Nimam pa trenutno nobenih problemov, oz. mam tolk dela da ne dam na to pozornosti, ker imam doma že 4 otroke user posted image

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Septembrcice 2013
6.1.2013 21:31:51   
Trilč
Sej je še čas da se še veliko septembrčic nabere user posted image

mami411.. to bo že peti... uf, bravo. Meni se zdi že enega imet cela umetnost, malo (čiiisto potihem) paničarim kako bom z dvema...ampak baje da je vsak naslednji (po prvem) lažji. No se s tem tolažim.

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 8:31:02   
sonchek1
pri meni tudi nič slabosti user posted image razen prsi so občutljive klicem G pa ne dvigneuser posted image
mami 411 uf hvalabogu sm že mislila da je kaj narobe aha pa doma imam 3user posted image

< Sporočilo je popravil sonchek1 -- 7.1.2013 8:34:09 >

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 11:44:02   
Trilč
same super mame user posted image to bo enih uporabnih nasvetov!
še malo počakamo, pa začnemo seznam delat ane :) kaj vse mi gre po glavi. Čist preveč časa imam.user posted image

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 12:18:22   
Anonimen
Hej srečke nosečke.

Sama sicer čvekam z avgustavkam, ker pričakujem PDP enkrat konc avgusta, po enih izračunih pa mogoče v začetku septembra, tak da sem/bom lahko tud vaša user posted image

Prvi pregled imam konec meseca, potem pa naprej user posted image

Slabo mi HB ni še nič, me pa skoz neki špika, zateguje, pa zaspana in lačna sem SKOZ!

In ja, meni se tudi zdi, da se počasi nabiramo, ampak ni skrbi, da nas bi blo malo user posted image , sej je šele začetek meseca.


LP
Anonimna user posted image user posted image

(odgovor članu Trilč)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 14:22:18   
zoja09
user posted image user posted image user posted image user posted image
Men se pa tako smeji.....
Sem v sob.dopoldan delala test First sign pa je bil negativen, danes dop. pa clearblue in je bil user posted image !!!! Sicer bolj rahla črtica ampak bila je!!!! Po mojih izračunih bi naj imela pdp 9.9.2013, doma pa ima že eno malo navihanko staro 3,5 let.
Tako, zdaj vem jaz in ve tu na forumu. Zdaj pa težka misija,kako povedat partnerju,ker se nama je "ponesrečilo",saj si on še ne želi enega črmla.Vsaj ne še sedaj. Dobrodošli kakršnikoli nasveti!!!!

Sama pa sem v user posted image ,ker sem si zadnje leto nenormalno želela,da se "ponesreči" in se je!!!!

Znakov nimam pa nobenih,razen tega da me je 1 teden ful bolelo spodaj,kot da se bo vsak čas vlilo.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 15:23:41   
sonchek1
No končno dobila G prvi pregled imam 29.1 komaj čakamuser posted image

(odgovor članu zoja09)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 15:33:29   
Penny
Živjo, punce. Končno se vam upam pridružit! user posted image

Testi (trakci) so mi že v četrtek, 3 dni po vgnezditveni in 10 dan po ovulaciji, začeli kazat rahlo črtico, ki je vsak dan postajala močnejša, danes ko mi M že en dan zamuja, pa sem si končno upala narest tudi CB in takoj se je pokazal močen plusek. user posted image

Znakov nimam kaj dosti. Imam občutljive joškice, mogoče malenkost bolj okrogle, občasno (predvsem zjutraj) mi malo slabo dela (ampak nič groznega), pa občasno blagi krči v trebuhu.
Opazila sem tudi, da me ta mesec pred M niso napadli mozolji. Ponavadi dobim na bradi in na čelu po en podkožni krater (vedno na istem mestu! user posted image ), zdaj pa nič, pa tudi sicer se mi zdi, da imam lepšo kožo.

To je moja prva nosečnost, uspelo nama je pa v že 3. krogu. Stara sem 30 let in sem iz Ljubljane :) .

Prvi pregled imam šele v 9. tednu (7.2. kje je še to user posted image ), po mojih izračunih imam PDP 16.9.2013.

To je to na kratko user posted image .

(odgovor članu zoja09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 17:14:45   
sonchek1
o kok lepo vsak dan nas je vecuser posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 20:05:41   
Anonimen
Pozdravljene!
Še ena septembrčica se vam pridružuje user posted image

Pri nas je božiček "ponesreči" prinesel tole darilo in včeraj ko sem po 12.dnevih naredila first sign, se je pokazala močna črtica (močnejša od kontrolne).
Občutek: šok, presenečenje in predvsem strah (mislim, da ne bom kos tej nalogi, ampak verjetno bi se mi zdelo isto čez 10 let).

Drugače sem še brez otrok, druga nosečnost (prva je bila IMN 8 let nazaj), stara 26 let.
Nič, treba bo obrniti nov list v življenju user posted image

Srečno nosečnost brez zapletov tudi ostalim user posted image

PS: Zaenkrat bom kar anonimna#26 user posted image

(odgovor članu sonchek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 21:39:34   
Penny
Anonimna #26,
saj menda ne boš sama v tem? Kaj pa partner pravi na novičko?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Septembrcice 2013
7.1.2013 22:37:15   
Anonimen
Ne, seveda ne bom sama v tem user posted image Partner je odreagiral podobno: torej šok in strah, presenečen niti ni bil toliko, saj je glede na moje otrdele prsi vedel, da se nekaj dogaja, že kakšen teden. Enostavno sva prestrašena, saj je to za naju nekaj novega v življenju - mogoče če bi otročka res načrtovala, tale strah sploh nebi bil prisoten. No, pa saj se bova pomirila user posted image

LP, anonimna#26

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 8:28:52   
babyika88
jutro.....jst imam nepredvideno menstruacijo 07.01.2013...

upam da je ne bo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

že od petka me trebušček boli,tko kot da mi bo vsak čas priteklo user posted image
tud občutek mam tak,ampak na srečo ni še nič priteklo...upam da tudi ne bo....

test sem dala v soboto pa je bil negativen,pa v ponedeljek tud,pa je bil negativen...neučakana vem....


(odgovor članu kelisdina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 8:33:29   
babkaa
Pozdrav!

Še jaz...Delala sem test 31.12 ob enih popoldan, dva dni pred menstruacijo, pokazal plus user posted image user posted image user posted image delala sem z baby check mini (se mi zdi), dva sta v kompletu za 3 €, uspelo je v 7. krogu.. juhuhu!!! ne čutim, da sem noseča, malo me tu pa tam v trebuhu črviči, druga zaenkarat nič, upam da mi nebo slabo, prvič mi je bilo 4 mesece, za znoret!

(odgovor članu kelisdina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 10:12:42   
lollipop07
Evo še mene...pred kratkim dobila plusek in sem še v čisti mešanici čustev veselja, panike, ... Najraje bi vsem povedala od same sreče ... pa bo potrebno počakati vsaj na prvi pregled, ki bo že 24.1. Komaj čakam... Moja dva bosta prvič stara starša in niti predstavljat si ne morem kakšen izraz bo na obrazu, ko jima sporočim...user posted image

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 12:03:11   
Penny

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne, seveda ne bom sama v tem user posted image Partner je odreagiral podobno: torej šok in strah, presenečen niti ni bil toliko, saj je glede na moje otrdele prsi vedel, da se nekaj dogaja, že kakšen teden. Enostavno sva prestrašena, saj je to za naju nekaj novega v življenju - mogoče če bi otročka res načrtovala, tale strah sploh nebi bil prisoten. No, pa saj se bova pomirila user posted image

LP, anonimna#26



Saj bo vse vredu user posted image . Tudi za naju bo to nekaj novega, je pa res, da sva načrtovala (ampak on ni pričakoval, da bo tako hitro ratalo user posted image ). Bomo že user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 12:21:57   
roladica
Še jaz. Danes sem delala test, sicer je bila tista črtica res bolj boga, ampak so drugi znaki tako jasni, da ne dvomim. Trudila sva se pa od marca lani, tako da je bil že čas. V glavnem, ful smo veseli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 12:46:43   
babkaa
uuu, bravo roladica... a ti pa že z znaki? kaj pa?

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 12:49:13   
babkaa
uuu, roladica, bravo!! ja črtica je črtica! jaz sem delala dva dni prej pa je tudi bla bolj bleda, mogla bi zdaj probat.... kaj ti pa že kar z znaki? kaj pa?

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 12:50:02   
babkaa
uups, 2x, nekaj šteka...

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 14:36:47   
ANDREA2010
Pozdravljene! pridružujem se tudi jazuser posted image user posted image user posted image danes naredila test pa user posted image . drugače pa je to moja druga nosečnost. imam že punčko 2 leti in pol ( junij 2010), tako kot Trilč  user posted image . boli pa me križ zelo, ali še katero drugo ?

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 15:30:09   
Penny
Mene križ na momente malo, bolj me spredaj (maternica) dajejo blagi krči (ampak ni hudega). So pa krči blažji oz. izginejo, če vstanem ali pa če ležim stegnjena user posted image .

(odgovor članu ANDREA2010)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 19:18:09   
Trilč
Počasi se bo ta skupinica kar lepo razširila user posted image

testi: samo tole user posted image user posted image user posted image kolk sem jih dala "čez", potem pa je živce rahlih, domnevnih, imaginarnih rešil digitalni CB. user posted image Na isti dan (celo isti vzorec urina) sem delala BC mini, First sign in klasični CB. BC mini, mi je dal sicer rahlo črtico (vsaj zdelo se mi je), a je bila zelo razpotegnjenauser posted image pa ta naj bi bil najbolj občutljiv. First sign čista belina, klasični CB mi je vzbujal dvome... sej je bila, ampak tako rahla da se ne bi vidla če bi fotkala, tako da nisem bila zihr al moja želja vidi plus al je bil res. No, sem že živce in oči mela čist napete, ko se spomnim da sedaj obstaja digitalni CB. 3 minute in je jasno al je al ni. Nič iskanja in razlaganja črtic.

Andrea2010 a sva potem že v temi juničice2010 sodelovali?

"težave in tegobe"...predvsem krči oz. raztezanja maternice, slabost (ma je zgodaj za to, ampak školko vseeno objemam vsak dan), srbeče prsi (čakam da se bo še kej na volumnu poznal :P

Lep večer vsem.


_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 19:19:18   
Trilč
aja križ: jap, včasi imam občutek da mi ga bo vn vrglo, poleg tega včasih še tamalo vzdignem, takrat sploh zaštiha.

_____________________________

Don't panic.

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?