|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 20:00:13   
ANDREA2010
nisem sodelovala pri forumu pri prvi nosečnosti ampak sem zasledila, da ti si. Katerega junija si rodila? Jaz 19. tamala pa mi ne pusti počivati niti 5 minut jaz pa takoooo utrujena user posted image

(odgovor članu Trilč)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 20:37:08   
nesika
Punce kako ste ? ste že vse naročene na prvi pregled ? jaz ga imam 25.1. se mi zdi zgodaj.. prvič sem ga imela kasneje ;D

(odgovor članu ANDREA2010)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 21:32:16   
lollipop07
ali je možno, da tale zgodnja nosečnost povzroča tudi nespečnost? Jaz namreč že 3 večere nič ne spim, čez dan sem pa kot zombi, vendar tudi popoldan ne morem malo pred tv-jem zaspat... Ima katera izkušnje s tem in kdaj to mine (če je to en od znakov, seveda)?
"nesika" jaz sem naročena še en dan prej ampak ker je to zame prvič ne vem ali je to prezgodej ali ne user posted image

(odgovor članu nesika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Septembrcice 2013
8.1.2013 23:57:18   
Anonimen
Ok zaenkrat bom še anonimna! Včeraj popoldan in danes zjutraj sta CB pokazala rahel, res rahel +, ampak mislim da je to-to, zato se vam pridružujem! Kdaj bo pdp, bo določil G na pregledu, ker imam zelo pozne O in potem mi pdp vedno prestavijo za par dni kasneje! Bo pa to moj 4 otrok in upam, da bo tokrat vse ok in da bom septembra mamica še enemu sončku user posted image
Znakov nimam še nobenih , bomo videli kaj bo čas prineseluser posted image !
Anonimnauser posted image

(odgovor članu lollipop07)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 7:47:25   
babyika88
JUTRO VSEM....
jst pa očitno ne bom nadaljevala v vašem forumu....včeraj sem imela rjavkast izcedek....bolečine v trebuhu še kar niso pojenjale.... user posted image
test sm nrdila, first sign,ki je očitno negativen......

user posted image user posted image user posted image
danes popoldne grem ginekologinji,pa bomo vidli kaj bo ugotovila...edino če se mi do takra ulije menza...pol pa ne grem nikamor

čestitam vsem user posted image
upam da bom tud jst kmalu med vami... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 9:37:28   
pikizenc
Sej se bomo nabrale, ampak očitno bolj počasi user posted image


babyka - počakaj raje na pregled, dokler se ne ulije ali G ne reče, da ne bo šlo, je vedno upanje. Držimo pesti user posted image

(odgovor članu babyika88)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 9:41:00   
babyika88
res je da upanje umre zadnje!
djte držat pesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
javim jutri...

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 9:57:53   
sonchek1
IZVIRNO SPOROČILO: babyika88

JUTRO VSEM....
jst pa očitno ne bom nadaljevala v vašem forumu....včeraj sem imela rjavkast izcedek....bolečine v trebuhu še kar niso pojenjale.... user posted image
test sm nrdila, first sign,ki je očitno negativen......

user posted image user posted image user posted image
danes popoldne grem ginekologinji,pa bomo vidli kaj bo ugotovila...edino če se mi do takra ulije menza...pol pa ne grem nikamor

čestitam vsem user posted image
upam da bom tud jst kmalu med vami... user posted image




user posted image

user posted image user posted image user posted image tudi pr men je isto danes zjutraj rjav izcedek in krči pa mi G ne dvigne telefona

< Sporočilo je popravil sonchek1 -- 9.1.2013 9:58:35 >

(odgovor članu babyika88)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 10:02:48   
Penny
Jaz sem tudi včeraj zvečer dobila eno pikico temno-rdečega izcedka, ki je nato postal vodeno rjav, ga je pa res zelo malo, ni niti do hlačk prišel, samo malo na papirju. Bolečin sicer nimam hudih (samo blage, tako kot zdaj že cel teden), test še vedno + (delala danes zjutraj), tako da upam, da bo še vse vredu user posted image .


babyka88: si ti že klicala GIN (kaj ti je reku) al boš šla kar na blef na pregled? Moj dela danes popoldan, moram počakat, pa mogoče se do takrat že samo od sebe umiri ...

(odgovor članu babyika88)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 10:14:12   
Teta Estera
babyika88 upaj.. morda pa se bo vse dobro končalo..

sama sem na prvi pregled naročena 24.1. in že komaj čakam. večjih nosečniških težav nimam razen: napihnjenosti, črvičenja tam spodaj in velike utrujenosti.. za štedilnikom ali likalno desko zdržim borih 10 minut.. potem pa že iščem stol ali posteljo za krajši počitek.. in potem ponovi vajo 2-3 krat.. o številu obiskov wc-ja (zaradi lulanja) pa ne bi izgubljala besed.. user posted image  

punce, ozavestite vsak dan posebej v tako velikem poslanstvu, ki vam je zaupano.. user posted image   še prehitro bo minilo to čudovito obdobje..

(odgovor članu babyika88)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 10:30:09   
babyika88
jaz sem bila tko al tko naročena pri ginekologinji danes....tako da če ne bo menstruacije bom šla,če pa bo....pa ne bom šla....pregleda ne moreš imet vrjetno če maš menzo....user posted image
bomo vidli,držim pesti za vse

(odgovor članu Teta Estera)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 10:54:40   
Penny
Po mojem je pa fajn da greš, tut če dobiš M (če si imela pozitiven test).

(odgovor članu babyika88)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 11:22:29   
lollipop07
jst sm imela 10 dni nazaj temn izcedk tako kot ga imam vedno 1 teden pred menstruacijo...pa mi je par dni nazaj vseeno tako močan + pokazalo, da ni dvoma o dogajanju...po domače:še je upanje in držim pesti!user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 11:23:30   
pikizenc
babyka pojdi v vsakem primeru, ker ne moreš za sigurno vedeti ali je mesntruacija ali pač neka nepojasnjena krvavitev, ki je v prvih mesecih nosečnosti pač možna. UZ ti lahko naredi v vsakem primeru

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 13:44:03   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: lollipop07

ali je možno, da tale zgodnja nosečnost povzroča tudi nespečnost? Jaz namreč že 3 večere nič ne spim, čez dan sem pa kot zombi, vendar tudi popoldan ne morem malo pred tv-jem zaspat... Ima katera izkušnje s tem in kdaj to mine (če je to en od znakov, seveda)?
"nesika" jaz sem naročena še en dan prej ampak ker je to zame prvič ne vem ali je to prezgodej ali ne user posted image



Ja je možno. V prvi nosečnosti se mi je nespečnost pojavila čisto na začetku, v petem tednu in je trajala do konca. Prve tri mesece sem spala po 4-5 ur na noč, podnevi pa ni šans da bi zaspala, me je kar razganjalo od energije. Je pa to na koncu nosečnosti postalo grozno mučno, ko ponoči nisem mogla spati, ko sem pa končno zaspala je bilo pa ravno v službo treba. Sem mela kar dopust nekajkrat zaradi tega, ker sem se kar tresla od utrujenosti.

Je kar nekaj časa minilo preden sem spet imela možnost prespati celo noč, zdaj pa spet iščem iste težave user posted image .

(odgovor članu lollipop07)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 13:51:23   
roladica
Pa še o znakih in težavah. Meni je bilo slabo že 3 dni pred predvideno user posted image in to še traja, pa grozno mi je bilo vroče (me drugače vedno zebe) in križ me je bolel. Nikoli nisem verjela, da je možno da znake opaziš tako hitro ampak te slabosti so tako očitne, kar nekako drugačne so. Se mi pa čudno zdi, da je test na pri dan izostankauser posted image komaj kaj zaznal, moj organizem je pa čisto na glavo postavljen zaradi teh hormonskih sprememb.


(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 14:24:10   
Tara S
Glede spanja je bilo pri meni v prvi nosečnosti podobno, kot je roladica napisala in v drugi polovici sem dobila pomirjevala za spat, ker je rekel G, da se mi bo zmešalo drugače, da je tudi za otroka slabše, če nič ne spim.. Nisem spala ne podnevi, ne ponoči, čist fertik sem že bila.. user posted image
babyka88, držim pesti!!

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 19:06:57   
sonchek1
da javim danes sem šla dopoldan na urgenco naredili UV noseča 5/3 nosečnost vidna tudi na krvi vidno amapak user posted image ni videti tudi srčka ne .G pravi da to ni vredu no popoldan pa sem že začela krvavet tak da jutri zjutraj sem sprejeta v bolnišnico da še enkrat nardijo preglede potem pa verjetno sledi čiščenjeuser posted image user posted image punce držte se in pazite na sebe in svojeuser posted image lp

(odgovor članu Tara S)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 19:22:36   
Penny
sonchek1 user posted image user posted image
Pa saj v 5w3d se ne vidi še srček??? To je 6. teden, srček je ponavadi viden šele v 7. tednu, če se ne motim? Edino če imaš GV že preko 23mm ...




Jaz sem grem jutri pokazat k mojemu ginekologu, sem klicala danes. Sicer imam že od dopoldneva še samo čisto malo vodeno rjavega izcedka, ki upam, da bo izginil in se nikoli več pojavil.

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 19:57:21   
Anonimen
pozdravljene

mene pa zanima vse tiste, ki ste nepričakovano zanosile..ali vam je kontracepcija zatajila in katera?user posted image

(odgovor članu Penny)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 20:26:23   
sonchek1

IZVIRNO SPOROČILO: Penny

sonchek1 user posted image user posted image
Pa saj v 5w3d se ne vidi še srček??? To je 6. teden, srček je ponavadi viden šele v 7. tednu, če se ne motim? Edino če imaš GV že preko 23mm ...




Jaz sem grem jutri pokazat k mojemu ginekologu, sem klicala danes. Sicer imam že od dopoldneva še samo čisto malo vodeno rjavega izcedka, ki upam, da bo izginil in se nikoli več pojavil.

saj to sem tudi jaz rekla v bolnišnici ker vem da pri sinu se še tudi v 5 t ni nič videlo tudi pri meni se je zjutraj začelo čisto malo z rjavim izcedkom in krči no zdaj je pa tudi kri joj kak srčno upam da bi bilo vse vredu sam mam slab občutek.Penny držim pest
anonimna ne vem mi smo planirali in sem že 2 leti brez zaščite se pa zgodi da zaščita zataji poznam primere

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 20:46:27   
Penny
Jaz ne bi pristala na čiščenje. Nikoli ne veš, lahko se še vse popravi user posted image . Če ti pa ni usojeno, se bo pa že samo uredilo. Ne vem no, vsaj še kak teden bi počakala s kakšnimi drastičnimi ukrepi user posted image .

(odgovor članu sonchek1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 21:17:17   
pikizenc
sonchek1 meni se tudi zdi to zgodaj za srček. Pa tudi čudi me, da če že krvaviš in je to to, zakaj abrazija in zakaj ne bi pustili naravi svojo pot?

V vsakem primeru user posted image

(odgovor članu Penny)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 21:30:21   
sonchek1
G mi je rekla da bodo jutri ko bom sprejeta na oddelek naredili še enkrat HTC test krvi in UZ in bo videla kako in kaj rekla je mogoče se bo samo sčistilo ampak ne verjame da bo potrebno ćisčenje.Samo to je govorila da ta nosečnost ni vredu in da bom v bolnišnici zadržana dokler se plod ne vidi in dokler bo kazal HTC nosečnost ne saj ne bom dovolila čiščenja dokler se nosečnost vidi mah čist sem ob živce ker sem si res želela tega otročka javim ko bo kaj novega in držite pesti

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Septembrcice 2013
9.1.2013 21:38:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sonchek1

G mi je rekla da bodo jutri ko bom sprejeta na oddelek naredili še enkrat HTC test krvi in UZ in bo videla kako in kaj rekla je mogoče se bo samo sčistilo ampak ne verjame da bo potrebno ćisčenje.Samo to je govorila da ta nosečnost ni vredu in da bom v bolnišnici zadržana dokler se plod ne vidi in dokler bo kazal HTC nosečnost ne saj ne bom dovolila čiščenja dokler se nosečnost vidi mah čist sem ob živce ker sem si res želela tega otročka javim ko bo kaj novega in držite pesti

Sonchek1- jaz sem krvavela v vseh nosečnostih, pa je bilo vedno vse bp, kljub temu da so bile vmes tudi močnejše krvavitve! Sploh ne razumem tvojo G ki pri 5 tednih lahko reče da slabo kaže..sej pri 5tednih in 2 dni se meni nikoli sploh ni nič videlo še, niti GV, kaj šele plod in utrip..šele nekje v 7 tednu se je pojavil, tako da mislim da je tole čisto pretirano!
Tudi sedaj v tej nosečnosi me spremljajo občasni krvavi izcedki, ampak kot pravim , sem iz prejšnih nosečnostih navajena na to..itak nimam nobenega vpliva na to, sem pa optimistična in vem da bo tudi tokrat vse ok!
Le pogumno, nič še ni izgubljeno, niti najmanj! Srečno!!!
Anonimna user posted image

(odgovor članu sonchek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?